Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

I dodam, że oprócz okropnego kaszlu, ciągłego bólu głowy to boli mnie jeszcze ucho :( obawiam się, że będę musiała brać antybiotyk. Ale się załatwiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ja teraz sama jestem zdziwiona wielkością swojego balona....w poprzedniej ciąży tez miałam duży-bo dużo wód płodowych. co do choroby polecam Ci mieszankę wypita jednym duszkiem przed snem:mleko,miód,łyżka masła i dwa ząbki czosnku wyciśnięte....stawia na nogi następnego dnia.... nie zapominaj że czosnek i cebula mają silne właściwości antybakteryjne:) lepsze od niejednego antybiotyku. Na katar-inhalacje...zwykła woda morska do inhalatora i 10 minut przed snem....i po śnie. mamusia współczuje tego zapalenia-to musi koszmarnie boleć-jedyne co wiem na ten temat to należy nogi trzymać w górze......i leżeć..... Miłej niedzieli....my chyba wybierzemy się do kościółka......pomodlić,zebrać siły na kolejny tydzień. ciekawe jak tam Aga się trzyma.... na pogrzebie....potwornie trudne to wszystko ale czas leczy rany,a obecność bliskich zmarłych czuć na każdym kroku w naszych trudnych chwilach-ja tak przynajmniej mam. Odpoczywajcie....troszkę lepsza pogoda dla nas przynajmniej jest czym oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popijam teraz herbatę z miodem i cytryną. Mleka niestety nie przełknę - powąchałam tylko i od razu zrobiło mi się niedobrze. Na szczęście katar mnie ominął. Ale dziś obudziłam całe mieszkanie moim kaszlem - dobre kilka minut kaszlałam non stop - biedna dzidzia, pewnie niezbyt miłe dla niej te wstrząsy. Mam nadzieję, że jej to nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Już po pogrzebie, pogoda była fatalna ,samopoczucie jeszcze gorsze... złamałam chyba wszystkie przesady... z palmy wypadła róża i ja podniosłam a niby nie wolno .... Musze teraz nadrobic zaległości bo tyle pisałyście graga trzymaj sie Antybiotykiem sie nie przejmuj lepsze to niz nie leczona infekcja ..wiem cos o tym Dziewczyny a miałyscie pobierany wymaz bakteriologiczny z pochwy? Musze przypomniec lekarzowi na wizycie kolejnej bo ja prawdopodobnie przez bakterie straciłam córeczkę Nic nie czułam żebym miała jakaś infekcje a tu nagle wody odeszły, próbowali jak bajdłuzej utrzymac ciażę ale niestety nie udało sie Urodziła sie 14 stycznia 2000roku a termin miałam na 28 kwietnia dopiero(24 tydzień był skończony)zmarła 26 stycznia lekarze strasznie o nia walczyli..... no i teraz boje sie zeby nie było jakiejs nie leczonej infekcji lub zeby szyjka sie nie skracała Na stypie krewni składali mi kondolencje i gratulacje (głupie uczucie) Mam taki brzuch ze mysleli nie jedni ze termin porodu bliski.... mamusia trzymaj sie z tym bólem nogi Pazmama tez trzymam kciuki Wogóle za was wszystkie mocno trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skończyło Dobrze że mamy te forum bo nawet w trudnych chwilach można liczyć na wasze wsparcie Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka trzymaj się :) gaga będzie wszystko w porządku nie martw się :) u mnie pogoda straszna znimno wieje aż się nie chce wychodzić z domu obiad wstawiony ... kurcze nir mogę przestać myślec o wynikach amino... wyczytałam że ten nr który ja mam jest do sekretariatu a tam nie wiedza dokładnie i zbywaja pacjetki znalazłam nr do labolatorium w pon spróbuje zadzwonic bo wiem że po ok 2 tyg są wstępne wyniki a kolejne tygodnie sa na upewnienie się w diagnozie ... ehhh chociaz chciałąbym znac wstępne w tą środę będzie 3 tyg jak czekam i przez to nie potrafię się cieszyć ciązą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dziewczyny ściskam , każdą z osobna :) Ja po komunii siostrzenicy - wybaczcie popiszę z Wami jutro chyba, bo dopiero wróciłam, za dużo zjadłam, jestem padnięta i jest mi niedobrze :( przesadziłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja miałam robioną biocenoze pochwy to jest właśnie badanie bardzo podobne do cytologi i dzięki temu badaniu dowiedziałam się, ze mam jakieś grzybki i coś tam jeszcze i miałam leki na to silne niestety ale to było konieczne teraz miałam powtórke badań i zobaczymy jak tym razem a tez zero objawów, swędzenia, pieczenia czy czegokolwiek. Pazmama pamiętamy Cie i zycze Twojemu chłopakowi szybkiego powrotu do zdrowia jeszcze kilka dni i już przytulisz swoją córeczke będzie dobrz e:) Graga jak sie czujesz? No włąśnie niedziela to tak nudno się siedzi w szpitalu ale na pewno jest tam inan dziewczyna koło ciebie to sobie pogadacie. Mamusia nie nastawiaj się tak negatuwnie moze własnie nie będziesz plamic uszka do góry :) Marla nie dziwie Ci sie reakcji jak synka zobaczyłaś dobrze, ze juz wszystko dobrze :) Moniś zdrówka Ci życzę :) U nas też choroba córa prawdopodobnie ma angine :( A we sode wycieczke ciekawe czy jej przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrla brzuszek piękny faktycznie :) A Szymonek to poważne rysy ma taki dojrzały na twarzy się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, piszę żebyście się nie martwiły, ja już jestem w domu - mój lekarz powiedział że mogę odpoczywać w domu, bo wyniki z wymazu z szyjki będą dopiero w piątek z wypisem, i dopiero jakby tam wyszło coś nie tak to mam do niego przyjść po antybiotyk... na razie mam zwiększoną luteinę na 3 x po 2 tabletki - więc będę sobie robić częściej dobrze :) a co do kobiet leżących ze mną to jedna poroniła w 5 tygodniu - ale była lub jest to ciąża pozamaciczna więc lekarze mówią że dobrze - chociaż sami do końca nie wiedzą :) trzymają już ją 2-gi tydzień :) a druga dziewczyna przyjechała też z krwawieniem - 6 tydzień ale młodziutka - 18 lat i właśnie zdaje maturę i dodatkowo się martwiła czy ją wypuszczą na maturę we wtorek - ale najważniejsze że wszystko z dzidzią ok:) troche jej rodzice nie są zadowoleni z tej ciąży ale ja jej powiedziałam, że wsyzstko się zmieni jak się dzidzia urodzi :) i że ma się na zapas nie martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...graga....wiem dokładnie że po wizycie w szpitalu na patologii książkę by można napisać:(......u nas na jednej sali leżały dziewczyny które miały wywoływane porody dzieci martwych w 20 tyg i wcześniej z dziewczynami leżącymi i czekającymi na termin-włos się jeży na głowie. prawda jest taka że niezwykle szybko łapie się kontakt z dziewczynami z sali-choć często się zmieniają.ja do tej pory utrzymuje kontakt ze swoją współlokatorką-ale leżałyśmy razem 4 tyg -potem ona wyszła a ja wyłam.....z rozpaczy...niesamowite jak obecność drugiej osoby jest nam potrzebna. Oszczędzaj się graga..... pozdrawiam........pusto dziś...jutro wizyta o 14.15 ..trzymajcie kciuki :( tak się boje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga trzymam kciuki oby wszystko bylo w porzadku.. Byc w szpitalu to nieprzyjemna rzecz..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! graga wracaj do zdrowia szybciutko! w domu szybciej dojedziesz do siebie, szpital przytłacza. mam pytanie do dziewczyn ktore odczuwaja juz ruchy. czy na poczatku czulyscie je czesto i codziennie? bo ja czasami cos w brzuchu czuje, jak mi tam cos jeździ:)ale przychodzi taki dzien ze chyba cisza...a czym bardziej skupiam sie zeby poczuc to juz w ogole nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, trzymam kciuki za wizyty i za zdrówko wszystkich mamusiek :) Wczoraj przeżyłam przejedzenie komunijne i brzuch mi bolał jak nie wiem co - dziś jest lepiej. Zaraz uciekam do dentysty - czas i pora wziąć się za leczenie ząbków, wkońcu mogę już :) a po wizycie wracam się do szkoły i lecę z Julią na szczepienie - odra,różyczka,świnka. Także dzień pełen wizyt, hihihhihi Odpoczywajcie dziewczyny, korzystajcie ze słonka i głowy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja wczoraj miałam gości i całe mieszkanie posprzątałam. A było z czego - mąż odnawiał stół, robił ramę do lustra i inne takie tam. Pyłu, kurzu i sierści mojego kota mnóstwo. Do 15 nie mogłam odkurzać bo lakier musiał wyschnąć a potem wszystko na wariata bo o 18 goście. Umyłam 2 łazienki, kuchnie, zmieniłam pościel a męża wysłałam na zakupy. Jak skończyłam sprzątanie i zabrałam się do robienia przekąsek to poczułam jak jestem zmęczona. Musiałam usiąść bo nie byłam wstanie ręką ruszyć. Przesadziłam. Jeszcze dziś boli mnie trochę kręgosłup. Ale w końcu największe rzeczy zrobione w mieszkaniu! Ale ulga! Jestem bardzo zadowolona ze stołu - mimo wysiłku jaki trzeba było włożyć w odnowienie to się opłacało. Wymienialiśmy nogi na ludwikowskie i pomalowaliśmy na biało - kosztowało nas to ok 200 zł bo stół mieliśmy od mojej mamy taki stary już. Od ginekologa dostałam tabletki na poprawienie wyników krwi - i od wczoraj krwawię z nosa. Jak nie cieknie to smarkam krwią. A poza tym to nadal jestem chora. Ucho już tak boli, że nie mogę go nawet dotknąć. Dziś o 14 mam internistę - zobaczymy co powie. Inga a na jaki nr tel dzwonisz po wyniki? Ja dostałam jakąś książeczkę i tam mi zaznaczyli nr tel 22 458 26 10. Jak tam dzwonię to nawet się o nazwisko nie pytają tylko po dacie badania odpowiadają, że nie ma wyników. Z drugiej strony to może i lepiej, że nie ma info bo mieli dzwonić jak wyniki będą złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, ja również w weekend męczyłam się z potwornym bólem ucha. Nasmarowałam amolem i jest troszkę lepiej. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś kuruj się, za parę dni przejdzie i staniesz na nogi. Z tym krwawieniem z nosa, to dobrze Cie rozumiem. Codziennie przy dmuchaniu nosa mam chusteczkę od krwi czerwoną.. wczoraj myślałam, że mi ciurkiem poleci.. bierz witaminę C. Mi pozwolił brać homeopatyczny lek Arnica Montana - który kiedyś działał na mnie rewelacyjnie. Ale jeszcze go nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurujcie się dziewczynki, ja też nogę naprawiam a w zasadzie żyłę ale marnie coś idzie. Dziś już po dentyscie - wsio ok, tylko na koniec wzięło mnie na "rwanie", ale udało się skończyć zęba :) A dzidzia jak rano nie odzywała się, tak tylko jak na fotelu usiadłam i podskoczyłam z bólu i strachu pierwszy raz, to i do końca już dawała znać o sobie. Ja to panikara u dentysty straszna :( ... :( A teraz z Julią na szczepienie na 13.15 do rodzinnego i od razu zerknie na nogę, mam nadzieję,że powie: jest lepiej :) a jak nei to uuuuuuu ja nie bardzo chcę do szpitala, wpadnę w depresje jak nic, szpitalną depresję, bo tak mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, przepraszam, że się tak wtrącę ale chciałam zadać Wam pytanie czy któraś z Was będzie rodzić w szpitalu Bielańskim w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) cos zadko ostatnio pisze ale codziennie was czytam :) natalia ostatnio ogladalam kuchenne rewolucje z zielonej gory i tak sie zastanawiam czy bylas w tej restauracji hinduskiej i jakie wrazenia:) gragra zycze duzo zdrowka dla ciebe i dla malenstwa na pewno wszytsko bedzie dobrze agulka przykro mi z powodu straty dziadka teraz na pewno bedzie czowal nad toba i twoja rodzina mamusia trzymaj sie dzielnie moze jakos przejdzie bokiem z ta noga a swoja droga bardzo ci wspolczuje dolegliwosci ale sie nacierpisz :( marla ale Sie szymek zalatwil :) wygada jak wojownik ;) a brzuszek masz taki duzy jak moj heh chyba te nasze dzieci sie bardzo rozciagaja ;) pazMama zycze Twojemu lubemy szybkiego powrotu do zdrowia Monis mi na bol ucha pomaga kilka kropli parafily cieklej do ucha bo lagodzi jednak emachines ja od kilku dni no moze ponad tydzien czuje juz mala codziennie i nie tylko wieczorem ale tez w ciagu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia bardzo współczuję bólu nogi. Ja w grudniu miałam rękę w gipsie, tylko dlatego, że miałam zapalenie stawu łokciowego, gdzie w ogóle nie mogłam ręki zgiąć i wyprostować. Ból niesamowity i dopiero ultradzwięki pomogły. Jak się okazało byłam już w ciąży, ale nic nie zaszkodziły maluszkowi. Vivii pół godziny przed programem zobaczyłam reklamę w TV i oglądaliśmy z moim. Nawet wcześniej nie wiedziałam, że były u nas rewolucje. Kiedyś bardzo lubiłam jej program, teraz jakoś mnie wkurza - mało pokazują jak gotują a bardziej skupiają się na samej Gesler.Zmieniłam podejście jak oglądam oryginalną wersję z Gordonem, którego uwielbiam :) Byliśmy nawet w sobotę w tej restauracji, ale ludzi co niemiara. Rezerwacje parę dni wcześniej. Pójdziemy pewnie za jakiś czas, jak się uspokoją ludzie po programie :) Ja chyba też odczuwam takie leciutkie kopniaczki, bo przecież w nocy nie kopią mnie jelita jak śpię na lewym boku i jak zjem słodkie to samo. Nie są to jakieś motyle w brzuchu jak czytałam na opisach. Ale raczej to już będzie "to" :) Aha w ogóle to co chwila głodna jestem.. też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarra007 ja jestem z Warszawy ale jeszcze nie wiem gdzie będę rodzić. Masz jakieś info nt szpitali? Natalie ja jem bardzo często ale za to małe porcję bo szybko jestem syta. Ale też szybko głodnieje. 2h to dla mnie długa przerwa w jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak juz bedziecie w tej restauracji to napisz jak wrazenia bo jestem bardzo ciekawa jak to wyglada okiem klienta juz po wszystkim :) Ja tez juz czuje takie typowe kopniaczki ;) i mam caly czas na cos ochote ale nie wiem na co a jesc za duzo nie moge bo mi niedobrze jak sie najem hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać, ja też jestem ciekawa, ale przeraża mnie ten tłum ludzi póki co. Jestem na ich stronie i widzę, że nawet na wynos mają :) Vivii a ty już miałaś połówkowe badanie? Ja właśnie coś zaczynam dużo jeść, przed ciążą zero kolacji, później kromka, teraz czasem 2 i nadal czuję niedosyt.. Zmykam popisać mgr i muszę coś fajnego na obiad przyrządzić, bo mężulek ma imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam polowkowe 29 maja dopiero i nie moge sie doczekac jak zobacze ta moja ksiezniczke pewnie juz bedzie duuza hehe ;) Ja swoja mgr tez pisze czasami mam wene ale dzisiaj cos nie choc myslalam ze skoncze rozdzial ;) a ty Natalia to mozesz sobie pozwolic taka jestes drobniutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę do 20 maja oddać 2 rozdziały i tak już wiem że w czerwcu się nie obronię.. Zapewne przed samym porodem :) To późno masz to badanie. Vivii wcale drobna nie jestem :) Dobrze chociaż, że nie mam chęci na czekoladę, batoniki itd. Zawsze to mniej kalorii w kanapkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zdjeciach wygladasz na drobna;) A na jaki temat piszesz prace?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozory mylą :) Ogóle analiza ekonometryczna.. ale temat brzmi dokładnie "analiza statystyczna populacji ludności Polski w latach 1950 - 2009" :) A Ty jaki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A ja mam pojecie budzetu i deficytu budzetowego w Polsce ;) Fajnie sie pisze i duzo ksiazek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pozdrawiam i ściskam was wszystkie Ledwie chodze Jakos tak nie specjalnie sie czuje Do tego moja córka znów chyba ma nawrót torbieli Pisałam kiedys że miała 3 operacje Dostawała leki przez 3 miesiace hormonalne zeby wyciszyc jajniki i miała miec teraz przerwe No i znów sie zaczęły bóle ... Dzwoniłam do lekarza mam jej na razie ibuprom podawać i jak nie przejdzie bede musiała z nia jechac na wizytę Powiem wam że mam juz tego dość Nie wiem czy jej ten ibuprom pomoże , moze któras z was kiedys miała takie dolegliwości Poradzcie mi co mam jej podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś83 Jako,że mam najblizej Bielański to chyba zdecyduje się tu rodzić, zapisalam się tu do lekarza wiec chyba zostane przy Bielańskim... Słyszałam, że nie jest tu źle ale jesli chodzi Ci o szpitale typowo ginekologiczne to Inflancja ma dobre "recenzje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×