Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mimba mój ma już 15 dni i zazwyczaj całą noc śpi. Dziś była bardziej "ekstremalna" w porównaniu do poprzednich. W sumie to może ze 2 noce miał marudne a tak to jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się zapytałam męża dlaczego do 1 w nocy siedzi przed telewizorem to stwierdził, że przecież ma małe dziecko i musi być niewyspany :P Skoro dziecko pozwala spać to trzeba to zrobić jakoś inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz za to uwielbia swoja chustawke , ustawiam go twarza do okna a on sobie tak lezy i oglada .. Spi fajnie w nocy nie budzi sie ale zaczyna kwekac wiec karmie go przez sen tak dwa razy.. Jak tylko robi sie jasno na dworze maly otwiera oczka i wtedy juz musimy usypiac.. Juz wie ze w nocy trzeba spac .. Oby mu sie nie zapomnialo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba GRATULACJE :) 🌻 xxxxx Marla, dzięki za linki - fajne ciuszki ale nie wiem czy może w jakiś kombinezon go wsadzić ?? Może wygodniej będzie, sama nie wiem. Muszę swojemu pokazać ciuszki. U mnie msza o 18, więc tak późno to i trzeba jakoś ciepło ubrać. xxxxx Ale macie fajne dzieciaki te starsze heheh pośmiałam się, a zdjęcia zaraz będę oglądać. xxxxx My dziś trochę załatwiliśmy spraw, jedynie tortu nie zamówiłam bo cukiernia była zamknięta :( więc na poniedziałek trzeba to zostawić. No i zakupy zrobione, normalnie całe 4 h nas nie było. O mały włos a rozsadziłoby mi cycki :P kurczę. xxxxx Właśnie wcinam zupę ryżową, bo już nie mam pojęcia co gotować, co jeść. Ehhh A nie chcę nic wprowadzać sobie nowego zanim Filip nie skonczy miesiąca. Julia na szczęście już zdrowa :) na razie jest ok, dużo pomaga i o dziwo nie jest zazdrosna, mimo iż mały wisi pół dnia na cycu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą rozmawialiśmy z naszą położną. Dzidzia po 10 minutach jedzenia wkurza się bo jest za mało pokarmu i musi się namęczyć, żeby coś wydoić. Mamy dokarmiać wieczorem, właśnie mąż poszedł do sklepu. Ehh co zrobić, żeby było więcej... Natalie te herbatki co pijesz pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie natalie gdzie kupujesz ta herbatke, bo u mnie w sklepie tylko z hipa:) a ciuszki bardzo fajne:) ale mam beta po piotrku i nie wiem czy dominis sie do niego zmiesci:) bo teraz juz ma male body co moj pitus mial na chrzciny :D a na wierzch mam jakby co polarowe ubranko po piotrku, albo polarowy kombinezon:) a jak bedzie mróz to i do tego i do tego sie wsadzi:) ja kupie tylko jakby co jakiegos pajaca, lub spioszki:) bo mam na 62, ale wydaje mi sie ze bedzie za male:) a z kasa tez nie moge szalec za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis po kazdym karmieniu sprubuj odciagnac jeszcze troche laktatorem albo reka ta reszte co zostala (bo Tadeo sie denerwuje) i tak po kazdym karmieniu, ja tak robilam i wkoncu mam tyle pokarmu ile trzeba... wiadomo nameczyc sie trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Herbatka to np. od gościa http://allegro.pl/herbatka-bocianek-na-laktacje-ekspresowa-medela-i2740490955.html mi pomaga, po niej czuję że mam więcej pokarmu. ale też jak pisałam w jednej piersi mam mniej pokarmu, jest cały czas bardziej miękka. i chyba muszę zaczynać zawsze przystawianie od tej piersi. my też byliśmy dzisiaj na zakupach, całe 3 godziny a Kuba z dziadkami. udało mi się odciągnąć 100ml, ale też 2 podejścia były. ale po przyjściu głodomor sie dossał też. u nas przytulanko wczoraj zaliczone :) takie delikatne, ale było :) Moniś a jak Twój Tadziu przesypa nocki? co ile się budzi? a u mnie dzisiaj nocka była do dupy. tak co 2, 3 noce niestety mój maluch nie chce spać, marudzi... uciekam na obiad, dzisiaj mąż gotuje - po raz pierwszy od mojego porodu, oczywiście pełno przy tym pytań co mogę a co nie mogę jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie podziwiam:) za przytulańsko-brrrr...... Mamuśka a u was kiedy dokładnie chrzest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw popytam sie u mnie w aptece czy maja, a jak nigdzie nie bedzie to zamowie na allegro:) natalie to fajnie sie masz z tym..................... obiadem:) ja sobie robie sama ze wzgledu wlasnie na to co moge a co nie.... a bez nabiału jest to na prawde ciezkie:) no ale mam juz kilka sprawdzonych dan, gdzie zupy jak robie to zawsze odlewam sobie do sloika zeby jeszcze na jeden obiad bylo, bo po co mam robic drugi raz a przez te kilka dni w lodowce jej sie nic nie stanie:) dzisiaj np mam ryz zapiekany z jablkiem:) znalazlam na necie przepis - podobno dietetyczny i lekkostrawny:) a ja robilam bez mleka to tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla w sumie więcej strachu, a było prawie jak przed ciążą :) dziewczynki a jakie macie bujaczki/leżaczki? jeśli coś to zdjęcie z allegro byście podesłały :) mój chce kupić, zeby od razu bujał na baterie, a mi się wydaje, że z samą wibracją wystarczy. Graga a kiedy zaczynasz wprowadzać nabiał do diety? ja jem delikatniej, ale już na coraz więcej sobie pozwalam. a spodnie już luźne, a niedawno guzika nie mogłam dopiąć po ciąży. a teraz tak samo jak przed :) tylko żeby skóra na brzuchu była taka elastyczna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze do nastepnego poniedzialku a potem po jednej rzeczy ale jak znowu bedzie biegunka to nici wogole z tego.... ale coraz mniej mi tego brakuje wiec to chyba kwestia przyzwyczajenia... chyba tez bym musiala przymierzyc spodnie z przed ciazy:) obym w jedna nogawke weszla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kupilam karuzele ale mala raczej nie zainteresowana zreszta i w dzien i w nocy spi na brzuchu wiec chyba nie potrzebnie ja kupilam ;/ mam takie pytanie ... ile zamierzacie dac ksiedzu za chrzest ?? bo nie wiem sama ile mam dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu o odchudzaniu aja wlasnie pol czekolady zjadlam :( hehe moja silna wola jest slaba ... a na noc wczoraj duuuzo salatki z pory ehhh a mialam nie jesc po 18 ale nie da sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chrzest nie wiem... jakby to byla zbiorówka jak u mnie w kosciele i specjalna msza za dzieci to bym dala 50:) jakby byla za tylko moje dziecie w inny dzien od 50-100 a gdyby to byl chrzest po mszy to bym tylko na ofiare wrzucila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie Tadzio ładnie przesypia noce - dziś się obudził o 1,5 i 10 na jedzenie. A zazwyczaj to śpi cały czas a ja go na śpiocha karmię. Rano nie ma problemów z karmieniem bo cyce pełne - popołudniami dzidzia się buntuje bo wtedy jakoś mam mniej. Dziś dostał mm - położna powiedziała, że pierwszego dnia tylko 30ml. Jak byliśmy dziś na spacerze to kupiłam taką herbatkę - mam nadzieje, że mi też pomoże. Graga od wczoraj tak robię - próbuje ściągnąć ale niewiele udaje się wycisnąć. Robię to i laktatorem i ręką. Już mnie cycki bolą. Viviii ja też wcinam ale draże ;) Ale kilka w ciągu dnia. A co do spodni to u mnie wszystkie za duże - chodzę w jednych - rurkach, chociaż jak rurki już nie wyglądają bo wiszą na tyłku i udach ale przynajmniej są wysoko zapinane i trzymają się na brzuchu. Pozostałe to biodrówki i lecą z tyłka. Czy któraś jadła czerwoną kapustę (taką ze słoika)? Bo chodzi za mną od wczoraj. Natalie a jak krostki na twarzy Kuby? Bo u nas też są od 2 dni.Wyglądają jak mini pryszcze. Moja mama poradziła abym przemywała rumiankiem. Co do kasy za chrzest to się jeszcze nie zastanawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja na chwilę melduje się że jestem w szpitalu dzisiaj miałam pierwszy raz wywołany poród jutro robią drugie podejście trzymajcie kciuki aby sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś to jest trądzik noworodkowy, u nas jest coraz więcej.. teraz to taka kaszka na buźce, policzki, czoło.. i tylko po spacerku jest lepiej, bo po chlodnym lepiej. Graga dzięki za tego bujaczka. i co sprawuje się? Heh, Moniś normalnie teraz to laska się zrobiłaś po ciąży :) ale ci zazdroszczę, u mnie Kuba co 3-4 godziny sam się budzi i domaga jeść :) i czasem jak zje to odechciewa mu się spać no i mamy problem bo mi głowa w dół spada. co do czerwonej kapusty to nie wiem, bo ogólnie kapusty w ogóle nie jem. Vivii pół czekolay? hhehe, dobra jesteś :) ale draże to też bym zjadła :) a my zdecydowaliśmy nie wiem czy pisałąm, że chrzest będzie w weekend majowy. więc trochę czasu jeszcze :) Agussiaa trzymamy kciuki!!!! trzymaj się dziewczyno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile wasze maluchy spędzają na brzuszku? bo nie wiem, czy nie za malo Kubę trzymam na brzuszku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusssia też trzymam kciuki :) Natalie do laski to mi jeszcze trochę ;) Ale jaki stres mam jak wchodzę na wagę - bardzo bym nie chciała wrócić do stanu sprzed ciąży bo wyglądałam potwornie. Tadzio gorzej zasypia w łóżeczku ale za to jak leży w naszym łóżku między tatą a mamą to mógłby spać i spać. Tadzio często leży na nas na brzuchu a my w pozycji półsiedzącej. I nazywam go wtedy dzięciołem :) bo bardzo chce trzymać główkę w górze, potrzyma trochę i mu opada. Wygląda wtedy jakby chciał mnie udziobać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia trzymam kciuki:) natalie sprawdza sie:) własnie maluch lezy z wibracjami :) mam nadzieje ze mu sie szybko nie znudzi:) moj na brzuchu malo lezy, bo jest wielki wrzask na cala wies jak go klade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka mojA mala tylko na brzuchu spi na plecach nie chce ale z malym bylo to samo ... Monis ja jadlam kapuste i nic mi nie bylo :) nawet wczoraj troche coli wypilam ;) gragra wlasnie tez mysle ze 50 zl wysterczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam wlasnie o to samo pytac:) co u was slychac? moj Kuba przespal dzisiaj 5,5h normalnie rekord:) szkoda tylko ze ja tak wczesnie nie poszlam spac,bo sasiedzi mieli niezla imprezke ktora skonczyla sie najpierw karetka,a pozniej policja i zabraniem w kajdankach - zalety mieszkania w bloku niestety zawsze sie trafi sie jakis menel:/ vivii niezla Twoja Madzia ale chyba po mamusi lubi spac na brzuszku jak dobrze pamietam:)) moj Kuba znowu na brzuszku to najbardziej jesli cos to na klacie mego M. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka no to niezlych masz sasiadow heheh ;) moj zarlok nie wytrzyma tyle bez jedzenia ;) spi 3 gora 4 godziny ale tylko zje i spi dalej ..... no i czasem ja musze dokarmin bo sie nie najada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×