Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

dziękuję Wszystkim za życzenia opadły ze mnie siły ytotalnie, także wybaczcie, że dziś jestem taka nieaktywna ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monis83
Dziewczyny a ja znowu miałam przygodę. Standardowe badanie tetna - u mojej dzidzi 90-100. Kazali mi pospacerować. Ponowne badanie i znów to samo. No to podłączyli ktg. Tetno bez zmian. Przyszła lekarka i odeslano mnie na porodowke na obserwacje. No i stres... Leżałam tam 2 godziny i sprawdzali tetno w różnych pozycjach. Powiedzieli ze jeżeli w przeciągu iluś tam minut się nie poprawi to wyciągają dzidzie. Ale się poprawiło! No ale po tym to na pewno mnie jutro nie wypuszcza. Alez ten Tadeusz robi mi niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie odzywałam się bo odprawiałam urodzinki w ten weekend:) Na początku gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom :) Co do pomarańczowych często tu takie się wypowiadają tylko po to żeby ciśnienie dźwignąć? nie przejmuj się nią mamusia jak jej się nie podoba to niech nie czyta :P Mamusia mnie też już wszystko boli ale jesteśmy na końcówce i mamy prawo sobie ponarzekać! :) świnkaPIGGY serdeczne gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) Muszę przyznać, że mi również zleciał ten czas..dopiero zobaczyłam dwie krechy na teście a tu już za niedługo będę miała synka w ramionach..aż się łezka w oku kręci;) Ja niestety już się na dziś żegnam mam jakieś dziwne bóle i uczucie jakbym miała okres zaraz dostać..położę się może przejdzie:) Jutro mam wizytę u gin ciekawe co mi powie nowego..trzymajcie kciuki i ja trzymam za te które oprócz mnie jutro też mają wizyty ściskam dobranoc miłej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam skurcze co 5,6,7 min... Narazie licze, nie wiem ile mam czekac... Nie chce pol wsi na nogi stawiac:p a wy pewnie slodko sobie spicie:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogę spaćććć
graga007 - też czekam na syna i również będzie Dominik :) termin mam na 30.10, ale po ostatnim usg termin jest na 16.10 (z wymiarów i wagi dziecka). Ale to że przytyło mu się nie znaczy, że 16.10 będzie. Lewa noga mnie strasznie boli, łydka w szczególności. Dziecko aktywne non stop, spać nie mogę :I chociaż zaraz idę się położyć. Gratuluje Wam wszystkim dziewczyny i życzę szczęśliwych rozwiązań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry No ja tez nie moge spac.. Graga licz skurcze licz bedzie poniedzialkowy dzidzik :) A ja z racji insomii.. Zeszlam do lodowki po jakiegos soczka .. To i zabralam pranie na gore poukladaksm powiesilam do szaf .. Posciel zmienilam o 5 rano..!!! Kurze poscieralam .. Dobrze ze ten moj do pracy poszedl Masakra jakas a o 2 jeszxze nie spalam .. Moze teraz jeszcze usne na kilka godzin.. Bo ja to spioch ogolnie jestem a tu takie rzeczy..!!! Ale jak wstane to posciel do prania wloze zeby teraz siary nie robic bo pomysla ze oszalalam :) U mnie zadnych sygnalow porodowych a wczoraj dostalam smsy od 3 zmajomych z ktorymi utrzymuje sporadyczny kontakt **czy ja juz..??*** nosz kurka wodna ..!! Mecza ludziska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ! pisz jak to się tam skończyło u Ciebie ! Mamusia ty olej to, nie życzę nikomu bólu ale jeżeli ktoś mówi że marudzisz to niech go po boli w taki sam sposób jak Ciebie. Ja Cię doskonale rozumiem, mnie może nie boli,ale sama wizja ciągłego siedzenia w domu mnie przeraża bo ja bym zwariowała. Głowa do góry będzie dobrze ;) zaraz masz wizytę i myślę że od wizyty to z 2 tygodnie i będziesz tuliła Filipka ;) Piggy tobie oczywiście gratuluje ;) Mocno się uśmiechnęłam jak przeczytałam że "uciekłaś" od buziaka ;) Ja idę o 8 do szpitala na ktg i badanie , niech to się już skończy nerwów już nie mam, ile można.Denerwują mnie ciągłe telefony znajomych i rodziny czy to już, albo każdy o matko jaka ty już duża mogłabyś urodzić. Cholera ! mogłabym ! ale nie mogę ! i co mam zrobić ! Faceci tego nie rozumieją myślą że to chop siup... a co do kobiet to same to przezywały a teraz takie komentarze. Jakbym miała na to jakiś wpływ to dawno bym to zakończyła. Szczerze to bym wyłączyła telefon i zamknęła się z moim w 4 ścianach i to samo bym zrobiła po porodzie. Przerażają mnie tłumu odwiedzających w szpitalu. Na szczęście po porodzie na ok 2 tygodnie uciekam do teściówki żeby mi trochę pomogła przy maluchu, po za tym u nas remont się jeszcze nie skończył, więc wizyty domowe odpadają na szczęście bo nie będę gości przyjmować w nie swoim domu. Generalnie jestem przesiąknięta złością i nienawiścią ;):):):) Jakąś mam wenę do pisania może dlatego że nie mogę spać, już 2 noc z rzędu śni mi się że wody mi odchodzą. Diana ja dziś tez wyciągam piłkę nic innego na mnie nie działa więc szukam dalej ;) Natka najlepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz zaczynam sie na wszystkich i wszystko zloscic.. U mnie pilka w salonie patrzy na mnie codxiennie eiec chcac nie chcac musze sie troche z nia pogomnastykowac tylko cholefka nic nie dziala..!!! Co do przytulanek to moj sie boi .. Powiedzial ze nie chce malego w glowke uderzyc :) i na tym sie konczy... A nasza mamusia to albo sie obrazila albo na porodowce juz chyba co.??? Caly dzien nic nie pisala..!!! No chyba sie nie przejelas orange..! Nie badz nie madra .!! Pisz co u ciebie. A jeszcze nie pisalam ze zgagulec to juz tak meczy ze nie wiem co mam ze soba robic budze sie w nocy syrop mam pod poduszka .. Juz nie wiem co jesc bo masakra jakas az mnie na wymioty ciagnie..!!! Tez tak macie ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgagi wcale nie miałam więc nie pomogę, w sumie większość dolegliwości ciążowych mnie ominęła. Rzodkiewka a jak twoja waga stoi czy dalej rośnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgagi wcale nie miałam więc nie pomogę, w sumie większość dolegliwości ciążowych mnie ominęła. Rzodkiewka a jak twoja waga stoi czy dalej rośnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafia waga nawet troszke spadla ... A rozstepy na piersiach i pupie tez sie zmniejszyly.. Ale ostro z nimi walcze wiec moze dlatego..!! Na brzuchu wogole nie mam rozstepow czego balam sie najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozstępów to zazdroszczę ! na pupie wcale nie mam,na piersiach malutkie ,ale na brzuchu to prawie w około pępka ... ahh nie będę nawet o nich mówić bo jakoś mi przykro heh ale wiadomo coś za coś. Usprawiedliwiam je dużym dzieckiem, ale prawda jest taka że jedzenia tez sobie nie żałowałam przez te 9 miesięcy. Kurde niby przed porodem spada waga, a u mnie nic dziś pokazuje 100g mniej ale ogólnie to raczej dalej rośnie. Mamusia gdzie ty jesteś jest 7;36 ! Mam nadzieje że śpisz sobie smacznie, a nie nadal się denerwujesz tymi wrednymi i niewyrozumiałymi pomarańczowymi babami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamusie w bardzo zimny poranek. Nastał kolejny tydzień oczekiwania i samych dobrych wieści. Na początek świnka pigi chciałabym pogratulować i życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ;-). Monis83 trzymaj się kochana wiem, że jest ciężko ale staraj się unikać stresów bo Tadeuszek też to odczuwa a później dzieją się psikusy. graga007 pierwszy październikowy chłopiec szykuje się na świat :-), życzę łatwego i szybkiego porodu. Rzodkiewa poród przychodzi z nienacka coś czuję, że będziesz kolejna... cichutkooooo. Rzodkiewa na zgagę migdałki proponuje. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, dajcie znać jak już będziecie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem. Wczoraj nie był to mój dzień, zresztą za wiele pisac nie będę. Na porodówkę jeszcze nie wybieram się, choć kto wie co to będzie. No to kto dziś powiększy tabelkę z nowonarodzonymi maluchami ???? :) Miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:-) Dawno mnie tu nie było, stron do nadrobienia tyle że ho ho ale zdąrzyłam przeczytać że kilka z nas ma już swoje maluszki przy sobie, gratulacje :-) A ja nadal w dwupaku, mam jeszcze 2 tygodnie do terminu i dopada mnie chyba jakaś depresja bo strasznie się boję:-( Od piątku brzuch boli jak na okres, a w dodatku bóle spojenia i kości miednicy sprawiają że chodzę jak kaczucha Dziś jeszcze wizyta, ciekawe czy cos się już zaczyna dziać. Pozdrawiam Was wszystkie:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:)jestem i ja ...mam dzis za soba cudowna noc:)mały tylko raz mi sie na mleczko obudził ok 1 w nocy,no i ładnie spał az do 6.30...gdzie z reguły budził sie bardzo czesto...no i teraz dalej lulka....dzis juz sama,mój w pracy po urlopie....eh,az tak smutno jakos w domciu,nawet kawki nie ma z kim wypic...własnie,własnie kto dzis dołaczy do tabelki mam rozpakowanych? monis nie stresuj sie...bedzie oki,natalie,vivi pewnie dzis albo jutro wyjdziecie z maluszkami do domku...paz mama ty chyba tez miałas dzis wyjs.. graga i jak tam????Miłego dzionka zyczee kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dupa z tego wszystkiego.... miałam skurcze tak jak pisałam co 5,6,7 - 8 minut i tak przez ponad 2 godziny, pozniej zmeczylam sie juz liczeniem i sie polozylam:) jakos udalo mi sie zasnac, ale do 4 skurcze byly..... jakies to dziwne bylo :) może lekarz cos dzisiaj powie :) ale ja niestety chyba tabelki nie zaczne :) trzeba sie wybrac na jakis masaż z żelem:) u nas w szpitalu taki żel proponują (400zł) jak sie nie ma rozwarcia i z 3cm w 30min robi sie 10 :) no to ciekawe która następna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo:) dzis przespalam cala noc bez przebudzenia,chyba te porzadki tak na mnie dzialaja,moj M tez spal jak susel...:)coraz bardziej widac ze nie mieszkamy na polu remontow:) Dyska pewnie ze sie martwilam bo mieli wejsc z remontem ok 25go jak dobrze wyjdzie,cale szczescie ze weszli wczesniej:) Chyba kazda mama ma obawy odnosnie opieki nad noworodkiem,ja tez sie zastanawiam czy sobie poradze,czy mu krzywdy podczas przebierania nie zrobie itp...ale damy rade :) przeciez nie my pierwsze,nie ostatnie:) Tusia super Ci maluszek spi:)spi i rosnie rodzicom:) Marla Twoja opowiesc o porodzie cudna:) super ze tak szybko poszlo:)i ze tak fajnie sie juz czujesz czytalyscie? http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Bakterie-w-plynie-dla-dzieci-w-znanej-sieci-sklepow-Oddaj-go,wid,14969502,wiadomosc.html?ticaid=1f440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie śledze od kilku stron co piszecie i w końcu sama napisze;) Byłam w środe u doktorka, powiedział że szyjka zachowana i żeby przyjść na badania dzień po terminie, a jak będzie wszystko w porządku to 8go mnie na oddział położą, żeby mieć dzieciątko pod stałą kontrolą (termin już w ten czwartek). Nie chcę mieć wywoływanego porodu, a nie mam pojęcia jak to przyspieszyć. Prawie codziennie (jak jest pogoda) urządzam sobie długie spacery i nic. Kilka tygodni temu po takim spacerku bolało mnie podbrzusze, teraz - zero czegokolwiek... Piszecie, że przytulanki dobre na wywołanie, ale jak mój się o tym dowiedział to trzyma się z daleka;/ Już bym urodzić chciała, tak jak wszystkie;P W sumie nie mam co narzekać, bo cała ciąża bezproblemowa, teraz tylko w nocy spać nie mogę, bo skurcze ud mam co chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi, Natalie moje ogromne gratulacje. Wpadlam wam pomarudzic. Choroba mnie rozklada, stracilam glos wszystko mnie boli normalnie tragedia. Całą noc nie spalam bo moj synek oszalal to co sie dzialo w moim brzuchu to nie da sie tego opisac az mnie skóra boli. No i od rana meczy mnie tragiczna biegunka czuje sie 10 kilo lzejsza ech no i tyle o mnie od dzisiaj jestem sama w domu bo mama wrocila do pracy wiec cudownie okropnie sie nudze. Leje i zimno wiec schomikuje sie pod kocykiem z goraca herbata i niech sie dzieje co chce:) Swinkapiggy wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia kochana;*** Milego dnia laseczki;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Ja tez juz dawno na nogach :) W nocy tez nie wstawalam, a to dlatego, ze musiałam rano zawieźć mocz do badania, a ostatnio jak trzy razy w nocy wstawalam , to rano nie było czego oddawać hihi :) No i krew pobrali, bo systematycznie mam badane próby watrobowe. Dziś u mnie tez chłodniej, ale słoneczko wychodzi zza chmur. Ale ja i tak cały dzień w łóżku :) Miluchna, czytałam o tym płynie, widziałam, ze mamusia umieściła info na FB. Masakra jakaś ... Pela, marsz do łóżeczka, pod kolderke albo kocyk. Mam nadzieje, ze szybko wyleczysz to, co Cie dopadło. Tusia, tylko raz w nocy wstawalas? No to fajniutko, że Maluszek daje Ci pospać :) Dziekuje Ci Kochana za informacje, jak układać Maleństwo do spania:) Graga ale Ty jeszcze chyba troszke czasu do porodu masz? :) to moze lepiej, ze Maluszek posiedzieć sobie jeszcze w brzuszku :) Mamusia, odzywaj sie częściej do nas... Spokojnego dzionka wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monis83
Wychodzę do domu. Aż się zdziwiłam jak mi lekarz na obchodzie to powiedział :) ależ się cieszę. Jak wrócę to poczytam dokładnie co tam pisalyscie bo na komórce to raczej kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis to cudownie,teraz odpoczywaj i dbaj o siebie i Tadeuszka,nie denerwuj sie a bedzie wszystko okey;)a za dwa tyg i tak masz termin prawda???to tyle jeszcze wytrzymaj:) Dziewczyny z tym płynem to szok..kurde a ja tylko zzakupy w rossmannie robie,nawet z tej firmy kupowałam kiedys maluchom chusteczki,pampersy,a zel sie jeszcze nie skusiłam i chyba juz nigdy nie skusze w ogole na nic z tej firmy...taki jakis dziwny strach mnie ogarnął:/ graga ty jeszcze masz miesiac do terminu prawda?to moze dasz rade ten tydz wytrzymac,bo w koncu 37tc bedzie juz w miare bezpieczny na przyjscie na swiat maluszka....ja jak rodziłam to tylko modliłam sie zeby wszystko z małym było okey,zaraz mu paluszki policzyłam,oczka sprawdziłam,czy zezka nie ma..hee,gupol ze mnie,ale coz:D ale mały i tak mi zezuje czasami,ale to normalne do roku dzieci maja prawo...własnie kupke robi hiii,ale dziubka strzela:D lece go przebrac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia, to masz wesoło w domku :) A jak twoje dzieciaczki na codzień z Wiktorkiem ?? Pela, szybkiego powrotu do zdrowia :) Graga jeszcze czas hihihi ale w sumie już po imprezce to i możesz rozpakować się. A imprezka urodzinowa udana? Natka - wszystkiego najlepszego !!! 🌻 Moniś - super,że już do domku wracasz - to już koniec zwiedzania szpitali :P teraz tylko już poród !!! Diana to powodzenia w ostrych zawodach z mężem :D ania_k26 byłaś u lekarza??? jak zdrówko ?? napisz jak kazali ci mierzyć/liczyć ruchy dzieciaczka ??? emachines, ja mam po bokach w dole brzucha zakwasy, z dwóch stron,czasami kolka dochodzi. swinkaPiggy jak dziś samopoczucie? Rzodkiewa szalejesz :) ja też już pranko nastawiłam, ale aż tyle co ty nie zrobiłam :P Dafiiiiaa, daj znać jak po ktg, twoja kolej też już na rozpakowanie się :d Ania3107, daj znać jak po wizycie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane... Tuśka ja nie wiem ja Ty to robisz że jesteś w stanie wszystkim odpisać-ja w czasie wolnym jem,sprzątam i ściągam pokarm i tak w kółko...:classic_cool: Malutki mój tez grzeczny śpi średnio 3,5 godziny i je 40 i tak na okrągło.....Mój śpi na bokach bo boję się na wznak go zostawiać....ostatnio usnął podczas gimnastyki na brzuchu :)leniuch:) A jak z ta witaminą bo szpitalu zero informacji-na karcie jakieś ogólniki....jak jesteś wieloródka to z góry zakładają że wszystko wiesz:) hehehe a ja zielona;) Budzi się moja" pirania"ale ma zassanie mówię wam -mdleje z bólu jak chwyta sutka:) Mężuś pojechał zarejestrować "nowego" obywatela Rzeczypospolitej :)-jaki szczęśliwy:D I DUMNY:D BUZIALE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzinki udane:) najważniejsze że młody zadowolony.... dostał takie stojące piłkarzyki do gry i teraz ciągle chce w nie grać :) dobrze że dzisiaj do przedszkola poszedł :) Dobrze że wasze maluszki takie grzeczne, nic tylko pozazdrościć :) trzeba iść na wizytę się szykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia dzieciaczki sa szczesliwe,Lenka z poczatku nawet do przedszkola nie chciała chodzic,bo chciała z braciszkiem zostac:Dale tłumaczyłam jej ze nikt jej Wiktorka nie zabierze i bedzie na nia czekac,a wieczorem razem z nami go wykąpie itd...:DMarcelek cały czas chodzi i małego buzkuje,a to pogłaska hiii i pyta sie kiedy braciszek bedzie sie z nim bawil,czasem jest mi tu tak smiesznie ze nie idzie wyrobic...:D mnie cos chrypsko bierze,katar,kaszel...:/ marla u mnie praktycznie komp cały dzien chodzi..wiec co chwile łaze i patrze czy moze ktos czasem nie urodził:D i przy okazji cos tam napisze...mały mi praktycznie cały dzien spi,tyle co na mleczko sie budzi...chwilami popatrzy ale jest na prawde spokojny..nie zapeszająć..:Dja na razie nie spuszczam pokarmu,nie ma takiej potrzeby u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwie sie ze tatus dumny Marla:) to sa cudowne chwile,emocje ech:) Dostalismy info ze wozek juz jest,odbierzemy za tydzen jak juz balagan zostanie wspomnieniem,prawie posprzatane ale jeszcze nie do konca.... Jutro jeszcze wizyta u lekarza bo wyszla mi jakas bakteria,pytalam czy to paciorkowiec ale powiedzieli ze nie ale mam podjechac po recepte po jakies tabl,by sie pozbyc przed porodem. Odnosnie tych kosmetykow rosmanowych to moja kolezanka uzywala ich przy dwojce dzieci i jej pani dermatolog je polecala bo nie maja podobno zadnych sztucznych skladnikow itp a tu takie newsy... I ide jutro do fryzjera ,hura a w srode do kosmetyczki,musze doprowadzic sie do porzadku:) Dobra babki ,kawke dopijam i ide dalej bawic sie w kobiete pracujaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×