Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mamusia ciesz sie ze mozna odkupywac ksiazki :) ja sie obawiam, ze jak moj mlody pojdzie do szkoly to co roku beda nowe zestawy do kupienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używane, ale mogą być, ciut trzeba zetrzeć ołówkiem ale co tam, odświeżę - ja mam czas :D U nas na szczęście w szkole można odkupić jedni od drugich, tylko ćwiczenia trzeba nowe. Więc mi pasuje :) bo z ćwiczeniami to zapłacę co najwyżej 150-180zł, bo niestety ćwiczenia drogie - szczególnie do angielskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja niestety nie mam tak fajnie z książkami pierwszoklasisty. Dyrektorka zwracała uwagę na rok wydania który przypada na 2012 więc z używanymi książkami nie da rady :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga nie chcę cię martwić, ale mojej córci rocznik jest ostatnim co może od kogoś odkupić, my natomiast swoich nie możemy już sprzedać bo wszedł inny program... Także ja taniej kupuję jeszcze, ale znów siostrzenica nie może od nas odkupić - musi wydać kasę na nowe do 4 klasy. Koszt pewnie nie mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Aleksandra, nie powiem zwracają uwagę na roczniki w tych mniejszych klasach. U nas jedynie chcą żeby były ćwiczenia z nowego wydania,a książki mogą być kupione od kogoś. Także o tyle dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wymyślają z tymi podręcznikami. A jak człowiek ma kilkoro dzieci w wieku szkolnym to chyba musi spać na pieniądzach. Ja pamiętam, ze jak chodziłam do szkoły to większość książek miałam po starszym dzieciach z rodziny. Jakoś się dało uczyć z tych podręczników. A teraz co? Co rok jakieś rewolucyjne odkrycia w biologii czy matematyce mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak w tamtym roku buliłam coś ok 1500 zł dla 3 dzieci za wyprawki do szkół (1 podstawówka,1 gimnazjum,1 liceum) zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie wyprawka do szkoły niestety nie jest tania, dlatego pomału będę szykować wyprawki dla jednego i drugiego synka. Wiecie, że wkraczamy w 100 dniówkę? ale ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chcę wszystko kupić teraz bo w sierpniu może głowy nie będę miała do tego, zwłaszcza,że latać po sklepach nie mam jak a nie mieszkamy blisko centrum, czy jakiejkolwiek księgarni. Także kombinuję :P A ja tez uczyłam się z podręczników po rodzeństwie a potem ktos jeszcze po mnie brał z rodziny :) i jakoś nauczyliśmy się co trzeba, hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, w szkole to tez odkupywalam od starszego rocznika to co sie dalo - potem bylo gimnazjum - pierwszy rocznik wiec znowu nowe ksiazki, liceum - mozna bylo cos odkupic - ksiazki z angielskiego i niemieckiego sobie kserowałam:) bo strasznie drogie byly:) a na studiach jaos nauczyc sie trzeba bylo z własnych notatek, ewentualnie zajrzeć do biblioteki czy internetu i tez jakos czlowiek sie nauczyl, dlaczego tak wiec nie moze byc w szkolach niższych? nie rozumiem tego:) a jak nauka wchodziła jak sie 10 kartek A4 zapisalo a reka odpadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, ktoś już o tym wspominał. Może Viviii? Jak dla mnie to za duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra byś musiała się cofnąć z 50 stron, tam chyba Nha pisała o tym. Dla mnie to też za droga impreza niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad tym i rzeczywiście jest to spory koszt. Tak naprawdę żadna z moich znajomych nie oddała. Kurcze nie widziałam wcześniej tego wątku, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepraszaj :P No niestety, pewnie gdyby to było tańsze żadna z nas by się nie wahała.. jak znajdę chwilkę, to podam Ci numery stron z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znaleźć nie mogę :/ Mamusia przesyłka już doszła, wow :) A Ty te pieluchy tetrowe już prałaś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wowww szybko dosżło, i co wszystko ok? Ja prałam już i wszystko ok. A co masz obawy ??? A co do krwi pępowinowej - dla mnie też za drogi biznes, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok :) Nie prałam tylko nigdy pieluch tetrowych, to nie wiem ile stopni itd.. prałaś w proszku zwykłym czy dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dodałam nowe zdjęcia do galerii :) Jedno zdjęcie z pierwszą pisemną (z imienia) wzmianką o Tadeuszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś piękne zdjęcia i mimo kilogramów na minusie już masz ładny brzusio :) chyba nawet większy ode mnie :)) Ale pogoda szykuję się na weekend i nawet po.. oj będzie leciało z nosa ;/ Moniś a ta krew z nosa to zupełnie Ci przeszła? Bo ja cały czas mam, rzadko że ciurkiem leci, ale codziennie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prałam najpierw w zwykłym proszku, a około sierpnia upiorę w dziecięcym Lovela. No nic włażę do galeriusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nata_lie :) No brzusio duży - ma 100 cm :) Nie krwawię już z nosa - odkąd mam otwarte okno w nocy to już w ogóle. U Ciebie może to tez przez alergię, która podrażnia nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, zmierzyłam i załamka, 105 cm !!!!!!!!!!!!!!! a ja o ile mniej od was w tygodniach, ehhhh ale będę się bronić, ja z nadwagą hehehehe zanim w ciążę zaszłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×