Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Agulka szczerze, to bolało bardzo, zwłaszcza,że przez bóle spojenia nie mogłam się podnieść z łóżka. Pomagał mi Mój zestresowany. To jak to będzie jak więcej ??!! Szok, rozumiem,że boli i to bardzo. A przy mnie przyjmowali Panią do porodu - z wielkimmmm brzuchem ( mój wielki - przy jej to całe nic, serio) to ona uśmiechnięta, wyprostowana, usiadła na chwilę na ktg po mnie, ja buty zakładałam, i skurcze duże a ona nic - tylk chwilkę siedziała, nawet nie kładli jej i na porodówkę. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie chyba brzuszka nie będzie brakować, bo strasznie wkurza mnie ubieranie butów ..... i golenie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos , w zeszlym tygodniu tez mialam takiego powera.samodzielnie wymalowalam cala sypialnie,pomyulam okna, poprzestawialam meble.i to chyba byly moje oststnie tchnienia ;-) teraz juz nie mam sily.kregoslup mi ostro daje w kosc bo i przed ciaza mialam z nim powazne problemy.i od paru dni tak mnie pachwina napierdziela ze najchetniej by,m sobie cala dolna lewa konczyne odciela ;-) zazdroszcze Wam tych ktg i wizyt. przez cala ciaze ani razu nie mialam ktg czy tez nawet badania ginekologicznego wiec nie mam pojecia co i jak tam na dole sie dzieje :-/ mamusia, synek najprawdopodobniej Dawid.to byla moja pierwsza mysl na samym poczatku ciazy i tak juz raczej zostanie(chociaz Patryk i Dominik kusza) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno dopisalabym sie do tabelki ale jak znam siebie to mi nie wyjdzie.jak mowilam,amatorka kompletna.to moja premiera na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dinakarina ogromne GRATULACJE! wracaj do zdrowia zeby maluszka tulic:) witam nowa przyszla mame:) u mnie cisza. w czwartek wizyta, ale i tak pewnie bez zmian tam w "srodku":) a jeszcze wszyscy mnie wkurzaja bo najpierw pytaja ze ja jeszcze nie urodzilam? a po chwili mowia ze brzuch mi jeszcze nie opadl wiec jeszcze troche musze czekac! wrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galbiii witaj:)co do tabelki to chyba mamusie musisz poprosic,ja tez sie na tym nie znam i zbytnio mi nie wychodzi:D mamusia,no no cos czuje ze to twoje ostatki z brzusiem:P a gdzie Pela??cos cicho dzis jest:)czyzby tez ja wzieło? Dyska a ty???odezwijcie sie babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka reniaaa22.........22...........lubelskie.............04.1 0.2012..........SYN dafiiia..............22...........war.maz.............05. 10.2012........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka galbiii.............????.........Anglia...................26.10.2012.........Syn (Dawid ?) mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........5 0cm ...CC........WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........4 9cm ......CC...... ..TOMEK adza1987.....25.09 .12r.....24.09.12r...4,000kg.........59 cm.....SN.........FABIAN Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg.........5 5cm ....CC........MARYSIA Marla...........13.10.12r.....26.09.12r...3,350kg........ .51cm......SN........ANTOŚ jordan.pl ......08.10.12r......27.09.12r...4,190kg.........59cm.....CC ....Magdalena pazMama......13.10.12r.....28.09.12r....2,900kg.........4 6cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r....29.09.12r...3,450kg........56 cm......SN....MAGDALENA nata_lie........29.09.12r ....29.09.12r...3,020kg.........55cm......SN........KUBUŚ paciek90.......10.10 .2012....30.09.12r...3,180kg.......53cm......SN.....Magdalen a olka25ul.........0 6.10.12r.....01.10.12r...3,300kg........55cm......SN.......F RANEK Mamacóreczki 07.10.12r....02.10.12r...3,310kg.......55cm.... SN....MAKSYMILIAN Diana26........07.10.12r.....02.10.12r....3,310kg........54 cm ...CC...........Liwia Dianakarina....07.10.12r.......09.10.12r...3,000kg......? ?.........CC...........Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia, ja już dziś byłam gotowa. Już z córcią pożegnałam się, bo akurat ze szkoły wróciła, zostawiliśmy ją w domu z lekcjami :) A jej dziś się śniło,że urodziłam :P no i jak wrócilismy to nie była zadowolona... Zresztą no już bym chciała być po, nie ukrywam, ale skoro ok to ok jeszcze poleżę. Kolejny lekarz powiedział: proszę jak najwięcej leżeć... hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina gratulacje:) 🌼 To znowu nowa mamusia pociągnie za sobą ciężarówki....;)kto teraz wzywany na porodówkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie i normalnie szok dziewczyny cały 1cm rozwarcia he he niby mało ale zawsze coś no i pani doktor pogłaskała małego po główce tak nisko jest i moje przeczucie się sprzawdziło bo własnie pisałam że ciężko mi siedzieć, chodzić. Więc dziś przytulanko z mężem a co tam :) Dianakarina GRATULACJE!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc jestem nadal w 2-paku ale nie wiem jak dlugo. Caly dzien z przerwami boli mnie brzuch i plecy jak przed okresem jak chodze to tak mnie ciagnie w srodku ze niekiedy mnie zlozy w pol kilka skurczy tez sie pojawilo ale bezbolesnych tylko brzuch jak kamien sie spinal teraz leze a brzuch dalej boli i latam co 5 minut sikac. Nie wiem co to bedzie... moze mi przejdzie a moze nie.. Plecy na dole bola mnie tak ze az mi na nogi promieniuje chyba mi maly glowa jakis nerw uciska. Boze sory ze tak narzekam ale dzisiaj to sie juz mecze z tym a jaja beda jak jeszcze tak z 2 tyg pochodze to chyba wysiade. Dianakarina moje gratulacje:) I witam nowa mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do glowki nisko to ja caly czas czuje takie parcie na dol jakby mi gdzies tam napieral i przyjemne to nie jest i chyba mi na szyjke naciska ta glowa bo nawet jak leze to mnie kluje od srodka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak po krótce...... Małemu poprzestawiały się pory dnia-w dzień słodko spi je co 3-4- godziny w nocy buszuje,wzdycha,napina się i chce kontaktu z mamą:) mówię wam nieciekawie-dlatego odsypiam teraz w dzień nocki.Natka mojemu tez schodzi skóra- hhe zmienia na leszy model;) smaruje emulsja oilatum....po kąpieli-a kapać się uwielbia:D Byliśmy dziś na spacerze-ale krótko bo wiało jak cholera:( jakby nie mogło być spokojnie..... Co do ciąży to ja nie tęsknię:P cieszę się że Mały jest juz z drugiej strony :D często kładę go sobie na klatce i tak spi sobie-eh uwielbiam to:) chociaż dziś zrobił mi malinkę na cycu tak się zaudał na cycola;)heh:D ssak mały:D Dużo je i zaczęło mu się ulewać porządnie....nieciekawie-chodzi w śliniaku bo nie nadarzałam zmieniać śpiochów. pępek jeszcze się trzyma:( i żółtaczka cholerna nas nie puszcza:( mogłaby przyjść położna jeszcze nie była-ciekawe kiedy sie wybierze.....jutro kończymy 2 tygodnie alez zleciało:D Z nowości po drugiej stronie:) to wkońcu spie na brzuchu:classic_cool:cudne uczucie:) nawałnica mleka skończona-laktator już nieużywany od 3 dni:) no i 10 kg mniej......czuje sie lekka jak motyl chociaż ponad 15 jeszcze zostało do idealnej wagi:)waga z przed ciąży 64-65 na ost. wizycie u gina przed porodem 87! teraz 76 :) jeszcze długa droga przede mną:)ale nie jest źle...chociaż ciagle głodna chodzę:( Witam nową ciężąrówkę Mamusia tak jest jak sa bóle z krzyża na ktg się nie zapisują a boli jak cholera!ja miałam jak trafiłam do szpitala i jak mnie podłączyli skurcze co 3 min -masakra bolące i tylko 40 na ktg ...myślę sobie tylko nie to na szczęście jak doszłam do porodówki już parte były i te 100% z brzucha mają się nijak do 100% z krzyża-przy pierwszym porodzie myślałam że umrę i mnie rozerwie na pół bo miałam tylko z krzyża-teraz te 100% można było przeżyć..... Tusia jesz naleśniki?:) ania k 26 -działajcie działajcie-nam "AKCJE" pomogły -ważne jest żeby do końca:classic_cool:mój M robił to jak za karę;) ale co tam ważne że pomogło:) Szymon chory ma katar i kaszel-nie poszedł wczoraj i dziś do szkoły...-ale dzielny i wie żeby nie zbliżać się do Antośka::) I musze sie przyznać że wkońcu wszystko wraca do normy.....bo po powrocie czułam się porzucona przez Szymona -całkowicie mnie olewał ,o wszystko Michała prosił a wczoraj jak poszłam go wykąpać przytulił sie do mnie i powiedział"Dziękuję ze znalazłaś czas żeby mnie wykąpać-kocham Cię mamusiu.Myślałem że teraz będziesz miała czas tylko dla Antosia a Ty jesteś taka kochana że i mną się zajęłaś"-rozpłakałam się i go mocno przytuliłam :Di już jest ok :D eh życie:) Cierpliwości nasze "pingwinki" i "kaczki" już coraz bliżej....;) Buziale kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 super,że coś się dzieje :) no i co lekarka powiedziała ? czy jakiś termin ustaliliście ???? Pela, no wszystkich nas czekają te bóle chyba... ja też dziś kiepski dzien mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla no to zaraz idę kąpiel zrobić i się naszykowac jedyny plus to to iz męża prosic nie musze on to jakby mógł to codziennie po kilka razy :) A brzuszek mnie boli też jak na okres mówiłam lekarce i jakby bardzo bolał mam jechac na izbe wiec Pela może jednak podjedz niech cię zbadają a może coś przyspiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że tak chaotycznie - ale miałam natłok myśli i chciałam wszystko napisać i zdążyć przed moim "Ssakiem" i już się budzi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania sprobuje jeszcze noc przekimac tragedi nie ma. Wiesz ja sie nastawilam na jakis czop i nawal sluzu przed porodem a tu nic wiec jeszcze jakies opory mam przed wyjazdem na porodowke hehe:) ale moze w nocy sie rozkreci a jak nie to moze meza do dzialania przekonam a jak nie to bede czekac dalej juz duzo mi nie zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla ale słodko Twój synek powiedział... ja też uwielbiam jak mi na piersi leży.. a teraz synek śpi na piersi taty, mówię wam cudowny widok.. :) szkoda, że ciemno, bo bym im fotkę strzeliła :) kąpiemy w emolium, ale nadal schodzi. więc czekam na krem z emolium, bo tak położna doradziła. marla a u Ciebie jeszcze nei była? u mnie już 2 razy. w tym pierwszy raz, dzień po wyjściu ze szpitala. a ta nawałnica pokarmu to rozumiem, że zaraz minie? bo ja mam masakrę.. piersi twarde, że muszę ściągnąć, żeby mały zaczął ssać. dziewczynki działajcie z facetami :) mój się bał, ale jak przyszło co do czego to już cały zadowlony :) już by chciał, ale u mnie to pewnie potrwa, bo cały czas się oczyszczam i ze mnie leci :( Tusia i nic maluszkowi nie jest po naleśnikach? bo jutro planuję zrobić :) tak mi smaka narobiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za przyjecie :-* mamusia dzieks za dodanie do tabelki,jednak co profeska to profeska ;-) kurcze ja zadnych skurczy , odchodzacych czopow itd.pewnie mnie sieknie bez ostrzezenia.cala ciaze mialam przeczucie ze urodze przed terminem teraz jednam cos mi mowi ze raczej po. na poczatku listopada mam 30 -te urodziny i zaplanowalam ze do tego czasu synka chce juz tulic w ramionach.tak planowac to my sobie mozemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia u tej lekarki wizyte mam jakby nic się nie działo za tydzień ale we czwartek idę do zupełnie innego lekarza i to z nim ustalam date porodu ten lekarz prowadził moją poprzednią ciąże, zna historie, ze u mnie nie wrto czekac na rozkręcenie akcji itp natomiast ta lekarka jest ok ale trzyma się sztywno zasad że przed 41tc nie zakańczają ciązy i koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A badanie posiewu ok żadnego grzybka nie wychodowałam :) Mamusia u Ciebie tez widzę, ze powoli rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla - normalnie się popłakałam jak przeczytałam co twój synek ci powiedział, jaki on jest wyrozumiały..... natalie za bardzo nie wiem jak jest z tym wymazem bo mi kazali robic, nie wiem czy dobrze zrozumialam ze ty robilas i ci wyszedl negatywny wynik, a przy porodzie wyszedl ten paciorkowiec?? trudno u mnie z myśleniem ostatnio.... a powiedzcie ileż mozna sie przytulac?? bo u mnie jedynie po ból brzucha jak na okres i nic wiecej:( a męka niesamowita bo zgaga pali :P mamusia wez sie tam nie spiesz lepiej z tym porodem, poczekaj na nas :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam paciorkowca (przypadkiem wykryty) i to wyklucza porod w wodzie:( a tak chialam. podadza mi tez antybiotyk w czasie porodu. mamusia Ty sie uspokoj ;) termin mamy prawie taki sam.kto bedzie czuwal nad forum gdy ty sie na porodowce zabunkrujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla,a jem:)z twarozkiem sobie dzis dziobnęłam:)hiii ania no to super!pora i na ciebie nie długo,w sumie juz mozna zaczynac,nic malenstwu zaszkodzic nie powinno:) ja mykam kąpac maluszki i połozyc spac:) miłego wieczoru kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga w 32 tygodniu wyszedł mi negatywny test na paciorkowiec, a podczas porodu pobierali znowu i wyszedł pozytywny. i sprawdzali, czy maluszek się nie zaraził bo byśmy wtedy nie wyszli ze szpitala. ale nic się nie zaraził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×