Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja dodatkowo sie obawiam czy to faktycznie dlatego dziecko jest mniejsze dopiero niedawno zrobiłam badanie tsh hormon tarczycy(pisałyscie o tym) wyszła mi duza niedoczynnosc 8,800 i hashimoto,podobno brak tych horoonow moze prowadzic do wad rozwojowych dziecka i opoznienia jego rozwoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodatkowo sie obawiam czy to faktycznie dlatego dziecko jest mniejsze dopiero niedawno zrobiłam badanie tsh hormon tarczycy(pisałyscie o tym) wyszła mi duza niedoczynnosc 8,800 i hashimoto,podobno brak tych horoonow moze prowadzic do wad rozwojowych dziecka i opoznienia jego rozwoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tezz wpisalam faktyczny termin a nie wym yslony sobie bo takmi sie podoba hehe;) ciesze sie ze pomysl sie spodobal ;) ok ide obiad robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi moja endokrynolog powiedziała, że ta "choroba" nie lubi zmian klimatu na ciepły, gorący. Dlatego w ciąży lepiej nie wyjeżdżać w ciepłe kraje, bo już nie raz miała pacjentki które wracały z płaczem bo poroniły lub zaczęły krwawić.. nie mogłam znaleźć informacji na internecie potwierdzających tą tezę. No, ale ufam babce, bo wiedzę ma na prawdę wielką i złota z niej kobieta. Kolejki do niej są magiczne, a w ciąży nie było problemu, żeby wcisnęła mnie w jakiś termin. Sama też nie wiem co o tym myśleć, bo co jak u nas zrobi się gorąco np + 30 to co? Już zrezygnowaliśmy z podróży samolotem, bo jakby coś się stało to przecież nie wynajmę samolotu. Dlatego chcemy bliżej pojechać. No, ale jak będzie zobaczymy co powie ginekolog w czwartek. Modanowa co do TSH to masz za wysokie, ale dużo kobiet w ciąży dowiaduję się, że ma problem z tarczycą i rodzą zdrowe dzieci mimo, że nie brały hormonów. Ja mam obecnie widok 0,08 czyli za niski. Ale najważniejsze jest tak jak mówiłam FT3 lub FT4. Odezwę się później, teraz sprzątanie a później obiad i na jakiś pokaz garnków idziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adza197
w pon zaczynam 18 tydz. i wczoraj juz czulam takie prawdziwe ruchy nie bombelki :) milego weekendu dzis urodziny mojego faceta wiec mam roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,wiem od endo ze najwaziejszy jest poziom ft4,ja mam tylko troche powyzej wiec sie pocieszam ze bedzie ok,ponadto mam juz dwie córki ktore sa zdrowe a prawdopodobnie juz wtedy maiłam hashimoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,wiem od endo ze najwaziejszy jest poziom ft4,ja mam tylko troche powyzej wiec sie pocieszam ze bedzie ok,ponadto mam juz dwie córki ktore sa zdrowe a prawdopodobnie juz wtedy maiłam hashimoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wpadłam tylko na chwilke sie przywitac bo dzis mam szybki dzien..... wczesnie wstalam wstawiłam warzywka na sałatke okazało sie ze marchewki za mało szybko do marketu potem sprzatanie .... szybko wynosłam warzywka na dwór zeby ostygły zas szybkie krojenie potem prysznic a teraz mam chwilke przerwy bo czekam az mi sie maseczka wchlonie:-) potem suszenie włosów i paznokcie a co tam piekna pogoda idzie to trzeba ładnie wygladac;-) przydao by sie jeszcze wskoczyc do fryzjera i pofarbowac włoski.... ale dzis w sobote dostac sie do fryzjera to ciezko wiec poczekam jakos po niedzieli sie wybiore ....... i fajny ten pomysł zamiast tej tabelki puzniej tez tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...wczoraj narzekałam na nadmiar obowiązków.....a dziś po nieprzespanej nocy i gorączki syna sięgającej co 4 godziny 40 stopni zadzwoniliśmy do naszej pani doktor...gdyż Szymon stwierdził rano że ma skórę dziwna....i okazało się że to szkarlatyna:( o Jezusie......boję się teraz o siebie....bo niby to bakteryjna choroba.... ale gdy organizm osłabiony w ciąży łapie wszystko:( uziemieni w domu na 2 tygodnie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...wczoraj narzekałam na nadmiar obowiązków.....a dziś po nieprzespanej nocy i gorączki syna sięgającej co 4 godziny 40 stopni zadzwoniliśmy do naszej pani doktor...gdyż Szymon stwierdził rano że ma skórę dziwna....i okazało się że to szkarlatyna:( o Jezusie......boję się teraz o siebie....bo niby to bakteryjna choroba.... ale gdy organizm osłabiony w ciąży łapie wszystko:( uziemieni w domu na 2 tygodnie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...wczoraj narzekałam na nadmiar obowiązków.....a dziś po nieprzespanej nocy i gorączki syna sięgającej co 4 godziny 40 stopni zadzwoniliśmy do naszej pani doktor...gdyż Szymon stwierdził rano że ma skórę dziwna....i okazało się że to szkarlatyna:( o Jezusie......boję się teraz o siebie....bo niby to bakteryjna choroba.... ale gdy organizm osłabiony w ciąży łapie wszystko:( uziemieni w domu na 2 tygodnie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...wczoraj narzekałam na nadmiar obowiązków.....a dziś po nieprzespanej nocy i gorączki syna sięgającej co 4 godziny 40 stopni zadzwoniliśmy do naszej pani doktor...gdyż Szymon stwierdził rano że ma skórę dziwna....i okazało się że to szkarlatyna:( o Jezusie......boję się teraz o siebie....bo niby to bakteryjna choroba.... ale gdy organizm osłabiony w ciąży łapie wszystko:( uziemieni w domu na 2 tygodnie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...wczoraj narzekałam na nadmiar obowiązków.....a dziś po nieprzespanej nocy i gorączki syna sięgającej co 4 godziny 40 stopni zadzwoniliśmy do naszej pani doktor...gdyż Szymon stwierdził rano że ma skórę dziwna....i okazało się że to szkarlatyna:( o Jezusie......boję się teraz o siebie....bo niby to bakteryjna choroba.... ale gdy organizm osłabiony w ciąży łapie wszystko:( uziemieni w domu na 2 tygodnie....:( Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn... Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się gdy chce krzyczeć, śpiewa gdy chce się jej płakać, płacze gdy się cieszy i śmieje gdy się boi. Jej miłość jest potężna. Jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta. :)http://www.suwaczki.com/tickers/82doru1d8lbxzrys.png :) ❤️http://www.suwaczki.com/tickers/eiktrjjges9lp3qk.png❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla,bardzo Ci wspoczuje ja trzy dni temu byłam ze swoja młodsza u lekarza z podejzeniem szkarlatyny,na szczescie okazało sie ze to wirus rota(miała tez wysypke ale podobno od temp),dbaj bardzo o siebie bo niestety przy zakazeniu bakteriami bedziesz musiała brac antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany marla, ale może cię nie dopadnie,bądź dobrej myśli. No i kuruj malucha , też nacierpi się. A ja jakiś filmik obejrzę, troszkę wyjdę na balkonik odetchnąć świeżym powietrzem i dziś imieniny mojej siosty i będzie grill :) No a jutro na szczęście kilku znajomych nas odwiedzi- przy okazji dowiedzą się co po niektórzy :D i mam nadzieję,że czas szybko zleci. Trzymajcie się dzielnie i miłego popołudnia, do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz obiad zrobilam ;) rybe i chrupiace kaski ;) poprasowalam tez i juz dzisiaj nic nie robie bo ledwo zyje ....:( ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modanowa Badaj co jakis czas corki bo jest duze prawdopodobienstwo ze przejma problemy z tarczyca..ja mam to po mamie jako dziecko sie badalam i nic nie wychodzilo dopiero w wieku 22 lat stwierdzono hashimoto i niedoczynnosc..niestety leki juz codziennie do konca zycia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi własnie przyszla mp3 i sluchawki takie duze nakladane i własnie sciagłam pare piosenek takie dzieciace serce pik pik smerfy :-) fajne i jeszcze pare takich i bede puszczała czasem maluszkowi zeby sobie posłuchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi własnie przyszla mp3 i sluchawki takie duze nakladane i własnie sciagłam pare piosenek takie dzieciace serce pik pik smerfy :-) fajne i jeszcze pare takich i bede puszczała czasem maluszkowi zeby sobie posłuchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dzis zabralam za sprzątanie, ale moje możliości skończyły się na wstawieniu prania i sprzątnięciu łazienki pfff to ja też wstawiam stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucilam linka na facebook do galeriusa jak ktoras ma ochote zostac moim przyjacielem wirtualnym :) to zapraszam tylko nicka podajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×