Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Te mutsy fajne ale ceny :( no i gondola wydaje mi się dość płytka, będę musiała polatać po sklepach się po przymierzać jeszcze do jakiś wózków chociaż już mnie chyba w sklepach rozpoznają bo patrzą się na mnie jak na wariatkę jak po raz nasty oglądam wózki ;) mamusia pamiętam że miałaś problem z małą ilością wód i piłaś chyba wodę z cytryną i miodem, ale to tylko to ? moja lekarka kazała mi wypijać ok 3 litry dziennie płynów piłam przez 3 tygodnie, w tym tygodniu byłam na usg i dalej mało. Masz może jakąś rade ? Bo muszę do poniedziałku to jakoś rozwiązać bo inaczej szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos wózków - dzisiaj kuzynka przywiozła mi mojego Quinny Buzza, którego jej pożyczyłam i po prostu się załamałam. Tzn. wózek jest rewelacyjny, ale jest wielki jak kareta hehe Już nie pamiętam jak to było jeździć takim wozem. Teraz śmigamy spacerówką Maclarenem, a Buzz jest 5 razy większy i 10 razy cięższy. On ma koła jak w Maluchu, ale na zimę będzie jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafiiia - poszukaj na allegro używanego Mutsy. Na prawdę można super trafić i nawet nie jest tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM Jutro idę do szpitala Wszystko przygotowane do porodu.... tzn szyjka skrócona ...jakies rozwarcie ... chce zebym tydzie.ń jeszcze wytrzymała Mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka może to i lepiej, lekarz będzie miał na Ciebie oko. W końcu to nie Twoja pierwsza ani druga cesarka. Ale to znaczy, że za tydzień by zrobili cesarkę? ania_k pamiętamy, przecież co chwila któraś się pytała o Ciebie :) nas z mężem wzięło na oglądanie serialu "chuck" i tak po 2-3 odcinki dziennie. No tak, niedługo skończy się taka "wolność" :) więc nadrabiamy za wczasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie chyba tak choc nie wiem pewnie bo byłam w szoku jak do mnie gadał .... Mała niby ok 2500 waży Szyjka 16 mm jakieś rozwarcie juz jest tylko nie chciał mierzyć dokładnie palcami Jutro mnie przemangluja w szpitalu az sie boje tego ze mogę urodzić po tym Płakać mi sie chce ...nie dał sie przekonać żebym jednak w domu została

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie chce, żebyś do 36 tygodnia jeszcze wytrzymała.. ech co poradzisz :( skoro nie chciał się zgodzić, żebyś została w domu musiał mieć już obawy.. kurde współczuje, zorganizować wszystko teraz żeby iść do szpitala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka bo lekarz dobrze wie ze w domu to zawsze cos do zrobienia a w szpitalu na pewno sie nie bedziesz przemeczala .... dasz rade kochana ... i glowa do gory :) Dafiiia ja mam tego mutsy 4ridera i jest naprawde rewelacyjny gondola głeboka i jest wysoki a moj maz ma prawie 2 metry i pasuje do niego akurat ;) Tusia pewnie pojechalas do lekarza wiec daj znac co i jak .. moze to czop mi jak odchodzil to tez byl zabarwiony krwia ... ja mam dalej bole podbrzusza dosc mocne ale skurcze juz rzadziej ... chce jeszcze wytrzymac choc do 23 moze sie uda ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka trzymaj się, będzie dobrze... może lepiej teraz niż później jakby twojego męża nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny idę spać Może to ostatnia noc w domu z brzuszkiem .... Jak tak dalej pójdzie to zamiast październik- wrzesień nam się tu zrobi.... Pozdrawiam i życzę lekkich i w terminie porodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,nie śpię boo mam te cholerne bole spojenia plus trzeszczenia kości.Doprowadziły mnie do płaczu. No więc włączyłam sobie komedię. Ale zerknęłam na Fb a tam wiadomość od Tusi do przekazania dla Was: "... jestem juz po,o 15 jechałam do szpitala,zrobili mi ktg,zbadali i okazało sie ze tetno malemu spada i wzieli mnie na cc..wiktorek wazy 2,450kg i ma 50cm,dostał 9pkt,urodził sie o 17.13,lezy wtulony we mnie :)...." No i sezon zaczął się na dobre. :) TUSIA WIELKIE GRATULACJE !!! *****************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY************************** NICK..........WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ kosiorakis.....32........Radom...........22.09.2012 .......TOMEK I JAŚ adza1987.....24........Słubice...........25.09.2012..... ... SYN nata_lie......25.........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31........lubelskie.............10.12...... .....córka Viviii..........27........śląskie............02.10.2012 ......MAGDALENA Dianakarina..28........war.maz/Anglia..7.10.2012........S YN< br /> Rzodkiewa...27.........sl/Anglia........7.10.2012.......MATE USZ Diana.........26.........Rzeszów...........7.10.2012.... .....LIWIA Mama córeczki.31......Zakrzew..........7.10.2012.....MAKSYMILIAN maryjka......35.........Kraków............7.10.12....... ...córeczka jordan.pl .....25 ........Poznań.......... 08.10.2012 .....Magdalena klara.klara...37.........mazowieckie...10.10.2012. ......SYN paciek90......22........małopolskie......10.10.2012....c órcia pazMama......26........malopolskie......13.10.2012.....JU LKA Marla..........31........mazowieckie...13.10.2012 ........ANTOŚ Moniś83.......29 .......Warszawa.......14.10.2012.....TADEUSZEK Aleksandra82.29.......Bydgoszcz.......15.10 .2012........SYN Ania3107......25.......dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23........23.......Katowice.........17.10.2012.........? emachines....29.......Śląskie...........17-18.10 .2012....MIKOŁAJ dan-mos......33........Katowice.........19.10.201 2.......AGATKA Agulka1976...36.......Śląskie............20.10.2012.... ...CÓRECZKA Macro.........31........podlaskie........23.10.2012...... ...Syn Pela1992......20.......Opolskie..........24.10.2012 ........FRANEK barbe77.......25......Slaskie/Belgia.....25.10.2012........c oreczka mamusia .....32........podlaskie........27.10.2012.........FILIP Agusssia2008.22.......Wielkopolska....28.10.2012........K UBU Ś Ania_k26......28.......Małopolskie.......28.10.2012..... . ..Patryk miluchnaaa31.32.......Slaskie............29.10.2012 .......chyba SYN graga007......26.......Śląskie............29.10. 2012.......DOMINIK mala fu........33........DE/lodzkie.......29.10.2012.........? -ania-m-.......24.......slaskie............30.10.2012.... ...Syn Dyśka76.......36.......mazowieckie.....30.10.2012....... Córeczka Nha............24........kuj-pomorskie.12.11.2012 .........LAURA ********************TULĄCE SWOJE SKARBY********************************* NICK..............TP.........DP.........WAGA.......DŁ... .......IMIE eljotka....14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....45cm.........KUBUŚ Tusia21....20.10.12r. ...13.09.12r.....2,450kg...50cm.........WIKTOREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ku gadaniom innych,to odpiszę Wam: ania_k26 to fajnie,że dzieciaczki mają nowe łóżeczko i śpią na nim - a barierkę można kupić albo niech mąż dorobi coś :D Łóżko duże, czyli już wypróbowałaś :) hihihh Moja córka też już wieczorkiem z katarem była ... Dafiiia ja xlandera kupowałam używanego,więc jak pisze dan-mos poszukaj na allegro mutsy uzywanego,można coś fajnego wynaleźć. Co do wód, to mi gin kazała pić ta miksturkę codziennie, właśnie woda, łyżka miodu i cytryna. Plus oczywiście dodatkowo mnóstwo wody,samej wody piję około 3l dziennie czasami mniej...plus inne napoje. Wody się zwiększyły i Tobie też tego życzę. Agulka, trzymam kciuki i za Ciebie/za Was, Tusia podobny termin i już po :D i wszystko ok. Więc i Ty się nie załamuj i trzymaj. Tym bardziej,że mąż na miejscu :) Ja po dzisiejszej nocce tylko popłakałam i sama już bym chciała być po :( nata_lie i ja mam ostatnio wieczorki filmowe, tylko teraz po 4 rano mój coś nie chciał ze mną oglądać :P śpi na drugim boku. Vivii czy ty nadal masz bóle spojenia i trzaskania kości ?? Ja dosłownie już krzyczę w nocy z bólu jak kość trzaśnie-mam wrażenie,że któregoś ranka już nie wstanę :( Dla wszystkich naszych mamusiek mówię - pakować torby :D No i to wszystko ode mnie na teraz. Oglądam sobie "Jeszcze dłuższe zaręczyny" komedia niby ale jakaś taka hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow no to Tusia gratulacje serdeczne kolejny maluszek jest juz z nami Super :) mamusia nie dokucza mi az tak, lekarz powiedzial ze widocznie to nie bylo takie patologiczne rozejscie skoro przeszlo i pewnie przez to szkolenie ze tyle siedzialam itd teraz je czuje bo nie przeszlo calkowicie ale nie dokucza mi tak jak to bylo wczesniej :) kurcze odliczalam normalnie czas do rana dzisiaj to sie budzialam co 15 minut i nawet nie do wc tylko tak poprostu bylam juz wyspana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, normalnie mamusia mi też łezka poleciała:) czułam w kościach że Tusia urodzi... myślę że Agulka nie masz się co obawiać, będzie dobrze... co do torby to masz absolutną rację... dzisiaj jade do apteki i czekam na paczke z allegro by wszystko zapiąć na ostatni guzik... mały z wrażenia aż czkawki dostał - normalka:) ja też nie umiałam spać - nie wiem co się dzieje od tych kilku dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie gratulacje dla Tusi!!! Wow, dziewczyny to nam się zrobiło forum sierpniowo - wrzesniowo - październikowo - i napewno listopadowo :) Swoją drogą bardzo dobrze, że się zgłosiła do szpitala... Agulka będzie dobrze trzymamy tu wszystkie kciuki za Ciebie! Vivii u mnei standardowo o 1,3,5,7 pobudka. Może i źle nie jest, ale zastanawiałam się o 5 kiedy ta noc się skończy... każdy przewrót na drugi bok, to budzenie się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ViviiiDla mnie dzień jest ok :) Ale tylko zbliża się noc to jak kara !!! Po prostu wiem,że nie będzie ok. I fakt wstaję po 23 jak kładę się wcześniej, potem 1:37 (od kilu dni ta sama godzina i minuta),potem 3 i około 4 najgorsze !!! Łamanie kości nie do zniesienia, a każde przewrócenie to trauma, czy będzie bolec mocno. I szczerze jak zobaczyłam info od Tusi, to se pomyślałam,że już też chcę urodzić żeby się tak nie męczyć w nocy :( A z torbą, to jak widzisz Graga w każdej chwili może kogoś złapać i porodówka :P hihihi więc składaj torbę :) to wczoraj i bliźniaki i u Tusi:) No Agulka, jak pisałam, trzymam kciuki i jak dziewczyny piszą, lepiej mieć dobrą opiekę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia--gratulacje! No faktycznie coraz więcej z nas sie rozpakowywuje :) bedzie oki. Ja za tydzień jadę umawiac sie na cc.Te badanie odczyn Coombsa niby każda ciężarna jest objeta profilaktyką,stąd taka rubryczka w karcie ciąży o wpisie wyniku z tego badania a Pani dr mi zaleciła je no i plus wymaz pod kontem tego gronkowca czy innego cudaka,ale to dopiero za 2tyg. Wczoraj kupiłam pampersy new baby i chusteczki :) ale śmieszne uczucie :):):) Miłego dnia,słoneczka choc troszkę bo u nas deszczowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamcie:-) Tusia gratulacje, wow kolejny Mały Szkrabek z nami:-) U mnie dziś lepiej, wystraszyłam się tych wczorajszych bóli no ale na szczęście przeszło Zaktualizuję tabelkę bo w końcu wybraliśmy imię dla synka. Chociaż mój D* nie jest do końca przekonany ale jak dla mnie to będzie Mały Aluś:-) postanowione i już:-) *****************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY************************** NICK..........WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ kosiorakis.....32........Radom...........22.09.2012 .......TOMEK I JAŚ adza1987.....24........Słubice...........25.09.2012..... ... SYN nata_lie......25.........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31........lubelskie.............10.12...... .....córka Viviii..........27........śląskie............02.10.2012 ......MAGDALENA Dianakarina..28........war.maz/Anglia..7.10.2012........S YN< br /> Rzodkiewa...27.........sl/Anglia........7.10.2012.......MATE USZ Diana.........26.........Rzeszów...........7.10.2012.... .....LIWIA Mama córeczki.31......Zakrzew..........7.10.2012.....MAKSYMILIAN maryjka......35.........Kraków............7.10.12....... ...córeczka jordan.pl .....25 ........Poznań.......... 08.10.2012 .....Magdalena klara.klara...37.........mazowieckie...10.10.2012. ......SYN paciek90......22........małopolskie......10.10.2012....c órcia pazMama......26........malopolskie......13.10.2012.....JU LKA Marla..........31........mazowieckie...13.10.2012 ........ANTOŚ Moniś83.......29 .......Warszawa.......14.10.2012.....TADEUSZEK Aleksandra82.29.......Bydgoszcz.......15.10 .2012........SYN Ania3107......25.......dolnośląskie.....16.10.2012.........ALEKSANDER Ania 23........23.......Katowice.........17.10.2012.........? emachines....29.......Śląskie...........17-18.10 .2012....MIKOŁAJ dan-mos......33........Katowice.........19.10.201 2.......AGATKA Agulka1976...36.......Śląskie............20.10.2012.... ...CÓRECZKA Macro.........31........podlaskie........23.10.2012...... ...Syn Pela1992......20.......Opolskie..........24.10.2012 ........FRANEK barbe77.......25......Slaskie/Belgia.....25.10.2012........c oreczka mamusia .....32........podlaskie........27.10.2012.........FILIP Agusssia2008.22.......Wielkopolska....28.10.2012........K UBU Ś Ania_k26......28.......Małopolskie.......28.10.2012..... . ..Patryk miluchnaaa31.32.......Slaskie............29.10.2012 .......chyba SYN graga007......26.......Śląskie............29.10. 2012.......DOMINIK mala fu........33........DE/lodzkie.......29.10.2012.........? -ania-m-.......24.......slaskie............30.10.2012.... ...Syn Dyśka76.......36.......mazowieckie.....30.10.2012....... Córeczka Nha............24........kuj-pomorskie.12.11.2012 .........LAURA ********************TULĄCE SWOJE SKARBY********************************* NICK..............TP.........DP.........WAGA.......DŁ... .......IMIE eljotka....14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....45cm....... ..KUBUŚ Tusia21....20.10.12r. ...13.09.12r.....2,450kg...50cm.........WIKTOREK Tp 27.10.2012r. czekamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia! Gratuluję :D Troszkę się wystraszyłam, jak przeczytałam o tym spadającym tętnie maluszka.. jak to rozpoznać? Czy Wy robicie KTG jakoś przy okazji wizyt u położnej? Agulka, bądź dobrej myśli i trzymaj się!!! Ciekawe kiedy urodzi się pierwsza panienka na naszym forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany -to która następna?????:P -🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E Niech maleństwo zdrowo się chowa,napisz jak będziesz mogła jak trafiłaś do szpitala z bólami? Mamuśka myślałam że to Ty się rozpakowałaś;) Agulka- nie martw się kochana-w szpitalu lepiej Cie przypilnują żebyś doczekała do 37 tyg.-będzie ok-musi......w domciu dadzą radę. Ja ciągle mam ból krzyża....dziś spałam pierwszy raz chyba w nocy od miesiąca......tylko męża tel dzwonił o 3 rano i mnie wkurzył jakieś kody dostępu z wojska akcje :/ eh.....no ale usnęłam. Dzwoniłam do gina w sprawie tego dodatniego wyniku HBS- powiedział ze to informacja dla pediatrów i ze dziecko będzie musiało dostać szczepionkę.....eh ten mój mały to nie będzie miał miłego powitania..:( skują go na początku już......oby był zdrowy..... dziś poszłam do innego laboratorium i powtórzyłam to badanie-wynik w poniedziałek:( to czekamy na kolejne mamusie....dobrze ze Maleństwa zdrowe:) buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany -to która następna????? ❤️TUSIA❤️ - G🌼 R 🌼 A 🌼 T🌼 U 🌼 L 🌼 A🌼 C 🌼 J🌼 E Niech maleństwo zdrowo się chowa,napisz jak będziesz mogła jak trafiłaś do szpitala z bólami? Mamuśka myślałam że to Ty się rozpakowałaś Agulka- nie martw się kochana-w szpitalu lepiej Cie przypilnują żebyś doczekała do 37 tyg.-będzie ok-musi......w domciu dadzą radę. Ja ciągle mam ból krzyża....dziś spałam pierwszy raz chyba w nocy od miesiąca......tylko męża tel dzwonił o 3 rano i mnie wkurzył jakieś kody dostępu z wojska akcje :/ eh.....no ale usnęłam. Dzwoniłam do gina w sprawie tego dodatniego wyniku HBS- powiedział ze to informacja dla pediatrów i ze dziecko będzie musiało dostać szczepionkę.....eh ten mój mały to nie będzie miał miłego powitania.. skują go na początku już......oby był zdrowy..... dziś poszłam do innego laboratorium i powtórzyłam to badanie-wynik w poniedziałek to czekamy na kolejne mamusie....dobrze ze Maleństwa zdrowe buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewczyną i tak ukradkiem zazdroszczę , że już mogą tulić maluchy. A mówią że chłopców to się raczej przenosi. A ty mamusia zrezygnowałaś z imienia Filip ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie zrezygnowałam,ale kombinowałam co z tym kafe - ciągle zlewa mi się jak coś piszę, mimo robionych odstępów. To wstawiłam kwiatka, a skasowałam suwak i teraz muszę se nowy zrobić, hehe :classic_cool: A ja leżę, wkur...wia mnie dosłownie ten ból spojenia. Nie wiem co robić, bo rtg mi nie zrobią, na usg nie było nic widać, ehhh Czyżby mały tak napierał ??? Sama nie wiem. :classic_cool: Mój dziś pojechał po mięso -będzie robić a potem wędzić. I po mojej nocce bał się mnie zostawić. hehehe a ja mu mówię, a co to pierwsza nocka taka ??!! Kazałam poczekać aż się wykąpię, zjem, no i zostawił mi kasę na taxi :P i tyle. Nie to żeby dziś rodzić, tylko z tym bólem spojenia. hehe A wy dziś co porabiacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, ja poczekam na ciebie aż się rozpakujesz :D a tak serio to ja już tabelki nie tworzę kto w kolejce , hihihi bo i tak się nie sprawdza - to jak loteria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia GRATULACJE! wow! to juz:) wczoraj w ciagu dnia czytalam twoje wypowiedzi a dzis rano patrze a tu taka niespodzianka na kafe:) termin mam ten sam. ale moj maluch to raczej takiej wagi jeszcze nie ma:( ja powtarzam sobie mantre ze musze wytrzymac jeszcze jakies 3 tyg:)chociaz do poczatku pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka- współczuje -na pocieszenie Ci powiem ze tez się czuje jakby ktoś moją miednice włożył w maszynę do rozciągania.....mały co chwila tak kopie ze kłucia aż gorąco się robi....ciekawe jak moja szyjka..... rano......wymioty powróciły......eh-ta ciąża to niesamowita lekcja pokory:( mój nie pozwala mi nic robić:( a jak patrze na łóżko to płakać mi się chce-boli obolałe-zdrętwiałe...... mój uczeń mi poprawia humor jest taki mądry:) :D i empatyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super,że mąż pomaga i Szymon uczy się dobrze i mu się podoba :) Ja gdyby nie ten ból,to byłoby wszystko ok. A to już ruszać się nie dam rady. A jak tak jeszcze miesiąc wytrzymać ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusia - gratuluje z calego serca!!! i troche zazdroszcze :) emachines ja tez mam ten sam termin i moja malutka tez wazy mniej. ale z tego co pamietam to tusia pisala ze miala jeszcze przez 2 miesiace okres wiec u niej chya ciezko bylo termin ustalic. ja chcialabym wytrzymac 2 tyg - wtedy porod bylby juz w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×