Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

rzodkiewa - ciesze sie ze wszytsko ok i jestes juz spokojna. maluszek musial sobie 1 dzien odpoczac:) monis - zycze udanego pobytu w spa. ale masz bosko!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam artykuł hehehe:) Mój mąż jest w pracy ale mu od razu link wysłałam :) Leonka do jutra jeszcze Was pomęczę. Jedziemy w niedziele. Na pewno będę Was odwiedzać bo nie nadrobię 100 stron jakie napiszecie do następnej soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jest tak pięknie na dworze. Aż mi się sama mordka uśmiecha :) I ma tak być minimum do czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, graga artykul super tez mojemu pokaze choc on zrozumie pewne rzeczy na 5 minut a za chwile znowu robi to samo, jest niereformowalny...:) dla zrozumienia siebie polecam jeszcze ksiażke "kobiety są z wenus a mężczyźni z marsa" super książka ja dzieki niej troche zrozumialam factow ale ma mojego meza oczywiscie nie podzialala na dlugo:) ale ksiazka warta przeczytania w empiku kosztuje okolo 30 zl. leonka co do duphastonu to ja biore narazie caly czas i powiem szczerze ze sie czuje bezpieczniej jak go biore bo jak lekarz kazal mi odstawic to po trzech dniach znowu wyladowalam z krwawieniem w szpitalu, nie wiem z jakiego powodu ty bierzesz ale ja mam zamiar brac jak najdluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki wielkie :) nie wiem czemu graga mi sie rzucila w oczy :)przepraszam za pomyłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie nadążam kazdej z osobna odpisywać, więc może lepiej ogólnie bo już mi się miesza :D Julce łóżko z narzutą bardzo się podoba, nie bardzo zrozumiała ,że spać nie może, ale zapach naprawdę jeszcze duszący. Na szczęście piękna pogoda to i okna od rana otwarte i wietrzy się. Może dziś już będzie spać ale nie wiem. Mój to spoko facet - wkurwić potrafi ale sporadycznie, wczoraj już nie wytrzymałam i musiało byc spięcie. Podłączył pralkę, wstawił pranie, teraz odkurza cały dom. Robi codziennie śniadanie, obiad i kolację, więc nie mam co narzekać. A pokłócić się czasem wskazane. Hmmm my też mamy zakaz zbliżania się, no ale jak tak musi być to musi - dla dobra dziecka da się wszystko :D No i gratuluję wszystkim córek i synków :) to tak ogólnie hihihi,zeby o kimś nie zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A duphaston mam brać jeszcze od dziś do skończenia 2 opakowań a potem ponoć przestać ale nie mówlła nic,żeby zmniejszać. No ale dowiem się. Uciekam bo ten mój wkurza się,że siedzę za długo przy laptopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja duphaston dostalam od poczatku po 2 tabletki dziennie. pomimo lezenia plackiem mialam plamienia i gin zweikszyl dawke do 4 tabletek dziennie. tez czuje sie bezpiecznie jak je zazywam ale ciekawa jestem do kiedy bede je brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny po wizycie niestety jak zwykle coś jest nie tak :( Po pierwsze te moje badania -biocenoza wyszły nie najlepiej ( jakieś bakterie, grzybki) więc leczenie bo takie coś może spowodować poronienie lub inne problemy :( I za ok tydz powtórka badania. Drugi problem to szyjka niby jest zamknięta ale taka krucha jak to lekarka oceniła niestety 3 ciąża więc już słabiej to wszystko trzyma i pod obserwacją no i nadal leżeć mam. Poprosiłam tylko o zmiane duphastonu na luteine która mam brać 3x po 2 tabletki. Uff troszke taniej. No a waga ku mojemu zdziwieniu 54,5 ale może dlatego, że śniadanie zwróciłam do kibelka? Bo brzusio delikatnie się już wypina co widać na zdjęciu w galeri. Czy ja kiedyś będę cieszyć się ta ciążą? Czy uda mi się donosić do końca? Opadłam z sił zatem znikam i nie smęce na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta akcja szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko jest jeszcze później 19/20 maja, Centrum Handlowo-Rozrywkowe PLAZA, Kraków mam troche drogi ale może się wybiore do krakowa :P tylko mamuśki jak na to pójda 12-13 maja to niech zdadza relacje z tego czy te usg na pewno robią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania k to słuchaj lekarza i leż.Nic więcej nie rób! Głowa do góry będzie dobrze. Ja bym dziś zjadła ciasto francuskie po włosku. Kwadraty z ciasta francuskiego posmarowane pesto bazyliowym. Na to szynka parmeńska, mozzarella, pomidorki koktajlowe, oliwki, rukola i trochę parmezanu oraz pieprzu. Szybko i pysznie :) Upieczone w piekarniku. Mniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 jeszcze nacieszysz się ciążą, spokojnie. A na pewno już maluszek po drugiej stronie Ci to wynagrodzi! :) A z poprzednimi ciążami nie miałaś problemu? Dopiero 13 a ja juz dziewczyny padam ze zmęczenia. Jutro mąż będzie malował kuchnię, i wszystkie szafki musiałam opróżnić na górze, a było tyle tego, że ho ho. Jeszcze z piwnicy przyniosłam krzesła na balkon i najchętniej teraz to bym poszła spać. W ogóle to miałam dziś jakieś koszmary, jak z najgorszych filmów, a na koniec teściowa mi się śniła, że się z nią kłóciłam. Chcieliśmy jechać nad jezioro w niedzielę, jak wyrobimy się z malowaniem, a ja właśnie przymierzałam krótkie spodnie i w żadne się nie mieszczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna!!! ale cieplutko az chce sie na dworku spedzac czas:) powiedzcie mi dziewczyny czy tez miewacie zwiekszona ilosc wydzieliny? mam taka wodnista ze czasami mam wrazenie ze mam mokro w najtkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania k26 - nie martw sie. dobrze ze zrobilas ta biocenoze to juz bedziesz brala jakies lekarstwa. a ciaza bedziesz sie cieszyc, zobaczysz!!! z reszta jak zapytasz ktorakolwiek mame to zawsze w ciazy cos jest nie tak. bo to w koncu 9 miesiecy. ale nie trwa to wiecznie. trzymam kciuki zeby szybko wszytsko bylo dobrze!! emachines - tak, mam zdecydowanie wieksze uplawy graga - mowisz ze ta akcja bedzie w krakowie? jesli dziewczyny dadza cynk ze warto to tez sie wybiore :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana dzięki za info pewnie sie wybiorę,jednak na to USG sie nie nastawiam bo juz wyobrazam sobie te tłumy!!!!!! Szkoda ze żadnych zapisów nie ma ... emachines--- co do wydzieliny to mam tak samo cały czas zmieniam wkładki. Gratuluje udanych wizyt!! Rzodkiewa ---super artykuł/. Mysmy dzis poszaleli na placu zabaw i tak mnie słońce spaliło ze jak raczek wygladam,oj bedzie piekła skóra...bedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Już po wizycie Usg nie było bo lekarz przyjmował w innym miejscu ponieważ w swoim gabinecie ma remont No i nie wiem nadal kto mieszka w moim brzuchu:-( Pobadał niby jak na razie jest ok . Powiedział że z następną wizyta mogą się już pojawić problemy z szyjką ale mam sie nie martwic on pomierzy wszystko dopochwówką i w razie czego zareaguje odpowiednio Ma mnie na czerwono zaznaczoną w karcie Co do witamin (Po falvit mama mam wymioty)stwierdził że mam nic nie brać zero witamin bo widocznie nie toleruję Na ból kręgosłupa niestety nic nie poradzi Jedynie basen .... Luteina, nospa , aspargin zostają w takich dawkach jak przedtem to tyle ale wam nanudziłam Ma niedosyt ze tego usg nie było:-( A nawet nie mam przeczucia co do płci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu k26 nie martw sie tak ..lez to najlepsze lekarstwo Wiem cos o tym Ja miałam problemy a szyjka od 10 tygodnia sie skracała nie mogli szewku załozyc bo miałam bakterie wogóle pamietam koszmar ... ale mój obecny lekarz jako jedyny(nie był wtedy moim prowadzacym) pocieszał mnie ,mówił że nastawienie psychiczne jest bardzo ważne Wszystko skończyło sie dobrze Byłam na lekach do końca ciazy i odpoczywałam ale było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 ja tez mam takie dni,że wątpię w cokolwiek,że będzie dobrze. Nie martw się, będziesz się jeszcze ciężyć ciążą na pewno :) agulka no czasami tak bywa,że usg nie zrobią, ale pocieszę cię - masz dwie opcje: chłopiec lub dziewczynka :D tylko dwie... grunt,że badanie ok :) Ja też mam "mokro" i wkładki kilka razy dziennie zmieniam Spać nie mogę, w dom sąsiada z dużą prędkością wjechało auto, łomot niesamowity, dwóch bardzo młodych kolesi uciekło a dziewczyna nie mogła wyjść. Wyciągnęli ją. Na szczęście żyją , ale kolesi szukają psy i śmigłowiec. Mówię wam, wyszłam z całą resztą sąsiadów i jak zobaczyłam z bliska to załamka...całe ogrodzenie, dom uszkodzony, drzewka i chodnik, pełno części samochodowych rozrzuconych po ulicy. A dziewczyna zadowolona, usmiechnięta, tańcząca i klaszcząca - zabrana do policyjnego wozu - albo pijana, albo nacpana albo w szoku.... no i zasnąć nie mogę bo się wybudziłam, na dworze ciepło było, a mój tam problemu nie ma, śpi i tyle :) a ja dumam, że za parę lat moja córka pojedzie ze znajomymi na disco i nie wiadomo co tam się dziać będzie, ehhhh Wszystkim życzę miłego dnia i urlopowiczkom też najlepszej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny korzystajcie z pogody i wolnych dni! Ja jutro rano wyjeżdżam na kilka dni do stolicy :) Odezwę się jak wrócę! Dziś zaczęliśmy 5 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda piekna a ja wreszcie mam wolne kilka dni bo ziewczyny jakos sie nie narzucaja. dzis wezme mala przyjaciolki na spacer (ma miesic) i swojego mlodego i mam zamiar troche sie rozruszac. milego dnia laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ależ tu cichutko ostatnio. Vivii serdecznie gratuluję córeczki :) ania_k przykro mi, że ta ciąża dostarcza Ci tylu trosk, ale zobaczysz dzieciuś wszystko wynagrodzi :) Agulka- słuchaj lekarza i nie martw się na zapas, mogą pojawić się problemy, ale wcale nie muszą. Szkoda tylko, że nie widziałaś dzieciątka. Jak przetrwaliście tyle czasu bez prądu? Dla mnie to prawdziwy wyczyn :) Mamusia- no to przeżyłaś chwile grozy, nie dziwię się, że spać nie mogłaś. Moniś - dziś mam gości wieczorem i wszystkie produkty w lodówce na Twoją wariację włosko- francuską, tylko napisz proszę coś więcej jak to przyrządzasz, jak długo pieczesz i w jakiej temp. Od wczoraj nie mogę się doczekać tego jedzonka :) Już nie mogę doczekać się urlopu, a dziś jeszcze w pracy niestety muszę siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×