Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

hej dziewczyny ja mialam gosci caly weekend, wczoraj sie obijalismy z mezem, a dzis bylam na KTG i na wizycie. Wszystko dobrze, ginekolozka liczy tak jeszcze okolo 2 tygodnie. Ale cieszyla sie, ze aktywna jestem, bo potem bedzie latwiej wrocic do formy. Powoli pakuje torbę, bo już wszystko mam skompletowane. W niedzielę dostałam śliczny pomaranczowo czarny wozek firmy Coneco. Jest duzy i bardzo wygodny. Poza tym jesli chcecie czytac to podziele się opinią na pewien temat. STrasznie denerwują mnie moje koleżanki, które mają za sobą już porody, czy dwójkę dzieci. uważają się za najważniejsze matki polki i uważają, że nie wiadomo co przeżyły. I jak jie spotykam pytają: a ty jeszcze się nie rozpakowałaś? ojej, ale masz mał brzuch! boli? nie martw się będzie bolało jeszcze bardziej. I licytują się kiedy urodzę, zamiast ruszyć mózgiem i pomyśleć, że ja tu próbuję się przygotować bezstresowo, wyciszyć nerwy (wada serca też swoje robi). No po prostu aż mi się nie chce wychodzić z domu. Tym sposobem, po prostu omijam wszystkich z daleka. Trudno liczy się dla mnie bardziej mój komfort niż więzi towarzyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SwinkaPiggy ja tez ostatnio mam cos takiego w sobie ze wole cos w domu zrobic ,czy anwet ksiazke poczytac a nie spotykac sie z madralinskimi,owszem doceniam jak ktos cos madrego powie ale teksty pt jaki masz maly brzuch ojej czy ja bym juz nie chciala miec drugiego dziecka,kosmos miec noworodka i takie tam..ostatnio nie wytrzymalam i powiedzialam ze od razu dziecka sie nie ma 7letniego,tylko trzeba wychowac od maluszka i na kazdego pora przychodzi na to,ja bede miec teraz,a ty mialas iles late temu ....nie rozumiem po co takie gadanie,jaby chcialy powiedziec ze bede miec przej...a one maja super bo juz dzieciaki same lataj po dworze a one maja spokoj.... Ps dzis mam krokiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaa no wlasnie. Dlatego zauważyłam, że faceci wbrew pozorom są bardziej wyczuleni, delikatniejsi i normalniejsi jeśli chodzi o te sprawy... a mówią, że kobiety powinny się wspierać ja najlepiej się czuję, kiedy nikt mi nie gada kilka razy dziennie, że: a już niedługo kochana, już niedługo, szykuj się. Wrrr Przepraszam,ale naprawdę doprowadza mnie to do szału. Pfff - głęboki oddech - już się nie denerwuje. Dianakarina - mam nadzieję, że teraz już wszystko dobrze, odpoczywaj dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina .!!!! Gratki wielkie duzo zdrowka dla was ..!! A mnie choroba zlapala gardlo boli niemilosiernie i pluca zaczynaja nie wiem co robic .., nie chce tak rozchorowac ... Na koniec zeby malemu nie zaszkodzic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki.Chcialam zapytac czy moge dolaczyc do Waszego forum. Czytam Was w zasadzie od poczatku,przyznaje ze z przerwami.Nie udzialalam sie czy tez dolaczalam wczesniej bo mialam swiadomosc ze z sustematycznoscia bedzie u mnie kiepsko.Wiem ze jestescie juz zgrane itd ale jak wspomnialam czytam to forum od dawna i w sumie czuje sie jak jedna z Was. Termin mam na 26.10 i bede miala synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki.Chcialam zapytac czy moge dolaczyc do Waszego forum. Czytam Was w zasadzie od poczatku,przyznaje ze z przerwami.Nie udzialalam sie czy tez dolaczalam wczesniej bo mialam swiadomosc ze z sustematycznoscia bedzie u mnie kiepsko.Wiem ze jestescie juz zgrane itd ale jak wspomnialam czytam to forum od dawna i w sumie czuje sie jak jedna z Was. Termin mam na 26.10 i bede miala synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki.Chcialam zapytac czy moge dolaczyc do Waszego forum. Czytam Was w zasadzie od poczatku,przyznaje ze z przerwami.Nie udzialalam sie czy tez dolaczalam wczesniej bo mialam swiadomosc ze z sustematycznoscia bedzie u mnie kiepsko.Wiem ze jestescie juz zgrane itd ale jak wspomnialam czytam to forum od dawna i w sumie czuje sie jak jedna z Was. Termin mam na 26.10 i bede miala synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diankarina wielkie gratulacje!!! Jak już bedziesz miała siły napisz co i jak i dlaczego cesarka. No i witamy nową mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka jeszcze w czoraj wieczorem pisala ze nic sie nie dxieje a tu hop siup i ma dzidziaka :) super ... Obys szybko do siebie doszla laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w UK (jesli sie nie myle to tak jak Ty Rzodkiewa) i jest to moje pierwsze dziecie.Mam szczescie i znosze ciaze naprawde dobrze.Zadnych mdlosci czy problemow na poczatku.Wszystko szlo pieknie i gladko :-)Teraz wymiekam ale i tak spodziewalam sie ze bedzie znacznie gorzej.Upaslam sie troche bo przytylam 20 kg (pewnie teraz jest znacznie wiecej,na szczescie nie mam wagi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galbii witaj,waga sie nie przejmuj ,wazne ze maluch zdrowy a potem bedziemy miec taka gimnastyke ze szybko zrzucimy... Rzodkiewa dbaj o siebie,moze kurde szkoda bys teraz zachorowala... Swinka Piggy no coz...ludzi nie zmienimy,pociesz sie ze nie ty jedna masz alergie na takie teksty,bedzie Ci razniej:) Dyska jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalo troszke ponad dwa tygodnie a ja mam mieszane uczucia.z jednej strony nie moge sie doczekac a z drugiej czuje lek jak ja dam rade z takim malenstwem.w sumie to chyba nadal do mnie nie dociera.wiem tez ze bede teskinic za brzucholem.mimo ze wielki i ciezki to uwielbiam go. mam pytanie do mam ,nie jest dziwnie byc znowu plaska? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najwazniejsze , serdecznie gratuluje wszystkim tym ktore maja juz swoje dieciaczki na zewnatrz i trzymam kciuki za wszsytkie ktore jeszcze czekaja na porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo facetow...ja kiedys pracowalam zjednym 4lata i musze przyznac ze nigdy nawet sie nie posprzeczalismy a z babami bywa roznie,niektore to na targ by sie tylko nadawaly plotek posluchac i sensacji szukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa,miod, cytryna, czosnek.nic wiecej mi nie przychodzi do glowy. vick vaporub (czy jak to sie tam pisze) jak dla mnie jest lekiem cudem ale nie wiem czy dozwolony w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina gratki :) witam nową mamusie:) u mnie bez zmian :) mi bedzie brakowac brzuszka, tego ze nie umiem ubrac spodni, skarpetek, ze siadajac na kanapie brzuch o malo co kurzu z podłogi nie sciera, tego zeby wyjsc z wanny potrzeba obstawy - nie wspominajac o goleniu na czuja(jak to natalie okreslila) czy z pomoca faceta, tego ze trzeba sie wszystkich o wszystko prosic i tego ze robiac zakupy w supermarkecie najpierw jezdże 5 km po parkingu szukajac miejsca najblizej wejscia by daleko nie nosic.... można by było po prostu książke napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga zacznę od ciebie bo jak przeczytałam co napisałaś to aż się popłakałam ze śmiechu - jakie to prawdziwe !!! normalnie jakbym o sobie troszkę czytała, hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dołączam się do gratulacji i do powitania nowej mamusi. Też czekam na czwartek, bo mam wizytę i mam nadzieję, że coś się rusza. Wczoraj miałam mega powera i przenosiłam meble w pokoju dzieciaczków. A dziś - dziś myłam okna hehe Kurcze, jakoś dalej nie mogę sobie wyobrazić życia w czwórkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina 🌻 gratulacje !!! super, wkońcu i Wy doczekaliście się i Twoja mama :) Szybkiego powrotu do zdrowia i do domku !!! xxxxx xxx xxxxx SwinkaPiggy no ja na forum też pytam, czy tam się wszystkie rozpakowałyście :P to nie bądź zła hihihi A tak serio, ja unikam już niektórych, a na smsy mało komu odpisuję. Tacy ludzie są, co zrobisz. Oj miluchnaa zjadłabym krokieta ehhh Rzodkiewa bierz przykład z koleżanki :D hihihih choć wiem,że gadać to se można :P Galbiii witaj na forum, jak synek będzie się nazywać ?? ustalone już imię ? Jak masz ochotę dopisz się do tabelki, zaraz zmodyfikuję ją :P xxxxxxx A ja zaliczyłam IP. Doszły mi bóle z kręgosłupa,promieniowanie w dół. Teraz też miałam jeden taki incydent. KTG wyszło ok, miałam największy skurcz na granicy 40 i mi właśnie mocniej zabolało z kręgosłupa. Ale to tylko jeden na 40 minut zapisu. Lekarz, który mnie przyjmował w porozumieniu z moją gin, która nie mogła przyjechać - powiedział,że to początki, prawdopodobnie czop odchodzi ale nie badał mnie z racji czwartkowego badania i nie chciał naruszyć niczego, bo znów mogłabym plamić gorzej. Także dostałam zastrzyk rozkurczowy, no i po 2 h do domu odesłali. Jak to fajnie lekarz powiedział: "nas martwi bardziej krew,żywa krew - natomiast plamienia brązowe mniej" . Śmiesznie, ale powiedział też,że jeśli cokolwiek niepokojącego będzie to znów do szpitala. Tętno małego szalejącego to 180 prawie non stop , szok. Wiecie co, miałam ostry ból z kręgosłupa i to tylko 40 wykazało to jak jest 100 !????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi też tego czasem brakuje :) a z drugiej strony fajne jest normalnie chodzić a nie jak kaczka :) nie mówiąc już o tym, że prowadziłam auto do końca a teraz i jest kolosalna różnica, bo już na boki ciężko mi się rozglądało :) galbii odpowiem jak wrócę do wagi sprzed ciąży, chociaż wtedy zupełnie płaska nie byłam hehe :) ale fajnie znowu odzyskać siły :) mój maluch śpi sobie, a ja mam wolne i nie mam nic do roboty :) godzinkę byliśmy na spacerze, pewnie dziwnie wygladałam ale ubrałam czapkę, bo tak zimno.. Kubusiowi zaczęła skórka schodzić, w pachwinach, na rączkach i nawet na buzi :( ale noworodki ponoć tak mają. teraz tylko czekam na krem, aż przyjdzie z allegro. Rzodkiewa kuruj się, bo podczas porodu, to ciulowo być przeziębionym, jeszcze wiadomo wdychać trzeba przez nos powietrze, wydychać buzią. a tak w ogóle to, te dziewczyny które nie mają paciorkowca w ciąży, to podczas porodu i tak pobierają wymaz. u mnie bynajmniej tak było. i miałam już dodatni. to taka ciekawostka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja miałam 98 co 3 minuty ,,,dasz radę Ate 40 to tydzien przed porodem miałam takie skurcze i niby to było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka reniaaa22.........22...........lubelskie.............04.1 0.2012..........SYN dafiiia..............22...........war.maz.............05. 10.2012........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........5 0cm ...CC........WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........4 9cm ......CC...... ..TOMEK adza1987.....25.09 .12r.....24.09.12r...4,000kg.........59 cm.....SN.........FABIAN Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg.........5 5cm ....CC........MARYSIA Marla...........13.10.12r.....26.09.12r...3,350kg........ .51cm......SN........ANTOŚ jordan.pl ......08.10.12r......27.09.12r...4,190kg.........59cm.....CC ....Magdalena pazMama......13.10.12r.....28.09.12r....2,900kg.........4 6cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r....29.09.12r...3,450kg........56 cm......SN....MAGDALENA nata_lie........29.09.12r ....29.09.12r...3,020kg.........55cm......SN........KUBUŚ paciek90.......10.10 .2012....30.09.12r...3,180kg.......53cm......SN.....Magdalen a olka25ul.........0 6.10.12r.....01.10.12r...3,300kg........55cm......SN.......F RANEK Mamacóreczki 07.10.12r....02.10.12r...3,310kg.......55cm.... SN....MAKSYMILIAN Diana26........07.10.12r.....02.10.12r....3,310kg........54 cm ...CC...........Liwia Dianakarina....07.10.12r.......09.10.12r...3,000kg......??.........CC...........Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×