Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość Agulka76
Tusia ty masz taki sam termin porodu jak ja:-) Ładne fotki mamusia odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, można do was dołączyć? jestem wg usg w 12tyg 4d, termin porodu 14.10. jestem z warszawy. obecnie ten tydzień jestem na zwolnieniu bo w ubiegły weekend dopadlo mnie silne przeziębienie, a dziś na domiar złego wyskoczyły mi 2 opryszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słiczne fotki dziewczyny:)macie cudasne brzuszki:)dodałam 7fot:P zaszalalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia sliczne dzieciaczki ;) a Lenka bardzo do Ciebie podobna ;) Bp Marcelek chyba po tacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii twój synuś tez słodki;)racja Lenka to czysta ja,a Marcelek istny tatus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj cały dzień w rozjazdach:) Postanowiłam trochę o siebie zadbać i wybrałam się na zakupy i do fryzjera a potem na duże lody:) Wy tak szybko piszecie, że nie nadążam z czytaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi dziewczyny na genetyczne badanie kiedy się wybieracie??? Bo ja ostatnio byłam u lekarza i zapomniałam się zapytać a do wizyty jeszcze dwa tygodnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wlasnie wrocilam z badan prenatalnych. wszystko idealne!12 tydzien ciazy termin na 20 października. i najwazniejsze: bedzie synuś!!!siusiaka mial sterczacego ze ho ho:) az pani doktor sie smiala, mąz dumny jak paw:)az dziwne ze tak wczesnie jest juz widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
To masz termin tak jak ja Byłam na usg we wtorek ale jeszcze nie było widać płci Lekarz powiedział że na następnej wizycie już powinno być widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem :) Zanim napisałam to przeczytałam kilka stron - ale napisałyście, ale jak ja się z Was pośmiałam hihihihihihi komentarze do brzuszków itd. Super :D No a ja: byłam najpierw u fryzjera, potem córkę do babci (byłej teściowej) zawiozłam, ja na wizytę a potem po córkę i trochę zostałam u byłej teściowej na herbatce. Z córką jutro do lekarza rano. No a wizyta: głupio mi było bo koleżanka gin wzięła mnie bez kolejki wyjątkowo, a te wszystkie dziewczyny z brzusiami siedziały i dziwnie patrzyły :/ Wizyta w miarę szybka, nie robiła mi usg bo miałam kilka dni temu i będę mieć prenatalne 16 lub 17 kwietnia. Dostałam skierowanie, więc nie płacę - ale gdyby coś się działo to będę zmuszona powtórzyć już płatnie. Dostałam też skierowanie na toksoplazmozę - bezpłatnie :D no i mocz i morfologię. Jej mama wykonywała mi ostatnie usg co tętno sprawdzali dziecka, co tak długo było ... i przy okazji sprawdziła krwiaka - okazało się,że on mi się wchłonął ale nie chciały mi mówić, bo wiedzą,że zaczęłabym sprzątać i nie oszczędzać się. Jestem ciut zła, bo ja się martwię a go już nie ma !!! ehhhh No ale może i lepiej, zważyła mnie 1,2kg do przodu, na moje pytania ( 14 szt.) odpowiedziała bez problemu. Detektor tętna płodu można kupić,ale nie przesadzać z częstym włączaniem itd. Ale dziecku nie zaszkodzi:) Nadal mam brać duphaston ale 2 razy po 1tabl. i kupiłam za 32 zł, do tego magnez i no-spe oraz nadal kwas foliowy i witaminy. Seks - odpada ... trudno. Mam się nadal oszczędzać bo to,że nie ma krwiaka - to nie znaczy ,że nie powstanie nowy ... Bóle z prawej strony kłujące - to możliwe,że od szwu z poprzedniej ciąży. Wyniki - mam lekko obniżone niektóre parametry - wg niej jeśli nie zacznę normalnie jeść grozi mi anemia - mimo dobrego wyglądu. A wcześnmiej mówiła,żeby nie przytyć za dużó bo i tak jestem duża :D Na wzdęcia nie da się nic poradzić, wiele kobiet tak ma, mówiła,żebym starała się do 18 jeść ,częściej ale w mniejszych ilościach. Więcej warzyw niż owoców. Basen -odpada, bakterie i infekcje ... Kremy mogę stosować na brzusio i ciało, chyba,że zacznie mnie swędzieć skóra to nie. Pytałam o płyn do higieny intymnej - odradziła, lepiej mydło dla dzieci lub biały jeleń. Zwolnienie nadal mam, na miesiąc. Na koniec było coś co mnie zatkało, ale powiem innym razem, nie będę was i siebie raz jeszcze stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia - dobrze, że wszystko w porządku! dbaj o siebie koniecznie ;) ja dzisiaj również byłam u lekarza, maluch ma trochę ponad 3,5cm, wszystko jest w porządku. torbiel zaczyna mi się wchłaniać na szczęście. za 2tyg mam kolejną wizytę, tym razem usg prenatalne. lekarz stwierdził, że schudłam i wyglądam nieco blado. oczywiście delikatny niedobór żelaza. hmm, w czym jest dużo żelaza? bo już mam dość jedzenia zielonych warzyw ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastekzkremem to ty też masz tak jak ja , za 2 tygodnie prenatalne, fakt my jakoś w tym samym chyba czasie :D co do ilości żelaza, nie mam pojęcia ale w necie zapewne dużo informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dziewczyny, że wszystko w porządku:) Wy to zawsze się rozpiszecie jak było na wizycie a ja to zawsze tak ogólnikowo. Zawsze połowa mi z głowy ucieknie tego co się dowiedziałam i miałam wam napisać a jak się już przypomni to już zmiana tematu następuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TUSI I MARYJKI :) nikt nikogo nie wywalał, gdybyście poczytały wcześniejsze posty to widziałybyście ,że zmniejszyłyśmy tabelkę do aktywnych mam, z zaznaczeniem,że inne mamusie mają się dopisywać,gdyby się pojawiły ( wiadomo różnie to zpisaniem bywa...) i tak właśnie ma to funkcjonować. NIKT NIKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TUSI I MARYJKI :) nikt nikogo nie wywalał, gdybyście poczytały wcześniejsze posty to widziałybyście ,że zmniejszyłyśmy tabelkę do aktywnych mam, z zaznaczeniem,że inne mamusie mają się dopisywać,gdyby się pojawiły ( wiadomo różnie to zpisaniem bywa...) i tak właśnie ma to funkcjonować. NIKT NIKOGO NIE WYWALAŁ :) :) :) Także spokojnie, dopisujcie się kochane a maryjce - dużo zdrówka dla synka :( dzieci chore to niestety smutek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia super że wszystko w porządku :) dziewczynki super pomysł z tymi zdjęciami fajniutkie foteczki :) ehh przynajmniej wiem że nie tylko ja mam duzy brzusio jak na ten tydz :) dziękuje za pochwalenie mojej fryzurki ( nie wiem już komu bo tyle postów że hoho :) wstawiłam jeszcze ze slubu jedno ah kiedy to było :) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa wiem że w burakach. od dwóch tygodni codziennie dostaję kubek domowego barszczu. w tym tygodniu nawet mamie wreszcie udało się go dobrze doprawić. aż jestem z niej dumna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastektku duzo zelaza jest w naci pietruszki ale to tez zielone:) ale mozesz sobie robic taki koktail z yogurtu nat i naci pietruszki, moja znajoma tak robila i wyniki sie jej poprawily dziewczyny a moge jak narazie wyslac zdjecia z pierwszej ciazy? padl mi aparat w telefonie a facet w podrozy i nie mam czym zrobic nowych. maryjka dopisuj sie do tabelki aha czy macie problem swedzenia skory? mnie zwlaszcza swedzi na szyji i nie wiem czy mam sie martwic, proszku nie zminialam, plynu do plukania tez, zadnych nowych kosmetykow......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wizytę poszłam z kartką i wg niej pisałam do was :) Macro, to powiesz mi do jakiej gin chodzisz? w Białymstoku czy innym podlaskim miasteczku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że to tak nie działa:D Ja idę spać dziewczynki, wręcz padam na mordkę:) Coś za dużo latania dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia dobry plan :) chyba zrobie podobnie ja mam rodzić w sobotę wiec mam dwa wyjsćia albo urodzić 2.10 i na weekend do domku albo się wstrzymać do 8.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×