Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

pazMama to fajnie,że dziewczynka - skoro chcesz :) a co na to twój ??? też zadowolony?? A co najważniejsze - że dzidzia rozwija się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, po wczorajszej wizycie jestem zadowolona:-) wszystko w porządku, dzidzia ma 13 cm i strasznie się wierci, Lekarz nie zlecił żadnych badań bo wyniki mam bardzo dobre. Jedyne co mnie dziwi to to, że według moich obliczeń jestem w 18tc a lekarz wpisał 17tc. Na ostatniej wizycie 22 marca miałam wpisany 10 tc no więć 15 maja wychodzi 18tc, mogłybyście sprawdzić to ze mna? Acha no i będzie SYN:-) więc od razu aktualizuję tabelkę Mój chłopak był ze mną na USG, ale miał radochę hi hi NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32.........Radom............22.09.12. ......SYN i SYN nata_lie.............25.........Z.Góra............29.09.12 .......SYN Rzodkiewa..........27.........sl/Anglia..........7.10.12... .....SYN klara.klara..........37.........mazowieckie.....10.10.12. .......SYN Moniś83..............28 ........Warszawa........14.10.12........SYN eljotka..............26.........Krosno............14.10 .12.......SYN!! emachines.........29..........Śląskie...........20.10 .12........SYN Inga23..............23......... mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA Ania3107............25..........dolnośląskie....16.10.2012.......SYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mogę dołaczyc do formu...:) Jestem w 17 tyg. Termin mam na 28.10.2012 r. już nie moge się doczekać mam nadzieje że uda mi się donosic ciązę ponieważ długo na nia czekałam... Jak narazie niestety szyjka sie rozwija za tydzień pomiar szyjki... Czy któraś z was ma podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32.........Radom............22.09.12 . ......SYN i SYN nata_lie.............25.........Z.Góra............29.09.12 .......SYN Rzodkiewa..........27.........sl/Anglia..........7.10.12... .....SYN klara.klara..........37.........mazowieckie.....10.10.12. .......SYN Moniś83..............28 ........Warszawa........14.10.12........SYN eljotka..............26.........Krosno............14.10 .12.......SYN!! emachines.........29..........Śląskie...........20.10 .12........SYN Inga23..............23......... mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA Ania3107............25..........dolnośląskie....16.10.2 012.......SYN Marla................31.........mazowieckie....13.10.2012.......SYN WOJNA IDZIE-JAK TO MÓWIŁA MOJA BABCIA-TYLE CHŁOPAKÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja już po urlopie. Mały został na kolejne dwa tygodnie z dziadkami w Kołobrzegu - z jednej strony cieszyłąm się, że będzie się "jodował", a z drugiej to nasza pierwsza rozłąką :/ On bawi się świetnie, a ja bardzo tęsknię... ale to dla jego zdrowia, więc przetrwam do 26 maja. Wczoraj byłam u lekarza i na 90% będzie dziewczynka :) mam taką cichą nadzieję, że do następnej wizyty siusiak jest nie urośnie :) NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32.........Radom............22.09.12 . ......SYN i SYN nata_lie.............25.........Z.Góra............29.09.12 .......SYN Rzodkiewa..........27.........sl/Anglia..........7.10.12... .....SYN klara.klara..........37.........mazowieckie.....10.10.12. .......SYN Moniś83..............28 ........Warszawa........14.10.12........SYN eljotka..............26.........Krosno............14.10 .12.......SYN!! emachines.........29..........Śląskie...........20.10 .12........SYN Inga23..............23......... mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA Ania3107............25..........dolnośląskie....16.10.2 012.......SYN dan-mos.............33..........Katowice........19.10.2012...CÓRECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, przeprszam, wrzuciłysmy tabelkę w tym samym czasie - już się dopisałam po Tobie NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32.........Radom............22.09.12 . ......SYN i SYN nata_lie.............25.........Z.Góra............29.09. 12 .......SYN Rzodkiewa..........27.........sl/Anglia..........7.10.12. .. .....SYN klara.klara..........37.........mazowieckie.....10.10.12. .......SYN Moniś83..............28 ........Warszawa........14.10.12........SYN eljotka..............26.........Krosno............14.10 .12.......SYN!! emachines.........29..........Śląskie...........20.10 .12........SYN Inga23..............23......... mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA Ania3107............25..........dolnośląskie....16.10.2 012.......SYN Marla................31.........mazowieckie....13.10.2012 .......SYN dan-mos.............33........Katowice..........19.10.2012...CÓRECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan mos-podziwiam Cię.....że zostawiłaś swojego skarba:)dobrze wam to zrobi:)mój to chyba by się zapłakał na śmierć;) dziś robię dla Szymcia:http://www.winiary.pl/przepis.aspx/68104/wafle-z-galaretka życzę miłego dnia wszystkim mamusiom-w Lidlu akcja na dzień mamy leginsy i spodnie w atrakcyjnej cenie:)polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla - mój to "włóczykij" :) zostanie z każdym, a za dziadka dałby się pokroić :) No cóż - ze mną gorzej - ja w drodze powrotnej płakałam od Kolobrzegu do Gliwic, już mąż miał mnie dość, a mały - mały świetnie się z dziadkami bawił, bo dzwoniłam tam chyba ze 100% razy :) Pięknie w nocy śpi, a w dzień szaleje, więc staram się być spokojna i jestem dobrej myśli, że jakoś damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla tyś jest wielka:) do mnie gazetki z lidla nie dochodzą, więc gdybym sama nie weszła to bym nie zobaczyła:) dzięki wielkie, tylko szkoda że te spodnie i tunika jest tylko w rozmiarach od S-L, czy oni uwazaja ze wszyskie mamuski sa szczuple?? ja to se chyba to na nos zaloze:) ale stanik i leginsy sobie na pewno kupie, a leginsy to chyba 2 pary bo ja takie teraz mam i mi sie w nich dobrze chodzi, a ja za moje dalam 40zł;/ no a na wafle tez mi smaka narobilas, tylko szkoda ze przed chwila ze sklepu wrocilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ciekawe czy dla mnie starczyyy tych leginsów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, pamiętacie mnie jeszcze. Nie odzywałam się bo miałam dość dużo rzeczy do ogarnięcia, ale już jest ok :) Teraz z kawusią poczytam sobie co u was słychać.... aaaa i u mnie będzie córcia, tak więc będę miała parkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie, że znacie płeć :) zazdroszczę. Ja muszę czekać do 28 maja na usg 3D, bo ostatnio maluszek się zasłonił i nici z podglądania. Teraz sobie leżę i patrzę na brzuszek, bo oprócz wyczuwalnych mocnych kopnięć, mogę już nawet zobaczyć jak mi skóra energicznie podskakuje.. cudny widok i to na pewno nie jelita..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, jestem :) ale tu cisza dzis , diana dziekuje za pamiec:*. super misie wczoraj udalo pierwszy raz nie czekalam w kolejce przyszlam i zaraz weszlam, bylo malo pacjentek wiec dluzej i dokladniej mnie badal. sprawdzil wszystkie narzady wewnetrzne czy sa na swoim miejscu i kregoslup, mozg, mowil ze powinno byc wszystko dobrze, macice mam dwurozną i rozrasta sie na jedna strone, ale nie powiedzial narazie czy beda jakies powiklania, jeszcze tego nie wie. szyjke mam prawidłową ale i sporą pozostalosc po krwiaku duphastonu juz mi nie dal ale kazal sie oszczedzac, mowil ze nie powinnam juz krwawic bo lozysko przesunelo sie calkowicie na tylnia sciane i daleko ok ujscia co jest super dobre :) serduszko bije ,malo sie wczoraj ruszal ( moze juz brakuje mu miejsca) ale widzialam jak prostowal i zginal nóżki :) mowil ze ruchow jeszcze czula nie bede bo jest ulozone plecami w strone mojego brzucha wiec ewentualnie narazie moze mnie kopac po kregosłupie :D z badan to tylko odczyn coombsa mam zrobic i narazie tyle. ale sie spisalam sorki :) aha i troche go zmartwila roznica wielkosci mozgu bo srednica wskazuje na 19 tyg i 2 dni a obwód główki na 18 tyg. no ale jeszcze moze sie unormuje , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że coraz więcej osób zna płeć maluszków. Ale rzeczywiście zatrzęsienie chłopaków :) Dotiuszka to czytaj szybko i opowiadaj co u Ciebie :) Inga myślę, że nic na to nie poradzimy. Chyba tam mają za mało ludzi. Ja nadal kiepsko się czuję przez chorobę. Wczoraj wzięłam już antybiotyk. Pogoda okropna więc humor też taki sobie. Zmykam oglądać seriale bo nudno mi troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na regulane ruchy dzidziusia...jednego dnia cos czuje nast nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś kuruj się aby jak najszybciej dojść do zdrówka, trzymam kciuki. Po ponad 2 tygodniach w końcu się wykurowałam, ale mało wychodziłam z domu :-( Ale fajnie, że tak dużo będzie chłopaków... ja niestety muszę czekać do 28.05 mam nadzieję, że dzidzia pokaże kim jest :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że u Was ok :) ja "biegam" i załatwiam co się da. Jutro córcia o 6 wyjeżdża na 2 dni na wycieczkę to i nerwa troszkę mam :( no ale bardzo chce jechać, więc niech jedzie.Byłam na zebraniu przed wycieczką - no i troszkę przepakować ją muszę, ponoć w tym rejonie będzie niestety padać jutro :( no ale cóż. Może nie będzie tak źle. A u mnie zaczęło padać, senna jestem, ale roboty troszkę to i nei ma co się kłaść. Buziaki wszystkim i witam nową mamusię :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakas masakra jest z moją przychodnią generalnieMadzia od czwartku ma tem, mówi że boli ją język, gardło i tak do dziś jest leki nie działają. Dziś ma powiększone węzły więc moja mama zadzwoniła do przychodni niby miejsc już nie było ale po awanturze powiedziły ż eok przyjmie lekarka i co siedzę tam do prawie 14 po czym lekarka wychodzi zamyka gabinet ( my ostatni byliśmy) ja się pytam a my ona że naszekj karty niema więc nie przyjmuje ja do rejestracji i tak jedni odyłają do lekarza lekarka do rejestracji ja się zdenerwowałam brzuch mnie rozbolał wydarłąm się tam i nic lekarka sobie gdzieś poszła wiec ide do domu. Po drodze spotykam mame koleżanki od Madzi z klasy i ta mi mówi że panuje szkarlatyna i mówi mi jakie objawy. I Madzia je wszystkie ma. Miała wysypke nawet takie kropeczki malusie czerwone no wszystkie te objawy i co a przychodnia ma nas w d.... więc czekam na męża i jedziemy gdzieś do ambulatorium. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz generalnie poszła spać i ktoś mi powie, że zdrowe 6 lotnie dziecko bez niczego zasypia? A ja jej pomóc nie mogę a faszeruje ją lekami pewnie niepotrzebnymi. No to się wyżaliłam troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania normalnie ci współczuję, a z takim zachowaniem w przychodni to ja bym poszła na skargę i zmieniła przychodnię.... pojedziesz do ambulatorium i na pewno jakiś lekarz zbada dokładnie twoje dziecko... normalnie aż się wkurzyłam czytając to co napisałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak słów na to wszystko, na naszą służbę zdrowia i szpitale ( choc pewnie nie u wszystkich tak jest)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu bardzo mi przykro, że masz takie problemy. Mam nadzieje, że dostaniesz się popołudniu do lekarza i córcia będzie szybko zdiagnozowana i wyleczona. Ja z moim synkiem też mam problemy z otolaryngologiem, na kasę chorych nie ma co liczyć. Niestety byłam zmuszona i nadal jestem chodzić prywatnie. Dziwi mnie jednak, że są takie problemy z lekarzem rodzinnym, może faktycznie lepiej zmienić przychodnię?. Daj znać co załatwiłaś, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu współczuje aż się sama zdenerwowałam jak to czytałam... mnie dzisiaj cos opetało sprzatam, piorę ułozyłam ubrania w calutkim regale, wymyłam suszarke na naczynia, jeszcze odkurzyc i pomyc podłogi... musze troche odpocząc bo plecy mnie bolą ale obiad mam z głowy teściowa przywiozła mi barszcz czerwony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mnie zgagulec piecze coraz mocniej czesciej.... Bleee tez tak macie..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu brak słow na te naszą służbę zdrowia normalnie aż włos na głowie się jeży:( Wczoraj byłam u gina i do końca nie jestem zadowolona z jej przebiegu jak kolejna wizyta będzie tak wyglądała to chyba przeniose się na NFZ. Otóż weszłam z godzinnym opóźnieniem( i pewnie dlatego gin tak bardzo pospiesznie chcial przeprowadzić wizytę bo za mną było z 10babek) był ze mną też mój chłopak:) Usg robił mi może z 3minuty a na 3d nic nie było widać i z tego powodu jestem najbardzej zła bo nawet nie próbował podejrzeć płci . Nie zalecił mi też żadnych badań a ostatnie mialam robione gdzieś w 8tc a jestem w 16tc nie wspomniał też nic o tym że mam zacząć brać jakieś witaminy więc cały czas łykam folik. Od początku ciąży ani razu mnie nie zważył ogólnie to za bardzo nie jestem z tego lekarza zadowolona mówię mu że brzuch czasami mi strasznie twardnieję to on że tak musi być, powiedziałam mu też że żylaki mi dwa wyszły na nodze to też stwierdził że tak ma być(myslałam że zapisze mi jakąś maść) a i mu mówię czy mógłby coś mi polecić na pryszcze bo strasznie mnie wysypało na twarzy to on na to że duzo pudru mam używać ale ostatecznie zapisał mi tribiotic do końca nie jestem przeonana czy ta maść jest aż tak bezpieczna ale skoro on ją przepisał sama już niewiem. Nawet nie puścił jak serduszko biję a i moję maleństwo ma niecałe 11cm wage też gin mówił ale z tego wszystkiego zapomniałam:) Na kolejną wizytę też idę z chłopakiem mam nadzieję że nie będzie miał aż takiego opóźnienia i wizyta przebiegnie w normalnym tempie:) Najlepsze jest to że kolejna wizyta wypadnie dokładnie w naszą 6rocznicę związku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×