Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

no widzisz a ja sie pytałam położnej i mi powiedziała że raczej ten wynik będzie już wiarygodny (ja robiłam w 36tc), ale widać że różne przypadki się zdarzają.... i powiedźcie jaki jest sens robić to badanie ?? powiedzieć wam coś strasznego ? mi się znowu chce jeść..... normalnie masakra jakaś.... co chwile jestem głodna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ja też robiłam teraz to badanie i do porodu raczej nie powinno się zmienić a apetyt masz bo teraz dzidzia najwięcej rośnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ale to nie jest normalne jedzenie tylko pochłanianie jedzenia! nie jadłam jeszcze tak.... a co 2-3 godziny pustka w żołądku:) tak sobie obliczyłam że mój młody przy takim wzroscie jaki był ma juz z 3400 a za tydzień będzie miał 3800:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina gratuluje serdecznie ... mam nadzieje ze z Toba i z synkiem wszystko dobrze :) Natalka nalesniki mozesz smialo jesc :) ja tam diety nie trzymam ... przedwczorj nawet jadlam pizze ;) tylko pije rano i wieczorem herbatke z kopru wloskiego ... Moja Magdalenka jak narazie (odpukac) wdala sie w swojego starszego brata i tylko je i spi .... nawet nie ma kiedy z nia pogadac ;) dszisiaj bylysmy dlugo na spacerze raz prwie 3 godzinki i pozniej poszla jeszcze na 2 z bratem i babcia a ja zdazylam dom ogarnac przynajmniej :) Pela moze sie rozkrecisz .... Ania trzymam kciuki zeby przytulanki przyniosly oczekiwane efekty:) Marla ale slodki ten Twoj Szymus :) i witam nowa Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tygodnie temu miał 2200, a tydzień temu 3000:) wiadomo jest granica błedu - ale mój apetyt mnie przeraża:P i jeszcze mój gin mi mówi że jak na mnie to dziecko nie będzie duże:P ratujcie :D viviii fajnie ze Madzia grzeczna, oby wszystkie takie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga czyli po 2 tyg 800 czyli ok 400 na tydzień to oby faktycznie margines błędu był ale u Vivi tez Madzia się duża zapowiadała a 3500 było więc jeszcze ok ja też się zastanawiam ile moje dziecię przybrało w czwartek będe wiedziała moja waga to 9,5 kg od początku a teraz przez 2 tyg 300 przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi to super że Madzia taka grzeczniutka oby jej tak zostało :) I mówisz, ze już jesz normalnie typu pizza i małej nic nie jest no to super dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania zobaczymy w poniedziałek:) już na luzie do tego podchodze że nastepna wizyte jeszcze bede miala u gina:P dzisiaj byłam nawet na cmentarzu groby pomyc zebym spokoj miala:) bo i pogoda sprzyjała, ale chłodno było.... wyjezdziłam sie troche autem - moze troche wytrzesie :D bo u nas dziur nie brakuje na drogach :D pochowałam dzisiaj kwiatki do piwnicy - bo w nocy moga byc przymrozki i boje sie zeby mi ich nie zmrozilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii jak to pizze? jej jak ja bym zjadła :) ale się cykam. póki to co jem to ok, ale przecież kolki chyba zaczynają się później.. ale pieguski sobie podjadam :P od czasu porodu coś mnie wzięło, kiedy na porodówce kazałam mojemu kupić mi pieguski :) Vivii dajesz radę aż 3 godziny chodzić? ja chodziłam godzine i troszkę nóżki bolały :) Graga też pod koniec miałam takie napady głodu, najgorzej że na słodkie :) Dziewczyny a ile trwa to oczyszczanie? bo mam już dość. odzwyczaiłam się od noszenia podpasek i normanie potwornie mnie denerwują. co do zaparć podczas karmienia, to wyczytałam, żeby więcej pić wody, ciężko mi to idzie :/ ania_k działaj z mężem a może maluszek zaraz do was zawita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie, wlasnie na slodkie tez mam ochote, wczoraj kupilam 2 tabliczki czekolady a dzsiaj po nich sladu nie ma:) w niedziele robilam nalesniki z mega porcja bitej smietany.... Ech szkoda gadac... ciekawe co jutro wyjdzie w praniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina GRATULACJE:) Witam nową mamusie:) Ja sie dzisiaj chyba zastrzele nie dość że zasnełam ok 2,30 to nie śpie już od 4,30 mam nadzieję że uda mi się jeszcze zasnąć bo dzisiaj wizyte mam i niewiem czy dam rade iśc po 2h snu:( To która dzisiaj rodzi????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się w dwupaku :) Przytulanko było i zaraz po brzuch strasznie bolał aż ciężko się było wysiusiać a jak na złośc chciało mi się w nocy bardzo często a teraz prócz spuchniętego krocza wsio ok ale fakt kto wie może szyjka się skróciła choć troszke? We czwartek się dowiem. Mój synek obudził się z zaropiałym i spuchnietym oczkiem a córa do szkoły nie idzie bo kaszle za bardzo i jak na złość męża gardło boli. A jeszcze jak tak narzekam to mój piesek postanowił zrobić kupke na swoim posłaniu no ranek super ciekawe co jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to i ja sie zamelduje z rana. W nocy wstawalam siku co 25 minut strasznie to meczace od rana brzuch boli jak na okres ale z przerwami i stawia sie . Zmeczona jestem jak dotrwam do piatku to zobaczymy co w trawie piszczy bo wizyte akurat mam. A maly od wczoraj jakis leniwy tylko sie przeciagnie raz za czas... Ide zaraz na kawe do babci tylko Kacpra do szkoly wysle. A pozniej mam w planach posprzatac i obiad jakis stworzyc ale nie mam pojecia jaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela oj długo się już męczysz z tymi bólami itp oby w piątek były pomyślne wiadomości że rozwarcie jest i czas rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no boli i przechodzi najbardziej mi plecy na dole przeszkadzaja i ucisk w miednicy. Ja jestem nastawiona na to ze pojde do lekarza i on mi powie ze nic sie nie ruszylo bo ja takie szczescie mam wlasnie;d Ale sobie chociaz wam pomarudze hehe;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania nie zazdroszcze poranku:) Pela masz racje nie nastawiaj sie - ja tez tak robie, szczęście mnie omija wielkim łukiem:) wiecie co dziewczyny? wyszłam z założenia że trzeba było za ginekologa wyjść za mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki .. Pela biedaku miejmy nadzieje ze to juz niedlugo niech cie w koncu pusci bo sie meczysz widze.. A mnie gardlo nadal meczy nawet odkaslac nie moge a ze mnie obudzilo wczesnie to poszlam na dol sobie mleczka z miodem zrobic ... Sobie mysle obejze cos w TV w tym czasie ... Akurat... przelecialam wszystkie programy pol godziny se reklamy poogladalam ... Normalnie jakis wał ..!!! I ide spac spowrotem bo nie ma sensu .. Ale gardlo nadal boli na maksa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela łącze się z tobą w bólu masakra jak mnie brzuszek boli :( No i siedzieć się nie da ale to pewnie związane z ta główką, że tak nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chwilowo przeszlo. Tylko lekko ćmi w brzuchu. Wiec cisza nogi mnie bola. Dzisiaj sobie zrobie dzien lenia posprzatalam juz teraz poleze i poogladam cos. Pozniej pare pierogow ulepie na obiad i nic wiecej nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie z kapusta i grzybami bo mam tyle grzybow w tym roku ze juz nie mam pomyslu co z nich robic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela ale mi smaka narobilas kurcze ale kapusty i grzybow to jeszcze sie boje :) ale dzisiaj nalesniki z farszem z pierogow ruskich skoro taki pierogowy temat sie nawinal :) natalka nie tylko chodze bo tu ide z malym na plac zabaw on sie bawi wiec ja troche na laweczce posiedze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w dwupaku, laboratorium zaliczone. Plamień póki co nie widać. Bóle jak były tak i są. Nie zmieniło się nic. Ogólnie nastórj do du.y. Miłego rozpakowywania się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, Pela ja łączę się z Tobą w bólu. Mam tak samo od niedzieli. Boli prawie cały czas - brzuch jak przy miesiączce, uda, plecy. Czasem nie mogę się schylić, wstać z łóżka. I jeszcze to kłucie w dole przy każdym ruchu. Nie mówiąc o tym, że ciężko się wysikać. Ale skurcze wczoraj były tylko dwa - chociaż ciężko mi to liczyć bo brzuch prawie cały czas jest twardy wiec już sama nie wiem czy miałam więcej czy nie. A w dodatku mój mąż jest chory. Od wczoraj siedzi sam w gabinecie. Kicha, smarka, itp więc się nie nadaje ani do porodu ani do dziecka. Mam nadzieje, że pobyt w domu pomoże mu i jakoś szybko mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuski i ciężarówki :) my akurat małym na cycu :P po raz pierwszy się wyspałam mimo pobudek co 3 godziny. wystarczyło iść spać o 22 i wstać o 9 :) tak zimno dzisiaj, ale może choć krótszy spacer zaliczymy :) widzę że u was kiepsko z samopoczuciem.. dziewczyny to już zaraz koniec więc zbierajcie ostatki sił dla malucha no i na poród... u mnie też naleśniki serem i cynamonem:) mamuski a jak podajecie witaminy K czy KiD? z mlekiem czy od razu do buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina Gratulacje:) i mam nadzieje , ze teraz juz wszystko w porzadku u Ciebie i malutkiego. Witam nowa mamusie:) Ja po wczorajszej wizycie wiem tylko tyle, ze mam juz termin w szpitalu na 24.10 i w nastepny czwartek dowiem sie dokladnie czy mam tam byc 24 .10 czy 23 .10wieczorem. No chyba , ze zaczne rodzic wczesniej , to mamy jechac do szpitala i maja dzwonic po mojego gin.Hmm dziwi mnie tylko ten termin, czy oni beda mi ten porod wywolywac wtedy czy cesarke, bo nie zapytalam z szoku.Jak dotrwam do nastepnego czwartku to bedzie jedno z pierwszych pytan. Robil mi badanie i pobieral sluz na patyczek i brzuch mnie pozniej bolal,ale dzis jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga moze i fajnie mieć meza ginekologa ale tyle on sie naoglada, ze pewnie mu sie już nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×