Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Malachi moj synek nie ma zadnego znamiona,ma tylko na jednej powiece naczynko krwionosne widoczne,ma niby znikanac do po roku,podaje mu cos na to tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonka dopiero jutro odbiore - bo dzisiaj musialabym z dwójką dzieci jechac... miluchna dajesz cos na naczynko? moj ma na policzku i i chyba wiecej niz jedno ale pediatra nic na to nie mowila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,ale dużo napisałyście chciałam sobie poczytać ale Franek sie obudził doczytałam tylko do wypowiedzi marli o wychodzacych włosach, wiec chciałam wam powiedziec,ze mi tez wychodza włosy i to bardzo duzo ciagle gdzies jest mój włos najgorsze ze sciagam je z Franka.......... czy znacie jakies dobre odzywki dla wypadajacych wlosów..... wiecie dziewczyny ja tez pisze z bykami wiem o tym ale czasem tak sie spiesze i nie robie ę,ą ć ś źż bo jak pisze jedna reka a w drugiej mam franka to ciezko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałyście :P a żeby Kara pisała jeszcze to i byłoby z 1000 stron zaraz :D xxx nie odpiszę nic nikomu bo nie dam rady wbić się hehhee i cofać do tyłu. :D xxx U nas nocka ok była, fakt maluch nie spał od razu po kąpieli i sobie leżał i gapił się od 20.30 do 22, zjadł i poszedł spać - do 4 rano, potem jedzonko i spal do 7.30. Nakarmiłam,przebrałam itd, i zostawiłyśmy z córcią chłopaków samych na pół dnia - miałyśmy wizytę z córką u specjalisty. A potem do centrum handlowego :D na zakupy - oczywiście z moim gustem coś nie tak, bo nic nei kupiłam, jakoś nie wiem. xxx A i powiem wam coś niezwykłego !!!!! Dziś po karmieniu o 4 ściągnęłam z dwóch cycek 245 ml !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szok :D xxx No nic, idę pić kawkę z Bocianka, okropna ale może to przez nią więcej mleka ??!! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka, ty nie robisz tak wyraźnych błędów, a że polskich znaków nie piszesz to już naprawde mało ważne ;) Może anemie masz, że tak włosy ci się sypią? To są chyba jakieś pociążowe uroki, bo mi też i niejednej dziewczynie z forum o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana was nadrbiam i dopiero teraz sie udalo Kacper dzis maruda i nie chce sam sie bawic a do tego zakupy bo. w lodowce swiatlo tylko i jeszcze planujemy remont lazienki wiec nam zeszlo dzis Graga , dziwnie tam pisze ale ja to potraktowalam jako nie najadac sie do syta Inaczej tego nie widze ;) Dobra oddalam malego tatusiowi a ja biore sie za sprzatanie :) wpadne pozniej sprawdzic czy dzis tez jest z czego zeby posuszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jakies gorsze dni mam dlatego malo pisze. Ciezko nam troche teraz i jakos staram sie wszystko ogarnac. Franek grzeczny czesto spi w dzien i ladnie spi w nocy dzisiaj strasznie zimno ale zaliczylismy pol godzinny spacer zeby sie troche dotlenic. Co do dziewczyny ktora tu pisala wypowiadac sie nie bede bo nawet nie wiem co bym miala powiedziec. Moj Franek ma znamie takie blade na brzuszku ale ja mam identyczne w tym samym miejscu wiec to chyba po mnie. Wiecie co dzisiaj Franek lezal w pozycji polsiedzacej z mama moja w lozku i sam sobie usiadl masakra myslalam ze zawalu dostane jest strasznie silny. Pozniej do was jeszcze zajrze i doczytam to co ominelam a teraz ide sie troche odprezyc pod prysznicem;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie sobie pije kawke w spokoju.... Franek juz po kąpieli spi,,, ostatnio nie chce mi spac w dzien spi tylko tyle co na spacerze... Ja dzis ciezki dzien miałam jak w stałam to miałam w planie isc z Franiem na spacer bo pieknie slonce swieciło i poszlam sie wykąpać to w tym czasie zadzwonił teść z pytaniem czy moze zabrac Franka na spacer i Marcin przyszedł do łażienki mi sie zapytac czy moze iść z dziadkiem a wiedział ze ja sie wybieram na spacerek.. no dobra zgodzilam sie zeby poszedł z nim chociaz sie wkurzyłam bo jak jest bardzo zimo to nikt nie zadzwoni i sie nie zapyta czy zabrac go na spacer a wiedza ze ja codziennie z nim chodze a jak ładna pogoda to sama bym z checią sie przeszła.....ale dobra juz poszli sobie na ten spacerek....ja posprzeczałam sie z Marcinem w sumie zaczelo sie własnie od tego ze ja juz od rana miałam w planach ten spacer a skonczyło sie zupełnie na innym temacie..... az sie poryczalam już z tego wszystkiego jak wyszedl do pracy...... ' bo u nas jest tak z mojej wypłaty robimy wszystkie opłaty a z Marcina kupujemy jedzenie no tak jak ja zrobie opłaty to juz mi zostaje naprawde niewiele i jeszcze cos tam pokupie i juz nie ma a Marcin jezdzi do mista i robi zakupy jedzeniowe nie moge powiedziec ze czegos brakuje i w sumie jak ja cos potrzebuje to mi tez kupi ale wiecie o co mi chodzi poprostu jak ja juz nie mam kasy na swoim koncie to juz nic nie kupuje bo on mi nic nie daje a ja poprostu tez bym chciała czasem wyjsc do miasta na jakies zakupy.. bo jak ten dziadek pojechał z tym frankiem to ja mu mówie ze szkoda bo znów spedze cały dzien w domu to on mi ze moge sobie pojechac na zakupy a ja sorry jak na zakupy jak nie mam kasy.... a on ze moge wziasc to co mam odłozone do franka na szczepienie a on zas dołozy ja powiedziałam ze z tego nie wezme.....nawet jak dostał pieniadze na swieta to mi nic nie powiedział dopiero wydało sie jak mu tesc sie pytał czy firma na swieta cos dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Kochane! Jak u wasz? ;-) Hihihi tez sie posmialam z Kary :) Monis, bardzo Ci Dziekuje za super informacje na temat laktatora. Już zamowilam i czekam, jak przyjdzie :) Kochana, gdyby nie ta zima i to, ze musiałabym cała Warszawę w korkach pokonać jadąc do Ciebie, to już bym była u Ciebie z Ninka :) ale mam nadzieje, ze jak sie troszke ociepli, to Ninka bedzie mogla poznać Tadeuszka :) Mamusia, ale Ci zazdroszczę tych 240ml :) Monis, dobrze piszą dziewczyny, żeby skontaktować sie z rehabilitantem, bo im wcześniej tym lepiej, u nas już widać poprawę. Ja jeszcze wkładki z fotelika nie wyjelam, a nawilzacza nie mam, u mnie wilgotność około 48-50, wiec raczej ok. Zmykam kąpać Ninke:) tymczasem sciskam wszystkie mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie poczytałam sobie wczesniejsze strony i humor mi sie poprawił szczegolnie gdy czytałam wypowiedzi kary hm..........ona taka bogata prezenciki za 500 dom moze zaraz kupi to moze podam jej numer konta i mi troche kasy przysle co myslicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji ze moja laktacja poszła w zapomniane wypilam wczoraj z mama po malym drineczku. :) dziewczyny ja tez mam handre to chyba z braku słońca ... Podobno jakas witamina sie wtedy w organizmie nie wytwarza i człowiek ma deprechę a wiec czekamy na troszke słońca choc narazie sid nie zapowiada. :( Zaczelam dzis mojemu dawac do mleka troszke kleiku dosłownie polowe lyzeczki .. Noi polubił chyba bo ciągnął az sie uszy czesly :) Jesli chodzi o wkładki to ja tez wyciagnelam bo sie nie mieścił juz ale moze to zalezy od nosidelka . Pozdrawiam wszystkie xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to dał koncert podczas mycia.. jejku.. czasem mi się wydaje, że on więcej płacze teraz niż jak noworodek. wiadomo śmieje się, ale potrafi dać czadu, ze człowiek wymiękka.. zasnął na rękach zaraz. xxx ja mam maxi cosi cabrio i już miesiąc temu wyjęłam wkładkę. bo miś za duży do niej. xxx ciekawe czy dziś jakby nic kara się pojawi, już doczekać się nie mogę :) "a jak u wasz" też pewnie czekacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się opisałyście, że aż ciężko odpisywać. Nie myślcie sobie, że ja zołza jestem albo faworyzuje kogoś. Po prostu jak nie mam nic do powiedzenia to nie piszę i też staram się nie powielać tego ci kilka dziewczyn przede mną. Albo jak doczytam do końca wpisów to już nie pamiętam co kto pisał te dwie strony wcześniej :) Ale to co napisałaś Graga udało mi się przyuważyć ;) Nie, moja droga, wczoraj nic nie było a to może dlatego, że tylko jedną rękę pomalowałam :) Dziś pomalowane obie ;) Pisałyście o seksie - u mnie to samo! Tzn ja mam ogromną ochotę ale czasem zmęczenie wygrywa. Za to dziś mój mąż chodzi za mną i mnie smyra :P Zboczuch jeden, no ale to akurat w nim lubię :D xxx Mamuśka jak Ty to zrobiłaś? Jak długo ściągałaś? Matko, ja też tak chce!! :) Odciągasz po każdym posiłku? xxx Dyśka trzymam za słowo. Kryjcie się wszystkie chłopaki, to Tadeusz pozna Ninkę ;) Dyśka a Ty chodzisz z nią na nfz czy prywatnie? xxx Olka a co by było gdyby on tylko zarabiał? Musiałabyś się prosić o kasę? A może wspólne konto? Ja odkąd nie pracuję to mam wspólne konto z mężem. xxx Ja też wszędzie widzę swoje włosy i co chwilę z łapki Tadeusza je wyjmuje :( xxx Natalie a ile u Ciebie stopni było, że nie poszłaś na spacer? My byliśmy dziś 50 minut - było -4. xxx Czy już wszystkie Wasze dzieciaki płaczą z łzami? Bo mój jeszcze nie i nie wiem czy powinno mnie to martwić... Coś miałam jeszcze napisać ale nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis tak moj płacze ze łzami ale to tak poważnie czasem ze az mu sie dolna warga wywija :) a to zazwyczaj jak sie domaga jedzenia albo ktos mu sie nie spodoba ... A tą osobą jest moja ciotka taka mądralińska.. Nie przepadam za nia maly chyba tez nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już wiem co miałam napisać. Tadzio cały czas ma wysypkę - ja nie jem nic co mi zabroniono. Pieczywo swoje więc bez świństw, szynkę też sama piekę. Nie wiem co mam już o tym myśleć. Alergolog dopiero 7.02 ale poluje na wizytę może coś się wcześniej zwolni. xxx Agulka dziś masowałam małego :) Podczas masażu mówiłam że dotykam rączkę, nóżkę itd a on z powagą i skupieniem patrzył na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka kasa temat rzeka:) u nas raczej nigdy nie bylo problemu z zarzadzaniem bo to zazwyczaj ja musze dysponowac co miesiac kasa - moj ma lekka reke do wydawania i chyba nie wie nawet jak przelew zrobic :P ogólnie mamy osobne konta, ale np jak z mojego robie przelewy i nic potem juz nie zostanie a u niego jest to robie z jego konta na moje przelew albo odwrotnie zeby zadne z nas nie zostalo w kryzysowej sytuacji:) ogólnie ja mam dostep do naszych kont i ja nimi zarządzam :D a jeżeli chodzi o jakas kase co mi sie nie przyznal do niej to ja powiedzialam ze mnie interesi tylko wyplata a to co poza nia - jakies premie, czy kasa z fuchy to mnie to nie interesi:) czasami jest tak ze przychodzi i daje, albo kupuje cos za to dla nas wszystkich lub po prostu ma na swoje wydatki typu papierosy itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie monis nie wiem co by było jak bym nie pracowała......ogolnie to dla mnie jest troche chora sytuacja pod tym wzgledem ale coż ....... Monis moj frabej to ma taki mokre policzki jak placze ze szkoda gadać czytałam ze dzieciom w 3 miesiacu pojawiaja sie łzy wiec mysle ze chyba powinnlas zapytac sie jakiegos pediatry o to....moze to nic takiego i kazde dziecko przeciez jest inne ale wiesz lepiej zawsze sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz graga a ja nie mam dostepu do jego konta ale wiesz moglby chociaz powiedziec ze dostał kase na swieta moje pieniadze które dostałam na swieta to wszystko poszlo na chrzciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki. Mój mąż zainstalował wyszukiwarkę głosową i ją właśnie testuje. Zapytał mnie o jakiś serial a ja akurat miałam ciasto w buzi. No i mój genialny mąż wymyślił, że mam mówić z pełną buzią :) Powiedziałam "stan zagrożenia" i nie dość, że oplułam tablet to jeszcze wyszukało " polprazol ";) hehe Może chciało mi dać do zrozumienia że powinnam leczyć niewyraźną wymowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, ja chodzę z NFZ do warszawskiego szpitala dla dzieci. Pierwsze zajęcia były straszne, Ninka tak szlochała, ze non stop sie krztusiła. Na szczescie kolejne zajęcia mieliśmy już z inna rehabilitantka i Ninka ani razu nie zaplakala. Bardzo fajna ta babeczka i Ninka chyba ją polubila :) Oj, włosy to i mnie strasznie wypadają, prawie cały czas muszę je mieć związane. Monis, Ninka płacze z łzami już tak od połowy listopada, kiedy bylismy na pobraniu krwi , wtedy zobaczyłam po raz pierwszy jej łzy. Pobierali jej krew z główki i plakalam razem z Ninka. Wczoraj tez pobierali mojemu Sloneczku krew, tym razem z nóżki, ale tez miałam łzy w oczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, ja chodzę z NFZ do warszawskiego szpitala dla dzieci. Pierwsze zajęcia były straszne, Ninka tak szlochała, ze non stop sie krztusiła. Na szczescie kolejne zajęcia mieliśmy już z inna rehabilitantka i Ninka ani razu nie zaplakala. Bardzo fajna ta babeczka i Ninka chyba ją polubila :) Oj, włosy to i mnie strasznie wypadają, prawie cały czas muszę je mieć związane. Monis, Ninka płacze z łzami już tak od połowy listopada, kiedy bylismy na pobraniu krwi , wtedy zobaczyłam po raz pierwszy jej łzy. Pobierali jej krew z główki i plakalam razem z Ninka. Wczoraj tez pobierali mojemu Sloneczku krew, tym razem z nóżki, ale tez miałam łzy w oczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka a od jakiego lekarza miałaś skierowanie? Pediatra, neurolog, ortopeda..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś zazwyczaj pediatra wypisuje skierowanie do lekarza rechabilitacji, który to ci potem wypisuje skierowanie na zabiebi... tak mi sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje włosy nie obcinane ze dwa lata , maja sie dobrze "narazie " ale chodze w koka związanych albo odbierane czesze .. Mam nadzieje ze sie tak utrzymają chociarz do wesela.. Bo tak to bym juz je obciela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×