Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

hej Laseczki :) pytanko mam ;> wiem ze juz poprałyscie w wiekszosci ciuszki dla dzieciaczkow i teraz takie techniczne pytanie Mam proszek Loveli i czy potrzebuje jeszcze plyn do plukania ???? czy wystarczy taki proszek ??? nigdy nie stosowalam i nie wiem , a jesli tak to jaki ???? sa z loveli jakies specjalne ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia.. Ja uzywam plynu do plukania dla niemowlat ale dxiewczyny posaly niektore ze tylko proszek bo potem i tak prasujesz wiec co od ciebie zalezy. Ja tu w angli mam z firmy fairy plyn i proszek. Mnie tez wczoraj sie zaczely lekkie skurcze ale to wieczorem dopiero.. Kolezanka mi wytlumaczyla jak to sie czuje no bo skad mialabym wiedziec :p To tak jakby sie mialo skurcz lydki tylko to macica i puszcza co jakis czas i znowu tylko terez to jeszcze nie bylo bolesne ... Ale czulam ..!!w poniedzialek poczatek 36 tygodnia wiec czas .. Mam nadzieje nadal ze urodze wczesniej :p Mamusia mialas nie jezdzic kozo autem..!!! Ja tez juz ledwo sie mieszcze do mojego samochodu zreszta wiec to moje ostatnie podrygi szarzowania za kolkiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tez dzis posprzatalam,prania dwa zrobilam ,zostala mi lazienka ale taaak mi sie nie chce,mnie odwiedzila dzis mama byla z kilka ladnych godzin... Maluch moj dla odmiany dzis leniwy jest,wczoraj zreszta tez,odezwal sie kolo 8ej i dopiero teraz kolo 17ej...powariowal troche i znow cisza.. Ja bede prac ciuszki w przyszlym tyg,mam sam proszek Lowella ale chyba kupie jeszcze plyn do plukania,kupilam tylko proszek do koloru i chyba do bailego nie bede kupowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem moze ktoras z Was ma karte do selgrosa.Tam 5kg loveli kupilam za 35zl moze ktores z Was przyda sie ta informacja:) Mysle ze to naprawde tanio..przynajmniej u mnie w sklepie kosztuje 25zł za niecale 2kg wiec roznica ogromna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już właśnie to w selgrosie widziałam :) ale mam kupioną właśnie lovelle do koloru i białego po 2,8 kg, więc narazie mi starczy i nie wiem co bym miała robić z tym :) może jak pojade to kupie ale przy okazji:) bo zawsze się przyda na później:) ja dzisiaj zaliczyłam ślub koleżanki, kawe u drugiej, pożegnałam mamuśkę - bo znowu pojechała za granicę i tak sobie siedzę, nie miałam czasu dzisiaj na sprzatanie i chyba mi się nie zachce bo strasznie mnie plecy bolą, chyba od jeżdżenia samochodem bo trochę zrobiłam tych kilometrów od wczoraj... mam nadzieję że poleci coś ciekawego w tv:) narazie patrze na kabaret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj rano mialam chwile grozy dostalam regularmych skurczy, trwalz od 8.30 do 12.00 wzielam nospe i przeszlo. Julcia sie rusza. co do zakupu podgrzewacza zgadzam sie ze zakup niepotrzebny, co do monitoru odechu jestem za kupnem.....i takowy mam Angel Care gdy tylko przenieslismy corke do osbnego pokoju wiedzialam co sie dzieje, jaka ma tam temperature, caly czas ja slzszalam na podsluchu i co najwazniejsze czy oddycha. Moja znajoma ma taka sama nianie i ta uratowala jej corce zycie, w nocy dziecko przestalo oddychac, monitor natychmiastowo zareagowal, postawil ich na rowne nogi. Malutkiej cofnal sie pokarm, pomimo ze byla dana do odbicia po jedzeniu. przewijak jako sama taka nakladke uzywalam bardzo czesto, poprostu kladlam go na lozeczko gdy przewijalam Niki, robiac to na lozku nawet z podkladem i tak zdarzalo sie ze musialam zmieniac przescieradlo =) co do wagi naszych milusinskich, bywa roznie. Moja przzjaciolka urodzila corke w 42 tzg ciazy z waga 2800gram i tutaj z tego powodu tragedii lekarze nie robili. poza tym nasze organizmy wiedza kiedy mamy rodzic, jaki jest wiek ciazy i co za tzm idzie waga dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to moze dokupie ten plyn do plukania :) zeby sie nie okazalo ze musze prac jeszcze raz pozniej Z praniem sie nie spiesze bo jeszcze demolke bedziemy u nas w sypialni robic i wszystko sie zakurzy jak znam zycie :) Mysle ze dzidzia sie nie pospieszy za bardzo ani nie bedzie zbyt leniwa bo mi macierzynski zabiora :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ubranka piore w Bialym jeleniu, i jestem zadowolona, jak mi braklo to tarlam szare mydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do L4 to pytałyście się już może swoich lekarzy do kiedy wystawiają? mojej koleżance wystawia tylko do 17 wrzesnia a termin ma na 21 bo powiedziała ze ciąża donoszona i nie widzi potrzeby dalej wystawiac... poleciła isc do rodzinnego... ja sie pytac bede dopiero za tydzien... co do prania ja osobiscie wole jak jest uzywany płyn do płukania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana pokazuj literki!! :) Już nie bądź taka skromna :) Mój brzuch twardnieje już od dobrych kilku dni. Trochę to nieprzyjemne - szczególnie jak dzidzia się wtedy wierci, mam wrażenie, że brzuch zaraz wybuchnie. Czasami mam problem żeby wstać jak jest taki spięty bo wtedy boli. Lekarze mówią, że tak już będzie do porodu. A brzuch mam ogromny - bardzo urósł ostatnio, jak patrzę w lustro to zszokowana jestem tym co widzę. Dziś dostałam plamienia - nawet nie brązowego a beżowego. No ale lekarz powiedział, że mam zgłaszać jak zmieni kolor albo będzie go więcej. Równie dobrze mogło się to stać przez wczorajsze badanie. I dziś był ten mecz, na który miałam pójść. Mąż poszedł na niego z bratankiem. Ponoć było super. Ehhh już tak bym chciała wrócić do domu. Zobaczyć jak mąż wszystko przygotował. Mimo, że jest u mnie codziennie to strasznie mi się tęskni. Nawet jak o tym pisze to łza mi się w oku kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prania - używałam wyłącznie proszku. Senny ten dzień. Chyba już pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ja mam zwolnienie wystawione do 28 września (czyli dzień przed planowanym porodem). Jeżeli do tego czasu nie urodzę, to dostanę od lekarza na tydzień zwolnienie. i później już do szpitala na wywołanie. ale nie wiem co ze zwolnieniem. Moniś wierzę, że bardzo tęsknisz za mężem, za domem.. już tyle czasu w tym szpitalu :/ ale mam nadzieję, że już na dniach wrócisz do domku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki :-) Jeden dzień mnie nie nie było, a tyle naprodukowałyście, że hej :-) Ja wczoraj skończyłam szkołę rodzenia, było miło, sympatycznie i słodko, bo każdy przyniósł pyszności na zakończenie :-) Wiem, że to może zabrzmi trochę naiwnie, ale po tej szkole rodzenia się trochę pewniej i na razie wciąż nie czuję strachu przed porodem :-) Dostałam liście malin i zestaw do masażu krocza, ale w moim przypadku do skończonego 37 tygodnia nic z tych rzeczy nie mogę używać :/ Graga, a jest jakiś problem z tym zwolnieniem ? Ja jestem prawie od początku na zwolnieniu i zamierzam być do końca ciąży. Teraz kobiecie przysługuje 270 dni zwolnienia lekarskiego w ciąży, czyli prawie cały okres ciąży, zatem chyba nie powinno być z tym problemu. Nawet jeśli zwolnienie będzie dłużej niż termin porodu, to przecież od urodzenia liczy się od razu macierzyński. Ja piorę ciuszki w Lovelli kolorowej i w takim jeszcze jednym proszku, który dostałam z Niemiec, ale nie pamiętam nazwy, on jest do białego i dodaje płyn do płukania Lovelli. Chociaż ten płyn to jest zbędny, kto chce używa, kto nie - to nie ;-) Moniś, wierzę, że niedługo jednak wrócisz do domku i będziesz wspólnie z mężem czekać już w domku na Tadeuszka :-) ściskam :-) Ja też coraz bardziej zastanawiam się nad zakupem tego monitora oddechu, chyba będę czuła się bezpieczniej mając go. A przewijać będę na swoim ogromnym łóżku sypialnianym. Dzidzia nie spadnie, będzie miała dużo miejsca :-) Miluchna, mnie brakuje sprzątania :-( mój kochany M wczoraj wysprzątał całe mieszkanie, zrobił zakupy, obiad i ciasto i trzy razy był na spacerze z psem :-) a ja tylko leżę, aż mi jakoś głupio... no ale muszę, niestety. Natalie, super, że już odebrałaś parowar, na pewno będziesz z niego zadowolona :-) ja na szczęście zawrotów głowy nie mam, ale często przy czyszczeniu noska leci mi krew. Marla, super, że jesteście już razem. Mam nadzieję, że wszystko jest ok i jesteś mocna szczęśliwa z tego powodu :-) Dianka, pokazuj literki, na pewno też są piękne :-) Ktoś jeszcze pytał, przepraszam, ale nie pamiętam już kto, chyba Natalie, czy do ruchów liczymy też przeciągania dziecka. Hmmm... ja prawie w ogóle kopniaków nie dostaję, no może ze dwa, trzy na dzień, ale przeciąga się i rozpycha baaaardzo często, więc dla mnie to jest znak, że wszystko jest ok :-) Życzę Wam Kobietki spokojnego dzionka i buziaki przesyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dziś znów ciężką nockę miałam, ale tym razem to nie spojenie. Dostałam po 1 w nocy takich skurczy łydki i uda,że szok!!! W poprzedniej ciąży częśto miałam a w tej pierwszy raz. Wczoraj przez gości, sprzątanie to i leków nie pobrałam jak trzeba. No i skurcze są okropne. Teraz też mnie łapie ale prostuję nogę i jakoś ok. Po za tym śniło mi się,że już urodziłam - dziewczynkę - że nikomu nie powiedziałam,dopiero jak mój wrócił to zobaczył,że karmię,hihihihi I że wpisywałam się druga w tabelkę :P Teraz jem śniadanko i mówię do Filipa,żeby nie wygłupiał się, że nie musimy być w pierwszej czołówce na liście,że jest czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wczorajszego dnia, miałam mega powera - czułam się,jakbym mogła góry przenosić. A na koniec dnia leżałam jak kłoda,z twardym brzuchem i skurczami. Moja wina i nic innego. Ale musiałam posprzątać, przygotować się. Nie było nikogo,kto by pomógł.... emachines ja jem słodyczki, to mój będzie grubasek jak nic, choć codziennie obiecuję sobie,że to już koniec to i tak po coś sięgam jak córcia pozwoli - jej słodycze z urodzin :D marla mam nadzieję,że przywitałaś męża a i nie dziwię się,że Szymon doczekać się nie może. Moja córka,też już kartkę zrobiła na przywitanie, kupiłyśmy ulubione piwko,zamówiłyśmy u teściowej ulubione mięsko ( ja tak nie umiem zrobić :P ) Ja to boję się powrotu, boję się spięć mimo wszystko bo tu inne życie. Ale jakoś to będzie. Pozdrowienia dziś przekażę dla Ingi :) Vivii czas szybko leci. Twój maluch będzie mieć miesiąc a ja jeszcze z bębnem będę śmigać :D hehehe dobrze,że i twój wraca, już czas i pora by wszyscy w domu byli. nata_lie nie wiem jak z tymi zawrotami głowy, może ustąpią. Ja mam "mroczki " przed oczami, takie znikające punkciki, jak wysokie mam ciśnienie, wtedy też muszę poleżeć - zdarzyło się kilka razy, ale zawrotów nie miałam. Może za szybko i gwałtownie wstajesz itd. ??? Albo organizm każe ci leżeć i regenerować siły :P U ciebie już 37 tc? Rety... A skurcze może masz tylko nie czujesz albo uwagi nie zwracasz, u mnie są bolące ale chwilowo. asiaz1982 Ja prałam w Loveli, do tego dolewam troszkę płynu dopłukania. Ale do każdego prania dolewam czy maluszka czy do naszych ciuchów. Tak się nauczyłam po prostu. Teraz jeszcze kupiłam proszek DZIDZIUŚ i mam płyn do płukania też z DZIDZIUSIA. Jest tańszy ale nie znaczy,że będzie gorszy :D oby... A z Loveli są płyny do płukania. Rzodkiewa i ty już 36tc. Ja dopiero 33tc zaczynam dziś a właściwie chyba jutro. :P A auto, hmmm miałam nie jeździć ale wyjścia nie mam, jeszcze dziś muszę jechać córkę zawieźć do drugiej babci, jutro rano do kościółka przed rozpoczęciem roku szkolnego. A potem w czwartek na wizytę i to już koniec będzie moich podróży :D po prostu muszę i już. Jeszcze brzuchem nie dosięgam do kierownicy to nie jest źle, troszkę boję się jak jadę ale jadę. miluchnaa ja też mam tylko do kolorowego proszek. Nie będę bawić się w kupowanie do białego i do koloru. Przyjdzie się,żeby mój uprał to i tak wrzuci proszek, nie patrząc czy do koloru czy do białego :P ania-m a nie wiesz do kiedy taka promocja ??? Chętnie bym zakupiła proszek ale selgros naprawdę mam bardzo daleko i nie odważę się wjeżdżać tam , w strefę tirów itd.... Ale cena naprawdę dobra. graga moja gin wystawia do terminu porodu,jeśli się przedłuża bo nie urodzisz to musi wystawić rodzinny - nie ma wyjścia. Tak moja siostra akurat miała,że rodziła 5 dni po terminie i jej wystawiał już na te 5 dni lekarz rodzinny. pazMama to się strachu najadłaś z tymi skurczami. A który to u ciebie tydzień ?? No przwijak to i ja mam taką nakładkę, nic specjalnego ale jest :) Monitor bym kupiła i obserwuję kilka aukcji, a podgrzewacz - mam. I pewnie się przyda, zwłaszcza dla osoby pilnującej do podgrzania, jak wyjdę z domku. Mam bo siostra mi oddała i spoko. Moniś Daj znać jak tam plamienie, jak się czujesz. Myślę,że pewnie jutro lub we wtorek wyjdziesz do domu,zobaczysz jak dzielnie mąż się sprawdził :D A brzuszek większy, bo pewnie Tadeuszek rośnie :D Dyśka i pewnie że czujesz się lepiej, bo na pewno szkoła rodzenia dużo daje. Dużo informacji i ćwiczeń. I super :D No i ja od początku ciąży w zasadzie na zwolnieniu, ale jakoś w pracy nic nie mówili, a zwolnienie gin wystawia na 2-3 tyg,a teraz na prawie miesiąc wystawiła. Zobaczymy na ile wystawi 6 września. Agulka a ty co tak rzadko się odzywasz? Wszystko ok? To dziewczyny,zyczę miłej niedzieli wraz z rodzinkami,mężulkami/facetami :P Ja jeszcze sama. Ale już tylko 8 dni i ja też już sama nie będę :D Wróci moja sprzątaczka,moja służąca, mój kierowca, mój kucharz i moje wsparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry znow niebo zachmurzone,po obiedzie jedziemy na podboj marketow budowlanych by upatrzyc co chcemy gdzie kupc do tego remontu:) Apropo meczow ,moj M jedzie na mecz z kolegami Polska-Moldawia,smieja sie ze raczej ten mecz Polska wygra. Monis nie dziwie Ci sie ze tesknisz,ja w lutym lezalam tylko tydzien w szpitalu i dostawalam czegos,2lata temu lezalam 2tyg tez myslalam ze jajko zniose wiec Tobie sie nie dziwie bo juz tam sporo jestes... Moje dziecko tez malo kopie,czesciej czuje jak ma czkawke i sie rozpycha... Nie mam karty do Selgrosa bo cena naprawde ok. Milej niedzieli babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu to widze ze nie tylko ja proszku do bailego nie kupilam:) i chyba nie bede kupowac... Piszecie ze brzuchy wam rosna,powiem wam ze ja nie mam tak,bardziej mi sie przybiera w tylku ..mam nadzieje ze wszystko ok,w srode wizyta zobaczymy ile przybral krolewicz... Mamusiu zaczynamy jutro razem ten sam tydzien 33:) nie wiem do kiedy mi gin ostatnie zwolnienie wystawi,ja musze podjechac do zusu bo w tarkcie macierzynskiego konczy mi sie umowa ,czytalam na necie ze reszte urlopu wyplaci Zus ale ide potwierdzic by spac spokojnie i oczywiscie zapytac czy jakies pismo mam wczesniej zlozyc,czy zaklda pracy sam informuje ze konczy mi sie umowa...itp bo w naszym kraju jak cos nie zapytasz to od razu tracisz...a po macierzynskim bede bezrobotna i bede miez zasilek,wiecie ze nigdy od momentu skonczenia szkoly sredniej nie bylam nawet zarejestrowana jako bezrobotna ,studiowalam i pracowalam rownoczesnie,czasem mysle ze twardziel bylam bo teraz by mi sie nie chcialo,wszystkie wekkendy albo praca albo uczelnia :)caly czas mialam prace....nawet jak zaklad moj jeden oglosil upadlosc,to tydzien pozniej bedac na wypowiedzeniu znalazlam prace...ciekawe czy pozniej bede miec takie szczescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka ale sny miałaś:) natalie jak pojdziesz pozniej do szpitala to na pobyt w szpitalu szpital L4 wystawia - miałam tak za każdym razem... Dyśka wiem że można być prawie cały okres ciąży na L4 ale jeżeli jest ciąża donoszona to nie ma potrzeby wystawiania L4 i można wcześniej zacząć macieżyński - te 2 tygodnie - oczywiście szkoda więc każdy ratuje się jak może:) ja mam cały czas nadzieję, że mój jednak nie będzie czekał a odwrotnie wyjdzie te 2 tyg wcześniej:) miluchna a nie masz od kogo pożyczyć tej karty? ja sama biore od taty albo brata bo swojej nie mam a tego i tak nikt nie sprawdza... natalie zazdroszcze parowaru - niestety u mnie wyskoczyły inne wydatki w tym miesiącu - auto stoi już 3 tygodnie, bo jak zjeżdżałam z Równicy to zatarłam klocki i tarcze chamulcowe, więc jakieś 300zł nie moje, ech... samochód skarbonka bez dna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchna umowa przedłuża ci się do dnia porodu a urlop niewykorzystany powinien ci wypłacić pracodawca:) tak mi się zdaje, bo co Zusowi do tego czy masz urlop czy nie:) to pracodawca ci daje świadectwo pracy na którym jest napisane czy urlop jest wykorzystany czy wypłacony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga zgadzam się,że samochód to skarbonka bez dna :P zawsze coś, ale mieliśmy też nowy z salonu i to samo było hehehehehe Miluchnaa dla własnego spokoju jak masz chęci i dasz radę, zajedź do Zusu . lepiej niech czarno na białym powiedzą ci co i jak. A może pracodawca przedłuży ci umowę ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, dziś odpoczywaj i jedz sobie słodkości :) bo wczoraj troszkę poszalałaś i brzuszek od razu zareagował :) Ależ mialaś sen Kochana :) hihi :) I super, ze juz niedługo będziecie razem z Twoim M. To pewnie 10-ego wcale sie do nas nie odezwiesz ;p Graga, mam nadzieje, ze i ja nie bede miała problemów z L4, bo tez chce jak najdłuższy macierzyński :) Miluchna, na pewno szybko znajdziesz prace, nie martw sie. Życzę udanych zakupów w budowlanych marketach :) Miluchna, a moglabys zerknąć swoim okiem fachowca na ten materac? http://allegro.pl/materac-prestige-line-120-x-60-fiki-miki-i2576829980.html Czy wg Ciebie jest ok? A powiedz Kochana, czy na tej gryce to dziecku jest wygodnie w ogóle? To nie jest za twarde przypadkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyska materac super,cena tez,ma pokrowiec do prania a to b wazne,na poczatku corcie kladz na stronie gryczanej,zazwyczaj jest wszywka na meteracu gdzie kokos gdzie gryka,kokos jest twardszy od gryki,jak bedzie miala kilka miesiecy to wtedy poloz ja na kokosie,nie bedzie za twardo...mysle ze bedzie ok...zreszta tez taki materac bede miec,tyle ze w komplecie z lozeczkiem zamawiam:) I co jakis czas obracaj materac stronami glowa -nogi,by zuzywal rownomiernie sie,na poczatku dziecko malutko wazy wiec sobie mozna darowac i zmieniac to co kilka miesiecy... Raczej mi nie przedluza bo ja tam nie wroce chyba ..a szkoda bo pracodawca naprawde w porzadku i lubilam te prace ale to praca do 20ej czesto...i co ja z malym zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, juz wiem czemu ten materacyk w takiej atrakcyjnej cenie. Bo to pianka polieuretanowa, a nie lateksowa :) a lepsza ta lateksowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ja rodze w pazdz,od 1stycznia powinnam byc bezrobotna i wtedy cd urlopu macierzynskiego wyplaca zus,wiem ze zalegly urlop mi pracodawca wyplaci,nazbiera sie go chyba z 35dni...ale reszte macierzynskiego to juz chyba nie spraw pracodawcy tylko zusu..dopytam w przyszlym tyg... Moja koleznka niedawno urodzila i kadrowa zaproponowala jej by napisala podanie o datkowe 2 tyg urlopu macierzynskiego i dostala taki podobno,slyszalyscie o tym? Nie nikt nie ma karty do Selgrosa,do macro mam ale do selgrosa niet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyska lepsza lateksowa ale ten materac tez sporo wytrzyma bo nie jest caly z panki poliuretanowej a ma wartwe kokosu i gryki,jak chcesz to kup z lateksowej ale ja sobie odpuscilam,na ten etap dziecku taki materac w zupelnosci wystraczy a pozniej sie kupi z dodatkiem lateksu,Jakby materac byl sam z pianki poliuretanowej to lipa ale ten nie jest ,wiec mysle ze nie ma sie co martwic,zreszta ja 4lata sprzedawalam materace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:-) Miluchna zgadza się, jeśli napiszesz podanie o przedłużenie urlopu macierzyńskiego to pracodawca musi Ci go przedłużyć. Łącznie od 2012 mamy prawo do 24 tygodni urlopu macierzyńskiego Moniś ja Cie podziwiam, że wytrzymujesz tyle czasu w szpitalu. Ja nigdy nie leżałam w szpitalu i nie wiem jak to jest ale szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie spędzić tam tych kilka dni po porodzie Odebrałam wczoraj wyniki morfologii i moczu. Morfologia ok ale w moczu pojawiły się leukocyty. Nie ma ich dużo ale z tego co wyczytałam może to być zapalenie dróg moczowych. we wtorek wizyta, zobaczymy co lekarz powie. A mój brzuszek rośnie jak szalony - no i skutkiem są okropne rozstępy których z dnia na dzień jest coraz więcej:-( smaruje się często ale widać nie pomaga W końcu zmobilizowałam się pokazać swój brzuszek w galeriusie:-) narazie jedno zdjęcie, jak będzie chwila to wrzucę więcej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja narazie rozstepow nie mam ale sie nie ciesze bo moga sie przeciez pojawic ,teraz to najwiecej maluch rosnac bedzie,nie martw sie do wtorku niedaleko...mysle ze bedzie ok Maz napisal maila do tego goscia odnosnie fotelika,zaproponowal mu 200zl ,gosciu zgodzil sie,moze dzis odbierzemy..gratis sppiworek zimowy:)wiec mysle ze dobry zakup i cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchna nie napisałaś o jaki urlop chodzi:) myslalam ze o zwykly:) masz racje macierzyński bedzie ci zus wypłacał... tak można przedłużyć u pracodawcy te dwa tygodnie, ale chyba jak zus wypłaca (bo ktoś nie jest już pracownikiem) to oni nie przedluzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mój Adaś kopie niesamowicie najchętniej wieczorem kiedy już chcę spać, albo nad ranem, kiedy już koniecznie musi mnie obudzić a w czoraj jechałam autem z moim i opowiadam mu, że nie dam już rady chodzić na chór (bo chodzimy do kościoła na chór - takie małe hobby) i w tym momencie jak to powiedziałam to poczułam takiego kopniaka, że też mi łezki stanęły i zaczął szaleć a jak powiedziałam: dobra, pójdę jeszcze na jedną próbę i zaśpiewam na jednej mszy, to się uspokoił. nieźle co? co do prania - jeszcze tydzień i bedę miała pralkę, nie mogę się doczekać, co za ulga będzie wrzucić sobie prankoi i wyprać, do tej pory nosiłam wszystko do mamy dziewczyny widzę aktywne jesteście, szyjecie, pierzecie, kupujecie ja nie mogę wystać w jednym miejscu, strasznie boli kręgosłup i ciągną mięśnie brzucha idę obrać ziemniaki, więc pozdrawiam i miłego ciepłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×