Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witam :) mnie też kilka dni nie było bo ciągle coś zajmowało mi czas, wczoraj też nie był mój najlepszy dzień bo źle się czułam i zasłabłam w drodze do sklepu a potem zwymiotowałam a dziś znów cos zjadłam i brzuch mnie boli. Dziś mąż pierwszy raz poczuł dzidzie :) A wczoraj mały się tak napinał, że widzialam małą kuleczke :) idę zobaczyć co tam pisałyście i chyba jakieś nowe foteczki są więc ide popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już po badaniu stężenia glukozy i 2 godzin siedzenia w poczekalni i czytania książki :) Nie było źle Może pomijając poranek, kiedy myślałam, że zakurw*uje się na parkomat, który pożarł mi 2 zł, ostatnie drobne i musiałam w deszczu lecieć do bankomatu a później jeszcze rozmieniać drobne. A teraz konkrety :) Glukozę babka rozrobiła mi z 300 ml, a może 350ml wody i dałam jej całą cytrynę. I trzeba to wypić jak najszybciej. Ponoć jak pół cytryny da się, to jest bardziej słodkie, a moje było kwaśne, taka słodka lemoniada do wypicia :) Po godzinie pobieranie krwi, a już bolało bo z tej samej żyły a po kolejnej godzinie już dałam drugą rękę , ale znowu chyba coś mi się źle wbiła bo ręki nie mogę wyprostować i gulka mi się zrobiła... miała któraś kiedyś z was coś takiego? A teraz objadam się jak głupia i wcinam podwójne śniadanie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :) Ja mam chwilowa przerwe w sprzataniu ;) juz zrobilam pranie , obiad i posprzatalam mieszkanie teraz herbatka i zabieram sie za szafki i to co w srodku ;) w sumie ostatnio sprzatalam ale jakos mi sie nudzi a tak to czas szybciej leci ;) Ja mam teraz wizyte 28 czerwca i tez musza ta glukoze zrobic 50 ml mi napisal lekarz ;) ale pojde po 20 bo do 12 biore tabletki na infekcje wiec akurat wszystko wylecze i badania zrobie za jednym zamachem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii to będziesz tylko godzinę siedziała chyba. Bynajmniej u nas tak jest przy 50gr. Mnie od razu dał 75. Ja dzisiaj mam lenia, idę teraz się zdrzemnąć a później pulpety zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm pulpecika bym zjadla takiego w sosie pomidorowym ;) ale mam szpinak zrobiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a normy glukozy są dla 50 g-do 125 mg hmm? mamusia-skład: 95% bawełna 5% elastyna-bardzo miłe w dotyku:) posadziłam kwiatki na balkonie i padam:( troszkę późno ale lepiej późno niż wcale.....;) oprócz kwiatów kwitnących mam specyfiki na komary: macierzankę,lawendę i komarzycę-ciekawe czy będą komary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dianakarina - super wózeczek - też mi się podoba :) Ja po wizycie już :) Malutka przybrała na wadze (100 g w tydzień) i teraz waży już 520 gram :) Wszystko jest w porządku - szyjka i łożysko też ok :) Cieszę się strasznie :D :D :D Dostałam to skierowanie na glukozę i mam zrobić badanie za 2-3 tygodnie. Lekarz też doradził by wziąć cytrynkę :P Dziś robię ciasto z truskawkami i galaretką :) Na obiad będę miała młode ziemniaczki i mizerię :) mam znów odrzut od mięsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski :) Ja juz nie wymiotuje, ale jakos dalej nie mam jakiegos apetytu, tzn raczej mam apetyt na rzeczy do ktorych nie mam dostepu , bo mieszkam w belgi, wiem , ze sa tu polskie sklepy ale w poblizu mojego miejsca zamieszkania , to zadnego nie widzialam:( Ale to co nawet jem to bardzo malo zdarza mi sie , ze zjem dwa razy dziennie i tylko jakies owoce pomiedzy i moze cos slodkiego, a i na slodkie to jakos checi nie mam , bo jak zaczynam jesc to czasami mnie zemdli. Te owoce to w sumie wcinam na przymus tez bo obawiam sie ,ze to za malo dla dzidzi bedzie, ogolnie to jem mniej niz przed ciaza:( Nie wiem , co jest nie tak przeciez to juz 5 miesiac a ja nie przytylam nawet kg, a wlasciewie to stracilam a i waga teraz stoji w miejscu, zaczyna mnie to na prawde martwic boje sie , ze zrobie krzywde dziecku:( Dziewczyny czy ma tak ktoras z Was ? Co prawda do szczuplych to nie nalezalam przed ciaza , wiec wcale nie chcialam nie wiadomo jak przytyc , ale to co jest potrzebne za dzidzie to musze przeciez , a obiadow to tez prawie wcale nie jem , bo nie mam ochoty, zazwyczaj konczy sie tym , ze jakas kanapke albo dwie zjem. Powiem tak przed ciaza wazylam 85 kg przy wzroscie 165 teraz waze 80 , moze dzidzia poprostu odemnie zabiera wszystko, a i biore kazdy dzien witaminy , wiem , ze najlepiej by bylo naturalne, warzywa, owoce itd , ale na prawde to co moge zjesc to wmuszam w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie, Troszkę się nie odzywałam ponieważ latałam za kreacją weselną. Mam pytanie czy miewacie skórcze w nocy do tego stopnia, że jak wstajecie rano to czujecie zakwasy?. Coraz częściej zdarza mi się w okolicach łydek, może znacie jakiś sposób na ich uniknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja spedzilam weekend u tesciów nawet fajnie bylo. Teraz leze i powiem wam ze dola lapie z powodu mojego wygladu zle sie juz czuje z moja waga juz przed ciaza czulam sie gruba ja to wiecznie na diecie zawsze sie pilnowalam a teraz trzeba bylo przystopowac i zaczac normalnie jesc niekiedy to az nie chce mi sie nigdzie isc zeby ludziom sie nie pokazywac bo czuje sie nieatrakcyjnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandro - jest jedna rada : MAGNEZ MAGNEZ I MAGNEZ :D Moniś, to miłego świętowania :) nie przesadź tylko z tańcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam sphaghetti ktore normalnie uwielbiam i tez nie moge przelknac:( tak sobie mysle , ze bym bigos zjadla , ale musze z mezem do sklepu wyskoczyc jak wroci z pracy, i jutro bede robic , a moze juz dzis pomalutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbe77 bez obawy - jak na usg jest wszystko w porządku to nie ma się co martwić. Ja miałam podobną wagę przed ciążą a schudłam prawie 9 kg! Wymiotowałam 4 miesiące. Potem były wahania - przybierałam 1 kg, może dwa i znowu spadało. Teraz chyba mam o 1 kg więcej czyli minus 8 od początku ciąży. Ze słodyczy to głównie tylko lody- na nic innego nie mam ochoty. Staram się jeść normalnie ale apetyt chyba mniejszy niż przed ciążą. Na pewno pojemność żołądka mniejsza bo dużo zjeść nie mogę. Diana myślę, że za bardzo nie potańczę. Raz próbowałam biec - miałam wrażenie, że mi brzuch odpadnie - bardzo dziwne uczucie :D Ależ Ci ta dzidzia rośnie - tylko pogratulować :) Pela głowa do góry - pewnie to tylko hormony i siedzenie w domu sprawia, że źle się oceniasz. Aleksandra - jak ja miałam skurcz w łydce to przez kilka dni mnie bolała. Lekarz kazał brać magnez. Teraz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbe - Moniś ma rację, jeżeli maluszek rośnie to nie ma się czym martwić spadkiem wagi. Mam koleżankę która w dniu porodu ważyła 1kg na plus tylko a dziecko ważyło prawie 4kg. Jak urodziła to zeszczuplała nie do poznania :) Ja już pewnie mam z 5,5kg. Jeszcze po dzisiejszym śniadaniu jak dopadłam się do jedzenia... teraz mam wyrzuty sumienia. 1,5h snu pomogło. Marla co do norm stężenia glukozy to nie mam pojęcia. Jutro odbiorę to się pewnie dowiem :) kurde źle mi chyba krew pobrała za 3 razem, siniaka mam na parę centrymetrów a boli :( A już w środę wizyta :)) Vivii zapraszam na pupleciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbe ja też uważam że jeżeli z dzieckiem wszystko wporządku to nie masz się czym martwić - spadkiem wagi... ale moim zdaniem powinno się jeść normalnie, bo kanapkami czy podobnymi rzeczami nie dostarczy się wszystkich składników organizmowi... czasami sama nie mam ochoty na mięso, ale wiem że trzeba chociaż trochę zjeść... sama najchętniej żywiłabym się sałatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny moja myszka zaczyna sie coraz czesciej ruszac i naprawde wyraznie ja czuc a szczegolnie jak leze na plecach kocham to uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś dzięki :) Jak dojdzie do piątku to wam dam znać, czy fajna, chociaż chyba już za 8h kończy się promocja. Pela, u mnie też maluch szaleje jak położę się na plecach. Też mam takie zachwiania co do wagi, figury. Czy dojdę do wagi sprzed ciąży, itd.. mężowi się podobam, nawet z brzuszkiem a ja mam chwilami niską samoocenę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałam przesyłkę z bebilonu - misia. Miś milusi ale wydawało mi się, że tam miało być coś jeszcze... hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbe77 a mozesz napisac gdzie miej wiecej mieszkasz ??? ja tez w Belgii niedaleko Leuven, Dzis bylam w pracy tylko 4 godz i maz musial po mnie przyjechac Tak mi sie slabo zrobilo, w glowie sie krecilo, jakies poty zimne a goraco mi bylo ze masakra :/ i nawet nie chcial slyszec o tym ze sama wroce tylko przyjechal 30 km po mnie i po 18 do lekarza idziemy zeby ocenil co sie dzieje a ze to Belgia to najpierw lekarz ogolny wiec nie wiem czy cos bez specjalistycznych urzadzen sprawdzi ale moze jakies badania porobi Miałyscie tak moze ???? dodam ze praca fizyczna - sprzatanie - czasem baaaardzo ciazka A moze to za ciazko juz ???? 20 tydz zaczelam w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz1982 https://www.bebilon.pl/, tam musisz się zarejestrować i wypełnić jakąś ankietę. Moniś a długo czekałaś na przesyłkę? Ja też zamówiłam ostatnio jak pisałyście.Kurde tylko misia przysłali, to lipa myślałam, że jakieś próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie bebilonu przy rejestracji było pytanie czy chce otrzymać prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zawiodłam. Czekałam trochę ponad 2 tygodnie. Teraz sprawdziłam - jak zaznaczycie, że macie dziecko to otrzymacie poradnik zamiast misia. Trochę dziwnie - chyba lepiej byłoby jakby dawali odwrotnie. Bo po co mi miś jak jestem w ciąży :) Spradzę w regulaminie, czy da radę zamówić powtórnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyczytalam przy rejestracji ze teraz misia a jak dzidzia sie urodzi to jakies probki mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, może o nas nie zapomną i je przyślą. A poradnik to chyba na mamę zamówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Monis ty juz dostałaś przesyłke z bebilonu a ja zamówiłam i nic .... Musze poczytac co tam napisałyście bo dzis miałam małe zamieszanie w domu i nie miałam kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×