Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Skończone 33 tygodnie - powinien ważyć ok 2 kg ale to bardziej chodzi o to że w ciągu tygodnia powinien przybrać ok 200gr a przybrał o wiele mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle s naprodukowalam i cos kliklam i mi wssyslo ech:( Viwi napisz cos wiecej o tym rozszczepie bo mnie zmarwilas... Monis trzymam kciuki za Twojego szkraba by przybral na wadze a jesli trzeba bedzie juz rodzic to mysle ze poradzi sobie juz po drugiej stronie brzuszka,wiem ze sie martwisz ale mysle ze jestes w dobrych rekach,nie zbagatelizowali sprawy tylko obserwuja sytuacje...a roznie to bywa w dzisiejszych czasach w szpitalach.... Diana ciesze sie ze pomoglam w wyborze materaca,mysle ze tez nie przeplacilas ,tylko jesli moge podpowiedziec jak maluch bedzie juz mial z kilka mcy to odwracaj sobie go co jakis czas stronami,czy dol-gora,tak co 2miesiace...duzej posluzy Jesli byscie same kiedys chcialy zmienic materac to naprawde polecam wam z lateksu czy pianki termoelastycznej,sa w roznych cenach w zaleznosci ile dany materac ma tego lateksu czy pianki termoelastycznej,dla malucha nie oplaca sie kupowac z wieksza warstwa lateksu niz Diana kupila bo on nie wyczuje tego ,dopiero pozniej jak bedzie starszy .Nie bede wam tu rzucac firmami czy nazwami materacy ale jesli byscie chcialy dla siebie kiedys zmienic to warto przejsc sie do dobrego sklepu i spedzic kilka chwil ze sprzedawca hahah ale zabrzmialo,poklasc sie na materach i wybrac sobie tez odpowiednia twardosc,sprzedawca powinien wam pokazac dla porownania kilka materacy z roznych polek ,byscie dostrzegli roznice,pewnie ze inaczej jest jak sie lezy na materacu 2min a inaczej jak cala noc w domu ale naprawde i tak warto sie polozyc w tym sklepie,sa tez materace i za 5tys ale na taki mnie nie stac:) dobra koniec o materacach ktos prosil o linki z posciela http://allegro.pl/posciel-do-lozeczka-poszewki-40x60-i-135x100-i2592243141.html http://allegro.pl/piekna-posciel-dla-dzieci-135x100-do-lozeczka-100-i2565462645.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patologiczne rozejscie kosci lonowej ... robi sie taka "dziura" jest to bardzo bolesne naprawde bardzo bardzo i promieniuje az do brzucha i nie da sie normalnie chodzic i promieniuje do pachwin i kregoslupa, jak mocno sie rozejdzie to po porodzie trzeba lezac zeby sie zroslo z takim pasem lub obciaznikami i niewiadomo czy bede normalnie rodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka a jak na wizycie?? Monis moze przez te wymioty tak bylo a teraz jak juz lepiej sie czujesz to przybierze ... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii naprawde współczuje Ale na szczęście do rozwiazania już blisko Dyska ja dziś też miałam znowu twardnienie plus ból zażyłam więcej magnezu i jak na razie ok Byłam w banku i myśałam że nie dojde do domu Marla ja mam takie tętno pomimo zażywania leków na arytmie ... czasem nawet większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie, Agulka, wzięłam magnez i jest dużo lepiej. Ja nospy nie biorę, bo moja lekarz jest przeciwniczką nospy w ciąży, wiec biorę spasmolinę 2x dziennie. Ale ten magnez naprawde pomógł. Wczoraj wzięłam chyba tylko dwie tabletki, a powinnam 4. Natalie, własnie tak mi przypomnialas, ze i ja powinnam pediatry jakiegoś poszukać gdzieś blisko miejsca zamieszkania. Vivii, współczuję tego rozszczepu:( czytałam o tej prxypadlosci ciazowej, ze jest dosyć bolesna :( Trzymaj sie dzielnie Kochana. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. A Madzia rzeczywiście spora Dziewczyneczka :) Miluchna, dzięki raz jeszcze za podpowiedzi w sprawie materacyka. Dobrze jest mieć takiego specjalistę jak Ty :) Jutro poszukam sobie sklepów z takimi materacykami i poszukam trochę na Allegro. Rzodkiewa, super, ze w końcu sobie odpoczniesz:) Podziwiam, ze tak długo pracowalas! :) Na wszelki wypadek mówię juz dobranoc Dziewczynki, bo juz mi sie jakoś oczka przymykają :) Ściskam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii a boli cię cały czas? W dzień też?? A jak położysz się to tak samo czy mniej ? Mi boli po całym dniu, wieczorem i w nocy :( kości trzeszczą,że słyszę je. Ale to w nocy, w dzień jest ok. Mam nadzieję że się jakoś ułoży. :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wy juz pewnie smacznie śpicie,a ja 3 zmywarkęe załadowałam do mycia naczyń :) Dziś mojedziecię 5 lat skończyło :):):) imprezka super,fajni ludzie,wesoło. Pojechali o 22.00 ale wiadomo to to,to tamto. Ech suuuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote sie nalatała wiadomo porządki przedimprezowe i miałam dziwne bóle pleców (dół) i brzucha. Miałam umówioa wizyte wczoraj u gin i spprawdzziła szyjke i na szczęście dłuuuuga i wszystko oki,poprostu musze wiecej sie oszczędzac,ale wiecie urodziny to pretekst do ogarnięcia z grubego grubsza ddomu póki mogę :) wiecie szuflady różne i graaty i gratki. Jakoś mi lżej jak wiem że czytso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny ale literówek,jednak na serio padam na nos :) słodkich senków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Macro, skąd ja to znam. I ja przeszłam porządki przed imprezą - może nie takie jak ty, ale swoje odcierpiałam. Dziś za to w nocy po raz pierwszy nie trzeszczały mi koście ale coś nie wygodnie spać było , no i koniec spania. A tak się chce :( Moniś, dobrze ,że masz wszystko dla siebie i malucha. Ale mimo to trzymam kciuki,żebyś jeszcze wyszła z tego szpitala :D Tak , a śpiworek to super, takie małe i takie fajne te ubranka, a teraz jak moja córka wybiera ciuszki to już nie takie fajne... emachines, a co u ciebie? przeoczyłam twój post czy co ? Dianka, Dyśka , jak wasze twardnienia brzuszka ?? Marla, co u ciebie ??? Agulka, jedz więcej kurczę, ty też nie oszczędzaj się aż tak bardzo. nata_lie ja o tych paciorkowcach dosłownie nie słyszałam nic, a może jeszcze jakieś badanie trzeba zrobić w okolicach 32tc ???? Idę 6 na wizytę, to dopisuję do listy pytań. miluchnaa dzięki za info o materacach - kurczę, ciekawe czy w sklepie pozwoliliby położyć się na materacu w sklepie,hehehehe jakoś słabo to widzę :( Rzodkiewa, to super,że tyle wytrwałaś - odpoczywaj teraz , bo ci się należy a niedługo ciężka praca znów się zacznie :D MIłego dnia dziewczynki :) a ja se z córką obejrzymy film teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:) a mnie znow boli wlewym boku,pewnie lobuz cos uciska:)wczoraj tak szalal wieczorem ze az sie poplakalismy ze smiechu bo myslalam ze zaraz mi brzuch rozwali:) Macro fajnie ze imprezka udana:) Mamusiu w sklepach sa specjalne dyspozytorory materacy 90x200 i tam sie mozna polozyc,oczywiscie jest tez podkkladka na nogi by sie nie ubrudzil materac,jesli potem dany sklep sprzedaj etaki materac to z rabatem sporym ekspozycyjnym,jak ma taki materac pokrowiec ochronny to super bo mozna wyprac i po sprawie.Ja pracowalam w branzy stad sporo wiem http://www.fotosik.pl/u/mamalusi/zdjecie/5/album/1262779 narazie nie kupuje spiworka zimowego do wozka,kupie ten od kolezanki,chce za niego 8zl ,jest niezniszczony a jak bedzie za chlodny na zime to wtedy kupie taki cieplejszy,co myslicie fajny? Proponuje mi tez rogal do karmienia za 14zl:) te,ktore z was uzywaly,napiszcie czy zadowolone bylyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny spiworek - i tylko za 8zł ???? Ja bym brała :) A co do rogala - nie miałam, nie podpowiem :D A mój maluch szaleje teraz. A tak przy okazji zaparć - działa na Was błonnik (te które kupiły) ? Bo na mnie jak najbardziej, serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mamusia blonnik dziala:) jest lepiej:) co do badan to nie wiem jakie jeszcze i czy te paciorkowce robi sie jak masz miec cesarke. ale mi dzis sie dobrze spalo,gdyby nie budzik..ale juz ogolona i zbieramy sie za godzinke do gina a najpierw wczorajsze wyniki odebrac:) dam znac po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Ja już po śniadanku, a teraz leżę sobie i czytam książkę. Zapowiada sie słoneczny dzień :) dziś odwiedzi mnie moja Mamcia, przywiezie nam obiadek, powidła śliwkowe własnej roboty i upieczoną przez siebie WZ-ką :) mniam :) My dziś zaczynamy 32 tydzień :) Mamusia, jest lepiej jesli chodzi o twardnienie brzuszka, musze pamiętać, żeby regularnie brać magnez, bo ostatnio trochę odpusciłam i brałam 1 lub 2 tabletki, zamiast 4. Macro, super, ze imprezka udana i wszyscy zadowoleni :) Ty już nie szalej ze sprzątaniem, teraz odpoczywaj sobie i oszczędzaj się. Mamusia, ja czytałam w zaleceniach Polskiego Towarzystwa Ginekologicznegi, że to badanie na paciorkowce grupy B wykonuje sie miedzy 35 a 37 tygodniem. Tez zapytam o badanie na kolejnej wizycie. Miłego oglądania filmu :) Miluchna, ja kiedyś kupowalam poduszkę ortopedyczną i przy okazji pani sprzedawczyni poleciła mi wyprobowanie materaca. Jak sie na nim polozylam, to wstawac mi sie nie chciało hihi :) taki byl wygodny:) A śpiworek rzeczywiście w atrakcyjnej cenie, trzeba brać :) Natalie, daj znać, jak po wizycie. Moniś, trzymaj sie ciepło i odzywaj sie w miarę możliwości. Udanego dzionka Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna, ja bym brała :) Patrzyłam na nowe reczne z aventu i są w cenie około 140-190 zł. Tak wiec, jak jest okazja, to chyba warto skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymabardziej ze nie jest jakis zniszczony,pewna to jest osoba...moja inna kolezanka mowila ze taki laktator jest ok nawet na samym poczatku jak urodzi sie ....by pobudzic piersi do pracy,mleko nie leci ale dzieci temu ze cos majstrujeszprzy piersiach tym laktaotorem zaczyna szybciej leceic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę Kochana, ze na pewno sie przyda. Ja jeszcze nie mam laktatora, ale chyba tez zacznę sie za nim rozglądać. Tylko najpierw materacyk kupię, bo to ważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Natalie życzę udanej wizyty Dyśka to jedz tego magnezu więcej kochana Rzodkiewa czyli teraz w końcu wyczekany urlop odpoczywaj jak najwięcej Miluchna to ty ekspert od materacy ...ja nie mam jeszcze zakupionego a będę potrzebowała i do kołyski i do łóżeczka Mamusia a ty już filmik oglądasz? Mackro fajnie ze impreza udana tylko sie nie przemeczaj A u mnie noc okropna ...ból głowy plus zoładka ,watroby myślałam ze na pogotowie pojade ale przeszło Pogoda u nas nie ciekawa ,zachmurzone a chciałam pranie robic bo wczoraj dostałam znowu 5 worków 60litrowych ciuszków.... plus nosidełko i pościel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mamusiu, u mnie nawet ok..brzuszek nie twardnieje tak często, i najważniejsze - nie boli nic, poza tymi biodrami...masakra.. Natalie - udanej wizyty! Miluchna - kupuj i się nie zastanawiaj, bo to super cena! Dyśka - ja jem 3x dziennie po 2 tabletki magnezu od 2 dni i mi znacznie lepiej :) pomaga Dziewczyny? co to jest taka mocno żółta wydzielina z sutków? jest lepka, bez zapachu.. czy to ta siara? bo mi już kiedyś coś wyciekało ale było bezbarwne..a teraz taki mocny żółty... nie leci jakoś bardzo, ale jak lekko uciskam sutek to płynie...mam banię :/ Dziś pranie pościeli do łóżeczka i prasowanie ubranek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laktator bierz :D cena rewelacyjna, a zawsze możesz ze dwa razy umyć przed zastosowaniem hihihih ja też mam po siostrze i będę używać. Ja już filmik obejrzałam, pościeliłam łóżko, kończymy dziś porządki w szafce - gdyby nie to leżenie to bym w 2 godziny zrobiła porządek a tak, niestety oszczędzanie się oznacza 3 dni roboty :P hihi A wydzielina to na pewno siara, u mnie od kilku dni też jest inna, ale nie jest codziennie, zazwyczaj jak poleżę dłużej na boku i "ugniotę pierś" hihihi to zaraz mi coś się produkuje :P Oczywiście po wizytach dajcie znać jak tam :) Miłego segrgowania i prania ciuszków, a także prasowania :D ja mam to za sobą ufffffffff bo już mi coraz ciężej by było. Wiecie co, mój wymyslił, że może z 2 tyg. zostanie jeszcze, bo skoro czuję się ok to co ma nie zarobić.... hmmm mam się zastanowić i to ja mam podjąć decyzję. Oczywiście kwestia pieniążków jak najbardziej za ALE ja już nastawiłam się,że 10 wraca, dni odliczam kurczę i jakoś już sama nie wiem. Poradzę sobie tutaj i nie zamierzam jeszcze rodzić ( hahaha ja nie, nie wiem jak synek) ale ja już sama zdurniałam. Niby pieniądze szczęścia nie dają ale bez nich przerąbane :( a chcemy auto zmienić od razu jak wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×