Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hemoglobina poszla niepokojaco w w dol i dlatego chodze taka przemeczona ... Zrobie badania jeszcze raz i beda dzialac dalej ... Nie wydaje sie wam ze troszke za pozno..??? Dzidzia byla taka grzeczna ze bezproblemowo sobie poradzilam no tylko ze zmeczona bo od 5 na "nogach " a jak usnela to szybkie sprzatanie , obiad i za godzinke od nowa to samo .:) Mamusia ten specyfik nazywa sie Fybogel ma pomaranczowy smak. Jest w saszetkach i zalewa sie go szklanka wody i wypoja od razu bo galaretka sie z niego robi. Mam nadzieje ze pomoze. Dostalam na zgage syrop robiony ale jest niesmaczny ma anyzowy smak a gesty jak cholera niemily w piciu ale pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hemoglobina poszla niepokojaco w w dol i dlatego chodze taka przemeczona ... Zrobie badania jeszcze raz i beda dzialac dalej ... Nie wydaje sie wam ze troszke za pozno..??? Dzidzia byla taka grzeczna ze bezproblemowo sobie poradzilam no tylko ze zmeczona bo od 5 na "nogach " a jak usnela to szybkie sprzatanie , obiad i za godzinke od nowa to samo .:) Mamusia ten specyfik nazywa sie Fybogel ma pomaranczowy smak. Jest w saszetkach i zalewa sie go szklanka wody i wypoja od razu bo galaretka sie z niego robi. Mam nadzieje ze pomoze. Dostalam na zgage syrop robiony ale jest niesmaczny ma anyzowy smak a gesty jak cholera niemily w piciu ale pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z was poranne ptaszki :) Ja niedawno wstałam. Ale za to ciężka noc, biodra mnie bolą maksymalnie od spania. Już nie wiem jak mam się ułożyć. Kuba też nieźle mnie nakopał w nocy w żebra. Sok z buraków pomógł tyle co nic.. może jakbym litr wypiła, to by ruszyło.. a teraz na śniadanie jem winogron z nadzieją, że pomoże :) Dyśka my na pielęgnacji maluszka w szkole rodzenia kąpaliśmy lalkę i uczyliśmy się ubierać, przewijać :) Fajne zajęcia :) Mama córeczki zaganiana jak zwykle :) ja dzisiaj nie szaleje, tylko sprzątanko obiad :) Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka ogromne gratuleacje!!! Wracaj szybko do zdrówdka i mały niech ciałka nabiera :) U mnie po wizycie bez zmian nadal anemia, szyjka nadal krótka, miękka a le zamknięta kolejna wizyta już 14 września ( niesety czeste mam te wizyty) a 13 września usg :) Moja waga stoi w miejscu gdyby nie brzuszek to zero znaku ciąży więc choć tyle, że dobrze się czuje :) A ciśnienie niskie wczoraj 90/60 . Dziedzi zdrowe ( od czasu do czasu kaszel) tylko małego muszę przebadać bo ma jakieś szmery nad serduszkiem. Super, że wizyty udane :) Agusia a więc dieta cukrzycowa Ci służy :) I dzidzia mimo cukrzycy tez nie duża więc super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuski! :) Serdeczne gratulacje dla Eljotki i jej synusia. Witamy na swiecie! Jejku jak tak czytam co sie u Was dzieje to stwierdzam ze ja chyba perfekcyjnie przechodze ta ciaze.. Jak czytam o tych hemoroidach,zaparciach,humorach,bolach,plamieniach,trzaskaniu kosci lonowych,wypadkach itd to az ciarki przechodza;/ Zycze aby wszystkie nieprzyjemnosci zniknely wam jak najszybciej! I glowy do gory ponoc humorki i samopoczucie mam tez wplywaja na charakter maluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie, Dzien lenia dzisiaj :-) Zrobilam 2 prania. Kosz pusty i podloga umyta. Pomyslu na obiad tez brak. Rzodkiewa a kiedy ci ostatnio pobierali bo mi ostatnio miesiac temu i ciekawa jestem czy jeszcze cos beda sprawdzac ? Ania - m fajnie ze sie odezwalas.. u mnie tez raczej bezproblemowo jedynie waga juz przeszkadza. 10.5 kg do przodu. Ja do pepka mam spirytus i gaziki jalowe ale mam koleznki tu co mowily ze uzywaly zwyklej wody. Dziewczyny a macie jakies swiatelko zeby bylo w nocy takie wlaczone caly czas ? ania_k26 to zelazo wsuwaj na ta anemie. A na kiedy masz termin ? Natalie fajne takie zajecia. Ja sie nie zapisalam mysle ze jakos ogarne. Ogladalam ostatnio przewijanie na takiej stronce i jak dziecko owijac zeby czulo sie bezpiecznie. Nie widzialam tutaj rozkow i nie wiem czy sa. Leonka 80 dobrze ze potwierdzili ze plamienia nie grozne i juz ok. Rzodkiewa, mamusia widzialyscie gdzies w Anglii rozki ? Kolezanka z pracy urodzila przez cesarke synka 3850. Wyglada na strasznie duzego. Kurcze jak takiego normalnie urodzic ? W sobote juz bedzie 1 wrzesnia. Ciekawe ile sie rozpakuje we wrzesniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, nie mam za bardzo czasu czytać wszystkiego ale widze że macie problem z zaparciami... ja to samo ale sprawdziłam że śliwki pomagają ale świeże nie żadne tam suszone. Czuje się ostatnio strasznie nie mogę spać w nocy a w dzień chodze jak babcia 90 lat. Wczoraj już myślałam że wyląduje w szpitalu bo dostałam skurczy na szczęście ucichły..... Co prawda lekarz mówił że nie dotrwam z brzuchem do października ale chciałabym jeszcze minimum te 3 tygodnie wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zaparcia... ic mi nie wowcie ja po zastrzykach mam wogole zastuj. jordan co do samopoczucia czuje sie tak samo, wstalam o 10 o11 poszlam dalej spac i teraz podnioslam sie z lozka... w nocy tez spac niemoge wszystko mi sie poprzestawialo. nic nie chce i nie mam sily zrobic. moj to juz na mnie patrzec nie moze bo wygladam masakrycznie. na szczescie chociaz wlosy zafarbowalam na dniach bo odrost byl juz 5 cm, za to mnie wysypalo na twarzy syfami. kurcze ja mam bym mama dwojki dzieci a nie jakas nastolatka z tradzikiem... co do kg. szkoda gadac, u mnie jakies 17/19 na plusie. a jeszcze 4 tyg. nie wiem jak sobie z tym poradze. mamusia ty jestes niesamowita kazdemu odpowiadzasz chyba notatki sobie robisz co? a czy ktoras moze powiedziec jak to bylo z eljotka bo nie mogeznalesc co i jak a to ona chyba urodzila tak?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny boje sie. Przed chwila zauwazylam kilka plamek krwi na papierze toaletowym i zadzwonilam na infolinie i jest bardzo duzo ludzi na ip i kazali zadzwonic za 2 godziny i mamy jechac. Mam grupe minusowa i maja dac mi znowu przeciwciala i sprawdzic krew i moze usg bo maly jakby mniej sie rusza... A bylo tak dobrze... boje sie.. nie wiem czy torbe brac ale chyba wezme na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina a może to z hemoroidów jak masz ..... oczywiście jedz sprawdzić bede trzymac kciuki żeby było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianakarina1983 - a ta krew ze śluzem? może czop Ci odchodzi??? ja na plusie prawie 20 :D ale to i tak lepiej jak poprzednio. Teraz zupełnie inacej wyglądam nie jestem taka opuchnięta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sluzu niestety, takie plamki czerwonej krwi malutkie. Myslalam ze moze po depilacji ale kilka godzin temu robilam. Na szczescie maly sie rusza ale stres jest... moze to byc przez to ze dopiero jedna dawke przeciwcial mialam... dam znac jak przyjade ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diankara, daj znać później co i jak. Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok. ania-m u mnei też źle nie jest w porównaniu do dziewczyn, tylko te zaparcia męczą, no i spanie na bokach, ale jak urodzę to chyba co dziennie będę spać na plecach :)) tak mi tego brakuje :) a w ogóle macie tak, że jak siedzicie w jakiś pozycjach to wam duszno? Bo ja muszę siedzieć albo prosto jak przy stole, albo leżenie, pozycja półsiedząca nie wchodzi w grę. Ale czytałam, że to macica uciska i stąd te problemy z oddychaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie z oddychaniem też mam problem przez to szybko się męcze, nie martw się niedługo to przejdzie jak brzuch się obniży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan czytałam też, że jak się obniży brzuch to jest lepiej. Tylko wtedy parcie na pęcherz ponoć jest cały czas. ech jeszcze 5 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina miejmy nadzieje ze to z innej dziurki ze sie tak wyraze ja mam tak czesto przy zaparciach.. Jesli chodzi o rozki to nie mam takiego i nie wiem gdzie mozna kupic. Wyniki krwi mi robili miesiac temu noi ide w czwartek bo tak mam wolne nastepne i z wynikami prosto do poloznej zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhee najpierw powiem,jak odpowiadam wszystkim. Uzywam OPERĘ, odpalam 2 stronki KAFE i jedną czytam a na drugiej odpowiadam, bo kurczę inaczej nie umiem i zapominam, teraz też tak robię :P rzodkiewa dzięki za nazwę, poprosiłam koleżankę - ma zerknąć czy może u nas coś takiego jest w aptece. Mam nadzieję,że wyniki poprawią ci się :) nata_lie próbuj błonnika, śliwek itp. Mi na razie chyba ten błonnik pomógł. Czuję się od razu lepiej :D po za tym okropnym hemoroidem ... ania_k26 nie zazdroszczę anemii ale wyglądu i tego,że nie tyjesz :) ania - m ja tak przechodziłam pierwszą ciążę - typowo lajtowo, bez żadnych bóli i czegokolwiek innego. No a teraz zupełnie odwrotnie. Dianakarina rożków nie widziałam, ja wysyłałam bratowej z PL. Co do światełka, nie wiem, przy córci stosowałam do pół roku, takie na baterie lampki ledowe chyba. Teraz nie mam pojęcia. Na spokojnie jedź do szpitala, trzymam kciuki,żeby było ok. Może to nadmierny wysiłek kochana. A może nieszczęsne łożysko-ale u ciebie chyba było już ok. Czekamy na relację. Jordan mi nawet świeże śliwki a mam ich dużo też nie pomogły. Tak jak wspomniałam, błonnik zdrowy mi dziś pomógł :P adza tak to eljotka urodziła Kubusia, ściąga mleko i małemu podają, troszkę schudł ale jużpoprawia się waga - jak to z noworodkami. Nie może go jeszcze przytulac ale głaskac tak :) jest słodki :) tak mi pisała. A ja posprzątałam troszkę, zostało mi trochę jeszcze do ogarnięcia. Zjadłam grila z rodzicami - ale powiem wam,że niekoniecznie mi smakowało... jakos mięso mi nie wchodzi. A teraz ze swoim gadam i tak myślimy czego nie mamy jeszcze dla malucha i dla córci. Ostatnie tygodnie pobytu,więc tak siedzę i myślę,jaką tu zachciankę mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja mam podobnie jak odpisuje, tyle że w nowym oknie piszę i czasem zerkam co do kogo mam pisać:) Mamusia a ten błonnik to ma jakąś nazwę? Jest w proszku, w tabletkach? Jakiś mam w domu, ale na odchudazanie w proszku. Pamietam raz brałam jeszcze przed ciążą, i myślałam, że zaraz wszystko zwrócę.. kurde dziewczyny jak mnie wkurza czasem mieszkanie w bloku, mam sąsiądkę za balkonem, która co pół godziny pali papierosa, no już wychodzę z pokoju, wietrzę, ale ileż można.. nie wiem co by zrobić, żeby ten dym do nas nie leciał... a w ogóle, to dzisiaj prawie zemdlałam, tak mi się w głowie zakeciło i czarno zrobiło.. i nie wiem, czy to od hameraida, farby po części olejnej, bo mój mężuś maluje barierki na balkonie i coś tam wlatuje do środka, bo wiadomo, że balkon otwarty, czy po prostu złe samopoczucie.. ech.. przespałam się i mi lepiej. Więc zaraz lecę do sklepu na zakupy. Też się zastanawiam, czy wszystko mamy już kupione, martwi mnie to, że nie wszystko w domu zrobione. Że jeszcze w pokoju gdzie będzie maluch spał stoi akwarium z rybkami i trzeba szafkę na zamówienie kupić żeby je przenieść do przedpokoju a to też koszt.. i sofę kupić.. aa.. przypomniało mi się,nie wiem jak to u was w szpitalach jest, ale trzeba pamiętać, żeby po wypisie karte ciąży zwrócili do becikowego. Albo na ostatniej wizycie u lekarza już poprosić o zaświadczenie. Tak piszę za wczasu, bo na szkole rodzenia u nas ostatnio wyszedł problem, że niechętnie oddają karty ciąży. Dobrze, że u Moniś lepiej. Niech nam w poniedziałek wychodzi ze szpitala do domku. A eljotka dobrze, że pokarm odciąga i tak karmi małego, choć może go pogłaskać.. :) pewnie dni jej się biednej ciągną i chciała by już Kubusia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja sie pochwalilam i dzis znow z silnymi ciemnobrazowymi plamieniami wyladowalam na ip. znow badanie usg i ktg i ok. nie wiadomo skad te plamienia. jak sie znow pojawia, zostawia mnie w szpitalu. strasznie mnie to stresuje ze co chwile cos sie dzieje :( zeby tylko juz w spokoju wytrwac te 7 tygodni. dianakarina - daj znac po badaniach co powiedzieli. trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata_lie Ten błonnik to pałeczki takie z błonnika, tu masz link jak wygląda opakowanie, koszt u mnie 4,99zł : http://granex.pl/Produkty/Produkty_dla_aktywnych/Zdrowy_Blonnik/22,15 Mi pomógł, nawet dwa razy już w wc byłam :P nie będę opisywać szczegółów. Powiem tylko,że herbata bardzo dużo działa, nie piecze, nie swędzi, a goi ranki i nie krwawię. Tak myślę,że to herbata - okłady. Co do sąsiadów to ja mam fajnych, co prawwda mieszkam w domku jednorodzinnym, ale mimo fajnych sąsiadów są też czasami różne sytuacje... Fajnie,że wspomniałaś o tej karcie ciąży. Jak rodziłam córcię to becikowego nie było,więc dla mnie to nowość. Leonka czasami tak jest chyba, myślę,że to nie zwiastun porodu. Może przemęczenie ?? Może coś ciężkiego nosiłaś?? Poleż, odpocznij - ja radzę tak każdej :) bo i mi w kółko to powtarzają :P Rzodkiewa no super prezent :) doczytałam,że i lampka i dźwięk kołysanki :) fajne urządzenie i na pewno się przyda.My też musimy kupić, ale może ktoś z rodzinki zechce się złożyć i nam kupić jako prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z obserwacji. 4 godziny czekania bo tyle sie dzialo. Zrobili mi ktg przez prawie godzine, pozniej sprawdzili szyjke. Wszystko w porzadku. Pobrali krew, sprawdzili mocz i maja dac znac czy dawke kolejna przeciwcial trzeba mi podac bo mam grupe minusowa. Glownie siedzielismy i czekalismy. To bylo doslownie kilka plamek na papierze nawet na bieliznie nie bylo ale zawsze warto sprawdzic. Dziwny zbieg okolicznosci ze mialam te plamki kiedy kilka godzin wczesniej sie depilowalam ale te plamki byly napewno z wewnatrz a nie z zewnatrz. Dziwne ale wszystko ok na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diankara całe szczęście wszystko ok. Może to faktycznie jednak od depilacji. Najważniejsze, żeby się nie powtórzyło! Mamusia dzięki za ten błonnik, jutro podejdę do lidla, czy biedronki i zobaczę, może podobny dostanę :) Leonka mam nadzieje, że to nic złego te plamienia. Kurcze.. ale najważniejsze, że na usg i ktg wszystko w porządku. Nie stresuj się kochana, tylko staraj wypoczywać i dużo leżeć, bo może to faktycznie przemęczenie. Dyśka jak tam po szkole rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×