Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mamuśka urodziła o 23 :) Filipka...PODOBNO KRZYKACZ;) Koniec gierek -witaj po drugiej stronie:) emachines również -Mikołajka- 3100 i 56 cm wzrostu:D-Gratulacje:) Agusia WPISZ DO TABELKI:) ALEŻ EMOCJE.....TERAZ KTÓRA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka mój ostatnio próbuje smoka po 15 minut się udaje ssać-a zdziwiony :D CZASEM TAK SIĘ ROZEDRZE....jak ssie ssie namiętnie i nic mu nie leci;) heeee:) także tez nie przepada za nim;)ale czasem się udaje......Buziaki dla Marysi :* Pela pij miksturę.....TERAZ NA Ciebie i Moniś kolej ;) Miluchnaaa cierpliwości..kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.1 0.2 012........MATEUSZ maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r........20.08.12r....1,640kg..... .. 45cm......CC......KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r........13.09.12r....2,450kg...... ..50cm......CC......WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,770kg...... ..55cm......CC.......JANEK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,530kg...... ..49cm......CC......TOMEK adza1987.....25.09 .12r.......24.09.12r....4,000kg........59 cm.....SN......FABIAN Agulka1976....20.10.12r.......25.09.12r....2,930kg....... .5 5cm ....CC.....MARYSIA Marla...........13.10.12r.......26.09.12r....3,350kg..... ...51cm.....SN........ANTOŚ L-E-O-N-K-A-80..21.09.12r....26.09.12r....????........... ...????.......SN.......NADIA jordan.pl ......08.10.12r.......27.09.12r....4,190kg........59cm.....C C.....MAGDALENA pazMama.......13.10.12r.......28.09.12r....2,900kg....... .46cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r.......29.09.12r....3,450kg... ......56 cm....SN....MAGDALENA nata_lie........29.09.12r ......29.09.12r....3,020kg.........55cm......SN........KUBU< br /> paciek90.......10.10.12r.......30.09.12r....3,180kg...... ...53cm......SN...MAGDALENA olka25ul.........06.10.12r......01.10.12r....3,300kg..... ....55cm......SN.......FRANEK Mamacóreczki.07.10.12r......02.10.12r....3,310kg........ .55cm.... SN...MAKSYMILIAN Diana26.........07.10.12r......02.10.12r....3,310kg...... .. 54 cm ...CC...........LIWIA dafiiia...........05.10.12r......04.10.12r....4,240kg.... . ... 57cm.....SN..........Synek dotiuszka......10.10.12r.......08.10.12r....3,180kg...... ...52cm.....SN....MAGDALENA Dianakarina....07.10.12r......09.10.12r....3,000kg....... ..???...........CC........Synek reniaaa22.......04.10.12r......09.10.12.....3,650kg...... ...54cm........SN........ADAŚ Aleksandra82...15.10.12r......09.10.12.....3,380kg....... ..54cm........CC....MARCEL graga007.......29.10.12r.......11.10.12r....3,300kg...... ...56cm......SN......DOMINIK Ania3101........16.10.12r.......13.10.12r....3,730kg..... .57cm.......SN......?? mamusia........27.10.12r........15.10.12r....3,300kg..... 53cm.....CC....FILIP emachines....17 -18.10 .2012...15.10.12r.....3,100KG....56 cm...? ..MIKOŁAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś u nas pierwszy raz położna.....hehehe-bo tu satakie zwyczaje że nalezy zapisac najpierw dziecko do przychodni to one przychodza-mały nie zapisany -położnej nie było-wczoraj wysłałam M i już dzis ma być:) Dopiero teraz poczytałam wstecz;)-widzę ze Mamusia wysłała smsa do wielu z nas;) Mosiś pierwsza była;) Rzodkiewka może tez już tuli swoje Maleństwo-oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szpitalu podpieta pod ktg... Dam znac jak tylko bede mogla.. Skurcze pieronskie..!!! Pisze w przerwie pomiedzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa już niedługo :) Ja jak nie dziś bądź jutro to na wywołanie w czwartek. Niewiele zostało osób przede mną - no ale też się nie odzywają więc może one już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines gratulacje :-) No no za niedługo nikogo w górnej tabelce już nie będzie Marla u mnie położna była 2 razy i jeszcze raz będzie jak mała skończy 5 tygodni Dyśka , miluchna Pela Moniś jeszcze trochę i będziecie tulić swoje skarby 3 tygodnie temu Marysia pojawiła się na świecie :-) Ale to leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu wielkie gratulacje!!!! Emachines również, ale dziewczynki was wzięło! :) jak była cisza, to teraz szalejecie i Rzodkiewa również! Ale to już czas najwyższy! Moniś i Ty kochana się wkrótce doczekasz! Co do smoczków to mój mały uwielbia i jest to jedyny ratunek podczas np. przewijania kiedy płacze w niebogłosy i wywija nóżkami. dam smoczek i dziecko aniołeczek, można robić wszystko przy małym :) a kupiłam tommie tippy od 0 do 3m. Tusia kurcze mam nadzieję, że nie trafimy na egzemplarz z tą karuzelą, że baterie będą się wylewać. ogólnie to podoba mi się taka z dżunglą, ale jaki koszt - 200zł. coś miałam napisać i kurde skleroza - tak to jest gdy biega się między laptopem a Kubą :) u mnie położna już 3 razy była i będzie jeszcze sporo razy. i ja się cieszę. bo mam superancką babeczkę. Marla u nas po porodzie dzwonisz do obojętnie jakiej połoznej i jesli wolna to przychodzi. nie ma tak, że zapisać do przychodni trzeba. A któraś z was już była w przychodni na pierwszej wizycie? bo u nas za tydzień w środę. Agulka już 3 tygodnie? Jejku, ale czas leci :) u nas też już 2,5 :) pytanko - jak długo będzie prasować ciuszki dla maluszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie no juz 3 tygodnie ... A połozna mam tez super ... w ogóle to dobra znajoma ...mam dzwonić jakbym czegoś potrzebowała ..nie przychodzi bo stwierdziła że sobie jako tako radze hehheeh:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuszki będę prasować chyba cały czas tak jak nasze rzeczy Natalie i nawet jak pomysle o prasowaniu to cos mnie bierze Tyle osób .... Justyna troche pomaga ale ja jakos wole sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie no nie ma wyjścia na mnie też przyjdzie pora. Ale na szczęście mam dziś lepszy humor. Brzuch trochę boli więc wzięłam kąpiel ale zaraz po wyjściu znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, no ja ostatnio codziennie prasuję. Pewnie dlatego, że codziennie robię pranie ręcznie rzeczy, bo dużo nie mam na 56. A na 62 jeszcze za duże. Moniś skoro nie przechodzi, to może to już to :) Rzodkiewa podziwiam, pisać między skurczami :) później jak już są mega i co minutę, to nie będzie CI się chciało :) ciekawe kiedy mój organizm się wreszcie oczyści, bo po karmieniu zazwyczaj jeszcze krwawię :/ niby połóg 6 tygodni, ale ile można chodzić z podpaską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka i emacjnes wielkie gratulacje:) ja w niedziele wyszlam,a wczoraj zadzwonilam i polozna tez do mnie od razu podjechala:) i sama wziela deklaracje do przychodni zeby malego zapisali:) a z wizyta powiedziala ze do przychodni sie nie spieszy - za 2 lub 3 tygodnie... pela nie przejmuj sie waga - wedlug mnie to normalne jest 3kilo - nie wiem ci im nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie no nie wiem, czy to już. Brzuch twardnieje i boli ale nic więcej się nie dzieje - zresztą tak mam już od piątku. Jezu ja nie wiem jak ja wyrobię z tym prasowaniem - swoje rzeczy rzadko prasuje ;) I mam kolejnego sąsiada - tym razem na piętrze obok mnie - się rozszaleli z wprowadzaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamusiek :D Rzodkiewa trzymam kciuki Co do prasowania ja też mam taka manie, że wszystko u mnie musi być poprasowane więc niekiedy codziennie prasowałam ale teraz niestety nie mam sił:) A ja coś czuję, że dziś lub jutro mnie wywiozą..czyści mnie od rana, brak apetytu, bóle..leże w łóżku i modle się żeby nic się nie wydarzyło do 13 bo mąż tak dopiero wraca z pracy. Choć pewnie Moniś83 urodzisz przede mną:) a może tak samo..pozostaje czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka mój mąż ma dziś spotkanie do 18:30 więc ja tym bardziej muszę poczekać ;) Ale u mnie raczej dziś się na to nie zanosi. Ciekawe co jutro powie mi mój lekarz. Ja siedzę i szukam ciekawych przepisów i robię swoją książkę kucharską - juz mam 140 stron :) O właśnie miałam skurczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia-----gratulacje !Zuch :) jednak Filipek ładnie :) Emachines----gratulacje :)jesteś wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękne wieści - gratulacje dziewczyny. Faktycznie po drugiej stronie tabelki zostało nas niewiele. Chociaż ja codziennie wieczorem liczę, że "tej" nocy odejdą mi wody i coś się ruszy hehe Póki co, 3 dni do terminu, a mi dalej nic, więc zaczynam się martwić. Moniś, mam pytanie co do kota - czemu zdecydowaliście się go oddać? Ja mam 2 i z nimi wychował się Wiktorcio - jakoś to było. Chociaż nie ukrywam, że wszędzie mam pełno włosów, pomimo codziennego odkurzania. Najbardziej wkurza mnie to, że wszędzie włażą - teraz upodobały sobie gondolę i łóżeczko (doprowadza mnie to do szału. W sumie też chciałabym żeby ktoś je przygarnął, ale kto weźmie 2 sztuki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem jakas niecierpliwa ale tak mnie zestresowala ostatnia sytuacja ze sie troche wystraszylam...mam wrazenie tez ze maluch jest strasznie nisko az zle mi sie chodzi..obniza sie do startu:) Fajnie ze macie ok srodowiskowe,ciekawe na jaka ja trafie...jakos stresuje mnie mysl ze przyjdzie jakas kobita i zanotuje ze wszystko jest nie tak:) a swoja droga slyszalyscie o tych babkach ze zlobka co zaklepjalyplastry dzieciom itp?normalnie zabic to malo ,jak sie nie nadaje do opieki nad takimi maluchami to niech prace zmieni a nie takie rzeczy stosuje... Rzodkiewa jestesmy myslami z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja tez jeszcze krwawie ,brudze kiedy to sie skończy ? Miluchna istny horror z tymi kobietami zeby plastry dzieciom zaklejać .... nie mam słów Monis moze to jednak dzis No i Natka tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan-mos ja też kiedyś miałam 2 kotki. Jak poznałam męża jednego oddaliśmy bo okazało się, że ma na niego większe uczulenie - kot norweski leśny więc sierść długa i bujna. Miałam go kilka miesięcy ale i tak ciężko go było oddać. Poszedł do znajomych.Wtedy stwierdziliśmy, że mąż da radę przy mniejszej alergii. Rzeczywiście była mniejsza ale cały czas był na lekach. Mimo tych leków zdarzały się kryzysy - szczególnie jak kot zmieniał sierść albo jak mąż cały dzień siedział w domu - plamy na całym ciele, lejący się katar, załzawione oczy. No i stwierdziliśmy, że trzeba ją też oddać. Odwlekaliśmy tylko to bo mąż też się do niej przyzwyczaił. Chyba potrzebowaliśmy dodatkowego bodźca. Kleo bardzo boi się dzieci i jest wobec nich agresywna więc postanowiliśmy, że jak dzidzia się urodzi nie będziemy ryzykować. No i plus ta wszechobecna sierść. Mimo, że jest mi smutno to odczuwam też ulgę. Ten chłopak, który po nią wczoraj przyjechał wydał się naprawdę sympatyczny. Mają duży dom i mieli kiedyś kota więc mam nadzieję, że będzie jej tam dobrze. Z resztą miał sporo pytań o kotkę więc widać, że poważnie podszedł do tematu a nie jest to zwykły kaprys. Ja też myślałam, że 6-cio letniego kota nikt nie weźmie bo wszyscy szukają malutki a tu proszę - wystarczyło dać ogłoszenie na najpopularniejszym portalu w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej... już sama nie wiem. Żebyście nie wykrakały, że to dziś ;) Miałam 4 skurcze co pół godziny, teraz kolejny ale już po 15 minutach. Ale na nic się nie nastawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×