Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mi też tak się wydaję. Ale jak wejdziesz na strony sklepów to ceny są bardzo zróżnicowane od 55 zł do 140 zł. Dlatego wolę mieć pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś to ciężka sprawa kurcze nie wiem co Ci doradzić bo ja się nie znam na tym a byłaś u jakieś nie wiem dietetyczki czy ktoś kto się tym zajmuje? Co Twój lekarz na te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja ci Moniś nie pomogę, nie wiem co i jak, ale myślę,że powinnaś skonsultować się z jakimś specjalistą. Niby nie dużo zostało do porodu ale jednak, po co masz się stresować i jeszcze zaszkodzić maluszkowi. A u mnie pada deszcz i lekko zdrzemnęłam się :) Kaszel i katar mnie męczy mimo wszystko ale jakoś radzę - jest i tak o niebo lepiej niż było. Filip się rusza, już drugą godzinę z rzędu, ale wolę jak się rusza,niż mam się martwić. ania_k26 94cm ???? ja to może zaczynałam od 94cm... zaraz się zmierzę, ale na pewno ze 150 :P bo tak się czuję,hihih nata_lie ja myślę,że sprzedają komplet - no bez przesady ,hehehe po 1 sztuce??? Chociaż w sumie to na tym świecie we wszystko uwierzyć można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja,ja jakos zauwazyłam że jakies takie stany dziwne łapię. Nie wiem jakas deprecha czy co? Mam raz na 3 miechy taki dzień że ledwo z łózka wstaje ,dosłownie. Jakaś przymulona jestem,nie wiem może ta monotonia w domu,ciagle to samo. Nie wiem. Niby zdrowie oki,ciaża prawidłowa ale jakoś tak 'pod górkę'. Tak sobie dumam jak to będzie z dwójką dzieci,jak ja poradze sobie organizayjnie. No i jak to jest pokochac drugie dziecko. Kosmos dla mnie jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia tak 94 :) Czytałam właśnie lipcówki jak opowiadały o porodach, jak na ktg szły lub jak po terminie było a akcji zero ciekawe jak u nas będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro w poprzedniej ciąży też tak miałam takie myślenia jak to bedzie z tą miłością do drugiego bobaska itp i powiem ci, że pokochasz tak samo jak to pierwsze po równo i każde dziecko ma w sobie coś nnego za co je kochasz ale kochasz po równo bynajmniej tak jest u mnie. A teraz powiem ci ty sie martwisz jak z 2 dasz rade to dla pocieszenia ja trójke bede miała do ogarnięcia :) Ja teraz mysle jak Patryczek bedzie wygladał jaki kolor oczek jaki nosek itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania-k26--- dzieki za słowa otuchy, ja z 1 miałam takie mysli po porodzie z tydzień,jaka bedę mama co dam jako matka synowi,czy zapewnie mu wszystko tak jak byc powinno.A tu widzę juz na 2 miechy do porodu mam takie mysli. Podobno na 3 dziecko jest łatwiej sie zdecydowac niż na 2 ,może i racja ja 4 lata dumałam od porodu czy wogle je miec.A jakie masz dzieci Aniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania-k26 zajrzałam do suwaczków juz wiem masz synka i córkę a teraz synek :) super. U nas drugi chłopak ale jakośążśe córeczka :)hihihi żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja tez mam coraz wyższe wyniki na czczo i potem niestety w ciagu dnia też Moze trzustka coraz mniej wydolna ,,,dzieci większe Jak tak dalej bedzie to mi insuline zaaplikują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka to masz wizyte w rocznice mojego slubu wkurzylam sie napisalam dlugiego posta i zdechlo...ech Duska a ten Jedo to jakis wyzszy wozek na zywo czy raczej dla rodzicow 165cm ?bo ja mam 175cm,maz tez nie niski i nie chcialabym wozka gdzie bede wygladac jak garbata staruszka.... A niektore wozki sa takie niskie... Macro nie martw sie ja tez mam czesto zle dni,jakbym muchy w nosie miala,jakbym nie miala powodu do szczescia a mam bo w koncu mam malucha pod sercem,wytesknionego i wyczekiwanego...i zdrowego:) wiec to powinien byc MEGA POWOD DO RADOSCI! mysle ze hormony nam robia swoje,tez pojawiaja mi sie mysli czy sobie poradze przy porodzie czy malemu krzywdy nie zrobie itp Synciu odkad biore leki malo aktywny,wczoraj powiercil sie wieczorem troszke,dzis moze z kilka razy mnie szturchnol ,nie wiem czy ten relanium na niego tak wplywa czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna może leki tak na niego działają A która to rocznica ? Wizytę u ginekologa mam 24sierpnia a diabetologa 27 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mamusie mi
czy Wasze dzieciaczki obróciły się już główkami w dół? ja nadal mam polozenie miednicowe:( martwie sie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro proszę bardzo jak ja doła będę łapała to będę znów na was liczyc :) Zresztą czasem fajnie po prostu cos napisać, wyżalic się, zrzucić jakis ciężar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna, ja mam 168 cm, a mój narzeczony ponad 180 i jak sie do niego przymierzalismy to był ok :) A mąż mojej sąsiadki ma chyba ze 190 cm i jak widzę go na spacerach, to bardzo ładnie sie prezentuje, nie garbi sie, nie schyla :) wiec myśle, ze wózek jest ok rownież dla wyższych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj mialam wizyte u sowjego gin, zbadal, ajrzal i wszystko ok. a dzisiaj znowu cos jakby rozowa wodnista wydzielina na wkladce. tzn przy podtarciu zuwazylam ale tak sobie mysle ze to moze z cewki moczowej albo co...bo to tak wyglada rozwodnione i jest na prawde minimalna ilosc i tylko 2 razy dzis widzialam od rana. nawet palucha wsadzilam zeby zobaczyc co w srodku ale palec ok tylko troszke sluzu normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też główką w dół, a przynajmniej wczoraj :D A 27 sierpnia mojej córci urodziny :D Co wy się dołujecie kochane,żeycie piękne a wam na doły się zebrało ???? Zebyśmy tylko gorszych problemów nie miały :P hehehe też się dołuję, ja znowu boję się drugiej cesarki, to mi sen z powiek ostatnio spędza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines a hemoroidów nie masz??? może przy podcieraniu jakoś z odbytu to wyszło ??? Myślę,że powinnaś poleżeć, nic nie dźwigaj i nie podnoś, no i może zero współżycia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hemoroidow brak:) seksiku rowniez:) lekarz wspominal mi tez ze byc moze jakies naczynka pekaja bo mam jakiegos grzybka a wszystko tam teraz wrazliwe...a i stwierdzil ze to nie z macicy tylko jak cos to z samej pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i moj maly urwis glowka do dolu:) wypycha sie z prawej strony pleckami a z lewej smyra mnie raczkami:)najbardziej jak leze na lewym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to leż, odpoczywaj i tyle :) Ale dziś mam lenia, chciałabym tyle zrobić a nie mam chęci, jeszcze ten brzusio twardy więc leżę,żeby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazlam lozeczko na allegro tanie http://allegro.pl/lozeczka-z-szuflada-60x120-robimy-na-wymiar-i2526225199.html a jak zamowie na ich stronie sklepu internetowego to jeszcze taniej:)http://www.sklep-dla-dzieci.eu/index.php?pokoj-dzieciecy,32,2 chcemy biale wiec to jest akurat. i jeszcze zamiast szuflady zrobia mi pojemnik pod lozeczko na koleczkach wysuwany za 284,50 z przesylka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajne :) i cena też nie za wielka, wręcz fajna okazja. Ja to nawet obiadu dziś nie robiłam, moja mama zrobiła - jest na urlopie :D to córkę wysłalam do niej i jeszcze mi przyniosła :P leń na całego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:)tak was poczytuje...ciesze sie ze wasze malenstwa zdrowo sie rozwijaja:)a co do wagi,ja z poczatku okropnie tyłam,teraz jestem 13kg na plusie:)...brzusio rosnie....a co do boli,okropnie bola mnie plecy,biodra i nogi..szybko sie mecze,dzis moja sis urodziła corcie:)niestety cesarka była konieczna ,ale wazne ze juz po i mała zdrowiutka:P ja mam wizyte w środę i mam nadzieje ze synus juz jest ułozony główka w dół..zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko co do poscieli,bo chce zamówic juz z allegro,moze macie jakies propozycje...?teraz czekam na kuriera :)z komodą ma przyjechac...bo juz tyle ciuszków nagromadzone i nie ma juz gdzie ich układac:)mamusia ja tez leniwa dzis jestem,obiad mam z wczoraj,takze tylko podgrzałam...cos mnie dzis w podbrzuszu boli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×