Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

graga glowa do gory :) kazda z nas chciala rodzic przed terminem,ja to mowilam ze mieaic szybciej sie wykluje i co igowno :P to i tak sukces ze w terminie u mnie poszlo. bo pierwszego to rodzilam 2 tyg po terminie i po oksy. i powiem wam szczerze troche zmeczona jestem maluchem juz, chcialabym go tak na 3 godzinki dziennie wsadzac do brzucha i np. odsypiac, a tu sie juz nie da. nawet jak go klade to zanim cos w chacie zrobie to zaraz po pol godz pobudka, znowu cyc i tak w kolko. nic nie moge do konca zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia z oksytocyną ja miałam już doczynienia dwa razy i uwierz mi marzyło mi się, ze zbierze mnie samą z siebie nagle zaczne rodzić co kolwiek jak niektóre z was ale niestety po raz trzeci musi być umówiony termin bo inaczej nie ruszy a przenosiłam pierwszą ciaże 2 tyg i dla mnie i dla dziecka odbiło się to bardzo na zdrowiu więc wielkie dzięki i lekarz tez zdecydował i w poprzedniej i w tej ciązy na wcześniejsze jej zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja jeszcze też nie na porodówce. Wymęczona jestem całą nocką, więc po 7.30 kłade się na godzinkę zdrzemnąć. I dopiero wstałam, rano lepiej śpi się niż w nocy. Mniej wszystko boli. xxxx Dziś zupka pieczarkowa, a u Was co ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia u nas zupka- krem brokułowa z grzaneczkami i córeczka zażyczyła sobie pierożki z serem więc zaraz idę lepić. Dziś znów do przychodni ide odebrać wyniki badań i podejdę do mojej ginekolog aby tętno dzidzi zbadała. Mamusiu odliczasz dni do czwartkowego usg? Bo ja już nie mogę się doczekać jakoś wyjątkowo tak ale jestem ciekawa ile maluszek waży i jaki termin mi lekarz powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś coś mam twrady brzuszke nie lubię bo to takie dziwne uczucie jakby mi ktoś kamienie do środka włozył i ciągnie do dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do witamin moja córka nie bierze żadnych, jedynie od niedawna tran łyka po 1 tabl. a od listopada po 2 tabl. Bo było więcej słońca to lekarz mówiła o jednej a potem po dwie brać. Ale mimo to coś gardło ją pobolewa. Zobaczymy. nata_lie, fajnie,że Kubuś rosnie i przybiera na wadze :) adza, wyspisz się, może zaraz Fabianek da ci pospać = będzie dłużej spać :) ania_k26 to kiedy idziesz na wizytę ? w czwartek też ?? Tusia, jak nocka minęła z dzieciaczkami?? xxxxxx jakieś wieści co do porodów ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 odliczam, bo po raz pierwszy od początku ciąży Mój idzie ze mną na ostatnie usg :D i z tego też się cieszę. Przy okazji dowiemy się czy wielkolud, czy jednak nie, bo te ich pomiary to nie zawsze wiarygodne były, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paciek gratulacje :) To juz 3 Magdalena hehe a myslalam ze to malo popularne imie ;) Tusia moj synek je zelki z vibovitu ale nie caly rok tylko tak od pazdziernika do marca - kwietnia :) pozniej juzsa swierze warzywa i owoce wiec nie trzeba no i w zime daje mu rutinoscorbin 1 tabletke dziennie a on faktycznie nie choruje prawie ma juz 7 lat a tylko 3 razy byl chory tak ze mial antybiotyk :) dziewczyny juz niedlugo kazda bedzie miala swoje szczescie przy sobie:) Moja Magda jest super bardzo grzeczna zreszta ja bogatsza w doswiadczenia tez juz jestem spokojniejsza i madrzejsza wiec i na nia to przechodzi ten moj spokoj :) bardzo lubi spacery wiec dlugo spacerujemy :) Ja szwow nie ide sciagnac mam ich duzo niestety choc juz 4 wypadly wiec jeszcze jakies 11 ;) dosc mocno popekalam i to na wargach sromowych no ale Magda sie rodzila w locie wiec widac tak musialo byc ... na szczescie wogole ich nie czuje zreszta nawet nie mialam problemow z siadaniem czy chodzeniem wiec nie jest zle na szczescie :) pozdrawiam serdecznie i zycze duzo zdrowka dla maluszkow oraz cierpliwoscie dla mam czekajacych na swoje skareczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) tak patrzę na tabelkę, że poród ostatnio był tydzień temu, wow :) ale w końcu to dopiero pierwsza połowa października, a wy wszystkie już byście chciały rodzić. niestety nie ma tak łatwo.. Adza mój maluch też mi daje popalić, chwilam to tylko cyc, cyc.. i mało co mogę zrobić. w przerwach jak śpi, to jem, czasem wręcz połykam, bo mały też wtedy się budzi. No i zaraz muszę się brać za obiad - pulpety. mamusia a kiedy masz to usg? ostatnio chyba coś dużą wagę miał maluch? nam robili zdjęcie do gazety regionalnej Kuby i przeglądałam zdjęcia maluchów, to jeden ważył aż 4,6kg. jejku to już chyba tylko cesarka :) Vivii u mnie przez pierwszy dzień bolało, że siadać nie mogłam, później powoli powoli a teraz problemu nie ma. co do szwów to nie mam pojęcia ile ich mam. w ogóle dziewczyny co to za przyjmność była ogolić się bez brzucha. aaa jak cudnie :) nareszcie widziałam więcej i nie goliłam się na czuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gratulacje dla Paciek kolejna MAGDALENA;-) U nas ok Marysia bardzo grzeczna Az nie moge nadal uwierzyć że juzjest z nami Dzieci szaleja za nią Tylko kweknie zaraz ktos jest obok Taka mała księżniczka Wczoraj byłam na ściagnieciu szwów u swego gin Bardzo zadowolony ze tak sie skończyło bo stwierdził ze ciaza i poród najwyzszego ryzyka ... Jak sie urodziła to sie zastanawiali z lekarzami czy nie tydzien starsza bo tyle ważyła i mierzyła ;-) Cukier nadal musze kontrolowac niestety W sobotę byłam na weselu :-) Tylko msza i obiad ale zawsze coś Czekam która następna na porodówkę Choc nie spieszcie sie tak Lekarze mówią każdy dzień na wagę złota Ciekawe jak to będzie ze szczepieniami bo słyszałam że wcześniaki coś tam maja dodatkowego za darmo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Diana,Olka ,Paciek Gratulacje:) Ja tez mam takie uplawy raz sa zoltawe, raz jak zielonkawe a czasem przezroczyste , ale najwiecej zoltawe i ciagnace sie. Ostatnio mam coraz czesciej bole jak na okres , ale nie mam jakos regularnych tych boli , wiec to jeszcze nie to.Dzis ide na wizyte do lekarza , zobaczymy co powie, ciekawe jak te wody plodowe ,bo misturke pilam caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to ma jakis radar gdy podchodze do komputer, do jedzenia lub wanny :) wtedy daje o sobie znac :) a tak to potrafi nawet godzine lezec i sie rozgladac. ma sliczna kolyske ktora jest beeee i lozeczko ktore tez mu nie pasuje :( najwygodniej mu na naszym malzenskim (hehe panna jeszcze jestem i raczej nic nie wskazuje na to by mialo sie to zmienic) na duzej podszcze z mama u boku. wlasnie sie kreci bo wie ze jestem na kompie. jak tylko zasypia to sie biore za co popadnie. wczoraj posprzatalam lazienke i bylismy odebrac akt urodzenia, ze wzgledu ze nie rodzilam u siebie musielismy jechac 50 km. i starszy byl z nami i gdy wlecial do domu to prosto do kibla nie zdazyl podniesc klapy i osikal mi cala lazienke :( i cala robota praktycznie poszla na marne... strasznie sie wstydzil to nawet nie krzyczalam tylko powiedzialam ze nic nie szkodzi. ale wieczorem go obcinalam i po cieciu znowu polecial do kibla i znowu nie zdazyl. to juz sie zdenerwowalam.... trzyma tak na ostatnia chwile. ale tak to juz jest z tymi dzieciakami. rano jak wstaje to fabian nie spi i mlody sie do niego przytula glaska i caly czas mowi "ale on slodki, kocham go" bardzo milo uslyszec takie slowa od 4 latka :) zobaczymy pozniej :) i mam pytanko, bo ja dziewczyny ani nie popekalam ani mnie nie cieli, mlody wyskoczyl jak z torpedy i nie bylonawet czasu na reakcje i stad moje pytanie. kiedy mozna sie przytulac ?? bo nie mam przeciez zadnych ran i szwow wiec moze troche wczesniej niz te 6 tyg?? bo moj to juz za mna chodzi i nie moge sie od niego odkleic. mam 3 przydupadkow co kazdy chce ze mna byc :) z racji wieku najmlodszy ma mnie najwiecej :) dzis wkoncu spacer, zobcze jak fabi bedzie dzis spal w wozku... bo i z tym bywa roznie. pierwszego jak wkladalam do wozka o 10 rano tak o 16 wracalismy do domu. po dwoch tyg wroocilam do pracy na bazar, bo nawet do wozka nie musialam podchodzic. ale wtedy byl grudzien,kazdy mi mowil ze dziecko chore bedzie a on taki byl zachartowwany ze przed dwa lata prawie nie chorowal. to bylo zlote dziecko. a tego chwile postawie to juz cos mu nie pasuje. sie napisalam... kozstam puki moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to ma jakis radar gdy podchodze do komputer, do jedzenia lub wanny :) wtedy daje o sobie znac :) a tak to potrafi nawet godzine lezec i sie rozgladac. ma sliczna kolyske ktora jest beeee i lozeczko ktore tez mu nie pasuje :( najwygodniej mu na naszym malzenskim (hehe panna jeszcze jestem i raczej nic nie wskazuje na to by mialo sie to zmienic) na duzej podszcze z mama u boku. wlasnie sie kreci bo wie ze jestem na kompie. jak tylko zasypia to sie biore za co popadnie. wczoraj posprzatalam lazienke i bylismy odebrac akt urodzenia, ze wzgledu ze nie rodzilam u siebie musielismy jechac 50 km. i starszy byl z nami i gdy wlecial do domu to prosto do kibla nie zdazyl podniesc klapy i osikal mi cala lazienke :( i cala robota praktycznie poszla na marne... strasznie sie wstydzil to nawet nie krzyczalam tylko powiedzialam ze nic nie szkodzi. ale wieczorem go obcinalam i po cieciu znowu polecial do kibla i znowu nie zdazyl. to juz sie zdenerwowalam.... trzyma tak na ostatnia chwile. ale tak to juz jest z tymi dzieciakami. rano jak wstaje to fabian nie spi i mlody sie do niego przytula glaska i caly czas mowi "ale on slodki, kocham go" bardzo milo uslyszec takie slowa od 4 latka :) zobaczymy pozniej :) i mam pytanko, bo ja dziewczyny ani nie popekalam ani mnie nie cieli, mlody wyskoczyl jak z torpedy i nie bylonawet czasu na reakcje i stad moje pytanie. kiedy mozna sie przytulac ?? bo nie mam przeciez zadnych ran i szwow wiec moze troche wczesniej niz te 6 tyg?? bo moj to juz za mna chodzi i nie moge sie od niego odkleic. mam 3 przydupadkow co kazdy chce ze mna byc :) z racji wieku najmlodszy ma mnie najwiecej :) dzis wkoncu spacer, zobcze jak fabi bedzie dzis spal w wozku... bo i z tym bywa roznie. pierwszego jak wkladalam do wozka o 10 rano tak o 16 wracalismy do domu. po dwoch tyg wroocilam do pracy na bazar, bo nawet do wozka nie musialam podchodzic. ale wtedy byl grudzien,kazdy mi mowil ze dziecko chore bedzie a on taki byl zachartowwany ze przed dwa lata prawie nie chorowal. to bylo zlote dziecko. a tego chwile postawie to juz cos mu nie pasuje. sie napisalam... kozstam puki moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Diana,Olka ,Paciek Gratulacje:) Ja tez mam takie uplawy raz sa zoltawe, raz jak zielonkawe a czasem przezroczyste , ale najwiecej zoltawe i ciagnace sie. Ostatnio mam coraz czesciej bole jak na okres , ale nie mam jakos regularnych tych boli , wiec to jeszcze nie to.Dzis ide na wizyte do lekarza , zobaczymy co powie, ciekawe jak te wody plodowe ,bo misturke pilam caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adza mój tez juz sie nie moze doczekac przytulania ...my przez cała ciążę mielismy zakaz aż sie boje co to będzie Moja Marysia tez najlepiej sie czuje w naszym wielkim łózku ... spi ze mna a kołyska tak tylko stoi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia we czwartek ma usg plus na pewno badanie i tez jade z moim mężem więc tez choć raz uda mu się małego zobaczyć na monitorku :) A dziś tez idę na wizyte ale do mojej lekarki co prowadzi ciąże i tu bez usg samo tętno i badanko. Dziewczyny poszłam do sklepu po ser biały na pierogi i jarzynke na zupe a kupiłam ser i czekolade o jarzynce zapomniałam i takich przykładów jest pełno osttanio gdzieś mózg zapodziałam he he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak z zapominaniem to ja cos wiem, teraz to juz wogole mam glowe wielka bo wszytsko na niej siedzi. musze chodzic caly czas skupiona i tylko sie zastanawiam czego zapomnialam. pieke chleb, wczoraj twz probowalam ale wogole nie wyrusl, z tej moncki zytniej typ 2000, najzdrowszej. ale cos mi znowu dzis nie wychodzi :( bede piekla do upadlego az wyjdzie :) mam ten autoe=mat zawsze wychodzil super chleb po ktorym bylo zajebi***te trawienie. a teraz nie chce wyjsc :( moze ktoras ma jakies fajny przepis ale do chleba w automacie. zycze milych wizyt :) i wielu niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,no widze..ze porodowka nadal czeka:P u mnie noc koszmarna...ale wcale nie mowie tu o Wiktorku tylko o mioch starszakach:/ ale coz zrobic? kupiłam tran w syropie o smaku malinowym,mam nadzieje,ze moje kaduki zechca go brac:D mamusia ja dzis na obiad mam zupkę serową i nalesniki ... powodzenia dla wizytowych mamusiek:P szczypanie brodawek wywoluje niby poród,ale czy to prawda,eh nie wiem:D moze cos w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia a twoj maluszek tez ma w ksiazeczce zdrowia wpisane wcześniactwo ? I musisz z nim jechac do poradni dla wczesniaków ? Pytam bo z tego co pamiętam miałaś termin porodu przesunięty do przodu cos kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na telefon od gin. Dzwoniłam ale nie odbiera. A to za sprawą, że mam jakieś znów plamienie. Jednorazowe było, na bieliźnie i taki śluz ale bardzo malutko na papierze - zabawrione brązem. No więc depilacja po raz kolejny, kąpiel, dorzuciłam szczoteczkę do zębów i pastę do torby, no i czekam. Pewnie szyjka się skraca, bo na chwilę obecną nic mnie nie boli po za kręgosłupem jak sobie pochodzę albo po schylaniu się, no i raz na jakiś czas skurcz. Także nie panikuję, czekam cierpliwie na telefon - może jakiś poród odbiera. No i jak coś podjadę na oddział. Nie bardzo chcę zostać w szpitalu,jeśli to fałszywy alarm, no ale jak trzeba będzie to mam guzik do gadania. Póki co nic nie dzieje się, więc może to szyjka a może czop powoli, ale brązowawe ????? xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zwazylam, startowalam od wagi 61,5 kg, skonczylam na 82. w chwili obecnej jestem 15 dni po porodzie i waze 66 :) czyli nie jest zle :) jeszcze 10 jakos zrzuce i bede super szczesliwa. planuje ruszyc rolki alenie mam nawet z kim malego zostawic bo on caly czas cyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia zobaczysz co ci gin powie Ja miałam plamienie ale po badaniu przez 3 dni z przerwami Dziewczyny lewatywa działa super na rozkrecenie porodu ...na mnie podziałała błyskawicznie choc nie tego lekarze chcieli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie aga pobilas :) nie dosc ze prawie nic do przodu to teraz jeszcze do tylu :)jak ty to dziewczyno zrobilas :) hihih. wogole z tego co czytam to dziewczyny szybko chudna. balam sie ze pojde po mamie, brata rodzila w wielu 28 lat czyli tylko 3 lata starsza byla, i niestety przytyla do ponad 80 kg, i juz nie moze schudnac od 15 lat. niby wazy teraz 70 kg, tylko niska jest wiec to troche widac. ja na szczescie poszlam w dol. ale stresa mialam nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza w sprawie chlebusia nie pomogę ale oj zjadłabym takie świeżutki :) Agusia ale jak lewatywe samemu zrobić w domu chyba bym się bała choc. A to szczypanie sutków tak normalnie szczypac mam to boli przecież? Ale co tam jak podziała to może się skusze ale na wieczór obiecałam mężowi przytulanko :) Mamusia dziewczyny tu opowiadały o plamieniach przez kilka dni z przerwami i albo to był czop albo szyjka i nic niepokojącego jak dzidiza się rusza wsio ok jest wiadomo jak masz być spokojna podjedz sie przebadac tylko po badaniu znów możesz plamić. Daj znać oczywiście co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia tak,mam wpisane poród w 36tc,małutki uznany jest za wczesniaka,ale nigdzie mnie nie kierowali do zadnej poradni...ale połozna czesto nas odwiedza i małego wazy....na razie jest wszystko okey,mały wazy 3.250kg:)w szpitalu robili mu szereg badan i wszystko oki....tylko miałam zwracac uwage na wzrost wagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia,jesli to czop to tylko czekac...czasem nawet tydzien lub wiecej przed porodem,a czasem dzien...lub godzin:)mi dzien wczesniej lekko wylatywał ale w dzien porodu to sie przestaszyłam,mega duzo tego i było to takie ciemne tez cos pod braz,czekaj cierpliwie kochana:)jesli mocniej bedziesz plamic to moze faktycznie jedz z tym,bo moga to byc wody sączące...eh a roznie bywa,lepiej dmuchac na zimne...ide dalej obiad robic,mała przerwa na karmienie była,a moje sutki juz duzo lepiej pierwsze zaciagniecie sie małego to poszczypie potem juz ulga...ale cały czas smaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadałam z gin, prawdopodobnie to czop powoli odchodzi. Bo wskazuje na to śluz z zabarwieniem. Raczej po badaniu już nie,ale nie wykluczone. Ale że było to jednorazowo, to kazała poobserwować. Gdyby pojawiło się coś jeszcze w większej ilości albo krew,a nie brąz w śluzie, to do szpitala mam jechać. Na razie jest ok, ale grunt,że jak coś przygotowana jestem, mam skierowanie - kwestia dojechać. Gin powiedziała,żeby nie panikować, na spokojnie. No i co, leżę :D Gorzej z Moim, bo to jemu udzieliło się, nawet bramę otworzył wyjazdową, auto otwarte i torba w kuchni przy drzwiach HAHAHA :) xxxxxx A jak nie będzie działo się nic, to w czwartek popołudniu mam przyjechać do kliniki na usg, ale wziąć torbę jak coś do autka. xxxxxx Leżę i dumam czy oby na pewno wszystko mam jakby coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, już tak dużo schudłyście ??? o rety :D zazdrościć tylko. Agulka, a twoje cukry to co teraz , jaki czas masz mierzyć i kiedy do lekarza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×