Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

nata_lie kupuj, na mnie rewelcyjnie podziałał !! Wczoraj 3 razy w ciągu dnia bo i jeszcze wieczorkiem, a rano wstałam po 6 i do wc od razu. Także na mnie działa chyba. Tylko też dużo tego nie można zjeść,żeby odwrotny skutek nie był :D Ja jem 10-12 pałeczek jako przekąskę. Dianakarina super,że wszystko ok. Odpoczywaj sobie i nie stresuj się :) Agulka, czy wstawiłaś już zdjęcia znad morza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki dzis chlodniej uf,pada od rana,pasuje mi taka pogoda bardzo...wczoraj tak mi popuchly nogi i rece ze szkoda gadac,klapkow wlozyc nie moglam,dlonie dalej popuchniete,nie ma szas na zdjecie pierscionkow czy obraczki. Bylismy wczoraj na urodzinach 2latka,to nie tesciowej impreza,tylko tesciowa piekla tam ciasta....fajnie bylo,3dzieci,same chlopaki,9mcy,2lata i 3lata za rok tez bedzie ciekawie bo dolaczy 4ty:) Ale juz mecza mnie takie imprezy,po kilku godz siedzenia na krzesle,brzuch mi zaczol twardniec i bolec,przyszlismy do domu to juz tylko lezenie...przeszlo po wzieciu magnezu i lekow...ale w nocy juz ktoras z kolei bolalo mnie z lewej strony,co prawda czulam wiercipiete ze czasem mnie tam szturchnie ale nie bolalo jak tam kopal ...tylko ogolnie bolalo z kilka godz,troche pomagalo jak zaczelam chodzic po mieszkaniu...moze synus mi gdzies nutke tak wklada i mnie uciska...sama nie wiem Kupilam w koncu w zwyklym sklepie u siebie pieluchy tetrowe ,kupilam 8szt a wy ile macie?nie wiem czy dokupic jeszcze,chcialam dokupic jeszcze flanelowe,babka miala po 10zlociszy,zobacze jeszcze w drugim sklepie i porownam... Przepraszam ze tylko o sobie dzis napisze ale chyba sie ide polozyc,czuje sie jakby mnie ktos przejechal... Dbajcie o siebie i swoje brzuszki:) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nareszcie dzisiaj troche chłodniej, ale mogło by nie padać:) tak źle i tak niedobrze:P dobrze dziewczyny że wszystko ok - też nie dam rady każdej z osobna odpisać:) dobrze że zaparcia powoli mijają:) z takiego prezentu jak ta elektroniczna niania to też bym się cieszyła:) chciałam wejść na galeriusa i nie umiem stronki otworzyć... a chciałam się pochwalić pierwszym prezentem jaki dostałam:) cieszę się bardzo bo sama chciałam takie coś kupić:) http://zapodaj.net/1bb1fcc89d68f.jpg.html http://zapodaj.net/03a1537851bc7.jpg.html http://zapodaj.net/4ec18c48c34a8.jpg.html p.s. wczoraj piekłam sernik i zapomniałam do sera dodać cukru:D masakra jakaś :D oddajcie mi moje szare komórki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaa proponuję już zdjąć pierścionki, mi ręce nie popuchły jeszcze ani nogi, ale z pierścionków zrezygnowałam jak zaczęły się upały.Na wszelki wypadek,no i już nie wkładam. Dopiero po porodzie.Więc jak zejdzie opuchlizna polecam zdjąć :D Ja dziś mam o 17 imprezkę urodzinową swojej córki - 11te urodziny (jutro dokładnie). Szok jaka ja stara ... Dzieciaków będzie 8 sztuk= 2x 2latki, 2x5latki, 1x6latka, 2x10latki,1x11latka. Plus rodzice, niby miało nie być bo wiedzą,że nie posiedzę i tylko torcik dla dzieci i szampan - symbolicznie, ale jak na złość chyba przyjdą wszyscy. Trudno. Jakoś dam radę, a jak nie to wyproszę i tyle. Zwłaszcza,że to rodzinka, to może zrozumieją. graga no fajny prezent :) i przyda się na pewno,zwłaszcza,że ma otwór na pasy do fotelika D Jakoś mi prezentów nikt nie robi, hehehe szkoda. Może później coś przyniosą :P Hihihi a z sernikiem spokojnie, pewnie zjedzą taki jaki jest :) na pewno jest pyszny. miluchna a te flanelowe 10zł za sztukę????bo jak tak to drogo - na allegro znacznie taniej kupisz :) Ja pieluch mam 10szt zwykłych, ale chyna z 5 jeszcze dokupię, nie więcej. A flanelowych mam 3 lub 4, kolorowe tetrowe 3chyba. Nie chce mi się wstawać z łóżka i zerkać :D Póki co leżę jeszcze przed imprezką, regeneruję się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka mi lekarz powiedzial zeby trzymac reke na pulsie i dawac znac od razu jakby sie plamienia powtorzyly ale sam nie wie od czego bo wszystko wyglada prawidlowo. Tak pewnie czasami bywa... Natalie nie martw sie dacie rade ze wszystkim. Ja mysle czasami o tych kobietach co jada do szpitala i nie wiedza ze sa w ciazy i wracaja z noworodkiem a w domu nic nie maja to dopiero historia. Ale swoja droga to nie wyobrazam sobie zeby nie wiedziec ze sie jest w ciazy. Mamusia jaka ty stara. 11 latke juz masz a ja jak moj maluszek bedzie mial 11 to bede miala 40. Ale tak chcialam. Chcialam dziecko przed 30 ale nie jak mialam 20 pare bo nie w glowie mi dzieci byly hi hi miluchna zdejmij lepiej pierscionki. Ja mojej mamie kiedys musialam piersionek ciac na palcu bo tak spuchly jej rece ze zaczely siniec U mnie tez moze dzis goscie. 2 ciotki mojego faceta i tesciowie na kawe maja byc ale jeszcze nie potwierdzone wiec moze sie upiecze nam i nie przyjada bo moj do pracy dzis idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie stara?? mówię ci, jak tylko córki urodziny się zbliżają to się dołuję trochę, ona taka już duża - a ja już ...uhhhh No ja miałam rocznikami 22 jak ją urodziłam. Może wcześnie, ale nie żałuję ani jednego momentu :D Tylko teraz taki maluszek będzie w domu :P Może trochę odmłodzę się ,hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga super prezenciki:) DianaKarina ja tez sie modle by nas dzis rodzinka M nie nawiedzila bo moga wpasc,nigdy nie powiedza kiedy tylko wpadaja tak z zaskoczenia co ostatnio robia bo tu w poblizu odwiedzaja keszcze kogos,kiedys sie wkurzylam bo przyszli jak obiad mielismy na stole,nie mialam ich jak poczestowac bo nie spodziewalam sie a i glupio mi jesc jak ktos patrzy mi w talerz wiec nie jadlam,zjadlam pozniej... Zdejme te pierscionki tylko jak sie bedzie dalo:) bede moze jutro robic pranie reczne to jakos pomoze:) Tak mamusiu 10zl za sztuke,moze sa rozne flanele,grubsze i ciensze stad taka cena...ale mysle ze troche przesada by tyle kosztowaly troche sie lepiej zaczynam czuc,naszczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! :) U mnie tez dziś chłodniej i własnie przestało padać :) Miluchna, ja jeszcze pierscionki mogę wkładać, chociaz juz raczej tego nie robię :) Oj, 10 zł to strasznie drogo. Mnie mój Tatko kupił flanelowe pieluchy i za 5 sztuk zapłacił 24 zł. Byłam dziś na targach Mama i Dziecko i kupiłam wózek :) Miluchna, kupiłam Jedo FYN 4ds freeline w cenie 1250 zł :) fajna promocja i jestem bardzo zadowolona :) A dodatkowo nabralam sobie rożnych gazetek, próbek, ulotek i kuponów rabatowych :) Miluchna, mnie tez twardnieje brzuszek, jak dłużej pochodzę, nawet jak dłużej siedzę. I bywają dni, ze jak leżę, to mnie boli w lewym boku, poboli potem przestanie, za chwile znowu boli. Mysle, ze moze Dzidzia gdzie uciska, bo jak trochę pochodzę przy takim bólu albo posiedze, to przechodzi. Natalie, na szkole rodzenia bardzo fajnie. Dowiedziałam sie, jak kąpać i pielęgnować Maluszka, jak przewijać, przebierać:) Przewijalismy lalkę i ubieralismy ja i było wesoło:) Glownie panowie ćwiczyli, a dziewczyny sie przyglądaly :) No ale lalka to nie jest żywy mały człowieczek, wiec nie wiem jak w praktyce ta pielęgnacja bedzie wyglądała :) Mamusia, co Ty gadasz o starości! Co ja mam powiedzieć o sobie?? Nie mow już tak, bo sie zalamię :) Ty masz juz prawie dorosła córkę.. Osobiście nie czuje sie staro i cieszę sie, kiedy ludzie myślą, ze mam mniej lat niż mam, ale zegara biologicznego i czasu nie oszukasz :( Baw sie dziś dobrze z Corcia i miło spędźcie czas :) Buziaki dla Córci! :) Graga, super prezencik! :) Ja - podobnie jak mamusia liczę na prezenty pi porodzie, bo jakoś teraz nikt sie nie kwapi hihi ;) a co do szarych komórek to musimy Kochana poczekać, tak jak nam pisała chyba Dianka, po porodzie wszystko wróci do normy ;) Dianakarina super, że wszystko w porządku. Na wszelki wypadek jak najwięcej odpoczywaj. Moze rzeczywiście te plamki to po depilacji. Ja tez ostatnio miałam dwie malutkie czerwone kropeczki, ale na tym sie skończyło na szczęście. Czytałam w necie, ze w III trymestrze takie plamienia mogą być efektem podraznienie po badaniu ginekologicznym, a ja akurat byłam kilka godzin po wizycie, dodatkowo mam polipka na szyjce wiec mógł krwawic. No i tak jak pisała Agulka i mamusia moze to być krwawienie z jakiegoś hemoroidka. Zmykam coś przekąsić, odezwę sie pózniej. Ściskam wszystkie mocno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z moim m bylismy wczoraj na zwiedzaniu porodowki taki tour zeby wiedziec gdzie zaparkowac gdzie isc ktore pietro i wogole. Pokoje gdzie sie rodzi z lazienkami i poporodowe zwiedzalismy. Tlumaczyla babka o znieczuleniach jakie mozemy dostac .. Pokoj z basenem tez sobie mozna wziasc na porod stolowka poczekalnia z telewizorem i kuchnia dla tatusiow i partnerow porodowych.. Szczerze mialam lzy w oczach ze strachu jak tam chodzilam... Najbardziej to lozko porodowe mnie rozbroilo .. Dziewczyny to juz nie odwracalne kazda z nas na nim bedzie lezec.. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina, racja :) zawsze ktoś w domu zostanie hihihihihi :) Miluchnaa to ja uważam,że 10zł to dużo, serio. Ja kupiłam i są całkiem ok, nie za grube ale i nie cienkie, ale miękkie. Po praniu nic. http://allegro.pl/pieluchy-pieluszki-flanelowe-kolorowe-promocja-i2570659809.html Kupowałam u tego Pana, przesyłka jeden koszt, pieluchy i tetrowe i flanelowe i kolorowe tetrowe u niego. I naprawdę są ok. No i cena też ciut niższa. Tak naprawdę tą flanelę, to kilka razy użyjesz do przykrycia czy tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka na prawdę są takie ceny w sklepach jak pójdziesz coś kupić... u mnie też chyba ta flanelowa coś koło 10zł kosztuje... a za kolorową tetrową płaciłam 5zł... ale kupowałam tylko jedną żeby była do lekarza czy na wyjście, potem najwyżej jeszcze jedną kupię... a flanelową chciałam kupić taką z ceratką by mieć na przewijanie w terenie, ale u mnie w sklepiku jeszcze nie mają... najwyżej 2 sztuki na allegro zamówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to na pewno kupię ten błonnik, dzisiaj tylko nie mam ochoty w ogóle wychodzić z domu.. jutro więc już kupię. A to w zwykłym sklepie dostanę czy w aptece? a tak w ogóle to dzisiaj zaczęłam 36 tydzień, nie wiem czy to 9 miesiąc, czy dopiero za tydzień się zacznie. W każdym razie jak sobie pomyślę, że za 2 tygodnie mogłabym rodzić, to jestem lekko przerażona. Dyśka ja też myślę, że to kąpanie lalki, to średnia nauka. Znaczy fajnie, wiem co po kolei, ale lalka to nie noworodek i pewnie będzie o wiele trudniej :) Co do pieluszek to ja tylko na allegro zamawiałam. 15 sztuk tetrowych, 4 flanelowe i jedną wielorazową z 2 wkładami. W sumie fajnie wygląda ta wielorazowa. zobaczymy jak w praktyce :) ciekawe jak tam Vivii po weselu? :) Dziewczyny a u was w szpitalu mają rozpuszczalne szwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie, u mnie w szpitalu stosują szwy rozpuszczalne. Ja dziś na targach oglądałam te wielorazowego użytku pieluszki, ale nie jestem do nich przekonana. Slicznie wygladaja, ale koszty tez są niemałe. Wkładów powinno sie mieć około 15-20, ze 4 warstwy zewnętrzne. Poza tym trzeba prac, a to tez koszty. A jeśli chce sie prac w 40 stopniach, to powinno sie używać odkażacza do proszku, a to tez kosztuje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Natalie, to Ty juz zaraz możesz rodzic :) Rzodkiewa, ja też sie boję :) im bliżej terminu, tym bardziej :) Boje sie tego bólu, ale powtarzam sobie, że poród bedzie szybki i lekki :) może sie sprawdzi ta mantra ;) Kochana, ja jeśli dam radę, to na łóżku nie będę leżeć, no moze żeby odpocząć :) chce spróbować w innej pozycji, zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wczoraj byłam na obserwacji w takim pomieszczeniu obok pokoi gdzie sie rodzi i jeśli te łóżko na którym wczoraj leżałam to takie samo jak porodowe to porażka jakas. Takie niewygodne ze masakra i będę sobie raczej na 4 na podłodze lub kucac niż leżeć na tym lozku. Podobno lepiej chodzić lub opierać sie o łóżko. Ja dZis zaczynam 35 ty tydzien. Coraz blizej. Ciekawe która bedzie następna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka jakoś nie czuje, żebym miała urodzić o czasie. Przenoszę jak nic, bynajmniej takie mam odczucia. U nas łóżka są fajne, bynajmniej jak leżałam na ktg, to wydawały mi się wygodne :) zresztą ja też nie chcę na nich cały czas leżeć, tylko piłki, prysznic itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie Natalie, a może będzie niespodzianka i urodzisz w terminie :) albo i przed :) Ja w środę zacznę 32 tydzień, wiec jeszcze trochę czasu mam:) Bede czekać Dziewczyny na wiesci od Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyska suuuuper cena,jak sie dowiedziec czy takie targi beda u mnie? Jaki kolor wybralas,pochwal sie:) Dzieki mamusiu za linka,ja wlasnie zamierzam kupic na allegro bo 10zl to z deka przesada. Wiecie co jestesmy z M powaleni,pojechalismy dzis do casto farby kupic,mielismy tylko poamlowac dwa pokoje,ale stwierdzilismy ze zrobimy jedna sciane w pokoju w tym kamieniu ozdobnym i sufit podwieszany...ale M jakby mial to robic sam po pracy to by z pol roku robil ,sufit to w ogole nie wiem czy samemu by dal rade,a wiec siedzimy i gdybamy,w pewnym momencie zdecydowalismy sie pojechac do dwoch panow co nam gladzie robili kilka lat temu i zapytac czy nam to zrobia...no i zrobia ale maja terminy 16wejda i zaczna robic albo na poczatku pazdz,beda siue strarali jakas robote przelozyc i wejsc do nas 16go,kurde troche sie denerwuje bo maly moze posiedzi do terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd a moze i nie:)wszystko mu popiore i poprasuje i do tesciowej damy bo mieszka blisko ,jakby cos to bedzie przygotowane,wozek i lozeczko tez do niej a potem zaraz po remoncie mama moja przyjedzie pomoze mi posprzatac,wiem ze obudzilismy sie za 10dwunasta ale coz zrobic:) ale tak sie ciesze bo pieknie bedzie:) Mamusiu jutro cos u tego goscia zamowie ,jak mowisz ze firma solidna to kupie u niego nie tylko pieluchy:) Dyska duzo nas laczy :Jedo,puchniecie i bol w lewym boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero po imprezce. Najadłam się za dużo !!!! Mały wierci się,pewnie dziękuje za dawkę słodkiego. Głównie jadłam szarlotkę,żeby mnie mocno nie zapchało. Ale co będzie jutro-zobaczymy :) Ten błonnik kupiłam w Auchan. Myślę,że w zwykłym sklepie też będzie. Jutro poczytam co napisałyście - dziś mam brzuch twardy jak kamień :( i po rpostu padam na nos...Nie wspomnę o spojeniu :( ciężka nocka będzie... Grunt,że uordzinki udane :D :):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia to twój maluszek pewnie szczęśliwy :) A ja najadłam się winogron. Mój mały też mi daje popalić, ale tylko gdy siedzę to się wierci :) miluchnaa to faktycznie lekko późno się bierzecie :) mam nadzieję, że zdążycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Dziś się tak najadłam że masakra ...cukru nie mierze nie chce wiedzieć Lekarz powiedział że mam nie przesadzać z dieta bo urodze chudzielca ... Mamusia ucałuj córeczke od nas :-) Ja szczerze mówiac nie mam jeszcze wielu rzeczy do wyprawki no i do szpitala Jakoś mi sie nie spieszy a w razie czego ma mi kto kupic tylko powiem co i jak Natalie 36 tydzien to juz naprawde niedługo :-) Ja zaczełam 33 tc a musze jakos wytrzymac do 36 żeby mnie do mojego szpitala przyjeli Tylko nie wiem czy to ma byc zaczety czy skończony tydzień Dodam zdjęcia tylko mi zgraja na komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Nie śpię, bo mi się nie chce... Obudziłam się, mały szaleje sobie i skorzystałam z wc i spanie ni jak, od godziny przewracam się tylko. No i włączyłam kompa,to może zaraz zmuli mnie. graga no zszokowałaś mnie,że takie ceny są, wiesz ja długo nie chodzę nigdzie a jedyne zakupy to Allegro. I dla mnie 10zł za pieluchę flanelową to szok!!! Za kolorową tetrową płaciłam coś koło 2,70zł. Nie powiem, mogłaby być grubsza, ale z drugiej strony - lepiej jak cieńsza,przyjemniejsza jest i jak się złożyło to jest ok. I znalazłam przed chwilą tą flanelową z ceratką. Nawet nie wiedziałam,że takie cudo istnieje :D nata_lie już 36 tc ??? rety :D ja dziś zaczynam 32tc, a równo 11 lat temu (nawet ten sam dzień) byłam w 40tc hihihihi a teraz panienkę mam w domu a nie dzieciątko :P Fajne zajęcia macie z tym kąpaniem :) U mnie w szpitalu na pewno są rozpuszczalne szwy, w poprzedniej cesarce też takie miałam już. Dyśka ale fajnie, targi zwiedzone, próbi, kupony itd. I najważniejsze - bryka zakupiona :D gratulacje !!! Dyska to ile masz lat?? Nie chce mi sie szukać tabelki :P miluchnaa sopkojnie, może uda się robotnikom wcześniej czasu troszkę skombinować i szybciej zrobią remont. No i będzie ładnie, a jak nie zdążą to najwyżej do teściowej na kilka dni z maluszkiem pójdziesz - na pewno ucieszy się :D Agulka to i dobrze,że nie mierzyłaś cukru, po co stres :D hihihi a pisałaś,że nad morzem jadłaś i cukier inny ale zapewn więcej spacerowałaś to i się spalało troszkę, a w domu to co ,odpoczywanie i leżenie. Fajnie ,że dodałaś zdjęcia - zaraz zerkam. :) Rzodkiewa spokojnie, na pewno spokojnie urodzisz. Full wypas jednym słowem na tej porodówce :D no a urodzić z nas każda musi, nie potrzymamy w brzuszkach - nie da się hehehe :) Dianakarina nie załamuj się łóżkiem, myślę,że jak poród się zacznie to już będzie ci wszystko jedno na czym leżysz, byle szybciej urodzić i malenstwo przytulić :) Kilka dni temu pisałam do Kiosiorakis ale nie odpisała, hmmm na kafe też cisza... Mam nadzieję,że wszystko ok albo może rozpakowała się ????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek. Zapowiada sie u mnie bardzo duzo pracy w pracy :p jeszcze dzis i 2 dni i finito... !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Cieszę się że weekend u większości udany :)mój J też miał wczoraj urodziny,ale nie robiliśmy żadnej gościny,wspólny obiad,odpoczynek,potem my z Niną pojechałyśmy na malinki i herbatkę do Babci-czyli mojej Mamy a J spał :)w spokoju. Mój Mały też wczoraj takie akrobacje robił,az sama się zadziwiałam kształtami brzucha. Ja własnie kawusię piję,placka na pierwszy rzut zjadłam,zaraz kanapkę i budzę Ninkę żeby ją do Mamy dac i potem do pracy.U nas się ochłodziło,padał deszcz,dla mnie to troszkę lepsze samopoczucie oznacza :) Ciekawe jak sie ma Kubuś i Eljotka...Mamusiu pozdrów ich od nas :) Miłego dzionka dla Wszystkich cieżarówek. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tu wstałam 20 minut temu śniadanko i kanapka a wy już pewnie dawno na nogach dziewczynki :) Rzodkiewa już tylko 2 dni, a później to ile w uk trwa macierzyński? Mamusia Ty to poranny ptaszek. Ale przynajmniej przyzwyczaisz się do wstawania do maluszka o tej porze. U mnie szaleje też po 5, bo nei raz się budzę, ale co tam zasypiam dalej :) może Kiosiorakis zapomniała odpisać, bo cesarkę to chyba jakoś wyznaczną datę już miała na połowę września czy jakoś tak, jak dobrze pamiętam. u nas też chłodno, tylko 15 stopni. a mi z tej okazji że 36 tydzień zaczęłam, to głupoty na maksa się śniły przez całą noc. A na zakończenie skurcz w łydce chwycił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim :) Ja tez już wstalam, jakieś 2h temu, zjadłam śnusdsnko i sobie jeszcze w łóżeczku leżę. Żadna nowość, bo leżę przez cały dzień :) Fajnie, ze wczorajsze imprezy udane :) że sobie pojadłyście słodkości troszkę :) Maleństwa były zadowolone :) Moja Córunia tez wczoraj troszkę szalała, pomimo że aż tylu pyszności nie jadłam :) Mamusia, z bryki cieszę się bardzo:) Umówiliśmy sie na odbiór 15 września, bo nie chcemy wcześniej, i tak całe mieszkanie zapchane różnymi przedmiotami, ktorych musimy sie jeszcze pozbyć przed porodem :) A co do wieku, to dwa tygodnie temu miałam 36 urodziny, niestety :/ ;) Agulka, to chyba musi być skończony 36 tydzień, bo w szpitalach z reguły zawsze mówią czy pytają o skończone tygodnie. Zaraz poogladam zdjecia :) Miluchna, na pewno ze wszystkim zdążysz, nie martw sie :) Mama Ci pomoże troszkę i szybko pójdzie sprzątanie. A jak będziesz miała ładnie i czysciutko na przyjście Maluszka :) Nie wiem Kochana, czy u Was bedą takie targi. Ja znalazłam informacje całkiem przypadkowo na Facebooku. Nie bardzo nam sie chciało jechać, a teraz cieszę sie, ze jednak sie wybraliśmy :) Cena atrakcyjna i okazało sie, ze odbiór kilka ulic od nas, wiec będziemy mieć blisko :) My wzięliśmy wersje freeline, tam nie ma zbyt wielu kolorów. Wspólnie zdecydowaliśmy sie na ten fioletowy. Są dwa fioletowy - jaśniejszy gladki i trochę ciemniejszy z kropeczkami i wzięliśmy ten drugi - numer koloru 236 freeline :) A fotelik kupimy w smyku. Mamy bon na 20% zniżki, wiec tez wyjdzie atrakcyjna cena :) Miluchna, i jeszcze termin porodu mamy zbliżony :) Kto wie, moze urodziny w tym samym dniu ;) Ściskam mocno Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna rok macierzynskiego wziasc z tego 9 miesiecy platnych a 3 bezplatne . Ale juz po 9 mozna wrocic albo i wczesniej jak sie chce. Pierwsze 6 tygodni platne 80% wyplaty a potem okolo 130 funtow na tydzien. I tak do konca 9 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×