Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

:) Fajnie, że wszystko dobrze! A na zdjęciu :) Jaki przystojniak :D Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co tak czekam na te ruchy i czekam nie raz mi sie wydaje ze cos czuje ale ja to chyba pewna bede dopiero jak mnie kopnie porzadnie normalnie... czy ktoras z was jeszcze ruchów nie czuje albo nie wie czy to wlasnie je czuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela jesli to cie pocieszy to ja zaczelam czuc okolo miesiaca temu cos tam w srodku a a ty masz termin pod koniec pazdziernika ja na poczatek wiec moze byc ze zaczynasz czuc ruchy swojego szkraba :) beda coraz mocniejsze i bardziej rozpoznawalne :) tylko sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela Ty dopiero 17 tydzień, więc spokojnie :) Ja długo pewna nie byłam, dopiero tydzień temu coś poczułam. Ale ogólnie to takie w środku przelewanie, a jak zjem, to takie pukanie od środka, ale z 3 razy i cisza. Na lewym boku się połóż i poczekaj. Spokojnie zresztą, mi się dużo razy zdawało że coś a później ciche dni. Dopiero teraz codziennie maluszek daje kilka razy znać o sobie :) Rzodkiewa bardzo się cieszę, że ok. To widzę, że Twój na połówkowym niegrzeczny był jak mój i nie chciał się dać mierzyć :) Super fota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sobie spokojnie poczekam jeszcze chociazby pare tygodni:) tak sie chcialam tylko dowiedziec jak to jest:) dzisiaj mi brzuszek troche wyskoczyl i moze was to zdziwi tak jak mnie ale praktycznie po nocy zrobil sie duzo wiekszy niz wczoraj:) wkoncu cos po mnie widac;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa, fajny maluszek :) grunt,że wszystko ok. nata_lie tak masz rację, to łożysko przodujące. Nawet gin mówiła,że mogę mieć zwiastun krwawienia a potem w odstępie kilku dni kolejne, no i na pewno szpital. Leżę dziewczyny, popłakałam , pospałam i posiedziałam na dworze i znów leżę, czekam do 23 bo córcia wraca z wycieczki, przejdę się po nią jak już zadzwoni:) Martwię się i innych postraszyłam, no ale doczytałam się,że może się do góry przesunąć, tyle ,że u mnie jeszcze ten drugi płat jest nie wiadomo skąd :/ no ale co ma być to będzie. Nastawiam się na wszystko - dosłownie. Gadam właśnie z Ingą i jest już w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia lez wszystko dobrze bedzie Biedna Inga ...ale szybko trafiła do szpitala:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia wszystko bedzie dobrze kochana :* Kurcze biedna inga :( jak sie trzyma?? Rzodkiewka super chlopczyk ;) gratuluje i ciesze sie ze wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia trzymaj sie badzmy dobrej mysli zlych nie dopuszczamy..!! Biedna Inga nie ma slow..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tak szybko ją wzieli do szpitala? Biedna Inga.. Mamusia spokojnie, grunt to myśleć pozytywnie. Jest jeszcze wcześnie więc to łożysko się może podnieść. Wypytaj na następnej wizycie dokładnie o co chodzi z tym drugim płatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga ja napewno Cie nie potepie, pragnienie dziecka jest przogromnym uczuciem, jezeli jest tak zle z Majeczka, to mysle ze takie rozwiazanie jest najlepszym. Mamusia trzymaj sie dzielnie, odpoczywaj nie stresuj sie, mysl o dziecku i sobie, ja wierze ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu, jak będziesz miała kontakt z Ingą to powiedz jej, że modlę się za nią i Majeczkę. Nie mogę nic więcej dla nich zrobić.. Nadal nie mogę dojść do siebie... tak bardzo mi przykro.. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, szkoda mi tej ingi bardzo!!! i tez jej nie potepiam ale gdyby mnie to spotkalo to chyba nie odwazylabym sie na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ja dziś lepiej psychicznie ale głowa mi tak boli,że muszę paracetamol wziąć - nie ma innej opcji, tak mi się wczoraj nerwy udzieliły. Leżę i wszystko. Julię właśnie uprzedziłam,że tak może byc ,że trafię do szpitala a wtedy zostanie z dziadkami - przyjęła to normalnie, wytłuamaczyłam,że czasami tak bywa,że kobieta całą ciążę leży - więc jakby mi się przytrafiło, to żeby nie panikowała. Powiedziała ok :) hehe aż się uśmiałam,bo ja więcej panikuję niż ona. Mój A. powiedział,że postara się wrócić wcześniej - jak mu wczoraj napłakałam to i stwierdził,że lepiej będzie jak w poniedziałek pogada z szefem, co i jak. Jednym słowem wszystkim zasiałam panikę... Ogólnie dziś mam jakieś mdłości,nie mam pojęcia skąd - czy to z nerwów?? Z Ingą rozmawiałysmy wczoraj z dobre pół godziny - czas ją gonił, ze względu na tydzień ciąży. Potem mógłby szpital nie zgodzić się na przyjęcie. Nie będę pisać szczegółów, bo może sama napisze, jedno tylko,że nie ma pojęcia jak to będzie i czy to dziś to będzie - nie wie. Na usg lekarz mówił jej o wadzie serduszka i wielu wadach,szans na przeżycie nie miałaby :( Kupiła kolorową pieluszkę do zawinięcia Majeczki ............. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku biedna Inga.. a na ostatnim usg lekarz nie widział tych wad? Mamusia nie denerwuj się, jak urodzisz już zdrowego synka, to dopiero Ci ulży :) A Ania wróciła ze szpitala i nie ma czasu do nas napisać? Mam nadzieję, że wszystko u niej dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sprawiedliwosci nie ma na tym swiecie,dziecko ktore by rodzice kochali onad zycie jest tak chore ze nie ma szans na przezycie..ogromny cios dla rodzicow...wspolczuje Ingo,naprawde wspolczuje..... a zdrowe dzieci wyrodne matki wyrzucaja na smietnik,zostawiaja gdzies na pewna smierc...ech...czemu ten swiat jest tak skonstruowany czemu? Mamusiu odpoczywaj,bedzie wszystko dobrze MUSI!!! Rzodkiewa zazdroszcze Ci polowkowego,ja za miesiac bede miec,tez juz bym chciala wiedziec czy wszystko ok no i zobaczyc kim jest lokator w moim brzuszku....bo moj dr ma zasade ze nie mowi...wiem dziwne... Prawie same chlopaki na tym forum beda :) prawie jak w Seksmisjii:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze biedna inga ale teraz Majeczka bedzie sie nia opiekowala z nieba i napewno kolejnym malenstwem bedzie sie opiekowala .... Mamusia to dobrze ze juz lepiej pierwszy dzien zawsze jest bardziej emocjonalny .. Ja mam polowkowe za 10 dni ;) to bedzie 22 tc skonczone ;) juz sie nie moge doczekac ;) Miluchna ja bede miala Dziewczynke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiła ktoras ten blok czekoladowy ?? ja sie pewnie wezme za niego dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ostatnia tabelka , więc i ja się dopisuję, a jak zajdą zmiany to się zmieni. I zrobiłam porządek wg dat porodu, chyba,że komuś przeszkadza to zmieniajcie. NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32.........Radom............22.09.12 . ......SYN i SYN nata_lie.............25.........Z.Góra............29.09. 12 .......SYN Inga23..............23......... mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA Rzodkiewa..........27.........sl/Anglia..........7.10.12. .. .....SYN klara.klara..........37.........mazowieckie.....10.10.12. .......SYN Marla................31.........mazowieckie....13.10.2012 .......SYN Moniś83..............28 ........Warszawa........14.10.12........SYN eljotka..............26.........Krosno............14.10 .12.......SYN!! Ania3107............25..........dolnośląskie....16.10.2 012.......SYN dan-mos.............33........Katowice..........19.10.201 2...CÓRECZKA emachines.........29..........Śląskie...........20.10 .12........SYN mamusia :)..........32.........podlaskie.........27.10.2012....SYN A kilku dziewczyn mi brakuje na forum, których naprawdę dawno nie było, choćby orzechoowa... No i kilku innych . Mogłyby się odezwać od czasu do czasu - mam nadzieję,że u nich wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adza1987 pomyłki się zdarzają i to nawet już przy porodzie zamiast chłopczyka rodzi się dziewczynka - także wiesz. U mnie powiedziała,że chłopiec ale jak nie zobaczę na żywo to do końca nie będę pewna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32.........Radom............22.09.12 . ......SYN i SYN nata_lie.............25.........Z.Góra............29.09. 12 .......SYN Viviii................27.........śląskie............02.10.12.........CÓRCIA :) Inga23..............23......... mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA Rzodkiewa..........27.........sl/Anglia..........7.10.12. .. .....SYN klara.klara..........37.........mazowieckie.....10.10.12. .......SYN Marla................31.........mazowieckie....13.10.2012 .......SYN Moniś83..............28 ........Warszawa........14.10.12........SYN eljotka..............26.........Krosno............14.10 .12.......SYN!! Ania3107............25..........dolnośląskie....16.10.2 012.......SYN dan-mos.............33........Katowice..........19.10.201 2...CÓRECZKA emachines.........29..........Śląskie...........20.10 .12........SYN mamusia ..........32.........podlaskie.........27.10.2012....SYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32.........Radom............22.09.12 . ......SYN i SYN adza1987..........24..........Słubice..........25.09.12........SYN nata_lie.............25.........Z.Góra............29.09. 12 .......SYN Viviii................27.........śląskie............02. 10.12.........CÓRCIA Inga23..............23......... mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA Rzodkiewa..........27.........sl/Anglia..........7.10.12. .. .....SYN klara.klara..........37.........mazowieckie.....10.10.12. .......SYN Marla................31.........mazowieckie....13.10.2012 .......SYN Moniś83..............28 ........Warszawa........14.10.12........SYN eljotka..............26.........Krosno............14.10 .12.......SYN!! Ania3107............25..........dolnośląskie....16.10.2 012.......SYN dan-mos.............33........Katowice..........19.10.201 2...CÓRECZKA emachines.........29..........Śląskie...........20.10 .12........SYN mamusia ..........32.........podlaskie.........27.10.2012....SYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32.........Radom............22.09.12 . ......SYN i SYN adza1987..........24..........Słubice..........25.09.12. .......SYN nata_lie.............25.........Z.Góra............29.09. 12 .......SYN Viviii................27.........śląskie............02. 10.12.........CÓRCIA Inga23..............23......... mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA Rzodkiewa..........27.........sl/Anglia..........7.10.12. .. .....SYN klara.klara..........37.........mazowieckie.....10.10.12. .......SYN Marla................31.........mazowieckie....13.10.2012 .......SYN Moniś83..............28 ........Warszawa........14.10.12........SYN eljotka..............26.........Krosno............14.10 .12.......SYN!! Ania3107............25..........dolnośląskie....16.10.2 012.......SYN dan-mos.............33........Katowice..........19.10.201 2...CÓRECZKA emachines.........29..........Śląskie...........20.10 .12........SYN mamusia ..........32.........podlaskie.........27.10.2012....SYN miluchnaaa31.......32.......Slaskie............29.10.2012.....chyba SYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies czytalam ze worek mosznowy u chlopcow bardzo czesto we wczesnym etapie jest mylony z wargami sromowymi dziewczynki mi we wtorek nie potwierdzil chlopaka, wiec na 100% pewnosci nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andza dzięki , nie gniewaj sie na mnie ale to bylo dla twojego dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejotka wiem. dlatego pisalam ze to nie na miejscu. tylko to tak trudno przebolec. no ale coz zobaczymy pozyjemy :) bedzie jak w rodince.pl zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam robic ten blok czekoladowy :) pozniej sie z wami podziele :D pozdrawiam i milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×