Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Najlepszego Mamacóreczki - spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze :D No mam temat na dziś :P co po porodzie - jaka antykoncepcja - oczywiście te co nie chcą póki co dzidziusiów następnych. Myślałyście o tym, bo mi tak jakoś teraz przyszło do głowy :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamdziewczyny :) Na poczatek Dianakarina i mama coreczki .... zdrowia szczescia pomaranczy niech Wam facet nago tanczy ;) sto lat :) Pela i miluchna super ze u maluszkow wszystko dobrze i zdrowo rosna :) co do pomiarow usg wagi to one sie czesto myla moj maly dzien przed porodem wazyl z usg niby 2300 a na drugi dzien jak sie urodzil 3500 wiec jest lekka roznica ;) a ja sie martwilam ze maly hehehe ;) Natalka juz ostatnie szlify jeszcze chwila i bedziemy mialy swieza pania magister ;) ja musze czekac do przyszlego roku hehehe ;) gragra kozystaj puki mozesz z wolnosci hehe mamusia masz racje koniec dolow teraz wszystkie czekamy na porody ;) a ja zaraz sie pakuje szybko na kurs bo dzisiaj egzamin i jade sie bawic na weselicho ;) wiec weekend caly baluje hehe ciekawe tylko ile dam rade ;) ja mam 6 wrzesnia urodziny hehe lekarz straszy ze mala sie wczesniej urodzi to moze ja sobie w prezencie urodze ;) oby nie bo ma czas hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc Vivii baw się dobrze , a ja myślę,że będziesz jeść pyszności i już mnie skręca - chyba czas śniadanie zjeść i pomarzyć o dobrych rzeczach :P A kto wie, może i na urodziny sobie prezent sprawisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim Na poczatku i ja sie dolaczam do zyczen zdrowka,szczescia i slodyczy oraz lekkich porodow Mamusiucoreczki i Dinanakarina:) Mamusiu na zaparcia najlepiej jesc duzo jablek,dziala,sprawdzone:) Dzieki za info chyba Pela pisala zeby odstawic ta oliwke,wiecie ja zuzylam 2lub 3szt Jonsona oliwki w zelu i bylo ok,a kiedys w Lidlu nie bylo tych w zelu i kupilam normalna tyle ze Jonhsona no i sie zaczelo,dobrze ze mnie uswiadomilyscie bo wygladam jakbym tradu dostala...dzis zaczne smarowac sie ta Bambino Pojade dzis znow na jakies zakupy ciuszkowe bo duzo nie mam,nie mowiac o rzeczach dla mnie,mam prosbe podeslijcie linka z allegro albo nazwe kupujacego ,jesli zamawialyscie jakas koszule do karmienia i jest ok,nie potrzebuje jakis luksusow bo ja nie nawidze koszul:)wiec pewnie w domu jak tylko dojde do siebie nie bede ich nosic... I kolejne pytanie w aptece jak bede kupowac majtki jednorazowe dla siebie to mam kupic jakies siateczkowe,dobrze kojarze? Vivii udanego weselicha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalii powinnam podziekowac za info odnosnie Jonhsona:) no i reszcie oczywiscie teff.Merci. U nas dzis ma byc tylko 28C ,oby do poniedz wytrzymac bo ma byc juz 22c wtedy... Dyska mysle ze nie bedziecie zalowac jak obejrzycie ten film co polecilam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina i mama coreczki STO LAT STO LAT!!! temat antykoncepcji ciekawy:) ja na pewno bede chciala cos z tym tematem pokombinowac:) pewnie na tabletkach sie skonczy:) mamusia- mi hemoroid wyszedl 2 dni temu:( a ostatnio nawet pytalas czy przypadkiem nie mam bo to plamienie sie pojawilo, i masz! a myslalam ze mnie to ominie...poki co nie boli , nie krwawi tylko dyskomfort w trakcie "toalety":) znasz jakies sposoby zeby go wygonic do srodka z powrotem?:) pochwale sie ze juz od kilku dni mam spakowana torbe do szpitala:) i w zasadzie dla maluszka tez juz praktycznie wszystko. reszte bede dokupywac w trakcie jesli okaze sie ze cos jescze potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki :) Jeszcze raz duże Buziaki dla naszych solenizantek :* Miluchna, ja kupowalam takie koszule http://allegro.pl/show_item.php?item=2527772248 Na metce jest napisane 100% bawełny. Położna mówiła, ze te odpinane z boku są najlepsze. Niektóre maja tylko odpinaną cześć przy biuscie, ale te podobno nie są dobre zwłaszcza dla kobiet z dużym biustem. Kawałek cycuszka wyjdzie, a materiał obok moze podrazniac Dzidziusia, a przecież powinien czuć nasze ciało. Co do majtek ja mam jedorazowe Canpola i BabyOno, ale one chyba nie są siateczkowe. Siateczkowe mam kupowane w aptece, ale one są wielokrotnego użytku. Emachines, gratuluje spakowanej torby, ja jakoś nie mogę sie za to zabrać :) Udanej wizyty dziś :) Mamusia, ja wczoraj nawet ten temat poruszylam z moim ukochanym. U mnie jest problem, bo nie mogę brać tabletek antykoncepcyjnych. Chyba nieduży wybór pozostaje, bo żadnych spiral nie chce. No nic, zobaczymy jeszcze, jak sobie z tym poradzić ;) Tymczasem kończę, napisze pózniej. Teraz musze do wanny szybko, bo ja tez o 11 mam wizytę u mojej ginki. Buziaki i Ściskam wszystkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama córeczki podaj prosze przepis na to ciacho czekoladowe z gruszkami bo mi smaka narobilas to moze upichce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines ja stosuje maść na hemoroidy, to drugi raz jak mi się pojawił w ciąży i ogólnie w życiu :( moja mama (pielęgniarka) każe mi go "brzydko mówiąc chować do środka". Oczywiście jeśli wyszedł u ciebie, bo ponoć i są takie co nie wychodzą. Nie wiem, ja mam jednego, wyszedł cholera i teraz musi wejść tam :P więc w czasie kąpieli walczę z nim stosując oliwkę...jest ciężko. Ale dziś lepiej. Ogólnie dziś zaczął krwawić-pewnie od ruszania go. No zaparcia miałam mega wcześniej i to od tego on się pojawił, tryb leżąco-siedzący i co tu dziwić się. Mi boli w czasie gdy nawet leżę. Mam maść Procto-Hemolan , o niej powiedziała gin. Plus mogę jakieś czopki, no i nie wiem, czy nie spróbuję. Jutro jadę do gina,więc zapytam o nazwę. Miluchnaa Zazdroszczę biegania na zakupy, ale po porodzie zostawię małego na cały dzień i też polecę na zakupy :D hihihihi Majteczek są dwa rodzaje, siateczkowe jednorazowe i wielokrotnego użytku. Ja kupiłam siateczkowe jednorazowe z Baby Ono czy jakoś tak:) No i dzieki za radę, jem jabłka ale mam ich czasami dość, tak jak śliwek itd. Teraz piję kawę, to trochę mnie rusza. Ale ciśnienie muszę kontrolować, więc z tą kawą to tak z przymrużeniem oka. Idę na śniadanko wkońcu :) Życzę udanych wizyt i czekamy na relacje po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz w tamtym tyg pieklam murzynka i cos mi na srodku nie bardzo sie upiekl...nie wiem czy to nie wina piekarnika bo z tego co pamietam to zazwyczaj kazde ciasto ma problem ze srodkiem..ale sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dyska ,tylko musze pomyslec nad rozmairem bo ja mam 176cm i nie jestem jakas beczka..chyba ze beczka mi wyskoczy w ciagu niespaelna tych 2mcy:) Dzis ja czekam na wiesci z Twojej wizyty:) Kurcze wy juz popakowane,a ja? w zielonym gaju hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DianaKarina i Mamacóreczki - spełnienia marzeń dla Was! Niech Wam szybko i bezproblemowo miną te ostatnie tygodnie ciąży, no i jeszcze szybkich i lekkich rozwiązań :D Dyśka i Mamusiu :) ja nie żartowałam w tymi szarymi komórkami... tu na przykład opis 34tc Ciąża tydzień po tygodniu - 34 tydzień "34 tydzień ciąży - Twoje dziąsła mogą krwawić, ponieważ są nabrzmiałe. Z piersi intensywnie wycieka siara. Musisz teraz wypoczywać jak najwięcej, ponieważ czujesz zmęczenie, ale nie pij kawy aby się pobudzić, bo możesz zaszkodzić dziecku lepiej Ci zrobi krótka drzemka. Musisz mieć też przygotowany komplet dokumentów (Dowód osobisty, legitymacja ubezpieczeniowa z aktualnym wpisem, karta ciąży, wszystkie wyniki wykonywanych w ciąży badań : mocz, morfologia, HBS, toksoplazmoza, glukoza, USG ) oraz torbę z ubraniami dla siebie i wyprawką dla maluszka. Masz coraz bardziej regularne skurcze Braxtona-Hicksa więc jest to znak, że przygotowania do porodu idą pełną parą. Dziecko rośnie teraz w ogromnym tempie, ty również szybciej przybierasz na wadze. Możesz mieć kłopoty z pamięcią, ponieważ Twoje komórki mózgowe w tym czasie kurczą się ale nie martw się po porodzie wrócą do swojego stanu. " i tu artykuł http://www.rodzice.pl/ciaza-i-porod/porod-i-polog/Strasznie-zapominalska!.html?page=1 Vivii - miłej zabawy :) a ja mam termin też w okolicach urodzin i lekarz też żartuje, że będę musiała tortem częstować na porodówce :D U mnie potworne bóle bioder :( spać się nie da, przy chodzeniu ból i promieniuje na całą nogę tuż od pośladka :( Miluchna - super, że wszystko z dzieciaczkiem w porządku :) ładnie rośnie i o to właśnie chodzi :D Emachines - napisz jak wrócisz od lekarza :D POWODZENIA! Dyśka - jak wyżej - Ty też szybko wracaj i pisz nam tu wszystko :D Ejlotka mi napisała, że Kubuś dziś o wiele silniejszy i ona dochodzi powoli do siebie, choć boli ją cięcie i napisała, że dziwi się kobietom, które za to płacą. Najszybciej może wyjdą ze szpitala za 2-3 tygodnie (tylko nie wiem czy oboje z Kubusiem, czy ona wyjdzie szybciej, a on zostanie jeszcze) DAWAĆ TEN PRZEPIS NA CIASTO Z GRUSZKAMI :D Ale to już!!!!!! :D Mam akurat gruszki (od teściowej) to by się super wpasowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mamusiu a ile tych majtek kupic? Ja ostatnio pieklam ze sliwkami i kruszonka i zakalec mi wyszedl wiec sie obrazilam na pieczenie:) ale w sobote idziemy na urodziny do 2latka ,pewnie bedzie jakies ciacho wiec skorzystam,torow nie jadam...nie lubie... Moze Ameryki nie odkrylam bo moze juz to znacie ale kupilam sobie z tydzien temu kawe sniadaniowa tak pisze na niej Cafe Prima i z dodatkiem mleka czy smietanki jest pysznaaaaaaaaaaaaaa,to jest 20% kawy rozpuszczalnej i reszta zbozowej a smakuje super. Ja jestem kawoszem i uwielbialam kawe parzona,nim w ciaze nie zaszlam,potem nic dlugo nie pilam bo mnie mulilo,potem zaczelam mieszac Inke z Nescafe ale mi srednio smakowala az trafilam na ta sniadaniowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna - jeśli mogę się wciąć, to ja kupiłam majtki z Canpola - 2 opakowania, w każdym po 5 sztuk, ale muszę kupić jeszcze te z siateczki, bo one lepiej przepuszczają powietrze i to lepiej się goi..wiem, bo w szpitalu miałam taką dziewczynę na sali, która zaczęła rodzić, i potem odwiedziłam ją po porodzie i miała te siateczki i nawet położne i lekarz nie zalecali jej tych sztucznych jednorazowych..stąd wiem.. A ja piekłam przedwczoraj tartę ze śliwkami i właśnie kruszonką i super się udała.. nawet nie wstydziłam się podać jej teściowej, która jest mistrzynią wypieków.. więc sobie wyobraźcie jaki stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 5sztuk, zastanawiam się na dokupieniem jeszcze, w sumie po cesarce dłużej będę niż po zwykłym porodzie. I fakt, one z delikatnego materiału są, a'la siateczka. Do później dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Mama córeczki i Diankrara jeszcze raz wszyystkiego co najlepsze, szybkich 10 minutowych porodów i zdrowych maluszków! Miluchnaa co do majtek, ja kupiłam 5 sztuk babyono rozmiar L (zawsze nosiłam M, dlatego lepiej rozmiar większe). Hm.. nie wiem czy one są sztuczne czy z siateczki, bo są zapakowane osobno. Mam też jedne siateczkowe i takie są najlepsze jak dziewczyny piszą. Można je kupić w aptece, sklepie lub na allegro :) Byleby nie z flizeliny. Diana czasem śmieszne są te opiny tych tygodniu, czytam to zawsze jak mi się nowy zaczyna. Ale co jak siara nie leci? :) Poleciała mi kilka razy ale ostatnio z miesiąc temu i cisza. Dziąsła też nie krwawią i w ciąży mi nie krwawiły :D Oojoj ja też nie spakowałam torby jeszcze. Ale wszystko mam już do szpitala (chyba), więc kwestia przejścia się do piwnicy po torbę i włożenia do niej rzeczy :)) Vivii to baw się dobrze na weselichu, tylko nie przesadzaj, żebyś na porodówkę nie trafiła! Co do pracy (tak wiem smęcę i smęcę o niej) to bym to rzuciła wpi...du.. ale jak do 15 września nie odddam to muszę zapłacić 500zł za semestr. A wiadomo kasa potrzebna na maluszka, albo inne rzeczy a nie na moje lenistwo :) A na dzień porodu chyba jeszcze OC muszę wykupić suuuperr :) Co do antykoncepcji to u nas chyba gumki zostaną.. jakoś nie chcę brać tabletek anty gdy będę karmić. A maluszka drugiego na pewno tak szybko nie planujemy :) W inne spirale też nie chce się pakować. W ogóle ja z brzuchem już czuję taki dyskomfort, czuję się mało atrakcyjna. Ciekawe kiedy po porodzie wróci nasza aktywność do normalności, jeżeli w ogóle wróci do takiej sprzed ciąży. Oby :D Emachines, Dyśka powodzenia na wizytach. Czekamy na wieści! :) Diana no to gratuluję wypieków, widzę, że też masz stres jak teściowa przychodzi. U mnie za to, ja muszę mieć posprzątane wszystko bo boję się, że później zacznie gadać, że bałagan będzie bo ona taka "porządna"..ale przynajmniej masz teściową jak wynika ciut dalej niż 3-4km jak ja. Choć widują ją bardzo rzadko, uff :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie :) ja też wysprzątałam mieszkanie, ugotowałam obiad i upiekłam ciasto, no i może dlatego opuściły mnie siły już po godzinie 17... No moja mieszka 120 km od nas i widuję ją rzadko..kiedyś raz na miesiąc, a teraz coraz rzadziej... A mi krwawiły dziąsła, ale tak koło 30tc, teraz już nie.. teraz to zgaga i te bóle miednicy i bioder.. Kupiłam takie spodnie wczoraj http://allegro.pl/show_item.php?item=2558228076 ale nie wiem czy tyłek mi wejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana fajne spodenki :) ja już z ciążowych nic nie kupuje, w końcu sama końcówka :) Mój mi kupił spodnie na fitness rozmiar L co prawda, ale w nie wchodzę nawet teraz :) co prawda pod brzuszkiem, ale daję radę :) A to masz daleko teściową :) ja swoją widziałam na początku lipca, mimo że jak pisałam mieszka blisko. Ale zawsze ma jakieś humorki, a to ze swoją matką się pokłóci bo mieszkają razem, a to co innego.. i jeszcze mi powiedziała, że te ciuszki co mam, to za małe są zapewne. więc dzięki, nie spieszy mi się do spotkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana a eljotka próbowała jeszcze wysłać zdjęcie Kubusia? Tak sobie myślę, że maluszek około miesiąca poleży. Rok temu była bratowa urodziła córkę i mała ważyła 1,5kg w 8 miesiącu i równie miesiąc była w inkubatorze aż osiągnęła wagę 2kg. A Kubuś trochę większy :) Co do cesarki, to na pewno eljotka ma rację. Pora zbierać się, szkoła rodzenia dzisiaj, i kupa innych spraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chodziło jej o ciuszki dla dziecka? Teściowa "dobra rada" to przewalone... moja nawet się nie wtrąca, bo dawno dzieci miała i już mówi, że teraz to inaczej się postępuję z maluchami. A teraz pytanie za 100 pkt. W co ubieracie dzieci przy wyjściu ze szpitala? bo ja przygotowałam wczoraj 2 wersje (ciepło i zimno) i nie wiem czy w ogóle tak się dzieci ubiera?? :P no porażka... Wersja na ciepłą jesień: body z krótkim rękawem + śpioszki + sweterek+ czapeczka, niedrapki i kocyk do okrycia Wersja na zimno: body z długim rękawem + spodenki + skarpetki+butki+kurteczka (albo body + taki gruby pajac)+ czapeczka, niedrapki i kocyk do okrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka pisała, że nie może wysłać, bo ma jakiś problem z tel. Oby Kubuś szybko rósł i oby szybko wrócili razem do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chodziło jej o ciuszki Diana. Moja miała tylko mojego męża na wychowanie, ale pamięta dokładnie ciuszki jakie nosił, yhym. Nie ma jak to teściowa :) Jak się Kuba urodzi i tylko zacznie za dużo gadać, to na bank nie wytrzymam. Hm.. ja przygotuję body z długim rękawem, do tego pajacyk polarowy z kapturkiem i jakby było zimno to kocykiem przykryjemy. Oczywiście czapeczka i niedrapki. To tylko przejście do auta ze szpitala i z garażu do mieszkania. Więc dziecko będzie wystawione na powietrze około 3 minut u nas :) Aa chciałam sobie nogi ogolić, to nie mój Kuba zaczął mnie kopać w żebra że ni cholery się nie schylę. Kurcze, to niech nam eljotka od męża wyśle :))) ale dobrze, że u maluszka lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa zadzwoniła i zapytała czy choć wszystko nowe mam, bo używane to brzydko ( wie,że po jej wnuku dostałam,i że po swojej siostrzenicy), ale nie zapyta czy coś może mi dokupić, wiedząc,że nie wychodzę na zakupy i jej syna nie ma ze mną. Taka "dobra rada"... Ale smaka robicie z tymi ciastami, ja nie zrobię, muszę troszkę inaczej jeść,żeby przemiana materii była lepsza,choć wątpię żeby było lepiej :( Diana, mi eljotka tez pisała,że nie da rady wysłać nam zdjęcia, bo myślałam,że to może mój stary telefon coś nie tak z nim. Mówiłam,żeby wysłała na pocztę ale nie ma takiej możliwości, szkoda. Z tymi szarymi komórkami to i może zgadza się :P czasami taka nie ogarnięta jestem i nie myśląca hehehe To i ja poszukam siateczkowych, ale nie chcę wielorazowych, wolę jednorazowe i wyrzucić niż się bawić w pranie i to jeszcze w szpitalu :( nata_lie a te siateczkowe majtki masz jednorazowe czy wielo ??? A z antykoncepcją piszę, bo u nas gumki odpadają - uczulenie ja :P hehe, tabletki mój nie chce bym brała, myślimy o spirali, ale niedawno koleżanka urodziła mimo iż spiralę miała....i nie wiem co z tą spiralą - czy ja chcę ehhhh A zastrzyki, któraś taką antykoncepcję miała??? Monis pisała mi wczoraj że zastój ma mniejszy, póki co boli i leży nadal w szpitalu. Mogłaby się do nas odezwać w miarę możliwości - nie wspomnę o Adza !!!! Miała coś napisać ze szpitala i co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to nie wiem, w czym małego zabiorę. Wiem,że muszę przygotować, mam body i pajacyk bawełniane ale co do tego to nie mam pojęcia. Ale pomyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia mam jednorazowe, ale nie mogę znaleźć informacji, czy one są siateczkowe czy nie. A już otworzyłam i sprawdziłam - materiał to polipropylen. wyglądają na przewiewne w sumie. Ale mam siateczkowe i tak w razie czego, choć tylko jedną sztukę. Zastrzyków nigdy nie miałam anty, a może plastry? Choć to taka metoda jak tabletki w sumie. Mnie też przeraża wizja z gumkami, bo ich nie cierpię. To dobrze, że ciut lepiej u Moniś, kurcze tak biedna się męczy, od początku ciąży też z przygodami. no a Adza to już w ogóle cisza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wyjscie szykuje dwie wersje ale tylko pod wzgledem rozmiaru :) czyli na 56 i 62 ale w sklad kazdej z nich bedzie bodziak, rajtuzki, pajac, czapa i kombinezon, a na góre dam pieluche lub kocyk by w twarz nie wiało... wiem jak ubierałam młodego jak z nim wychodziłam w październiku... może to i przejscie ze szpitala do samochodu, ale wole opatulić a hartować już w domu jak będziemy.... miluchna ty mnie chyba pytałaś o jute z sosnowca... u mnie też jest w mysłowicach ale nie lubie robić tam zakupów... robiłam zakupy dla pierwszego, teraz wydaje mi się że ceny strasznie popodwyrzszali... fakt kupi sie wszystko i nie trzeba jezdzic w rozne miejsca... ale gdybym miala cos kupowac to wolalabym jechac do pepco w kato lub do tekstil marketu, bo u nas tez jest... dziewczyny współczuje hemoroidów :( natalie masz racje lepiej teraz siasc i sie pomeczyc niz placic taka kase... a tesciowej nie zazdrozcze:) moja jest niby jak aniol, ale swoje 5 groszy musi powiedziec:) co do antykoncepcji to sie nie zastanawialam, bo jak M będzie dalej tam to wystarczą gumki :) a tak to jak zaczna sie regularne okresy to bedzie prowadzony kalendarzyk :) i tak mam polowe szans na ponowne zajscie w ciaze :P ale wiadomo ze jak sie nie chce to jest wtedy najszybciej :D a chce miec jeszcze jedno dziecko, ale planuje tak za ok 3 lata :) moj sie upiera ze za 5 :) bo poki nie "ustruga" córeczki to mu nie podaruje :) no i co z tym przepisem na ciach z gruszkami ? u mnie na ogródku leżą a są takie słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ja też wolę chuchać na zimne, ale między nami jest w sumie miesiąc czasu różnicy w dacie porodu. Więc mam nadzieje, że zestaw starczy, a jak coś to śpiochy wezmę tez do szpitala, a kombinezon to jakby było już na prawdę zimno mój weźmie z domu. Choć myślę, że nie będzie źle z pogodą :) a ja mam ochotę ogromną na mleko, już dziś pół litra wypiłam :P oczywiście mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie wiem ze prawie miesiac roznicy ale pierwszego urodzilam 28 wrzesnia a 5 pazdziernika wychodzilismy :) a pogoda byla sloneczna, nie bylo zimno :) tak poprostu uważam, że maleństwo powinno być opatulone, oczywiście bez przesady, ale to jest moje zdanie a każda zrobi tak jak uważa:) własnie sniadanie zjadlam :) troche pozno, ale tak jest jak sie dluzej polezy :D bynajmniej nikt mi nie wolal zeby sie z nim pobawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×