Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

To ja się trochę uspokoiłam :) dzięki za linka. xxx U mnie też maluch śpi, to jego ostatnia drzemka 3 godzinna hihihi i potem będzie marudzenie aż do 19-20, do kąpieli. Standard. xxxx Pytanie do dziewczyn, co używają pieluszki pampers sleep&play - czy pupa waszego dziecka jest spocona ??? I czy zdarza się,że sa granulki maleńkie przezroczyste na ciele jak się zdejmuje pieluszkę ??? No kurczę pupę Filip zawsze ma taką mokrą,spoconą - nie to żeb było mocno nasiusiane. I dziś zauważyłam kilka małych granulek przezroczystych na podbrzuszu. Kurczę pampers się rozwala czy co ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na szybko bo z Frankiem pisze;d ja zageszczam mleko caly czas juz teraz i to nie jedna ale conajmniej trzema miarkami kleiku kukurydzianego, bo ponoc po tym kleiku dziecko zaparc nie ma. A zageszczam zeby Franek pojadl bo on nie chce w dzien jesc i jak mu butle robie rano to nie moze jej do poludnia zjesc tylko w nocy je ladnie 120 ml dwa razy a w dzien sie jedzeniem bawi ehh...Pozniej napisze kolo 21 jak Franek bedzie nynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tescie byli u mnioe od 15.30 do 18 myslałam ze zwarjuje pózniej wam zdam relacje........ bo zaraz umre z głodu...... Pela a jakiego smoczka uzywasz jak masz mleko z kleikiem bo ja mam nuka i przez to kleik ryzowy nie chce leciec..... ja mysle zeby Frankowi wkroyce podac kaszke ryzowa z bobowity co myslicie mogłabym już 1 skonczy 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja nie pamietam ale chyba kupilismy smoczek tez z nuka od 6 miesiaca tam jest wieksza dziurka i kleik kukurydziany leci ale on chyba jest innej konsystencji niz ryzowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja uzywam sleep&play i Dominik nie ma spoconej pupki ani nie mam takich kulek... może trefna paczka? Miałam jeszcze wam napisac ze jak zauwazycie odpazenie na pupie u niemowlaka to od razu poproscie o masc pediatre dla noworodkow, Dominisiowi zrobilo sie odparzenie po tym antybiotyku jak pampers w pampers kupa byla i walczylismy z tym chyba tydzien - zadne masci nie daly rady, bepanthen, sudokrem, tormentiol, linomag, zasypka.... a po masci robionej jeden dzien i pupa gładziutka:) olka pisz zaraz jak se pojesz bo az ciekawa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po dniu Babci i Dziadka - Sebuś oczywiście poszedł spać:P:P teraz leży w łóżeczku po kąpieli i mleczku i zaraz zaśnie :-) my też używamy robionego kremu do pupy na receptę - jest super ale to chyba nie ta maść o której piszesz graga. Olka współczuje wizyty teściów a często ich widujesz? Teraz są promocje w rossmanie na słoiczki więc jutro po lekarzu wybiorę się i kupię Małemu jakieś przysmaki. Daje któraś z Was już herbatkę jabłko z melisą? wiem że jest po 4 miesiącu ale zastanawiam się czy już nie kupić bo Sebuś nie chce za bardzo pić między karmieniami a próbowałam już chyba wszystkiego ( woda, woda z glukozą, herbatki : koperkowa, ułatwiająca trawienie i rumiankowa) tą ostatnią jeszcze coś łyknie ale nie dużo. Już nawet strzykawką próbowałam ale pluł na spaniu też nie chciał - masakra, ale dobre i to co wypije - na szczęście problemów z kupą nie ma wiec jest ok. Miłego wieczoru - idę się myć i oglądamy dalej Władce Pierścieni wersję reżyserską:P:P spróbuję się jeszcze odezwać a jak mi się nie uda to życzę Wam dziewczyny udanej nocki i mało pobudek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zbożówka wypita i chyba pora spac bo nudno mi sie zrobilo. Jutro na 9 z malym do szczepienia ehhhh jak ja tego nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz spia laseczki :) albo filmy oglaaja. u nas snieg sypie, a mam jechac jutro do rodzicow na dzien dziadka i babci przy okazji tez. ech zazdroszczę wam pamięci o kochanych dziadkach.. ja mam tylko babcię, dzisiaj dzwoniłam - po raz pierwszy rozmawiałam od porodu.. i nawet nie zapytała się o Kubę.. jak sama powiedziałam co u nas, to mi powiedziała tylko że wałęsa urodził się też 29 września.. wiem, że nigdy nie miałam "prawdziwej" babci i dziadka, ale jednak smutno mi się zrobiło :( xxx mamusia u mnie też normalnie w pieluchach sleep&play. najwyżej wycieki kupy. xxx olka napisz później jak wizyta teściów. xx angel karmię piersią więc nie pomogę w wyborze herbatki. dobrej nocki również i jak najmniej wstawania w nocy! :) a reszta dziewczyn co dawno się nie udzielała a już nie będę wymieniać bo przecież same wiecie - odzywać się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do herbatki tez nie pomoge bo moj Franek lubi wszystkie a po za tym pije sok z jablka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela z moimi postami jest to samo :P p;orażka :P xxx My też po dniu babci i dziadka - wszyscy zaliczeni i było całkiem ok :) xx Olka no napisz jak tam wizyta, wiesz współczuję ci. Jeśli twoja teściowa podobna do mojej to ja nie wiem jak wytrzymujesz... Ja u swojej dziś byłam 25 minut i myślałam,że pierdolca dostanę !!! xxx co do pampków tylko w jednym tak się stało... xxx Ja dziś kupowałam słoiczki z bobowity, to w rossmanie fajna promocja - obiadki jeden plus drugi za pol ceny, a deserki za 6,99zl dwie sztuki ale duże. Kupowałam bratowej,dla ich synka. No i rabat kartą rossmanową tez dodatkowo. xx Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... na dobranoc -chwila relaksu:http://www.youtube.com/watch?v=uSlyeirV58Q zmęczona jestem dziś potwornie...napiszę do was już jutro..... Natusia przykre jest to co piszesz...współczuję kochana bo nawet babcie Michała traktują mnie jak pełnoprawną nabyta wnuczkę i mam z nimi kontakt bardzo cieplutki......skąd to się wzięło?taka znieczulica? dziś ciocia która moieszka z babcią mi mówiła że prababcia oglądała Antka i Szymona zdjęcia na fb :) i tak się dziwiła czego to nie wymyślą.....żeby zdjęcia były tak w ekranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla - :) A gdzie to nasza Agulka ? miała jakiś czas temu gości to ok, nie pisała a teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie babc i dziadkow to ja mam cudownych szczegolnie dziadka od strony mamy:) kochany jest:) i mam tez prababcie czyli franio ma praprababcie jeszcze na chodzie:) cos mnie powoli spanie lamie ale jak pomysle o jutrze to mi sie cos robi;/ wszystkie czekaja na opowiesc oli a ona zniknela;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla moja babcia zawsze taka byla.. wlasciwie to nigdy w zyciu mnie nie przytulila.dziadek tez jak zyl. wiec opowiesci o cieplych dziadkach,ech to tylko moje skryte marzenia.mam nadzieje ze Kubus bedzie mial lepiej,wierze w to:) zazdroszcze ze Twojego meza dziadkowie tez traktuja Cie jak wlasna wnuczke.mojrgo meza babcia jest ciepla osoba,ale najwazniejszy jest dla niej moj M. zapatrzona tylko w niego. a do mnie czesto pretrnsje ze nie powiedzialam za glosno "dzien dobry", albo ze powiedzialam ze zmeczona jestem przy Kubie i juz chciala wyjsc.. dlatego tak wizyt nie lubie tez. przynajmniej moj M. ma dobrze. to sie wam wyzalilam. ale nie zawsze jest przeciez kolorowo. ola my tu czekamy i czekamy... :) a u nas sypie nadal ze hoho.juz z 20 cm napadalo.moze jak bedzie lzejszy mroz niz -8 to jakos przejdziemy na spacerze przez zaspy:) tym razem juz serio dobranoc,juz z lozka pisze z komorki :)) a moj anioleczek spi kochany i kwiczy co chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem........ wiec tescie jak juz wspominałam przyjechali o 15.30 .......... tesciowa weszla z taka miną ze uciekac............ usiadla i siedziała i sie nie oddzywala naszczescie mój tata był u mnie i on gadał z tesciem ja troche sie do nich dołacczyłam do rozmowy bo z tesciwa nie mialam o czym gadac...... niewiem co by bylo gdyby mojego taty nie było ale mialam wrazenie jakby tesciowa chciała mi cos powiedziec ale moj tata siedział i chyba to ja powstrzymywalo............... naszczescie franek caly czas spał..... jak ja slysze jak ona sie do niego zwraca FLANIU i ciagle se pleni jak mówi do nieego np. cio lobiłes dzisiaj to mnie kur......ca bierze bo do dziecka powinnło mówic sie normalnie..... no wyjechali o 18 a ja z nia 2 slowa zamienilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
no czekamy a ona pewnie nyny poszla po calym dniu wrazen :) a ja ledwo oczy trzymam bo mam nadzieje ze jeszcze napisze:) U nas tylkko moi rodzice zaliczeni... I to i tak na szybko miedzy karmieniem a kapaniem bo akurat mama tak przyjechala:) Ja dziadkow i babc zadnych juz nie mam, ale moj m ma jedna babcie i jednego dziadka... To dziadzius jest przekochany i mnie tez traktuje jak swoja wnuczke - uwielbiam sluchac jego opowiesci jak mi opowiada historie ich rodzin:) a babcia jak babcia jest, ale cale zycie sie wnukami od mojego tescia synami nie interesowala, w zyciu im nic nie kupila ani nie dala, wogole duzo opowiadac, na starosc tesciowa ja wziela do siebie a ona jej potrafi powiedziec ze wnuczek ja kocha tylko dlatego bo mu prezenty kupuje.... Wogole inne jazdy z nia byly ale to nie temat na forum:)ale mojej tesciowej tesciowki nie zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) ja niestety juz mam tylko dziadzia, ale nawet do niego nie dzwonię, bo prxygluchawy i i tak nie bardzo kojarzy... Za to dzis dzwonilam do mojej mamy, która w tym roku została młodą babcia, nawet Wiktorek pogugal do słuchawki, bardzo sie ucieszyła ;)) Kupiłam karuzele z fischer price, ale zainteresowanie syna trwało 5 minut... Na noc odciagnelam 125 ml mleka i dodalam 1,5 lyzeczki kaszki ryzowej, ale mały wypił tylko pól butelki, reszta wylądowała na bluzeczce gdyż mój kochany mąż źle dokrecil smoczek, tak więc ręce opadają ;] Udanej nocki wszystkim ;* buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
ooo jednak jest i nie bylo tak zle:) olla powiedz tesciowej ze jak chce sobie dziecko wychowywac to niech adoptuje:) oni daleko od was mieszkaja? jakbys wiedziala ze nastepnym razem ma przyjsc to sie poloz do lozka z Franiem i spijcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mroźny poranek u Nas -7 brrrr wcinam śniadanie a Sebuś pojedzony i gada do konika, słonika i małpki z karuzeli:P:P na 10 lekarz zobaczymy co powie - cieszę się że jedziemy autem bo wózkiem byłoby trudno wszędzie lód niby w nocy nasypało śniegu ale i tak pod spodem lodowisko - masakra. Olka no to niezła akcja z teściową:-( na Twoim miejscu zapytałabym się przy Tacie: "Mamo coś Ci nie pasuję, że tak cicho siedzisz?" a co do seplenienia ja każdemu kto do nas przychodził i zaczynał tak mówić zwracałam uwagę, że do dziecka mówi się normalnie - może trochę nieładnie z mojej strony ale już tak mam. Graga doby pomysł z tym spaniem:-) odezwę się po lekarzu aha Sebusiowi znudziła się już karuzela lecę do Niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×