Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Moja dziecina śpi więc mam czas na kafe:-) Olka nie daj się teściom powiedz im wprost co Ci siedzi na wątrobie będzie i w ten sposób może coś do nich dotrze. Diana to według mnie nie jest ani dużo ani mało. Sebuś waży właśnie gdzieś w okolicach 6kg dowiem się 14 albo we wtorek bo nie wiem czy będą go ważyć w związku z tą narkozą do zabiegu:-( zobaczymy jestem dobrej myśli. Mam pytanie do mam, które dają już swoim dzieciaczkom kleik ryżowy na mleku modyfikowanym ile kleiku dajecie na jaką ilość mleka mm? i czy dajecie z butelki czy z łyżeczki ( mam smoczek do kleiku i chcę żeby pił na razie z butelki). A teraz pytanie ogólne:P:P co robicie jak macie chwilę czasu dla siebie w dzień - jak dziecko śpi, macie ugotowane i posprzątane? Ja przeglądam internet ( oczywiście najpierw kafe:-) ) i czytam książki - w ciąży je pochłaniałam a teraz od czasu narodzin Sebusia przeczytałam 3 i jestem w trakcie 4. Lubię też oglądać seriale ale to najczęściej z mężem bo mamy takie ktore razem oglądamy ( Once Upon a Time i Supernatural) chociaż mam takie które sama oglądam (Przepis na życie i Covert Affairs). Pewnie jakaś pomarańczka się przyczepi ale mam to gdzieś:P:P miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
angel jak to co robimy? Siedzimy na kafe a jak nie to sie spotykamy razem i balujemy a dzieci wszystkie do jednego pokoju:) ogolnie zapraszam bo dzisiaj piatek:) moj ma drzemki po 30min wiec duzo nie zrobie,jak nie ma nikogo w domu to nawet obiadu nie robie tylko dzien wczesniej cos nagotuje albo mam cos zamrozone... A tak tto pranie wstawie,przewaznie pralke laduje na wieczor a rano wlanczam...cos tam sie pokrece po chalupie,jak mam ochote to prasuje ciuchy,czasami trzeba po dziecko jechac do przedszkola,czasami do sklepu wyskoczyc:)jakos dzien zleci:) Olka ze sie spytam a twoi rodzice?gdzie mieszkaja?nie mozesz do nich pojechac na jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam za duzo czasu wolnego w dzien bo moj skarb robi sobie drzemi po 20min,szybko sie regeneruje i domaga sie towarzystwa,zajmie sie karuzela przez jakis czas ale potem sie juz wkurza...dzis mielismy znow rehabiltacje,byl padniety po niej,szybko go wykapalismy,zjadlbutle .10min pospal i wariuje w lozeczku od godz,rozmawia ze swoimi przyjaciolmi i piszczy,to dziecko jest niezniszczalne,baterie ma alkaiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna hehe no to pogratulować dzieciaka :) Mój padł o 20, nawet butli nie dokończył.A co ja robię? Różnie, zależy jak śpi. Czasem prześpi godzinkę a czasem co kilka minut jest płacz więc biegam np z kuchni do pokoju i na raty robię obiad. Dziś był o 10 alergolog, 11 robiłam naleśniki, potem o 13 do ginekologa, spacer do apteki, jednej, drugiej bo w tej pierwszej nie chcieli mi mleka na receptę sprzedać bo było zapisane 4x120 a nie 4x120 ml! Po powrocie ściąganie pokarmu i moja drzemka bo noc była koszmarna. Tylko, że tyle co się kołdrą przykryłam to już płacz. Więc go wzięłam do siebie do łóżka i spaliśmy ze 2h. Od razu lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mój synuś zjadł dziś w dzień 70 ml mleka jeju jak sie ciesze.. Ale teraz na noc jak zwykle 60 ml ,znów go dziś w nocy wybudze choć troszke zje.. olka25ul --mam to sasmo co Ty normalnie rece opadaja ja to mam jeszcze siostre teściowej --starą panne ani jednego dziecka nie wychowała a mądrzy sie jakby wszystkie rozumy zjadła.. Wczoraj tak mnie wkurw.. ,ze aż sie poryczałam w twarz mi sie śmiała ,że przesadzam z małym i że wyszukuje mu chorób ,echh szkoda gadać .. Dzwoniła do mnie pielegniarka środowiskowa ,że w poniedziałek przyjdzie do nas wizyte bo mały bedzie miał 4 m-ce i musi być --też w waszych miastach tak jest ,że przychodzi środowiskowa? ALE mnie wkurza ta reklama co mi wyskakuje ,oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja dzisiaj do tego czasu wolnego to za dużo nie miałam, w przerwie was czytałam, ale żeby napisać, to już czasu nie było.. miał w sumie 2 drzemki po 20 minut. no i na spacerze godzinka spania. niestety mojego małego nie interesują zabawki, czasem grzechotka, ale karuzela to w ogóle. więc jest bardzo zajmujący.. a jak mnie nie widzi więcej niż 10 minut i jest z moim M. to płacze.. no a tak to też robię obiad na raty, czasem uda się coś posprzątać.. ogólnie tego czasu jest coraz mniej. żeby mi nie marudził czasem przenoszę małego w bujaczku, bo innego wyjścia nie widzę. xxx Ola nie daj się teściom, Twój M. też musi jasno określić się swoim rodzicom, a nie że nic im nie powie. Po prostu stanowczo, albo Ty to zrób. bo będzie coraz gorzej. xxx Diana w sam raz waży. Dziewczynki tak szybko nie przybierają na wadze. Mój w 3 miesiącu ważył 6,5kg ale to facet :) teraz coś około 7kg. xxx miluchnaa 3 miesiące i 11kg? OMG. a jak duży się urodził? może z 5kg? jeśli na piersi to pewnie szybko zrzuci, ale tak czy siak coś za dużo.. fajne te pioseneczki, mój też chwilkę popatrzył. xxx marla współczuje tych diagnoz, niepotrzebnego stresu.. jejku, biedna co musiałaś przeżyć.. moim zdaniem lekarz też nie powinien od razu tak straszyć. tylko też kazać zrobić badania, a nie najlepiej prosto z mostu i człowieka załamać.. xxx Ania3107 podziel się pierogami.. :)) też za mną chodzą.. :)) ale z moim skarbem to nie ma szans, żeby zrobić. dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie przyjdzie bo jej chyba podpisałam juz kartke na wszystkie spotkania, ale jestem z nia tak umowiona ze jakbym potrzebowala jej rad to moge do niej pisac i dzwonic o kazdej porze dnia i jak bedzie potrzeba to przyjedzie:) taaaa reklama KUPMY SE TOREBKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wbić się nie dam rady, więc czytam i nie piszę. Mam gorsze dni i tyle :( tak bywa czasami. Ale jestem na bieżąco i duchem z wami. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia --przytulam ..ja czesto łapie doły po urodzeniu zrobiłam sie straszna beksa --a zawsze twarda sztuka byłam -tak działa na mnie mój synek ,ze z byle powodu rycze.. Pozarłam sie z swoim M --ściełam dziś włosy i to dość radykalnie bo z pazurków mam króciutkie teraz ale tak mi wypadały wszędzie były nawet w pampku u Kubusia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia mam focha ;> i ty wiesz dlaczego laski padam na twarz... wczoraj mnie tak wywiało na ligocie (teren otwarty) ze mnie ucho pobolewa i jakas taka w y j e b a n a jestem;/ sciagam cycki i ide w kimono bede czytac z wyra :) Dagniesia to niezła różnica wieku :) czemu tak długo czekałaś ? a bratowej strzel z liścia, cóż się bedziesz z plebsem zadawac.... olka kartoflanka mnie dzisiaj rozbawila 0 mój ma non stop luzna kupe i musze wypróbowac... od tesciowej mózg musiałabys wyciagnac i wyprac w pralce - chociaz szkoda pralki.... dziecko 11 kg mnie tez zadziwilo.... monis mialas napisac co alergolog powiedzial - znajac lekarzy może nic nowego.... ech i znów ta tasia.... marla kochana ja to bym na twoim miejscu 3 razy ze swiata zeszła.... oczywiście ze stresu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i mój Dominis dzisiaj od południa diabeł wcielony.... natalie "fajne te pioseneczki, mój też chwilkę popatrzył. " ominelam jakiegos posta bo nie kumam o co chodzi.... a moze jestem tak zmeczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie tamto dziecko urodzilo sie z waga 3,500 wiec normalnie,calt czas jakos mi z glowy to wyjsc nie chce bo nie moge sobie wyobrazic jak moj Mati by wygladal jakby teraz wazyl o 4kg,masakra.. Graga bo wrzucilam linka z piosenkami http://www.youtube.com/watch?v=lhVR1FDXS5E,moj lobuz dzis jak mu wlaczylam to az zapiszczal z radosci,juz zna:) u nas polozna byla 6razy,tez juz nie przyjdzie,podobnie jak u Gragi mozna dzwonic w kazdej chwili,zreszta ona nam polecila tego rehabilitanta... Monis ty nie maz chyba tak zzle z Tadziem i jego spaniem ,skoro masz czas pasztety piec czy inne pysznosci,ja ograniczam sie jedynie do jakis dan jednogarnkowych albo malo wyszukanych...bo nie dam rady przy moim rojberku wiecej zrobic,dobrze ze w nocy ladnie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga przecież napisałam Ci na fb a Ty mnie olałaś ;) Kochana nie pij tyle to będziesz rozumieć posty :P xxx Dostaliśmy zniżkę na mleko a testy powiedziała, że w drugim półroczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesiu super ten utwor,a szwagierke masz buraczanke-nie przejmuj sie,jednym uchem wpusc,drugim wypusc,niech sie buja... Ja tez sie juz zwijam do spania,sorki za bledy ale spiesze sie...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna jak byś nie mogła nic kupnego jeść to też byś piekła ;) Ja chleb i coś na chlebek wole mieć swoje bo nigdy nie wiadomo co tam za niespodzianki w środku. A zazwyczaj robię to wieczorem jak już mąż w domu więc dzieckiem się zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja tez czasem schab czy karczek zobie do chlebka,czy nawet boczek ale ostatnio na swieta robilam a tak to mi sie nie chce... wlasnie robie z mezem zaklad o ktorej sie mlody przebudzi ,po wczesniejszej rehabilitacji spal od 21 30 do 6ej rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też piekłam schabik do vhleba kupiła kawał bo był w promocji i widze ,ze smakuje rodzince Byłam wczoraj w pracy w kadrach mam już wstepnie wyliczone ,że po 20.05 wracam do pracy serce mi peka na sama myśl mam o tyle dobrze,że moja córka pracuje w systemie 2na 2 dni więc niania bedzie 2-3 dni w tyg bo ja wekendy mam wolne .. Bedzie płacona tzw 13 -ta pensja w pracy a ja nie załapuje sie bo niemam w 2012 r przepracowanych 6 m=cy bo od 26 marca byłam na L4 ,szkoda myslałam ,że wpadnie dodatkowa kasa bo w lutym szczepinie znów ,dobrze że chociaż pneumokoki mamy za free bo wczęsniak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia37 o wide ze jestesmy w podobnej sytuacji..... graga moi rodzice mieszkaja na dole a my mamy osobne mieszkanie zrobione do góry wiesz ja czasem sobie tak juz myslałam ze jak bym mogła gdzies wyjechac to z miejsca ale niestety nie mam do kogo....... wczoraj o 20 marcin zadzwonił do ojca zeby sie dowiedziec co chciał ze tak wydzwaniali a on powiedział ze chciał zebysmy sie przesli spacerkiem do nich no kurwa beda mi mówic gdzie mam chodzic na spacer jeszcze dodam ze było cos koło 17 i powiedział ze jak ola chce to moze dzis małego przyprowadzic ja sie wkurzyłam ze mi sie tak narzucaja i nap. smsa do tescia i tesciowej sms był tej samej tresci (JAK BEDE COS POTRZEBOWAC TO ZADZWONIE) jak do nich nie dotarło to juz naprawde uzyje ostych słów mam ich gdzies niech sie obraza przynajmiej bede miała swiety spokój... tylko jak sie cos mówi do mojej jebnietej tesciowej i ona robi miny i udaje jakby nie wiedziala o co chodzi...... mówie wam dziewczyny poprostu PRZEJEBANE Z NIMI.................. no kurwa niech mi dzis którys inpo zadzwoni...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jak któras mecza juz moje opowiesci o tesciach to omijajcie mój post wiem ze ciagle o nich pisze i moze dla kogos to byc meczace ale jak tu wam nap... to mi jakos na serduchu lepiej i jeszcze porade dostane..... uciekam sprzatac wiecie okna. polerka, pastowanie prasowane i te sprawy ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki , co za nocka. Chyba synek wie,że mama przybita z lekka. Zasnął przed 22, jakoś marudził od południa i mimo kąpieli po 19 to i tak późno zasnął. Budzę się 4.10 a dziecko śpi!!!!! I spał do 6.10 od 22 - no szok :D A mało tego słyszę,że odzywa się, a on gada do zabawek. Myślałam,że to ryk będzie,bo nie wstał na jedzenie a on wręcz przeciwnie. No i zjadł i dalej śpi - tradycyjnie z tatą na moim miejscu. xxxx Graga mój telefon się zepsuł, a właściwie coś z siecią u mnie nie tak , bo nie dochodziły do mnie smsy, moje wysłane miały status ,że czekają. I pomyślałam,że coś nie tak, odświeżyłam ustawienia wiadomości, włącznie z tym numerem co to musi być, by smsy szły. I co, w ciągu 15 minut dostałam 30 smsów, zaczęłam odpisywać i gdyby nie Moniś, która napisała,że smsa wysłała dzień wcześniej - a ja jej po 24 h odpisywałam :P to bym się nie zorientowała,że od 2 dni coś z nim nie tak było. Więc odpuściłam dalsze odpisywanie, także sorki :) xxxx Co do konkursu - dzięki wielkie za głosy :) zaczął się nowy etap, bo to miesięczne konkursy, ale nie wiem czy chęci mam wystawiać jakieś zdjęcie :) xxx Olka zmieńcie numery telefonów :D a tak serio, ja myślałam,że mam przesrane a tu chyba niestety u was znacznie gorzej :( xxxx chciałabym wam wszystkim odpisać ale nie da się, także bez obrażania :D xxx Agulka,Marla wam też zaraz odpiszę na fb, sorki, cięzkie dni mam, pozbierac się nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, a właśnie, że się OBRAŻAM!!!!!!!!!! XXXX My dziś świętujemy - Liwiuś kończy 4 miesiące :) xxxxx Miłego weekendu, ja dziś wybywam na expresowe zakupy, Liwia zostaje z Pawłem a ja szybko do galerii, bo jak sobie czegos nie kupię to mi chandra nie minie. A w tym tygodniu mam sie zameldowac w pracy, bo dzwonią za mną, żebym się pojawiła i określiła co z powrotem... trza jakoś wyglądać :) więc nowy ciuszek wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola, mnie twoje wypowiedzi nie męczą - wręcz przeciwnie:) i myśle że są przykładem dla niejednej z nas że trzeba doceniac to co sie ma a nie narzekac bo taka zasada :) a jeszcze sie spytam co twoi rodzice na to ? jak masz dobre układy z mamuska to powinna wygadac teściówce:) a co do wyjazdu to zapraszam do mnie z Frankiem, u mnie jest gdzie spać, mąż w delegacji, odpoczniesz psychicznie:) przemyśl to :) mamusia no widzisz a ja myslalam ze mi na złość zrobiłaś :) ale mnie to ucho boli;/ wysłałam mame po jakieś krople do apteki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia i strzel sobie sete na poprawe humoru - działa :) a i przy okazji laktacja sie poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naryzowa1
Hej dziewczyny jestem mama pazdziernikowej Oli i chciałam zapytac czy Wasze dzieci przewracaja sie z brzucha na plecki i wyciagaja raczki po zbawki???? Bardzo prosze o odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
naryzowa moj przewraca sie z brzucha na plecy ale z plecow na brzuch juz nie, jak ja mu pokazuje jak sie ma przewracac to widze ze juz zakumal ze sie ta reke wyciaga... Z brzucha na plecy wyglada to tak jakby go przewazylo na jedna strone i bach na plecy... Trzyma glowe wysoko na lokciach... Rece wyciaga do zabawek zawieszonych na pałąku z zabawkami, lub do tych na leżaczku, próbuje chwytać ale na razie jest to raczej walenie w nie z całej siły i od czasu do czasu udaje mu się coś tam chwycić i do buzi...jak wloze mu grzechotke do reki - nie ciezka - to utrzymuje ja w rece ok minuty...zauważyłam że jak daje mu butle z moim mlekiem zciagnietym to ma odruch trzymania butelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś Patryczek waży 5140 i ma 62cm. A krystianek w styczniu skończył 2 latka i waży 11 kg i ma 83,5cm więc to 3 miesięczne dziecko to musi wyglądac jak wielki pączuś chyba ważąc tyle co mój synek. Mamusia dawaj zdjęcie swojego my tu tak cię wspierałyśmy głosikami a ty co teraz się poddajesz??? :) Mój synio tez dziś obudził się z dobrym humorkiem pobawił się i zasnął :) Teraz po cycusiu padł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Naryzowa 1 nasz synek przekreca sie plecow na bok. Z brzucha na bok jeszcze nie. Zabawki co zwisaja dotyka i uderza. Macha wlozona w raczke grZechotka, we wtorek skonczy 17 tyg. Wazyl 7 kg kilka dni temu. Jest wesolym dzieckiem. Ciagle sie smieje takze do obcych i placze jak chce spac. Nawet jak glodny nie placze tylko sie slini i lapki zajada. **** dziewcZyny ja nadal na diecie i schudlam 2.5 kg. u nas pogoda ladna. Czytalam was na tel i maaaasa tego bo od kilku dni nie bylam. Przed @ jestem i tak sie kloce z moim. Sama prowokuje klotnie. Niech ten okres przyjdzie bo sama ze soba nie wytrzymuje.**** Monis83 ,Rzodkiewa ja odkad kapie Misia w oilatum i smaruje kremem oilatum nie ma skory czerwonej tylko rano troszke sucha.musze isc do lekarza zeby recepte wypisal to bedzie za darmo bo tak to 15 funtow na miesiac . **** Olka wspolcZuje tesciow. Moi byli 3 tyg temu ostatnio dzieki bogu. Sa spoko ale nie na dlugo he he. Rady tesciowej to nie wiadomo cZy smiac czy plakac. ***** Mimba cZy Twoja coreczka ma na imie Mimba czy tylko tak nazywasz bo w galeriusie masz napisane Mimbka. *** Diana26 nie ma jak zakupy :-) koncze pisanie bo juz sie maluszek naspal. Tradycyjnie pol godz z zegarkiem w reku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×