Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

hej chcialam sie zapytac czy macie moze przeps na biszkopt na torta bo mi nigdy nie wychodzi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za stronki z przepisami byli tescie głowa mi od tesciowej peka.............. kurwa jaka ona jest pojebana zachowuje sie jak by miala 5 lat i............. bez wychowania kobieta miałam właczonego laptopa akurat na tych przepisach poszłam robic kawe a ona załozyła okulary i cytała mi w moim laptopie kurde no huj ja to obchodzi co ja za strony przegladam............. głowa mnie tak boli ze chyba pujde spac zaraz.......dzis jej rada no mozesz Frankowi ugotowac budyniu.............. ja powiedziałam ze daje to co lekarz zaleci.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka dorzuc do budyniu z 5biszkoptow:) sorki ale usmialam sie i chcialam bys tez sie usmiechnela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchna nie nie biszkopty to mam udusic z herbatką ta rade mi dała tydz temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHA oglądałam zdjęcia z chrzcin, Gabrysia jaka księżniczka, super usteczka na tym zdjęciu po chrzcie ;]... Olka musisz koniecznie spisać cudowne przepisy teściowej i się podzielić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, teściową masz super :) A jak ona już będzie u kresu sił, to pamiętaj by podawać jej wszystko czego sama nie połknie, nie przegryzie :D i koniecznie książkę z radami dla mam pisz :P xxxx Mój już śpi, zobaczymy jak długo. Coś dziś z niego maruda, no i ulewał pół dnia. xxx Dobranoc,lecę pokarm ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dziecię przespało dziś prawie caały dzień-dobrze bo się bałam że jeszcze na złość będzie marudziło....Starsze za to wysłałam do sąsiadów i troszkę migrena rozeszła się....oby nie wróciła w nocy:( Dobranoc mamuśki:) p.s.piękne zdjęcia na galerii-cuuddneee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu dzisiaj ciisza.. chyba przed burza ;) Fiolcia dziekuje ;) no nic spokojnej nocy dziewczyny, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie Dziewczyny... Wieczór i noc koszmarne. Straszny płacz aż do wymiotów. Dałam paracetamol w czopku i minimalnie było lepiej. W łóżeczku zero spania. Ja śpię jako tako siedząc, a Ninka śpi na moich kolanach i brzuszku. I tak od 2 w nocy takie spanie i marudzenie. Mam nadzieje, ze Dzis będzie lepiej..., Marla współczuje tej migreny. Trzymaj sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie Dziewczyny... Wieczór i noc koszmarne. Straszny płacz aż do wymiotów. Dałam paracetamol w czopku i minimalnie było lepiej. W łóżeczku zero spania. Ja śpię jako tako siedząc, a Ninka śpi na moich kolanach i brzuszku. I tak od 2 w nocy takie spanie i marudzenie. Mam nadzieje, ze Dzis będzie lepiej..., Marla współczuje tej migreny. Trzymaj sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dyśka, biedna Ninka i wy razem z nią. Ale to dla jej dobra, więc musi być dobrze. Moja córka też miała, ryczała jak nie wiem co ale wkońcu przyzwyczaiła się. I twoja się przyzwyczai :) trzymam kciuki. xxx Marla, jak dziś samopoczucie ?? xx U nas nocka spoko, zasnął po 20 parę minut, przebudził się po 2, na śpiąco nakarmiłam go ( spałam i ja i on:P) i wstał teraz. Właśnie po jedzonku, zrobił zieloną mega kupę i bawi się zabawkami, przy tym śmiejąc się w głos. Ppowinien spać ale coś mu się nie chce. xxx A my szykujemy się do szkoły z córką, wpadłam na chwilę zerknąć co u was a tu taka cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) Trochę odespałam. Tadzio wstał standardowo ok 2 i 5. Po 5 mąż go przyniósł do łóżka. Po 6 wstał i śpiewał a przy okazji bił matkę. Lał mnie po twarzy, zgniatał nos, szczypał policzki i miał przy tym mnóstwo śmiechu. Wasze dzieciaki też tak rozrabiają? xxx W sobotę kupiłam mu w króliczka. Bardzo mu się spodobał, cały czas go tarmosi i zjada. A jak go odłożę dalej to tak się wierzga jakby chciał pobiec po niego. Kto by pomyślał, że będzie miał z tego taką radochę :) Jak jest senny to tak słodko się niego wtula :) xxx Już jestem po śniadaniu, męczę cyce a Tadzio śpi. Wczoraj prawie w ogóle nie chciał jeść, Wypijał 30 ml i koniec, cyca też nie bardzo. I marudził wieczorem. Już myślałam, że to ząbki się zaczynają ale nie widziałam aby miał spuchnięte dziąsła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) u nas nocka znowu fatalna ehh a teraz synek spi tylko dlatego, ze robię za jego materac ;/ wczoraj pojechałam z nim sama do centrum handlowego na zakupy i było super, mały uśmiechał sie do ludzi, w szczególności do dzieci, nawet udało mi sie kupić dwie sukienki dla mnie i rajtuzki dla niego także humor troszkę sie poprawił. Mój mąż wczoraj pouczyl mnie, ze koledzy w pracy stwierdzili, ze dzieci karmione piersią zawsze budzą sie w nocy tak często, bo sa głodne, ale nie chciało mi sie tego komentować, kiedyś poradzili mu ze muszę małemu juz herbatki podawać ... :/ dziewczyny czy wasze dzieciaczki tez drapie sie po glowce? U nas jest masakra, niby obcinam pazurki, a on robi sobie rany aż do krwi ;(... Monis mój tez ma taka przytulanke Rafika i aż cały sie telepie jak mu go pokazuje, przytula go ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki moj Mati sie nie drapie ale non stop raczki w buzi,zrobil sie strasznie ruchliwy przy przebieraniu,jak sie rozbryka to non stop na boczki sie przewraca i nawet pieluchy nie idzie mu wlozyc:)i piszczy jak piszczalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis moj Mati mnie nie bije ale jak ma moja reke blizko buzi to juz ja probuje :)ja je butle to raczkami za uszy sie trzyma ale wygibasy z pielucha robi co ma nalozona pod broda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak strasznej nocy to ja jeszcze nie miałam.............. jestem nie przytomna....... jeszcze w dwóch palcach od reki czuje mrowienie...... matko denerwuje sie tymi włosami tak mi wychodza ze jak przejade sobie reka po głowie to juz jakis włosd na rece.............. a jak bede łysa????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Mamusia dziś o niebo lepiej:) "Stary" spał u Szymka-bo go przeziębienie bierze.....także chrapania nie było......ja z synkiem -właściwie z synkami bo Antoni nad ranem już został tez z nami w łóżku ... Wczoraj Szymon był wniebowzięty,jak zasypiał wtulony w mamę:) eh i znowu była seria dziwnych pytań:) jedno z nich :Mamusiu czy ja jestem ładny?bo wiesz jak patrze w lustro to widzę siebie brzydkiego:( hehe no i troszkę go dowartościowałam i usnął szczęśliwy.....mały facet:) A dziś jaki obrazek zrobił rodzinny dla mnie....nas troje-"patyczaki"-nawet Antek w wózku i torba do wózka narysowana:) bo jak stwierdził bez niej ani rusz a przecież Szymon totalnie nie potrafi i nie lubi rysować-szok!!!! 🌼 Dyśka pierwsze 2 dni najgorsze :( dziś już pewnie będzie spać lepiej.Ja przez ta frejkę troszkę przyzwyczaiłam małego do spania z nami.....ale teraz już nie ma problemu jak go odkładam.....Kochana spróbuj ją kłaść obok siebie -nie na sobie.....no ta rozwórka to nowość...jak ja przyzwyczaisz to potem nie dasz rady......niestety.....wiem że płacz jest straszny...bierz na ręce....usypiaj w pionie i odkładaj .....pamiętając aby stópki były wyżej-nie zwisały .....ta wasza rozpórka jest o tyle lepsza że dziecię się tak nie poci...mój Antoni ma nakaz 3 godziny -godzina przerwy, w nocy do 5 spać i jak mu ją zdejmę masakra spocony-cud że jeszcze odparzeń nie ma:)Także kochana bądź dzielna.....dzieciaczki nasze szybko się adoptują do nowych warunków.....gorzej niestety z nami:( heh...ale pomyśl że to dla jej dobra.... 🌼 Monia mój tez mnie bije, szarpie za włosy,drapie.....masakra nos mi tak podrapał że szok-już nie mam siły do tych paznokci jego-cała buźka podrapana....:( obcinam a i tak zawsze coś bokiem się zrani.... A i ostatnio Antonio ma dziwne przyzwyczajenie -kładzie sobie rękę na twarzy rozłożona i wbija w twarz jakby była przyklejona......rety skąd mu się to bierze....?dziwnie to wygląda......:( a wczoraj podczas kąpieli po raz pierwszy się prawie przewrócił z pleców na brzuch-prawie bo mu nie wyszło ale obrót prawidłowy:D Rośnie Skrabuś mój mały:) Lecę -odezwę się potem ....normalnie jakbym kamień zrzuciła z karku jak nie ma tego bólu głowy......eh dziś mogę wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
olka zapytaj tesciowa o jakis sposob na wypadanie wlosow - na pewno cos doradzi:) i nie zapomnij o nas bo my sie tez zmagamy z tym problemem:) Taki zarcik - mam nadzieje ze humor sie poprawi:) Mamusia strajk jak nie wiem:) Ja jestem usprawiedliwiona bo od wczoraj bawilam sie w malowanie twarzy mojemu starszakowi i mysle ze za moje zdolnosci piter powinien miec pierwsze miejsce mimo tego ze postac oklepana:)dodam foty do galeriusa potem:) A ty dan mos dodaj swoja superbohaterke:) juz wczoraj myslalam ze ja dodalas a tu zonk ino jakis babsztyl z twoja małą:) Moj mnie skopal niemilosiernie w nocy.... Ostatnio ma tak ze w czasie snu obraca sie o 90 stopni... Normalnie brzuch mam wymasowany:) od mojego najlepsza przytulanka jest pielucha tetrowa:) niezastapiona przy usypianiu:) no i jak chce mu sie spac to tak slodko chwyta sie za paluszek w rece i tak kreci nim nad soba:) a piszczalka z niego tez jest:) on sobie swoje piesci gryzie ze czasami sa juz cale czerwone... A i wczoraj cos za ucho sie lapal i je tarmosil,myslalam ze go boli ale dan mos mnie uswiadomila ze po prostu/je odkryl:) sorki ze o sobie tylko ale musze obiad zrobic poki spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, a Twoja córcia miała dysplazję? Bo my mamy wynik rtg i USG prawidłowy, tylko lewa nozke Ninka słabiej odwodzi. Zastanawiam sie dlaczego od razu ta rozwórka? Ten aparat stosuje sie przecież przy dysplazji...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolcia zapomniałam o Tobie:)nie boisz się z Maleństwem śmigać po marketach ? miluchna i olka też teraz zobaczyłam wasze posty:) pozdrawiam do później.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dyska u nas tez prawie ok mamy -ale słabe odwodzenie lewej nóżki.....Ib graga dowciapna kobitko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla on od malutkiego ze mną wszędzie jeździ i nie boje się, w sumie to nawet nie mam wyboru bo nie ma mi z nim kto zostać, zawsze mam troche stracha żeby się mi podczas jazdy samochodem nie rozpłakał, ale jak narazie jest OK ;] ... Graga u nas też tetrowa pieluszka to najlepszy przyjaciel Wiktora, tuli ją i rozkłada sobie na buzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla ja ze swoim tez po markecie jezdze a w sobote zaliczylismy pokoj kierownika w sklepie bo tak sie darl ze musialam go nakarmic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×