Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

No dzien dobry wreszcie pierwsza..:) !!! Ja czuje malca prawie caly czas co jakis czas kopniaki daje ale najbardziej wieczorem po kolacji i zazwyczaj po jedzeniu.. Ale nie przejmuj sie dziecko w lonie na tym etapie potrafi spac do 20 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, jejku co ja wczoraj przeszłam normalnie szok! Chyba jakas niestrawność mnie dopadła, w sumie to sama nie wiem co to było. Siedziałam w pracy i tak nagle zaczął mnie strasznie boleć brzuch, poleciałam do ubikacji, raz drugi, trzeci - okropna biegunka:-( Szef kazał mi iść do domu - a tam niestety to samo:-( Dopiero na wieczór mi przeszło - podejrzewam że to mogłobyć po truskawkach które jadłam dzień wcześniej - no nie wiem. Dziś jest już lepiej ale coś mnie maluszek nie kopie:-( zawsze do tej pory juz go czułam, nie wiem czy tak sie po prostu nakręcam czy może faktycznie coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czytam was i zazdroszcze tez bo kazda prawie pisze o tych ruchach ze ma tak ich duzo,,ja nie panikuje ale jakos mam smyranie od tygodnia a wczoraj cisza...i troche sobie glowe nabilam,ja mam lozysko na przedniej scianie...wiec jesli Natalie jest tak jak napislas ze mniej sie ruchow czuje to mi lzej na duszy:) moj M dzis o polnocy pocalowal mnie w brzuszek i zlozyl mu zyczenia,potem wyciagnal jajko niespodzianke i mowi ze to dla malucha:) kazal mi je dzis zjesc ''ale zjedz je,daj dziecku..:) wzruszaylam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ania ja swojego malucha czuję bardziej co 2 dzień. Zdarzają się dni kiedy nic nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No ja dzisiaj to miałam dobre spanie. Dzisiaj dla odmiany śniło mi się, że złodzieje chcieli włamać mi się do domu a ja w środku.. ale mój sen wczoraj z wyrwaniem zęba (które oznacza stratę pieniędzy) miał po części znaczenie - bynajmniej ja tak sobie to tłumaczę. Zanim wyszłam na zakupy otworzyłam domofonem drzwi gościom, co niby mają sprawę dla lokatorów. Pomyślałam, że pewnie coś do skrzynek będą wkładać, albo robotnicy od balkonów co obok robią. No ale okazało się, że 2 gości zaczęło chodzić do każdego lokatora, a że 11 nikogo nie było. A ja głupia nie wiem dlaczego otworzyłam. A Ci czy mogą wejść i porozmawiać przy stole o telewizji. Ale przecież nie będę nikogo wpuszczać do chaty jak sama jestem. A oni zaczęli wypytywać, gdzie mamy kablówkę, czy na 2 tv. Powiedziałam, że się na tym w ogóle nie znam (chociaż wiem) i żeby przyszli o 17 jak mąż będzie. To się zapytali, czy ja też będę. Ale oczywiście o 17 ich nie było, ani w ogóle.. Mężu mnie ochrzanił, że w ogóle drzwi otworzyłam, bo co w ciąży jestem i sama w domu.. kurde moja głupota, bo już jak wyszli to ja cały czas myślałam o tym śnie, że jakby weszli do domu do środka, to może by zagadali i okradli jak to robią przecież.. ale się rozpisałam, głupotami wam głowę zawracam :) Ania3107 może faktycznie zwykła niestrawność. Poczekaj spokojnie, maluszek się na bank odezwie. Może leniwy jest po wczorajszych Twoich biegunkach :) Spokojnie. miluchnaaa31 ja na początku też ruchów codziennie nie czułam, albo taki kopniaczek raz i koniec. A później cały dzień zastanawiania czy to na pewno było to :) Teraz przecież też cały czas nie czuje, czasami gadam do brzucha żeby Kubuś mnie kopnął :) A np. najwięcej ruchów czuję w pozycji leżącej lub siedzącej. Jak stoję to na prawdę rzadko. Fajna niespodzianka :) Ciekawe czy mój pomyśl coś w ogóle, oby tylko nie czekolada tylko lody :) Dobra bo tu poemat mi wyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa nie chciałam wyprzedzać ale weszłam na kafe dość późno a tu nikogo nie ma... No i szybko napisałam coś tam :D Ja ruchy poczułam dość wcześnie ale też mam swoje godziny,że dzidzia sie rusza, a są dni,że prawie nie czuję i też się martwię. Czasami nawet coś słodkiego nie pomaga... A faktycznie najczęściej czuję po jedzeniu, jak coś zjem, zaraz się położę. Dziś to i bez jedzenia u dentysty skopał mnie maluszek - a to taki prezent na dzień dziecka a ono nie zrozumiało :D hihihi Co do łozyska temat rzeka jak się okazało. Mnóstwo inmformacji na necie, na forach aż grzmi - przez co popadam w depresję jak poczytam - choć wiem,żeby nie czytać. Moja gin powiedziała,że łożysko mam centralnie przodujące - źle...I tak, około 24 tc mogę zacząć krwawić, bez bólu - pierwszy raz mniej , kolejne mocniej. Ale jak tylko cokolwiek zauważę do szpitala. Prawdopodobnie już zostanę do końca w szpitalu, poród zazwyczaj około 36-37tc - aby tylko donosić do tego czasu - tak usłyszałam. Oczywiście tylko cesarka. No i leżeć, nie dźwigać,nie nosić, nie zginać się za dużo - tylko i wyłącznie na ugiętych kolanach. No i podczas krwawień mogę stracić dużo krwi - zagrożenie życia dla mnie i dziecka - często transfuja krwi - byc przygotowanym na to. Ale doczytałam,że łożysko może się podnieść w każdej chwili, krwawienia mogą być ale nie muszą - lecz zazwyczaj są. Większość porodów konczy się dobrze,ale jeśli krwawienia nastąpią wcześniej to różnie może być. No i lekarze każą oszczędny tryb życia prowadzić... Każdego ranka a i w nocy zdarza mi się sprawdzać jak tam, czy krwi nie ma :( nie wspomnę o chodzeniu do wc. Leżę, ale i wstaję - no jeść trzeba, cos tam ugotować by się nie namęczyć też wstaję. No i do dentysty, do lekarza a i do sklepu też rzadko ale zdarzyło się jechać. Boję się, a jak poczytam to i płaczę , no ale co zrobię... No i codziennie po 10 minut trzymam pupę wyżej i wykonuję jakieś tam śmieszne ćwiczenie, by łożysko podniosło się. Może to śmieszne ale próbuję co się da. Gdzieś wyczytałam na stronie medycznej no i robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia faktycznie przerabane z tym łożyskiem:-( Ale będzie dobrze, trzymam kciuki:-) już połowa z aTobą:-) Nata_lie może i ten mój Szkrabek leniwy, albo sie obraził bo pewnie tez go ta biegunka wymęczyła miluchnaaaa mój D* tez dzisiaj składał zyczenia brzuszkowi, nachylił sie i mówi tak: Dzień dobry, tu mówi tata, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka:-) hi hi te chłopy to same jak dzieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz nie spie. Przeziebilam sie kurcze a dzisiaj ciagle leje ale mi to nie przeszkadza bo i tak dzien w lozku spedzam sobie. Wczoraj to tak sie smialam ze masakra wieczorem bo julka tak mi jakas czesc swojego cialka wypychala na dole mojego brzuszka ze lezac na plecach widzial to nawet moj Piotrek:) mile to bylo:) no ale ona tez sporadycznie sie rusza wiec nie raz wcale jej nie czuje. Cz\ekam na takie dni kiedy bede ja czuc ciagle. Ja dzisiaj czekam az mi cos ugotuja a jak narazie sama w domku jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sama w domku aż do niedzieli bo mój wędkarz jedzie na rybki, sezon na sandacza sie dzis zaczyna hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wraca z pracy kolo 19 to i tak calymi dniami sama siedze no teraz mama jest na chorobowym to mam ja do towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela ja codziennie też do 15 w domu, ale już się przyzwyczaiłam. Nawet mi dobrze :) Któraś z was może zauważyła pogorszenie wzroku? Bo u mnie coś gorzej ostatnio. Może i przez alergię, sama nie wiem. Idę robić teraz mixa owocowego, wczoraj linka wysyłałam. Jak mi wyjdzie ładnie to wstawię do galerii :) Ot taki prezent na dzień dziecka dla Kubusia, żeby trochę poskakał z radości w brzuszku no i dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja od 1,00PLN BCM
Zapraszam licytacje od 1,00 PLN bez ceny minimalnej UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK Ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży - Tunika/bluzka, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/bluzka-tunika-ciazowa-do-karmienia-l-czarny-i2384166410.html - Bluzka koszulowa, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/koszula-ciazowa-bluzka-kosz-l-przewiewna-czarny-i2384166558.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, moja Agatka dzisiaj chyba oszalała - tak się miota w brzuchu, że szok. Już nie wiem jak mam siedzieć w pracy, żeby trochę odpuściła :) Raz na dole, raz u góry ... i tak od rana hehe Chyba biedna nie może spać :) Pewnie jakbym pochodziła, to by się ululała, ale jak mam pochodzić jak jestem w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w domu syf... pełno kurzu dosłownie wszędzie......mimo mokrych szmat pod drzwiami i zakrywania drzwi dużymi płachtami to i tak jest kurz. SZOK :( A ja po denstyście postanowiłam chwilę poleżeć i zabrać ze szkoły córcię i pojechałysmy do kina :) Dawno nie byłysmy nigdzie, no i będzie trudniej wyjść później. No i maluszek dopiero zaczął skakać w brzuszku jak usłyszał głośne dźwięki. A ja to leżałam, to siedziałam a to wstawałam w czasie seansu hehehe :) ale było fajnie, zabrałam dzieciaki do kina na dzień dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Ja tylko sie przywitac bo dzien znowu w biegu ... zreszta mgr trzeba pisac jutro 2 egzaminy mam wiec trzeba sie uczyc ... ehh ;) Ania ja po grypie zoładkowej jak maluch caly dzien sie wiercil bo penie mu bylo zle to na drugi dzien sie prawie wogole nie ruszala ale nie dziwie sie bo pewnie odpoczywała zmeczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba śpią przez tą pogodę:-)mnie samą spanie męczy ale zrobiłam sobie kawke i zjadłam 2 kanapki z nutellą i przeszło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, nie kracz ;) nie ma teraz żadnych wizyt to i nie ma o czym za bardzo rozmawiać. Ja dziś dostałam darmowe próbki: mleczko pielęgnujące 50 ml krem pielęgnujący 15 ml łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3w1 50 ml ochronny krem przeciw odparzeniom 15 ml https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html Zamówiłam je za namową Agulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zamowilam,dzieki Monis za linka ja dzis usnelam godz popludniu,oczy mi same lecialy a zaraz bede lepic knedle z truskawkami bo ktos mi wczoraj smaka narobil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem,że każdy ma swoje zajęcia - to normalne, tylko raptownie tak cicho się zrobiło,że szok. Dlatego już napisałam co tak cicho. A może któraś miała wizytę a nie napisała ??? Albo zapomniałyśmy :D Ja zamówiłam próbki za namową Agulki :) ale nie mam jeszcze. A co jeszcze zamawiałyście z darmówek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba z bebilonu jeszcze zamawiałam. Z tego co pamiętam to trzeba się zalogować. Ale od nich jeszcze nic nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja na zakupy sie wybrałam ... na dzień dziecka Teraz odpoczywam Pogoda fatalna Głowa mnie boli Monis fajnie ze darmówki dotarły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam u lekarza.... i wszystko w porządku:) normalnie kamień z serca mi spadł... na elektryka się nie nadaę:) głupio mi było iść z taką pierdołą ale bynajmniej będę spać spokojnie:) no i umówiłam się z moim lekarzem na nagranie płyty dvd z maluszkiem:) powiedział że będę miałą pamiątkę a teraz jest najlepszy moment na to:) rzeczywiście cisza tu dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzis meczy zoladek i zgaga dlatego tak raz spie raz sie krece i nie wiem juz co robic chyba skocze sobie do sklepu po mleko bo oszaleje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agulka pochwal się co kupiłaś ?? :) Pela, ja nie mam zgagi ale ci współczuję - ratuj się jakoś :) Moniś, ja szukam czegoś darmowego, a co :P Graga, fajnie ,że wszystko ok. A ja 16 idę i też sobie nagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja własnie sie polozylam musze troche odpoczac.... Remont jeszcze trwa ale juz blisko konca dzis wybieralam kolory na sciany i bylam pogladac plytki do aneksu...... szczerze juz mam DOSCYC REMONTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakos od 5 dni troche zle sie czuje to znaczy czuje sie zmeczona i troche taka otepiala i jeszcze serce czasem mi tak szybko bije wiec nie wiem co to jest w srode ide do lekarza to mu powiem..... moze jakas anemia albo co??????? no ja własnie dzis zamówilam te darmowe próbki... a Ty mons dlugo czekalasd za nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka rozumiem cię, u mnie sama kuchnia a bałagan taki,że szok, no i kicham teraz od kurzu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamusia najgorszy wlasnie ten kurz wszedzie sie nosi po calym domu.... pocieszam sie ze juz niedlugo bedzie koniec......i bede miala swoja kuchnie... gdzie nikt mi sie nie bedzie wtracał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×