Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Vivii to powodzenia i daj znać jak będziesz po wizycie :) Ja dopiero w poniedziałek :) Akurat jak będzie u nas +32 stopnie. Zanim dojadę do gina, to się roztopię po drodze :) dooobra idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuć też czuję dosyć często, po prostu czasem są słabsze i zaraz się nakręcam że coś jest nie tak. Ja pazurki maluje jeszcze sama, ale tak myślę z miesiąc i chyba zatrudnie siostrę do pomocy:-P Z depilacją też daję radę, a później lusterko w rękę i heja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ruchy są mniej więcej o tych samych porach, czasem jak zmieniam rytm dnia to jest inaczej. Wczoraj do tej pory co nie spałam,to i synuś wyrabiał od 21 do 1 w nocy. A dziś tradycyjnie koło 8 już buszuje. Ale są dni,że panikuję,że nie odzywa się... No i też czuję ruchy tylko w dole brzucha... Co do depilacji - ja używam kremu i jeszcze daję radę, potem zatrudnię siostrę albo swego jak już dotrze. Na wosk nie zdecyduję się, nie chcę wrzeszczeć jak opętana :) A paznokcie jeszcze daję radę, ale córcia mówi,że chętnie pomoże :D więc źle nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia na wizytach :) Graga , ja jako mamuśka hehhe nie pomogę ci - wyobrażasz sobie dwa wieloryby (nie obraź się tylko) malujące sobie paznokcie, hehehhehe :P No a teraz chwila prawdy : Monis, Agulka i reszta z glukometrami - jak tam po śniadanku ???? :) A któraś pisała,że ją czyści po chlebie :D normalnie chyba kupię to może i na mnie tak zadziała !!! U mnie problem w drugą stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia to mnie tak czyści, niedawno jak pisałaś co stosować na zaparcia to sama poleciłam Ci żytni chleb:-) Więc może faktycznie spróbuj, u mnie jak widać działa ze zdwojoną siłą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko jak poprosiłam,żeby mi kupili zytni chleb to kupili bułki żytnie...tata się pomylił. A sama dopiero w poniedziałek wyruszam na wizytę to i wtedy do sklepu oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia a pomyśl ile byśmy kasy zbiły na tym - widziałaś kiedyś w zoo wieloryby co sobie paznokcie malują? he he:) moniś przecież nie napisałam żadnych podtekstów, zastanawiałam się tylko czy to była drobiowa czy wieprzowa :D ja byłam w biedronie, bo od dzisiaj są takie piankowe sandałki dla dzieci tylko że najwieksze to 28 i niestety mój będzie miał za małe, więc nawet nie brałam - rozmiary troche zaniżone, ale jak ktoś ma dziecko młodsze to polecam, bo nie są drogie, chyba 13zł kosztują:) za to kupiłam mu skarpetki stopki, bo są dobre gatunkowo, mam za dużo czasu i kasa się za szybko rozchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga nie głupi pomysł :P a kasa zawsze by się przydała , hehe A co do biedronki, kurczę są tam rolety ale totalnie nie wiem czy są ok, a w kuchnie nie mam,a takie zwykłe to by były ok. Może oglądałaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślałam żeby je kupić bo nie są drogie, a ja mam okna niestandardowe to i tak bym musiała kupić ten środkowy rozmiar i przyciąć troche:) widziałam, ale nie patrzyłam jaki materiał, bo zapakowane były, ale gdybym nie chciała wydawać dużo kasy to bym wzieła:) musisz sobie okna zmierzyć czy ci pasować będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no właśnie do kuchni mogłyby byc zwykłe, bo w pokojach mam na zamówienie robione, ciut lepsze. Ale problem rozwiązał się, bo zadzwoniłam do mojego,że tanie rolety itd. to mi powiedział,żebym sobie darowała na razie, że pewnie źle wymierzę, a żebym na okna nie lazła itd. i że zamówi się z tej samej firmy. A ja tu chciałam zaoszczędzić... A siedzę i gapię się na te wózki, teraz doszłam do wniosku,że może kupię samą gondolę na grubych, pompowanych kołach ???? W sumie jesień,zima i tak nie wsadzę w spacerówkę... a wiosną się kupi coś innego, lekkiego, bardziej zwrotnego. No zgłupiałam już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no właśnie do kuchni mogłyby byc zwykłe, bo w pokojach mam na zamówienie robione, ciut lepsze. Ale problem rozwiązał się, bo zadzwoniłam do mojego,że tanie rolety itd. to mi powiedział,żebym sobie darowała na razie, że pewnie źle wymierzę, a żebym na okna nie lazła itd. i że zamówi się z tej samej firmy. A ja tu chciałam zaoszczędzić... A siedzę i gapię się na te wózki, teraz doszłam do wniosku,że może kupię samą gondolę na grubych, pompowanych kołach ???? W sumie jesień,zima i tak nie wsadzę w spacerówkę... a wiosną się kupi coś innego, lekkiego, bardziej zwrotnego. No zgłupiałam już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzylam w najszerszym miesjcu 96cm co do ruchow to tez mam dni kiedy maluch caly dzien szaleje a potem kilka dni grzeczny w ciagu dnia tylko z rana i wieczorem fika. wlasnie teraz tak mam. tamten tydzien to normalnie non stop czulam a od 2 dni spokojnie. dzisiaj wieczorem mam wizyte wiec zapytam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzylam w najszerszym miesjcu 96cm co do ruchow to tez mam dni kiedy maluch caly dzien szaleje a potem kilka dni grzeczny w ciagu dnia tylko z rana i wieczorem fika. wlasnie teraz tak mam. tamten tydzien to normalnie non stop czulam a od 2 dni spokojnie. dzisiaj wieczorem mam wizyte wiec zapytam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzylam w najszerszym miesjcu 96cm co do ruchow to tez mam dni kiedy maluch caly dzien szaleje a potem kilka dni grzeczny w ciagu dnia tylko z rana i wieczorem fika. wlasnie teraz tak mam. tamten tydzien to normalnie non stop czulam a od 2 dni spokojnie. dzisiaj wieczorem mam wizyte wiec zapytam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pomiar tez na wysokosci pepka. I zarazem w najbardziej odstajacej czesci brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo gdzie sie dziewczyny podziewacie??:) wpadlam do was wypic kakao;d jak wam ranek leci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz troche posprzatalam i sie wykapalam nic innego mi sie robic nie chce to siedze na necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja chyba przespie ta ciaze,wczoraj w dzien spalam 4godziny ale musialam bo nie moglam funkcjonowac,balam sie ze w nocy spac nie bede mogla ale polozylam glowe na poduszce i zasnelam....masakra jakas...:) Moj synus od jakiegos czasu coraz bardziej fika,ciesze sie bo tak sie martwilam na poczatku,a jak fika to jestem spokojna ze wszystko ok. Moj obwod brzucha 102cm...pierwszy raz mierzylam... Zastanawialam sie czy nie zrobic sobie kilku zdjec u fotografa takich fajniejszych w ciazy ale troche mi szkoda kasy ...aczkolwiek pamiatka by byla fajna... Co do krwi pepowinowej,skusilabym ale te koszty male nie sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×