Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Monia przytulam:*:*:* a i co to za bijatyki o Ninke? ja bym Dyśka powiedziała: która da więcej? :D Ciekawe czy Agatce będzie się mój Dominiś podobał jak dorosną :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga Twój waży za dużo?> To co ja mam powiedzieć, Mimbka młodsza od Twojego, a waży 6200 :) Ale na diety przyjdzie czas, na razie może stać się klockiem hehe..ważne by nie traciła na wadze! Ot..... xxxxxx ja stosuje trójki pieluchy od niedawna i je będę na pewno dlugo stosować, względen dwójek nie są takie pampuchy i od razu ubranka które były ciasnawe, nagle zrobiły się luźne :) Ale i tak muszę zrobić małe sortowanie i te malutkie poukładać do pudeł / będzie albo dla drugiej córki, albo dla wnuczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimba nie za duzo, martwie sie czy nie przybiera za malo?w miesiac nawet 500g nie bedzie, nie widac po nim zeby byl wychudzony,ale on jest dlugi i nie wiem czy nie przybiera za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa..o to Ci chodzi, problem w drugą stronę....ale to na pewno ciągle w normie przecież! Moim zdaniem jeśli nie ma innych objawów niepokojacych, czyli zachowania odbiegającego od normy, to nie martw się...przy standardowej wizycie u pediatry dowiesz się czy jest ok..i mnie się wydaje że nasze dzieci w pewnym momencie przestają tak szybko rosnąć i przybierać na wadze, bo w przeciwnym razie w pierwszym roku życia wazyłyby conajmniej 15 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga dziecko nie zawsze będzie przybierało po 1 kg miesięcznie .... także jak jest uśmiechnięty ,nie traci na wadze to ja bym dała na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga zdrowe dziecko do 1 urodzin powinno potroic urodzeniowa wage, przez pierwsze 3-4 mcy dziecko powinno tyc od 800-1000dkg pozniej juz nie musi takze spokojnie ( tak mi mowol moj pediatra )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś Antoni zainteresowany Marysia:)tylko ta odległość.....heh wyślę go do was na wakacje to zobaczymy czy poczują coś do siebie :P MY PO SPACERZE...WIEJE MAŁO GŁOWY NIE URWIE.....ALW W WÓZKU CIIISZA... Dzis idę na basen z koleżanką-wychodne sOBIE robię a co:P BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. graga to mówisz że ta sól pomaga? można ją wsypać w coś innego np w pieluszkę ??? chyba spróbuję... bo masakra jakaś ;/ Dziewczyny to Wasze mnaluszki to już niezłe kluchy.... moja Gabi waży 4,5 kg no może ciut więcej ale 5kg to na bank nie przekracza.. wszyscy lekarze mówili że jest bardzo drobniutka ale że niby dobrze przybiera na wadze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha, no kluseczki mamy kluszeczki... :) ale co zrobić, skoro taki ich urok. Pamiętam moja siostrzenica była taaaaką kluseczką do 2 roku życia (dopiero teraz oglądając zdjęcia widzę jaka klucha wesoła), a dzisiaj mając 9 lat jest taka szczuplutka że szok ;) więc tak czy siak żywienie potem i ruchliwość dziecka potem, chyba przesądzają o budowie ciała..no i oczywiście geny w jakimś tam stopniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga widisz o tym sposobie nie pomyslalam, sprobuje moze i ja wiadro sciagne :D i prosze o przepis na salatke z wedzonym kurczakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHA jak Ci mogę doradzić jeszcze.....kąpiel i masaż cyców pod prysznicem masuj,masuj i ściągaj,ściągaj.....możesz tez przyłożyć liście kapusty roztłuczone delikatnie.....-śmierdzi strasznie ale pomaga:) pamiętaj przystawianie do piersi,masowanie i ściąganie-nawet jak boli jak cholera...bo zapalenie pójdzie......weź apap....i do dzieła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE DLACZEGO TEN SWIAT JEST TAKI POPIEPRZONY!!!u nas kolejna tragedia, przed chwiladzwonila siostra mojej mamy mieszka w stanach ma 2 corki 28 i24 lata, u tej starsej w 1 ciazy wykryto raka piersi przeszla chemioterapie usuneli jej iers no i jakby sie zatrzymalo, teraz mowi ze ma przerzuty do nerki, ta mlodsza jest w ciazy lekarze chca pobrac krew pepowinowa przy porodzie i przeszczepic komorki macierzyste tej starszej tyle ze goz rosnie milimetr na tydzien i niewiele szans jej daja a dziecko ma sie urodzic dopiero w maju, niestety moze nie dozyc, ma 2 synów 2.5 roku i drugi w maju dopiero skonczy roczek, jezu ona jest tylko 2 lata starsza ode mnie, czemu to wszystko jest takie popierdo...e !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pampki z lidla mielismy,sa spoko,3lidloweskie sa troszke wieksze od pampersow i dad 3 To moje dziecko chyba najciezsze jest:)lasuch jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, ale stron naskrobałyście ;P my w tym tyg zaczelismy pampersów 4 używać, mój już ponad 7 kg waży, nie wiem ile dokladnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga mi lekarka mówiła, że teraz to najwążniejsze żeby dziecko wg swoich centylów rosło. znaczy jak ostatnio był na 50, to żeby na kolejnym ważeniu też był na 50, a nie na 10. xxx Eljotka to straszne co piszesz.. masakra jakaś :/ współczuje.. xxx Nha spróbuj ciepłych okładów, pomaga naprawdę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Tez mam synka z pazdziernika tyle ,że urodziłam go 5 tyg wc\esniej Mam pytanie do was -ile mleka zjadają wasze maluszki? Moj synek od 2 m-ca zycia zatrzymał sie na 60 ml mleka Jak zrobie mu wiecej to zostawia najwięcej zjada 60 ml Byłam dziś u lekarza i od ost szczepienia przytył 23 deko --prz\ez 3 tyg W poniedziałek zrobie mu wyniki ,karmie mm Bebilon Dziewczyny ,odpis\zcie czy ja przesadzam ,że martwie sie tym że malutki za mało je? Ważył po urodzeniu 3100 ,dziś mając 3.5 m-ca waży 5300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
dagniesia a co pediatra na to?to jego powinnas sie zapytac bo to pediatra prowadzi dziecko, my nie lekarze,ja zamierzam sie lekarki zapytac czy za malo nie przybiera ale dziewczyny mnie troche uspokojily,tylko ze moj to troche leniuch bo jak mu sie cyca nie chce ciagnac to juz nie ciagnie,a z butli wydoi 150 jak mu dasz.) moj piotrek jak byl na butli to tezz apetyt mial i majac 3-4 miesiace wypijal po 180 mleka bebilon pepti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia, wg mnie je za mało i za mało przybiera. Moja Ninka tez przybierala około 100 gram na tydzień, czasami 120 a czasami 60. I pediatra stwierdziła, ze to za mało. Teraz przybiera 230 na tydzień i to jest ok. Nadal nie wazy dużo, bo 5060 gram, ale przybiera już ładnie. Ninka przesypia już całe noce, ale musiałam wprowadzić jedno dodatkowe karmienie nocne. A na ostatnie karmienie podaje mleko wysokoenergetyczne Infatrini 100 ml. To jest mleczko dla dzieci słabo przybierajacych na wadze, zalecila nam to mleczko lekarka. No i teraz jest już ok. Ale tak jak pisze graga, tylko lekarz powie Ci co masz robić. Może rzeczywiście trzeba zrobić badania, a może Maluszek ma trudności z ssaniem i sie szybko tym męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna, cieszę się, ze pozycja do odbijania Wam pasuje:) zobaczysz, ze niedługo M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna, cieszę się, ze pozycja do odbijania Wam pasuje:) zobaczysz, ze niedługo Mateuszek sobie będzie z przyjemnością leżał na brzuszku i podnosil główkę :) Marla, Moniś, Ninka już sie cieszy na spotkanie z Waszymi przystojnymi chłopakami :) Pokazywalam jej zdjecia i na obecna chwile obaj jej sie szalenie podobają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia a ile razy dzinnie karmisz? Dziennie ile wypija mm? Pediatra nic nie powiedział, że za mało przybrał? Ja też uważam, że powinnaś się skonsultować z pediatrą. xxx pojechałam na 20 minut dla mojego po macdonalda. a mały w tym czasie taki cyrk urządził, że jak przyszłam to mój M. nie wytrzymał i siedział w drugim pokoju a mały płakał w łóżeczku.. ech... i jak ja niby mam iść do pracy i zostawić małego choćby na 4godziny.. lekko mnie to dołuje, że tak beze mnie nie potrafi mój Kuba wytrzymać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor badał synka to mówil,że wiecej mi powie jak zrobie wyniki A co do tego ,ze mało je to mówił ,że powinien 100 ml jeśc chociaż ,podejmie decyzje co dalej jak bea wyniki.Kupiłam woreczek na siuski będe łapać ,ale dopiero w poniedziałek bo w mojej przychodni w piatek nie robią badań Ja zapytałam was o to by wszyscy na mnie hukneli w domu ,że przesadzam bo synek pieknie śpi w nocy zasypia o 21 i spi do 5-6 rano (zjadając 60 ml mleczka) i twierdzą moi znajomi co z nimi rozmawiam na ten temat ,że jest spokojny i widocznie tyle mleka mu starcza .Zrobiłam raz próbe --zjadł 60 ml mleka i przez 5 godz nie upominał sie o jedzenie aż wkońcu mu sama mu dałam mleko . Zryczałam sie dziś bo dla mnie to nie normalne ,ze tak mało je a moja ciotka powiedziała ,ze wymyslam ,że szukam choroby dziecka której niema .. echh szkoda gadać -czekam do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyska --chyba niema problemu z ssaniem mam butelke tommi tippe i zmieniłam smoczek na 2 przepływowy i ładnie ssie ,w sumie jużnic nie wiem ..A te mleko mleko wysokoenergetyczne Infatrini jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka --u mnie w mieście wisi nekrolog dziewczyny w moim wieku ,zostawiła 4 letniego synka ,echh serce pęka jak choróbsko bierze góre ..Żule spod monopolowego nie mają problemów ze zdrowiem ,czasami zastanawiam sie gdzie jest ta sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagniesia a próbowałaś mu dawać flache na śpiocha? np jak idzie spać o 21 a ty o 23 bys mu dala jeszcze jedzonko?\moj to wyzre ile mu dam:) a ja glupia jestem ze sie martwie o mojego a moj 2h bez jedzenia nie wytrzymie... jak mowisz ze dziecko sie nie upomina o jedzenie i jest spokojny to na pewno jest cos nie tak.... i przepraszam ze zapytam ale nie dziwilo cie wczesniej ze on tyle je tylko dopiero teraz jak dziecko prawie 4 miesiace skoczy??? przeciez na opakowaniu jest napisane mniej wiecej ile dziecko powinno jesc... wiem ze są to zblizone proporcje, no ale jak dziecko zje rano 60 to potem nadrabia i zjada 120.... zrób badania jak najszybciej i daj znac co na to pediatra... a jak z rozwojem malucha? dzwiga sie na łokciach? dzwiga ładnie główke? mój to pomału już przestaje kiwać głową jak raper a fajnie to wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny, nie chce was martwic no ale musze napisac to.... 3 lata temu od bratowej w rodzinie urodził sie chłopczyk, też był drobniutki, nie chciał jesc, do pol roku rozwijal sie ok a potem rodzice zauwazyli ze jest cos nie tak, nachodzili sie po lekarzach, najezdzili po zielarzach tutaj na poludniu a oni z nad morza, ogólnie chłopiec był opózniony w rozwoju, i dwa tygodnie temu zachorował na grype a potem zapalenie pluc z tego i zmarł w szpitalu po 3 dniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×