Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość Mimba 201
Hej Kobitki! Oczywiście czasu nie mam na nic hehe..dziecko spokojne, bawi się, śpi w nocy 12 godzin, ale wzięlam sobie na głowę inne sprawy i tak mi podupada siedzenie na kafe:) Wkurzyłam sie dzisiaj na maksa, bo rozglądam się za nową pracą i pani była zadowolona przez telefon ze mnie i w ogóle, ale jak się dowiedziała że większosć tego doświadczenia zrobiłam w Polsce to mi od razu podziękoawła...grrrrrr....a nie wspomnę że chodziło o pracę i doświadczenie międzynarodowe, a więc o co chodzi? ściema niezla nacjonaliści jedni.... xxxxxx Dyśka, a może powinnaś zasięgnąć opinii inneego piediatry czy rzeczywiście trzeba dziecko męczyć? Niektórzy lekarze są nadgorliwi niestety..... xxxxx no i już muszę spadać, super :) narka kobitki milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga -podziwiam was.....bo ja po pierwsze nie mogłabym sie z małym skupić na zakupach -on jak ciepło się budzi i kwęka a po drugie unikam teraz takich skupisk ludzisk -przeraża mnie ta grypa i rota.....wirusy...także wcale nie chodzę ostatnio -no chyba że jedziemy razem i jedno chodzi na dworze......a drugie luka sobie..... właśnie będę musiała się wybrać na zakupy bo nie mam ubrań do pracy...wszystkie podomki:)kiedy ja schudnę:(???????????????????????mhhh:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolcia mój też się bardzo drapię, jak zapomnę założyć mu łapki to bardzo się kaleczy. Ale mojego swędzi przez azs. xxx Miluchna mój miał moją buzię blisko bo rano spaliśmy razem więc chyba dlatego mi się tak oberwało. xxx Olka ja też jestem przerażona tym wypadaniem włosów. Jak je muszę wysuszyć suszarką to robię to w ekspresowym tempie bo tak ich mało. Wszędzie są tylko nie na głowie!!! Ja tez będę łysa i to mnie przeraża. xxx Marla co się przejmujesz - Twój syn już Cię odchudził - co prawda na rysunku ale zawsze coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś dobre z tym odchudzaniem:) marla widzisz ja niekiedy nie mam wyjścia i muszę go brać ze sobą, choćby sam fakt że 2 tygodnie bez mojego... nie zrobie zapasów na 2 tygodnie, bo jarzyne świeżą trzeba kupić i jak coś sie zachce:) tak więc albo to są szybkie zakupy jak odbiore starszaka ze sklepu a mały zostanie z babcia - ale ona jest tylko 2 razy w domu w tygodniu, albo w sobote razem jedziemy - wole razem niż sama, bo ona też chce zakupy zrobić, a dziadek nie zostaje z młodszym wnukiem dłużej niż jazda do przedszkola i z powrotem a to i tak musi być pojedzony, przebrany, wyspany i najlepiej bez czkawki.... tak więc trzeba jakoś sobie radzić, a uważam że kontakt z innymi ludźmi nie jest niczym gorszy od tego że piter chodzi codziennie do przedszkola a tam ma kontakt z innymi dziećmi... no a w sklepie przecież nikt go nie całuje :D hehe, ale staram się brać to na luzie i co ma być to będzie... widzisz że cackałam go tak żeby go żadne choróbsko nie dopadło a i tak się odczyn trafił.... no nic, obiad na dzisiaj zrobiony, jeszcze musze zrobić na jutro i pojutrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszaka z przedszkola - miało być bo przecież cały dzień w sklepie nie siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mu by to pasowało :P ostatnio się śmiałam że powinni go zatrudnić na dziale z zabawkami, bo wiecie jak wyglądają nasze zakupy? wchodzimy do Tesco on mi mówi że idzie pooglądać zabawki a ja w tym czasie robie zakupy, a jak zrobie to ide po niego:) a on tam siedzi i ogląda, a jak ktoś przyjdzie pooglądać zabawki to on tej osobie wszystko opowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gragus kochana uważaj...... powiem Ci że ja tez tak robiłam ...dopóki mojej sąsiadki syn omal nie został porwany ze sklepu w Piasecznie-auchan.Normalnie szok....ona tez robiła tak zakupy jak ja -zostawiała swojego Piotra w dziale z zabawkami-nie miał prawa nigdzie się ruszać tylko te dwie aleje.....i wyobraź sobie że ona wraca a Piotrek spłakany bo jakiś gość z czapce z daszkiem ciągnął go za rękę i chciał mu pokazać w samochodzie jego kolekcje hot weelsów :O normalnie szok....jakaś Pani interweniowała i koleś odpuścił......także uważajcie dziewczyny z tym puszczaniem maluchów na dział zabawkowy.....!!! oczy naokoło głowy!!!!teraz tak trzeba-tyle tych świrów wszędzie!!!! Rozumiem rozumiem z tymi zakupami na szybko ja tez zmuszona jestem zabierać Antosia do Biedronki czy Tesco na zakupy ale robię je expresem...;) na chama proszę o przepuszczenie przed kasą bo mały będzie płakał...;) nauczyłam się .....hehe wymuszania jak ludzie nie widzą.....pisząc tu chodziło mi o zakupy w galeriach typu ubrania:) wiem,wiem nie można dać się zwariować ale uważać tez nie zaszkodzi:) Dzis słoneczko jasno świeci i humor lepszy.....tylko Antonio zasnął a na dwór by się poszło....:) trzeba Go budzić:) Jakoś dawno pomarańczy nie było;)hehehe:) Pa. p.s. vivi coś totalnie nas olała......;) i wiele innych mamusiek też....a mama córeczki,paz mama i inne gdzie?pochłonięte dziećmi do reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla tos mnie teraz uswiadomila jaki bląd robie...ech normalnie stara a głupia.... ja myslalam ze chodzi ci o sam supermarket :D ja nie lubie po galeriach chodzic to mam z glowy:) jak cos potrzebuje to wole na targ jechac :) albo sama, bez bagazu typu mąż i dzieci bo zawsze jest marudzenie:) mykam po mojego, jak przyjade to wstawie zdjecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) u nas noc spokojna.. Gabi zasnęła standardowo około 21.30.. o 5 obudziła się na karmienie,a później pospała do 8.30.. ;-) przed 11 bylyśmy już na spacerku bo słońce tak ładnie świeciło... ;) teraz siedzę piję kawę i zajadam sernik - jeszcze ze chrztu... a mała siedzi w foteliku i zagaduje do mnie;)) miłego dnia dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla ja tez musze pokupic sobie pare ciuszkow do pracy bo np.w spodnie zadne nie wejde ale bluzki zaczelam powoli zakładać... cos moja waga powoli spada bez diety wiec jestem zadowolona..... glowa mi dzis peka niesamowicie to chyba prez ta noc Franek co pochwile plakal marudził kwekał przezz sen..... chyba przez wczorajsze odwiedziny tak go ta kobieta wymeczyła ze szkoda gadac...... teraz chrzestny go wzioł na spacer bo mi sie nie chce przez ten ból..... a gdzie Pela???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPISY BABUNI!! 1.Jesli twoje dziecko ma luzna kupe zrób mu kartoflanke z wodą i daj mu do wypicia..... 2. po 3 miesiacu mozesz mu rozdusic biszkopta z herbatka..... 3. utrzec jabłuszko troszke banana i do tego biszkopcika zblenderowac . 4. kaszka manna na noc łyzeczka podawac 5. ugotowac budyn....... a teraz hit jak marcin miał 2 miesiace to babci jego napasła go ziemniakami z sosem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis ogladałam sobie twoje zdjecia na fc i wywnoskowałam ze Twój ulubony kolor to chyba czerwony.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
hehe olka no ale twoj m jakims cudem wyrosl na normalnego czlowieka:)az dziw ze nie ucieklas od niego:P moim zdaniem powinni robi kursy dla babc i dziadkow tak jak szkola rodzenia:) tutaj by pasowal jak znalazl:) sluchaj a moze zaaranzuj spotkanie swojej tesciowej z polozna,moze ona ja troche uteperuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
dalam jedna fote do galeriusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga synek wyglądał świetnie... fajnie mu tą twarz pomalowałaś ;D pewnie pierwsze miejsce jak nic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczęta :) U nas po tygodniu zajebistej choroby, nastał lepszy czas :) Opryszczka, która przez gorączkę wyszła mi na twarzy - powoli znika huuurrrraaaa. xxx Dyśka współczuję Wam serdecznie tej rozwórki :/ xxx Co do chodzenia po galeriach handlowych, to uważam, że wszystko jest dla ludzi, ale oczywiście bez przesady. Dziś właśnie zaliczyłam Tesco z małą, bo po 10 dniach spędzonych w dresie w domu, stwierdziłam, że MATCE też się od życia coś należy i pojechałam hehe - kupiłam 5-pak bodziaków na przecenie za 22,50 xxx Graga - zdjęcie mojej SUPER BOHATERKI są już dostępne :) Maska mojej roboty xxx ...wypadanie włosów - u mnie też masakra, ale dziewczyny to na prawdę minie. Trzeba tylko przeczekać. Przy Wiktorze też myślałam, że wyłysieje, a jednak nie. Wtedy nie wiedziałam o co chodzi, więc nawet badania porobiłam - wyniki idealne, a wypadanie włosów to fizjologia xxx Olka rady teściowej na serio pierwsza klasa. Ale ja tam bym nie pogardziła tym, że ktoś dobrowolnie chciałby mi się dziećmi zająć :) Może w końcu wykąpałabym się do porządku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka zupełnie nie wiem jak Ty doszłaś do takich wniosków ;) Dodałabym jeszcze pomarańczowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaul przepis 2,3,4 smialo bez oporow mozesz stosowac, ale oprocz kaszy manny kaszke ryzową:) , to akurat dobre rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki czytam was od kilku dni ale nie mialam o czym pisac... dzis bylismy na szczepieniu ale ...pierwszy i ostatni raz bede szczepic w polsce bo wiekszej łaski juz dawno nie widzialam...ogolnie to problem w tym ze nie ma ksiazeczki bo trzeba miec pesel a zeby miec pesel to trzeba byc zameldowanym a maly ma adres w uk i koleczko sie zamyka....zrobili mi to szcepienie tylko dlatego ze to obowiazkowe w polsce a i musialam to wziasc na swoja odpowiedzialnosc. naprawde niespodziewalam sie ze to bedzie takie skomplikowane ...albo ta przychodnia ma takie zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza jak makiem zasiał, moj kubus ma juz dwa zeby:) bylismy wczoraj u lekarza na rutynowa wizytę i stwierdzil ze prawidlowo się rozwija i nie widzi wiekszych opoznień w rozwoju, jeszcze neurolog za tydzien i juz calkiem bede spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliotko gatuluje pierwszych zabkow my bedziemy musieli chyba jeszcze troszke poczekac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wszystkim! ale sie rozpisalyscie:) staram sie byc ze wszystkim na biezaco ale nie mam czasu pisac.synek baaaardzo absorbujący:) wlasnie uswiadomilam sobie ze moje dziecko to nawet fajnie zjada ( po niedawnej utracie apetytu). jak wlewm 120ml wody do butelki do tego 4 miarki mleka ok 3 miarek kleiku to wszystkiego wychodzi ok 150 ml a on takich porcji to 6 czasem 7 na dobe zjada, wiec mysle ze to wcale nie malo:) mi tez wlosy wychodza garsciami ale juz sie tym nie przejmuje bo i tak to nie pomoze. wspolczuje dzieciaczkom z rozwórkami :( olka25ul masz teściową w deche!:P mysle ze za miesiac zaproponuje zebys dala dziecku schaboszczaka z kapucha zasmazaną a teraz dziewczyny powiedzcie mi jakie macie plany na walentynki? bo mam zupelny brak pomyslu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka, wowww już dwa zącki i jak zachowywał się Kubuś przed wyjściem ząbków - maruda czy całkiem spokojnie :) xxx Rzodkiewa, to normalne u nas. Choć nie powiem,każda przychodnia ma swoje - sama się przekonałam niedawno :P I jak Mati po szczepieniu, wszystko ok?? Pytałam o pampersy SIMPLY DRY,może używałaś ? xxx dan-mos i cała reszta z wypadającymi włosami - mi wczoraj lekarz podpowiedziała by brać cynk, nawet jak karmię to brać. Póki co mam witaminy wczoraj zakupione z cynkiem, ale też zamierzam zakupić sam cynk. xxx Graga i cała reszta :P zdjęcia bombowe :D xxx emachines, to pięknie ci zjada, kurczę sporo tego kleiku dajesz :) Mój urodzony tego samego dnia a jeszcze nic nie wprowadziłam :P xxx WALENTYNKI.... my chyba naprawdę nic nie robimy, w ten dzień mamy szczepienie - jeśli będzie tak jak ostatnio to na zmianę będziemy z małym tańczyć. Prezentów nie robimy chyba, w sumie nawet nie mam jak sama pojechać na zakupy teraz. Brak auta ( Mój zabiera ) a do jakiegokolwiek sklepu mam z 8 km, więc spacer też odpada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia wlasnie nie marudzil. patrzylam w niedzielw wieczorem nic nie mial jeszcze noc prawie cala przespal a rano w poniedzialek byly 2 jedynki na dole, zato teraz jest niedobry jak cholera i pewno bedzie sie gora wybijac bo z tego co wiem co wychodza prawie w jednym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka rady teściowej nie zastąpione :P xxx Dyśka, u nas też było słabe odwodzenie nóżek obu. Myślę,że już lepiej jest i mam nadzieję,że Ninka troszkę przyzwyczaiła się, dobrze któraś podpowiada może powinnaś z innym lekarzem skonsultować ? xxx Marla jak przygotowania do pworotu do pracy ?? Powiedz mi, jakie trzeba i od kogo zaświadczenie,że karmisz piersią ?? Bo zapewne skorzystasz z przywileju wyjścia wcześniej do domu ??!!! Ja zamierzam,ale zastanawiam się od kogo zaświadczenie, no i czy może coś się zmieniło ??? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka, fajnie musi wyglądać :) no to będziesz się miała. Mój wczoraj dał nam ostro popalić,że zasnęłam w ubraniu nawet nie wiem kiedy, potem Mój mnie obudził to go jeszcze "pobiłam" hehhee Śmiał się głupio,że taka nerwowa jestem, to dostał kilka razy w ramię, hehe zamiast mnie nie budzić to budzi a mi się tak spać chciało,że ponoć i krzyczałam na niego... możliwe, ja nie pamiętam za wiele. xxx aniak,Tusia,Vivii gdzie wy ? Dotiuszka , czemu w galeriusie nie ma twoich zdjęć ? Pokaż nam swego malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski..no jestem zakręcona jak domek ślimaka, na nic nie ma czasu,. ja sobie nie wyobrażam jakby mi córcia jeszcze miała dokuczać to bym chyba się wykończyła. Ona chyba jakiś skok rozwojowy miała wczoraj, bo 2 h przed zaśnięciem leżała w łózeczku i gadała do siebie 2 h (bez płaczu), a rano na przewijaku to fikołki fikała jak nigdy. xxxxxx przeglądam oferty pracy / znalazłam fajną ofertę można zgarnąć w rok ok 300.000 PLN..tyle że w placówka w Etiopii :) muszę zaszczepić dziecko na dodatkowe choroby, głównie malarię i....pogadać z mężem. xxxxxxx boże, pierwsze zęby eljotka...czyli pierwsze wychodzą te na dole? xxxxxx lecę, wieczorem was doczytam bo planuję dzisiaj wieczór dla mnie..... wieczór relaksu. xxxxx ps wczoraj nam się łóżko rozleciało, śpimy na samym materacu jak młodzi małżonkowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tą Etiopią to żartuję, nie pojadę :) głównie ze względu na M bo by ze mną nie mógł jechać....ale nei bałabym się zabrać córki :) wiem wiem, jestem nieodpowiedzialna haha.... ale i tak ją czeka wiele podrózy ze mną..... i wiem że na całym świecie żyje masa dzieci i mają się świetnie :) dlatego nie boję się egzotku dla mojej córki! wystarczy trochę prewencji i uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Nie odzywałam się, bo jakoś mi weny brakowało.. byłam u rodziców w poniedziałek i oczywiście Kuba darł się potwornie i tylko u mnie się uspakajął. ale dziadki w ogóle nie mogli wziąć na rączki, ani się zbliżyć.. ech.. i tylko mądre rady słyszałam, że może ząbki mu idą, albo brzuszek go boli.. tak, idą ząbki jak widzą babcie i dziadka i brzuszek tak samo boli.. i w kółko tłumaczenie, że on tak ma, co zresztą też czytałam, że dziecko po tygodniu już nie pamięta osób które widziało, a mój do tego jest nieufny.. nie wiem przez to co robić z pracą, bo poszłabym (koleżanka mogłaby mi załatwić) na pół etatu, przychodzę kiedy chcę na 4 godziny od 8 do 16. więc niby super, ale co z małym??? a kasa by się przydała, szczególnie że teściowa nie ma póki co pracy i zaraz się jej skończą oszczędności i mój będzie jej pomagał.. sorki, że tyle o sobie. xxx Eljotka oczywiście gratuluję pierwszych ząbków. napisz czy marudził, czy dobrze to zniósł. xxx Olka teściowa ma superanckie rady. niestety będziesz tak miała cały czas, chyba że oboje powiecie że sobie nei życzycie. dla pocieszenia powiem, że ja też mam od czasu do czasu. no i od swoich rodziców też. no może nie aż takie żeby budyń podawać :) xxx co do włosów to dziewczyny to normalne, mi też wypadają, jest ich pełno wszędzie. nawet jak przebieram małego, to znajduję na jego dupce moje włosy. OMG! :) to minie do roku czasu. w końcu nasz organizm nieźle nameczył się w trakcie ciąży. xxx Dyśka współczuje bardzo, mam nadzieje, że Ninka już po kolejnej nocce lepiej. i dobrze, że tylko 2 tygodnie. xxx miluchnaa dzięki za odpowiedź, odnośnie krzyku po myciu. u mnie też tak jest. w ogóle jak zaczyna ubierać się pajaca po myciu to krzyk. co do kopania to standardowo też kopie, macha rękoma że nieraz mi się dostanie. do tego buźkę ma jak rambo, bo obcięcie paznkci to niezły wyczyn, bo nawet kiedy śpi to się nie da, bo się budzi. dobrze, że szybko się goi, chociaż tyle. xxx sorka że nie wszystkim odpisuje, ale lecę już bo książe głodny się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimba wlasnie ze z tego co wiem to najpierw wychodza na gorze ale u niego to zawsze wszystko na odwrot- kubus konczy 20,2, pol roku wiec najwyzszy czas na zeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×