Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Dagniesia lekarz pewnie ci poradzi co i jak Dzwoniłam do kliniki i mamay sie pokazać z tą nogą we wtorek ,aż w szoku jestem że tak wcześnie Pewnie dlatego, bo córka ma już tam kartotekę ortopedyczną Mówić nie potrafię taką mam chrypkę Marysia zjadła i teraz sobie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljiotka wspolczuje,mam nadzieje ze twojej kuzynce uda sie pokonac chorobe,serce peka jak pomysle ze dzieciaczki mame stracic moga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w wietrzny piątek ze spaceru nici bo wieje ale wczoraj byliśmy więc nie jest źle. Pioruny chyba nas już opuszczają bo Sebuś już tak nie płacze i lepiej śpi. Czy Wasze dzieciaczki też tak pchają paluszki do buzi i je ssą? Bo mój szkrab jak nie ma smoczka to właśnie tak robi a ciumka przy tym że hej:P:P Eljotka to okropne co piszesz będę trzymać kciuki żeby jej się udało. Dagniesia to faktycznie mało pije tego mleczka mój obecnie pije po 150ml chociaż nie zawsze wszystko wypije ale od wtorku będzie dostawał już 180ml może spróbuj faktycznie podawać mleko z łyżeczki albo strzykawki. a pije zwykły bebilon czy bebilon pepti? Bo Sebuś na początku pił bebiko na początku było ok ale po jakimś miesiącu zaczęły się problemy z brzuszkiem i kupką wiec zmieniliśmy na bebilon pepti i jest ok. Miałam w tym tygodniu nie robić już prania ale musiałam bo wczoraj wieczorem okazało się że większość rzeczy na 62 już są małe ( choć niektóre jeszcze za duże:P:P co firma to inna rozmiarówka:-) ) więc musiałam wyprać ciuszki na 68;-) a jeszcze niedawno na 56 rzeczy były za duże ale ten czas szybko leci;-) odezwę się później jeszcze jak Sebuś da:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tvn style leci program 7 kobiet karmienie piersia:) agulka to dobrze ze tak szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja wczoraj robilam porzadki w szafie małej i pustki sie porobiły Musze zniesć ze strychu ubranka w rozmiarach 74 i wyżej (co firma to inaczej) Ale rozmiar 68 ma tam akurat choć body ostatnio zakładam 74,80 Graga no termin szybciutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka to straszne co piszesz o kuzynce wiecie co nigdy nie przejmowałam sie tym ze moge na cos powaznego zachorowac zawsze mówilam sobie ze co ma byc to bedzie ale od kiedy pojawił sie Franek boje sie ze moze mi sie przydazyc jakas straszna choroba i ze musiałabym sie roztac ze swoim maluszkiem... nie dawno zmarła moja sąsiadka na raka zostawiajac 2 letniego synka takie rzeczy sa straszne..... XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX moj Franek pije co 3 godz po 120ml chcialam mu podawac po 150ml co 4 godz ale lekarka mi powiedziała ze lepiej mniej a czesciej bo on jest sobie grubasek i po co mu rozpychac brzuszek...... ma juz 8 kg i 70 cm XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX wiecie co od wczoraj mam straszne wyrzuty sumienia ze pozwalałam zeby teszc i tesciowa przykładali malemu do ucha tel komórkowy to znaczy jak dziadek był u nas to dzwonił do babci a ta gadała do franka no i na odwrót wiedziałam ze to szkodzi mówiłam pare razy marcinowi zeby zareagował sama raz zwróciłam im uwage ale w sjumie nie zdawałam sobie sprawy ze to az takie grozne i wczoraj sie wkurzyłam bo dziadek był u nas i dwa razy dzwonił i poszukałam info w necie czym to grozi przeczytałam i sie strasznie zdenerwowałam tym i takze przczytałam to marcinowi i zastanawiam sie czy mam wyslac tesciowej adres tej strony zeby poczytala czy moze sama jej to przeczytac..... mysle ze marcin juz tez na to nie pozwoli zeby tak robili.... kurcze jak ja mogłam do tego dopusic ?? przysle wam zaraz linka z ta strona.... XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX jeszcze wczzoraj sobie zdrapłam taka jakby krostke nie wiem jak to sie nazywa czasem na ciele wychodza ja mam takie 2 wyglada to jak by było takie gumowe odstajace nawet nie potrafie dobrze tego opisac jedna mam juz z pare lat a ta druga jakos z rok i boje sie zeby jakies raczysko od tego sie nie przyplatało bo tak mnie kiedys kolezanka nastraszyła ze nie wolno tego zdrapac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ty tak się nie zamartwiaj kochana Głowa do góry A co telefonów komórkowych to myślę że wszystko jest dla ludzi ale z umiarem .... co teraz nie szkodzi powiedzcie? Zdarzyło mi sie ze dwa razy dać Marysi do posłuchania jak mój dzwonił ,bardzo zadowolona byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel moj lobuz non stop pcha raczki do buzi... ja juz zrobilam zakupy rozm 74i juz uprane i wyprasowane bo 68 to na styk juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no agulka wiesz raz na kiedys ok ale oni często tak robia z tym tel.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka to nie daj żeby mu tak tym telefonem robili .... daj poczytać im ten artykuł Miluchna no dzieciaczki nam rosną ;-) Angel moja też wszystko pcha do buzi co ma w zasięgu wzroku oraz rączek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Franio tez wszystko do buzki wkłada wczoraj do trzymam i pije kole to on mi chwyta za ta puszke rzyciaga do siebie i buzie otwiera..... smiesznie to wygladało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
olka sorki ze to napisze ale twoi tescie sa z leksza nienormalni, niech twoj m zareaguje a jak nie to ja bym nie szczedzila slow, na prawde... Sama swoim rodzica zwracam uwage jezeli robia cos nie tak, ale raczej wyplywa to z ich niewiedzy i braku stycznosci z malymi dziecmi....i raczej sie staraja by nie popelniac bledow,tak samo jest z tesciami... No ale wybacz zeby robic jakas rzecz notorycznie mimo tego ze ich upominalas?powinni przestac bo ty tak powiedzialas a nie zeby szukac im artykulow w internecie albo innych dowodow ze masz racje... To ty jestes matka i twoje slowo jest swiete nawet jezeli nie mialabys racji! Twoi tescie sa po prostu nachalni i nie wyobrazam sobie gdyby do mnie moi przyjezdzali czesciej niz raz w miesiacu i tak robili, normalnie daj mi ich nr telefonu albo pokaz im tego posta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguka dokladnie:),tez zauwazylam ze co producent to inaczej bo jedne body 68 mu ledwie dzis dopielam i chyba wiecej nie zaloze a w innych ma sporo luzu. Wczoraj mi znajoma powiedziala ze jej bratasnek urodzil sie na poczatku listopada i teraz juz wazy 11kg masakra1I jest na piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
i jak tak dalej pojdzie to nie bedziesz czerpac przyjemnosci z macierzynstwa bo bedziesz co chwile sie martwila co tescie wymysla,kiedy przyjda itp.... Kobieto porozmawiaj powaznie ze swoim m, albo nie wiem przemyslcie przeprowadzke gdzies dalej chocby w przyszlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Kamil najwięcej ważył 4 miesiące 8kg 5miesięcy ponad 9 kg i wtedy lekarka mnie opieprzyła czemu tak dużo (a on an piersi był ) Teraz chłopak ma 14 lat ,wzrost 168 ,waga 53 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne sa te raczyska......najgorsze to to że cholera zawsze trafia na niewinnego człowieka,który dba o siebie.....ma rodzinę,plany.... Jej u nas ostatnio była akcja zbierania na 2-letnia dziewczynkę chorą na białaczkę:(jak wtedy pojąc sens cierpienia? no jak? oglądałam ostatnio wzruszający dokument o pewniej dziewczynie ,która niestety przegrała walkę ale za to pozostawiła piękną książkę i bloga -ileż w niej było radości i świadomości odchodzenia do końca ostatniego dnia:( ja dwa razy przeżyłam traumę....z racji tego że moja babcia miała raka piersi choć dożyła z nim 84 r.ż.-ja jestem w grupie ryzyka....:( do tego z drugiej strony rak dwunastnicy..... Pierwszy raz- poleciałam jak na skrzydłach do ginekologa z info że dwie krechy na teście.....i że ciąża pierwsza-taka pod-jarana a on po badaniu(bez usg) stwierdził że ciąża może i jest ale prawdopodobnie jej nie donoszę bo wyczuwa dużego guza!!!!!!!obczajcie......skierowanie do onkologa......myślalam że na zawał zejdę- nie pamiętam jak doszłam do domu wtedy......Michał wrócił z pracy a ja w ryk....... tydzień potem jak doszłam do siebie poszłam do innego ...zrobił usg -wykluczył guza i potwierdził ciąże 6 tyg.-gdyby ni eta ciąza tamtemu bym proces wytoczyła ale jak już zobaczyłam serduszko-zapomniałam o wszystkim...... Drugi raz po 3 latach od narodzin Szymka poszłam na standardowa wizytę..z racji tego że mialam 2 zapalenia poważne gin zbadal mi piersi i co?ten sam który wtedy wykluczył tamten guz mówi mi że wyczuwa guza na piersi-wywiad no i skierowanie znowu .....na usg i do onkologa.....tez wtedy szłam po mieście i płakałam...... pamiętam jak dzis że udało się w wigilie zrobić prywatnie usg(kto miał to wie że to nie takie proste trzeba dokładnie w cykl sie wbić.....) no i ten radiolog zrobił usg i stwierdził że to gruczolaki!!!!płakałam z Michałem na poczekalni......jak dzieci płakaliśmy..... traz badam sie systematycznie....tak niewiele czasu to kosztuje a ile daje..... brrrr na szczęście u mnie obeszło się.....bez onkologa...... a co do wyduszania tz mam manie duszenia wszystkiego :)no cóż.....walczę z tym ale nie potrafię..... tak z innej beczki 60 ml to stanowczo za mało-dziwne że pediatra uważał to za norme......zrób koniecznie posiew z moczu.......nie ma bata to nie jest normalne! ale smętny dzień....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga masz swieta racje ale wiesz teraz nap.wam jeszcze cos smiesznego... moja tesciowa mi powiedziała jak maly robi luzne kupy to mam mu dac kartoflanki z woda do wypicia............ myslałam ze z krzesła spadne jak to usłyszałam az nie chce myslec co by mu było po tej mieszance.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga oni u mnie sa 2 lub 3 razy w tygodniu zygam juz tymi odwiedzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesc teraz do mnie dzwonił 3 razy do mojego m tez i nie odebrał ale ja nie odebrałam bo nie mam ochoty na ich odwiedziny ....sorry ze tak narzekam tu na nich ale musze sie wygadac o tym a tak naprawde to nie mam komu jak marcinowi cos mówie to on mnie wysłucha ale nic mi nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka KONIECZNIE POGADAJCIE Z NIMI-NIE MOŻNA POZWOLIĆ SOBIE WEJŚĆ NA GŁOWĘ.....!!!!BO PRZEJMĄ DOWODZENIE!!!;|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie ma co się szczykać. Ola nie daj się teściom, to Twoje dziecko!!!! xxx My po środowym szczepieniu nawet ok, Liwia nie marudzi na szczęście :) Zapomniałam Wam napisać, ze waży 6100 i jutro konczy 4 miesiące. To dużo waży czy mało? Jest tylko na piersi. Mam ją karmić piersią do 5 miesiąca i nie wprowadzać niczego nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie.. Diana napewno to nie za duzo bo mój franek 8 kg...... ale lekarka tylko sie z niego smiala ze taki grubasek..... w sumie ja jak miałam 4 miesiace to 8200 wazyłam a jak skonczylam rok to 12 kg.... ale ja uwielbiam te jego faltki i baleronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×