Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mamusia moja Magda sie tak wierci ze czasem mam wrazenie ze noga mi wyjdzie przez gardlo, wogole mam wrazenie ze ona ma z 60 cm bo nogami kopie zebra a rekami gniecie mi pecherz czasem sie wyciagam jak kot zeby jej miejsce zrobic bo az mnie brzuch boli od tego wiercenia no i czesto tylek wypina po prawej stronie az taki wzgorek powstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia u mnie mały bardziej mnie szturcha. Czasem skóra staję się napięta, bo się pewnie przeciąga, to go zawsze gilgam i przechodzi :) rano mam mniej ruchów i często też się martwię. Ale może w nocy mały się u Ciebie ruszał? Bo u mnie o 5 się obudziłam, bo "krzyczałam" do złodzieja naszego samochodu. Mąż mnie aż obudził a mały dostał czkawki i najbardziej to w dole brzucha czułam, jakby główką ruszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozmama serdecznie grauluje. malutka ta twoja coreczka. wogole zauwazylam ze nie dosc ze jako pierwsza urodzilam naturalne to jeszcze moj maly najwiekszy jest. hehe ciekawe czy taki zostanie :) powiem ci mamusiu ze mlody rzeczywiscie pod koniec byl taki spokojniejszy. ja juz tak z dzien wczesniej jak pisalam ze bede miala gosci cos tam czulam,. bylam taka troche niespokojna, nosilo mnie. no i w niedziele jeszcze poszlam na bazar do swojej bylej pracy i tam kazdy sie pyta i zdziwiony ze ja z brzucham :) i mowili mi, eee brzuch za wysoko jeszcze ponosisz, w to ze wlasnie tego dnia mam termin tez nie wierzyli . a wieczorem zjadlam dwie paczki slonecznika, dwa kisle gorace kubki, budyn slodka chwila, i dalej juz znacie :) wiec dziewczynki vivi natalia i inne. spokojnie ani sie obejrzycie a juz bedzie po :) mam pytanko rodzicie same czy z partnerami?? gdyby nie moj facet umarla bym na tym lozku. naprawde polecam towarzystwo partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozmama serdecznie grauluje. malutka ta twoja coreczka. wogole zauwazylam ze nie dosc ze jako pierwsza urodzilam naturalne to jeszcze moj maly najwiekszy jest. hehe ciekawe czy taki zostanie :) powiem ci mamusiu ze mlody rzeczywiscie pod koniec byl taki spokojniejszy. ja juz tak z dzien wczesniej jak pisalam ze bede miala gosci cos tam czulam,. bylam taka troche niespokojna, nosilo mnie. no i w niedziele jeszcze poszlam na bazar do swojej bylej pracy i tam kazdy sie pyta i zdziwiony ze ja z brzucham :) i mowili mi, eee brzuch za wysoko jeszcze ponosisz, w to ze wlasnie tego dnia mam termin tez nie wierzyli . a wieczorem zjadlam dwie paczki slonecznika, dwa kisle gorace kubki, budyn slodka chwila, i dalej juz znacie :) wiec dziewczynki vivi natalia i inne. spokojnie ani sie obejrzycie a juz bedzie po :) mam pytanko rodzicie same czy z partnerami?? gdyby nie moj facet umarla bym na tym lozku. naprawde polecam towarzystwo partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adza ja bede rodzic sama ... tzn z mama ;) przy pierwszym porodzie tez byla ... ;) a ze zna sie na rzeczy to bardzo duzo mi pomogla a poprostu nie chce zeby moj maz byl przy porodzie :) zostanie z Maciem w domu :) przyjada dopiero jak urodze wykapie sie i doprowadze do porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdZa ja bede miala faceta i mame. O ile dzidzia zdazy sie urodzic zanim mama pojedzie. Termin mam na nastepna niedziele a mama moze tak posiedziec do tygodnia po terminie wiec tylko to mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza to się najadłaś na zapas :) ja rodzę ze swoim mężem, jest silny właśnie w takich ekstremalnych sytuacjach dlatego wiem, że jego pomoc będzie nieoceniona :) Adza i właściwie to nasze mamuśki - jak z wagą po porodzie? Ile kg mniej było? Pytam z ciekawości, bo maluszek swoją drogą, wody płodowe czy łożysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja jade gdzies na sklepy bo cos mnie nosi ... a nie mam juz co robic za bardzo w domu juz blysk maly w szkole maz w pracy wiec co robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii to może urodzisz jak Cie nosi :D ja tam leżę w wyrku i mam mega lenia. a nawet nie mam czym pojechać do miasta, bo przegląd nie zrobiony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zczerze nie wiem jak z kg. do porodu szlam z waga 80. dzis moze sie gdzies zwarze bo wybieram sie na zakupy jakies. z malym :) tylko zla jestem bo wozek przyszedl fotelik tez tylko adaptery do fotelika juz nie. zapomniala wyslac :( dlatego tylko spozywka dzis a w pon juz normalnie jade do miasta na spacer :) czuje po sobie ze zeszla ze mnie woda, zeszczuplaly tym samym nogi, brzuszek troszke wisi ale to miesnie rozleniwione sa, jak przestane krwawic to troszke sie wezme by je wzmocnic. ale odolnie od razu lepiej jak urodzilam, bawet tradzik mi sie zalagodzil bo do porodu szlam jak z ospa. i tez mnie to wlasnie martwilo ze moj bedzie na mnie patrzal taka wstretna, z syfami, czerwona z wysilku, spuchnieta. ale naprawde jestem mu wdzieczna za to wszystko. tym bardziej ze naprawde wyszly jaja z tym koncem porodu. byl przerazony bo praktycznie malego z polozna lapali w locie. hehe. dlatego pytam bo przy pierwszym tez byl ale stal z tylu za moja glowa i tylko trzymal za reke, ale byla tez z nami moja mama i to ona tam rzadzila. a tu bylismy wsumie tylko dwoje. bynajmniej zdania bym nie zmienila i znowu bym z nim rodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza a w sumie to ile kg przytyłaś? Musiałaś mieć nieźle tą wode w organiźmie zatrzymaną, skoro nogi Ci nawet schudły :) wiadomo skóra od razu nie wróci do siebie. Ja liczę na dobre geny, bo u mnie w rodzinie szybko mama i ciocie doszły do siebie i po brzuszku ani sladu ponoć nie było po jakimś czasie :P a małego karmisz piersią, czy butelką? ale fajnie że już jesteście razem, spacery.. co do faceta, to też myślę, że będzie bardzo przydatny, ale wiadomo każda z nas jest inna, inaczej znosi ból itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyszlo 19 na plusie. z 7 napewno zeszlo od razu. ja geny tez mam chyba ok, rozstepow nie mam tylko dwa male przy pepku ale to nawet nie widac. karmie piersia i mam je teraz mega seksowne, co ide do lazienki to je ogladam :) zawsze mialam ledwo A a teraz to takie D :) maly spi, robie sobie paznokcie hybrydy, by wygladac lepiejj :) i by facet nie mowil ze tylko dziecko, dresy i tluste wlosy :) hihi zartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info,mój maluch jakiś leń. I teraz sama nie wiem, jechać na IP sprawdzić czy sobie darować. Ruchy są, tyle ,że mniej się wierci, mniej kopie itd. Może znów mało wód, kurczę. Sama się nakręcam chyba niepotrzebnie. W czwartek wizyta więc troszkę czasu mam. A w nocy nie wiem, jak nie śpię, to mały rzadko odzywa się, więc już sama się zeschizowałam. xxxxxxxxxxxxxx zazdroszczę że rodzicie już, jednak gdyby nie odległy termin to już bym chciała :D żeby mniej się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia moj maly bardZiej sie prZeciaga i czasami wydaje mi sie ze czesto to wygiecia cZy cos takiego i ucUcie stukania ale to bardZo nisko w dole brzucha. Adza a co to sa paznokcie hybrydy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zel do lampy tylko w lakierze. czerwone robie, jedna reka juz jest bo to szybciej (okolo 30 min na reke,) niz tradycyjne sie robi atrzymaja sie jak normalne zazelowane do 4 tyg. tylko odrost jest problemem. maly sie kreci i nie wiem czy druga zaczynac :) my w nocy dzis mielismy stan czuwania od 3 do 6 :) nie mogl maly zasnac. a ja taka zmeczona bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazmama GRATULACJE! ale wysyp dzieciaczkow w tym tygodniu:) mnie dzis nosi od rana a nawet nocy. spac nie moglam.najpierw wstawalam kilka razy sikac a potem obudzilam sie kolo 4 z prawie wilgotna koszulka na plecach ( wczoraj to samo tylko z przodu)i nie moglam juz zasnac. jakas menopauza:) kolo 8 przysnelam na chwile i juz nie spie. codziennie wieczorem jak sie klade zastanawiam sie czy nie zacznie sie cos w nocy, ale cisza... moj maluch calymi dniami praktycznie daje czadu ale wieczory i noce to sobie najbardziej upodobal. kopniaki nie sa juz takie przyjemne jak wczesniej.w okolicy pepka bywaja naprawde bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza a mały ma łozeczko u was w sypialni????ja z poczatku miałam u maluchow w pokoju,ale mały tyle sie budzi ze przenieslismy łozeczko do nas...i jestesmy bardziej spokojni,a nie chce mi sie łazic z pokoju do pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazmama Gratulacje:) Ja wczoraj bylam u gin i z wodami ok, chyba pomogla milstura mamusi:) Tzn ilos sie nie zwiekszyla, ale i nie zmniejszyla wiec gin nie dawal zadnych lekow i nastepna wizyta 9.10 wiec moze jednak i dotrwam do terminu, okaze sie:) Co do tygodnia ciazy to faktycznie sie pomylil , ale juz wczoraj wpisal dobrze ze 36 tydzien:) Mala wazy ok 2,500 i wszystko z nia w porzadku:) mamusia co do ruchow to ja czasami czuje duzo a czasami na dzien kilka razy, moze dzidzia wtedy w nocy szaleje a my nie wiemy ,ale nie stresuje sie tym wazne , ze ruchy sa, poprostu moze mniej miejsca juz maja nasze malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines ja też często budzę się cała mokra w nocy. Ostatnio to nawet śpię cała odkryta, bo mi za gorąco.. mamusia - najważniejsze, że są ruchy. A nie zawsze ma się dzień, żeby szaleć :) więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i racja, tylko ja już spanikowana. Jak nie będzie ruchów wtedy zacznę szaleć. Jakoś dziś ogarnąć się nie mogę, normalnie leń i niechęć do czegokolwiek, z trudem łóżko posłałam. A wy tu okna myjecie, sprzątacie - szok !!!!!!! Miksturę też piję, nie zaszkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja tez tak mialam i to prawie 2 tyg ze maly sie tylko rozpychal Czulam go jak pod zebra wchodzil i tylko tyle Tez sie zastanawiam czy w poradku Ale skoro napieral na zebra to jest :) polozna mi powiedziala ze moge mniej czuc dzidzie bo lozysko na przedniej scianie. Teraz czuje nawet kopniecia ale jak na boku leze :) a jak siedze to tylko te moje nieszczesne zebra atakuje .... Co do lozeczka to my mamy u siebie w sypialni Pokoj dzieciecy pietro wyzej bedzie w przyszlosci a teraz to juz naprawde nie usmiecha mi sie biegac po schodach zaspana ... Pazmama gratulacje :) juz sie nie moge doczekac zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja tez tak jak czytam to nie dowierzam, ze dziewczyny maja tyle checi do pracy, mnie to kregoslup jeszcze do tego boli i zero checi na cokolwiek. Aczkolwiek musze sie zmobilizowac i po^sprzatac troche , kurze poscierac, poodkurzac i pomyc podlogi to min , moze jakos powoli sie uda:p Moje okna tez sie prosza o umycie, ale zostawie to juz na po porodzie teraz nie bede skakac, a do tego te okna takie wielkie mam uffff do okien jeszcze rolety tez masakra. No chyba , ze mnie zlapie taka chec na sprzatanie jak dziewczyny to moze i przed porodem to zalatwie w co szczerze watpie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja spie u dzieci i maly ze mna. powiedziam sobie ze tak od 2 tyg do miesiaca na to sobie pozwole bo praktycznie przy cycu siedzi jeszcze. potem jak juz nabierze jak tylko jakiegos rytmu odloze do lozeczka. a jak bedzie za czesto wstawal postaram sie moze dokarmiac na noc. zamowilam laktator bede sciagac mleko bo tak wyjsc nawet nie mozna. on pije pije, odbija mu sie ulewa a dalej wola mleka. nie nazarty jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ze sprzątaniem pasuję, jedynie okna to może mój umyje, choć nie dawno były myte, ale zawsze przed porodem odświeżyć chcę. A dziewczyny to jakieś stalowe babki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ale wy skrobiecie od rana:) Pazmama ogromne gratulacje:) Ja juz spacerek zaliczylam sobie z 5 km dzisiaj ponad godzine mi to zajelo oj coraz bardziej sloniowato chodze hehe po drodze kilka slabych skurczykow mnie zlapalo a teraz juz cisza;d W sumie to ja dzisiaj od 5 na nogach najpierw mojego Piotrka do pracy zawiozlam bo biedny chory i zaspal pozniej po 6 bylam juz w sklepie po bulki i nutelle hehe teraz wrocilam do domu i zaraz biore sie za mycie podlogi bo wkurza mnie taka brudna wrrr chyba musze zainwestowac w dywan na panele bo codzien musze szorowac. A jak skoncze sprzatanie to bede robic placki po wegiersku bo cos dzisiaj na nie smaka mam:) Mamusia moj Franio mnie juz nie kopie tylko sie przeciaga i mi caly brzuch sie uwypukla a nogi tradycyjnie pod zebrami trzyma i mi po kosciach jezdzi wrr nieprzyjemne uczucie. Dobra biore sie za cos. Milego dnia laseczki rozpakowujcie sie:) Ja tez bym juz chciala dlatego zwiekszam troche aktywnosc:) Buziaki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny po wizycie. Rozwarcia brak szyjka ok 1,5 cm ale mój kaszel zaniepokoił lekarke mam to sprawdzić czemu dwa tyg mnie dusi to raz a dwa mam skierowanie do szpitala na dziś. Anemia ciążowa, niskopłytkowość i dzidzia miał tętno 180 ( tachydramia czy jakoś tak płodu tak mam napisane) więc jade na KTG i jeśli ok będzie to mnie wyslą dziś lub zostawią do obserwacji. Moniś a u ciebie jak bo u ciebie tętno dziecka tez takie wysokie czy za niskie? A waga moja aż 700 w dwa tyg czyli 63,700 całe 9kg na plusie :) ale do śmiechu mi nie jest trzymajcie kciuki aby mnie tylko zbardali i do domu i dzidiz a zdrowa aby była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze kabel znalesc do tel :) hehe fabian wyglada jak mniejszakopia swojego brata adriana tylko wloski ma tyci ciemniejsze. choc jest prawie lysy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×