Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Miluchna, Ty kupuj ten przewijak, bo w końcu ja go kupię i dla Ciebie już nie starczy hihi ;) Ja tez mam mniejszy kontakt z koleżankami. A od czasu ciąży to chyba nawet jeszcze mniejszy. No ale nie mogę spacerować za bardzo, a one tez nie bardzo maja czas, żeby do mnie przyjeżdżać. No i na spacerkach z psem zawsze spotykałam znajomych, wiec można było porozmawiać, pośmiać sie :) a teraz tylko moj M korzysta z tych przyjemności spacerkowych :) No fakt Marla, co za dużo, to niezdrowo. Taki tłum gości może wykończyć :) Fajne staniki:) ja zamowilam podobny, ale chyba bedzie dopiero po ciąży, bo teraz za bardzo mnie uciska pod biustem. A miałam nadzieje, ze bede go nosiła w ciąży. Oj to widzę, że Szymuś bardzo przeżywa rychłe przyjście Antosia na świat. Ależ mu myśli przychodzą do główki :) No to Kochana będziesz miała teraz dwóch swoich królewiczy i każdemu trzeba bedzie czas poświęcić. No i jeszcze Twój M bedzie czekał w kolejce na pieszczoty i chwile zainteresowania:) Rzodkiewa, mam nadzieje, ze wyniki bedą dobre. Fajna cena jak za rożek, nie szkoda kasy. Ja zaplacilam chyba około 60 zł a na szkole rodzenia mówili, ze ten rożek to nirpotrzebny jest zupełnie, no ale skoro juz kupiłam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pela to masz młodego dziadka:) ciekawe ile twoi rodzice mają lat :) mój tata wczoraj skończył 57 lat a do prawnuków jeszcze daleko :) marla ja właśnie myślałam nad kupnem takich biustonoszy bo podobno są ok do karmienia i są wygodne, ale narazie kupie jeden i zobacze jak sie bedzie sprawował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela moj dziadzius dla porownania ma 85lat...super by bylo gdyby mial 70last...ech jak pomysle jak oboje byli jeszcze z babcia to lezka mi sie kreci ... Dyska wiesz dlatego sie tak zastanawiamy bo wydatow masa,ostatnio zmienilismy auto,teraz ten remont,wyniesie wiecej niz zamierzalismy bo moj M sobie tyle rzeczy wymyslil,no i sama wiesz rzeczy dla malucha trzeba pokupowac....a tez zdaje sobie sptrawe ze niedlugo nie bedzie mojej wyplaty...bo zostane z malym w domu przez rok albo dwa... Kupilyscie jakies rekawiczki dla malucha na zime?bo nie wiem czy kupowac Marla no to wesolo widze masz,co chiwle sie drzwi nie zamykaja:) Synus wyczul zagrozenie:)bidulek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana śliczne zdjęcia:) ja mam pytanko czy któraś z was ma lub planuje kupić chustę do noszenia? a może któraś już to wypróbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam bo koleznka mi proponowala ,ma do sprzedania,moja przyjaciolka materaz i sobie bardzo chwali,tylko ja nie wiem czy ja bede taka odwazna zeby tam dziecko wlozyc....jakos mi sie wydaje ze ta husta zaraz sie rozwiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchna ja mysle ze jest to kwestia wprawy i zakup dobrej chusty:) a pytam się bo wiem że dzieci mozna nosic juz od pierwszego dnia zycia... jeszcze jest trochę czasu zeby sie zastanowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam ze wolałabym zeby mi ktos pokazal jak taka chuste sie wiaze, moze dziewczyny ktore chodza na szkole rodzenia mialy jakies zajecia w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak..przyjaciolka tez sie bala ale pozniej juz nawet w niej szla na miasto zmalym,nie zwazala na to ze starsi ludzie dziwnie sie na nia patrza:) ale ja bym nie nosila malego od pierwszych dni w niej,mysle ze kregoslupik jest taki wiotki itp i wolalabym by byl wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) ja mam jeszcze jeden dylemat :) bo pierwszego syna uczyłam od małego by nie był noszony - bawił sie sam od pierwszych miesiecy lezac na podlodze - ja mialam wtedy czas na to zeby posprzatac, ugotowac, pranie zrobic... a tak to boje sie ze dziecko sie przyzwyczaji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoła rodzenia zakończona :) graga u nas nic nie było o noszeniu w chuście. Trochę mnie to intryguję, a jednocześnie bym się bała. Ale spotyka się mamy chodzące z maluszkami. Ja dzisiaj mam coś nerwowy dzień, wszystko mnie wkurza maksymalnie. A to barany na drodze, gdzie muszę się hamować i trąbić a to na szkole rodzenia mieliśmy kobietkę, która drugie dziecko rodzi a buzia jej się nie zamykała i co chwila tysiące pytań oczywistych do położnej. Ech.. te hormony :) kurcze dziewczyny a te staniki bezszwowe to się sprawdzają? Nie opadają cycki w nich? Ja zawsze lubiłam usztywniane. Pela, ile Twoi rodzice mają lat? Mój tata ma 59, i właśnie 7 października ma 60 urodziny i może się uda prezent uda :) a to będzie pierwszy wnuczek :) Wnuczkę, w sumie mają, ale raczej jej nie zobaczą ze względu na jeb.. byłą bratową :/ marla to widzę, że gościnnie u Ciebie :) ja już podrukowane mam wszystko do pracy, więc tylko została nauka do obrony. Choć każdy mówi, że zobaczą mnie z brzuchem i puszczą. Ale coś tam przecież wiedzieć :) Dyśka mam nadzieję, że nie będziemy żałowali zakupu. Kupiliśmy tefal, prawie 400zł. więc choć 2 razy w tygodniu będziemy robili obiadki na parze. A dla maluszka później zupki, warzywa na parze więc już się cieszę na samą myśl i czekam aż w sobotę odbierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam, Marla fajnie ze tak towarzysko u Ciebie czas do powrotu Twojego ukochanego szybciej zleci :) gragra maz by sie obrazil ze go wibratorem z taka latwoscia chcesz zastapic hhehe ;) Pela wow ale mlodziutki Twoj dziadzius ;) fajnie ;) bedzie mlodziutkim pradziadkiem ;) ja po kolejnej wizycie kurcze mam zrobic hbs jakis oczyn czegos tam mocz znowu morfologie i w czwartek za tydzien kolejna wizyta i wymaz bedzie robiony ... strasznie duzo tego ... najgorsze jest to ze nie wiadomo jak bede rodzic a ja nie chce tak bardzo cesarki ... :( natalka nie denerwuj sie ludzie sa wkurzajacy czasem ;) gratuluje skonczonej mgr teraz trzymam kciuki za owocna nauke i piatkowa obrone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama 2 tyg temu skoczyla 40 lat a tato ma 42. Ja chce ta huste kupic bo ponoc bardzo pomocna jest. Pochwale sie wam ze moj Franio to bedzie mial jeszcze praprababcie bo moja prababcia ma w tym roku 80 lat i jeszcze na chodzie jest ze tak powiem. Kurcze padlam i przespalam z 3 godziny i dalej bym spala ale musze sie powoli obudzic bo caly dzien przespie a w nocy nie wiem co bede robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów naprodukowałyście jak nie wiem co i nie wiadomo co której odpisać. Z racji lenia dzisiejszego nie odpiszę nic każdej, hihihihi Jakoś leżę i nie dam rady nic innego robić, spać mi się chce ale nie śpię, bo nocka pewnie będzie "chodząca". Ogólnie, cieszę się,że u Was w miarę wszystko ok. :) :) to najważniejsze, a widzę,że nie tylko mój maluch dziś leniwy. Ale ciut się odzywa od czasu do czasu, na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie I ja mam lenia strasznego,,, upał tak na mnie działa choc 3 pralki powiesiłam prania a teraz czeka na mnie prasowanie Tylescie tego napisały ze dopiero zabieram sie za czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę oryginalna i też powiem, że zaszalałyście z wpisami :) Dziś miałam tylko badanie ginekologiczne. Wszystko zamknięte więc ok. Nie rozmawiałam jeszcze z lekarzem... Czy któraś z Was ma zalecenie liczyć ruchy po posiłkach? Bo mi tak kazano - męczące to jest bo Tadeusz się bardzo rusza więc w tym czasie nie mogę się na niczym innym skupić. A cały dzień dziś szyłam literki i mam już T A D E U :) Jutro zrobię SZ :) Jak już będą gotowe to zrobię zdjęcie, żeby Wam pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś a wiadomo kiedy najwcześniej mogą Cię wypuścić? Oj to dużo masz tych literek :) mi nic nie mówił lekarz o liczeniu ruchów. Mój Kuba raz się odzywa po obiedzie raz nie. chyba najważniejsze żeby minumum 10 w ciągu dnia było. a czuję ich zdecydowanie więcej. właśnie wróciliśmy z meblowego, zamówiliśmy sofę za tydzień będzie :) a stary fotel muszę wystawić od 1zł na allegro, a jak nie pójdzie, bo jest bardzo stary to się odda :) ale teraz kurcze leże, bo brzuch mnie zaczął na dole mocno boleć po tej wycieczce do meblowego i leroy'a :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie u nas tez dzis zakupowo,zamowilismy ten przewijak,dodatkowa posciel,przescieradla na allegro i inne ,jeszcze lozeczko zamowimy ale to za 2tyg i koniec zakupow z allegro bo w totka bym musiala wygrac:) Mi lekarz nie kazal liczyc ruchow,moje dziecko raz rozrabia,raz spokojny dzien ma...zalezy jak lezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek powiedzieli, że za tydzień powtórne usg. Mam nadzieję, że jutro ze mną lekarz porozmawia - jak nie to będę musiała do poniedziałku czekać bo w weekend tu się nic nie dzieje. Natalie odpoczywaj. Wycieczki po sklepach bywają męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) JA tylko wpadam życzyć miłego dnia i zbieram się do pracy ,teoretycznie codniowej pracy ostatni dzień ale w nast.tyg będę napewno 2 dni a wogóle to pasuje ciagle chodzić bo mojego szefa mama jest w szpitalu ma 80 i prawie wylew wtedy miała a ona jemu i jego synom gotowała....teraz został sam,dzieci od poniedziałku do szkoły ,żona zmarła niecały rok temu na raka i widziałam wczoraj w jego oczach przerażenie jak on zostanie z gotowaniem,sklepem,dziećmi itd sam.... Jakoś to się musi rozwiazac.ja wczoraj doła załapałam bo mój wrócił po alkoholu z pracy bo koolega miał ur i coś postawił,zjadł cos i spał...do samego rana,obudziłam go ok 22 żeby się rozebrał i umył tylko ...nienawidzę jak mi takie niespodzianki robi bo wtedy czuję że nie mogę na niego liczyć w razie co..ach Ci faceci Miłego dnia Kochane,zdrówka dla wszystkich i uśmiechu :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Mamusiu a Twój bezwzględnie niech wraca,w pierwszej ciąży mój J był w Holandii i tak te powroty były odkładane co chwilę o tydzień,raz to same walizki przyjechały a on dopiero później bo w końcu dokumenty zgubił i w ambasadzie musiał wyrabiać,a co ja się ostresowałam,wrócił 2 tyg przed urodzeniem Niny... Warto by choć ta końcówkę był z Tobą,nacieszcie sie chwilę razem, bo potem Maleństwo będzie na 1 planie a nie Wy i może czuć sie odrzucony np.Niech Cie rozpieszcza na miejscu choć tych parę tyg. A pieniedzy ile by nie miał tyle potzrebne bedzie,takie niestety życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ... kolejna koszmarna noc za mna i standardowo pobudka po 5 i spac sie nie da;/ juz mnie to dobija a jeszce moj synus sobie pojechal do babci i nie ma go od niedzieli i w niedziele dopiero wroci a ja strasznie tesknie :( Monis no to moze Ci powiedza jakie maja plany co do Ciebie zawsze to lepiej wiedziec i czlowiek spokojniejszy .... mama coreczki to faktycznie sytuacja twojego szefa nie ciekawa i jak tu go zostawic bez pomocy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja też na chwilkę przywitać się tylko. Za chwilę jadę badania zrobić, mocz oddać itd. Dzięki za wsparcie i cenne uwagi co do powrotu Mego. Już wczoraj wieczorem powiedziałam,żeby jednak wracał i wraca :) Mój syneczek nadal jakiś leniwy, nie wiem, ale oczywiście czarne scenariusze już mam. No zobaczymy jak dziś będzie. Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY************************** NICK..........WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ ********************************************************* *********************** kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 .......TOMEK I JAŚ adza1987.....24........Słubice...........25.09.2012..... ... SYN nata_lie......25.........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31........lubelskie.............10.12...... .....córka Viviii..........27........śląskie............02.10.2012 ......MAGDALENA Dianakarina..28........war.maz/Anglia..7.10.2012........S YN< br /> Rzodkiewa...27.........sl/Anglia........7.10.2012.......MATE USZ Diana.........26.........Rzeszów...........7.10.2012.... .....LIWIA maryjka......35.........Kraków............7.10.12....... ...córeczka klara.klara...37.........mazowieckie...10.10.2012. ......SYN paciek90......22........małopolskie......10.10.2012....c órcia pazMama......26........malopolskie......13.10.2012.....JU LKA Marla..........31........mazowieckie...13.10.2012 ........ANTOŚ Moniś83.......28 .......Warszawa.......14.10.2012.....TADEUSZEK Aleksandra82.29.......Bydgoszcz.......15.10 .2012........SYN Ania3107......25.......dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23........23.......Katowice.........17.10.2012.........? emachines....29.......Śląskie...........17-18.10 .2012....MIKOŁAJ dan-mos......33........Katowice.........19.10.201 2.......AGATKA Agulka1976...36.......Śląskie............20.10.2012.... ...CÓRECZKA Tusia21.......23........pomorskie.......20.10.2012. .......WIKTOREK Macro.........31........podlaskie........23.10.2012...... ...Syn Pela1992......20......Opolskie..........24.10.2012 ........FRANEK mamusia .....32.......podlaskie........27.10.2012.........FILIP Agusssia2008.22.......Wielkopolska....28.10.2012........K UBU Ś Ania_k26......28......Małopolskie.......28.10.2012...... ..Patryk miluchnaaa31.32......Slaskie............29.10.2012 .......chyba SYN graga007......26.......Śląskie............29.10. 2012.......DOMINIK mala fu........33.......DE/lodzkie.......29.10.2012.........? -ania-m-.......24.......slaskie............30.10.2012.... ...Syn Dyśka76.......36.......mazowieckie.....30.10.2012....... Córeczka Nha............24........kuj-pomorskie.12.11.2012 .........LAURA ********************TULĄCE SWOJE SKARBY********************************* NICK..............TP.........DP.........WAGA.......DŁ... .......IMIE ********************************************************* ************************** eljotka....14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....45cm.... ....KUBUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh z nudow przeczytalam caly nasz topik od poczatku i kurcze duzo nas jest tu od pierwszych stron po 8 - 7 miesiecy ale to zlecialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i widze ze dosc duzo dziewczyn z tabelki sie nie odzywa cciekawe co u nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Vivii cały topik? no nie, ile czasu Ci to zajęło? :) Vivii dzisiaj piątek, zaraz Twój synek wróci, ba nawet pójdzie do szkoły w poniedziałek. Mamusia oby wyniki były dobre. Może maluszek szalał w nocy a Ty spałaś. U mnie wczoraj o 23 cisza, a zawsze szaleje a chyba w nocy szalał (teraz pewna nie jestem, czy mi się śniło czy faktycznie :))) ale o 4.50 jak wstawałam do toalety i pogłaskałam brzuszek to dostał czkawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki :) Ja tez miałam wczoraj stresa, bo Córeńka od niechcenia czasem sie przeciagnela, na wieczór troszeczkę sie ozywila, ale tez niespecjalnie. No ale dziś jest już zdecydowanie lepiej :) Vivii, wow, to jakbyś książkę jakąś przeczytała ;) a do niedzieli juz tylko dwa dni zostały, wiec musisz wytrzymać Kochana :) Mamusia, to fajnie, że Twój jednak już wraca:) zawsze razem to lepiej :) Agatka, ciężka sytuacja z Twoim szefem, bo z jednej strony rzeczywiscie ciężko go samego zostawić, a z drugiej strony Tobie też należy sie wypoczynek... Moniś, odezwij sie, jak będziesz miała wiesci od lekarza. No i z niecierpliwością czekam na zdjęcie literek :) Miluchna, ale zakupów narobiliscie :) u nas jeszcze materacyk został i fotelik. A wózek dostajemy w prezencie od Dziadkow :) Posciel dodatkowa tez musze kupić, ale jakaś tańsza niż ta, co ostatnio zamowilam :) Natalie, a jak Twoj brzuszek dzisiaj ? Dobrze sie czujesz? Agulka, co u Ciebie? Jak samopoczucie ? A wiecie, ja ostatnio często wyobrażam sobie poród i w tych moich wyobrazeniach to jest tak lekko i bez strasznych boli. Mam nadzieje, ze ta moja wizualizacja stanie sie rzeczywistością :) Ściskam Was mocno i spokojnego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×