Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witajcie Emachines ładny kocyk Musze nadrobić czytanie ..wczoraj pokręcony dzień był ...teść miał zabieg Zakupy były dla dzieci ..klocki lego,kask na motor ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ta pochmurna sobote martwie sie a moze nakrecam siebie za bardzo..juz nie wiem od srodky maluch mnie nie smyra,chyba niepotrzebnie naczytalam sie roznych opinii na necie i mam glowe kwadratowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spookojnie
hej moj maluuch najpierw mnie gilgotal to bylo od ok 16-18 tyg potem bylo pare dni przerwy i zaczal kopac :D, takze czekaj juz na kopniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka własnie widzę,że coś cię nie ma. No i jak teść?? emachines, dzięki za stronkę, chyba kupię ten z małpkami :) miluchna ja czytałam,żed nawet koło 24tc dopiero ruchy można poczuć i nie jest to nic złego. Jedne wcześniej inne później :D na pewno odezwie się jeszcze , hihihhih pogoda paskudna, u was też tak wieje,że prawie głowę zrywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i miałam ci dodać miluchna, że ja też mam takie dni przerwy,że się nie odzywa - Monis chyba też pisała,że tak ma. Także spokojnie, poczujesz i to na pewno mocno jeszcze. A może odwróciło się i nie czujesz a maluch sobie fika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby mamusiu,oby... dzieki za pocieszenie,pewnie niepotrzebnie sie denerwuje,ale stresuje matke ten maluch,lobuz jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ja po tych słodkościach włąsnie jestem ostro kopana :) może spróbuj coś zjeść słodkiego w większej ilości i połóż się na lewym boku - u mnie działa, na prawym nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja od wczoraj w szpitalu sobie leniuchuje, mialam dziwne uczucie twardnial mi co 10 minut srednio brzuch i bolalo jak na miesiaczke wiec poszlam na pogotowie a tu mnie polozyli. do tego mam anemie wiec mnie faszeruja kroplowkami. a co najsmieszniejsze jestem na calym oddziale sama. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adza1987 i co stwierdzili z tym twardnieniem? rany ale sobie leniuchujesz... i nikt nie leży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADZA trzymaj sie tam kochana? A dlugo bedziesz musiala lezec ? Ja czasami czuje takie pukniecia. Jak reke przyloze czasami i wieczorem najczesciej. Ja ogladam ciasta na necie i chyba zrobie to : http://slodkoiwytrawnie.blogspot.co.uk/2011/11/ucierane-ciasto-z-truskawkami-i.html albo taki keks z mleka w proszku. Musze isc do sklepu po kilka skladnikow. Ja w pracy jeszcze nie powiedzialam o ciazy. Musze powiedziec w 25 tygodniu dopiero. Nie chce zeby mieli duzo czasu na wytrenowanie kogos nowego. Szefa mam wrednego i nie chce mu ulatwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twardnienie wsumie nic nie stwierdzil, rozkurczowo kroplowki daja i juz nawet dobrze sie czuje. (mamusia wspolczuje przymusowego lezenia, ja juz dobe tu jestem i wychodze z siebie a musze lezec). jutro juz chyba do domku mnie puszcza a zatrzymali bo jest weekend i badania musieli mi porobic a tak na miejscu wszystko maja. no i standardowo wysoka anemia, wiec tez stad moze te skurcze bo magnezu brak... a pustki tu sa bo o moim szpitalu kraza rozne pinie i kazda ciezarna ucieka 50km dlej bo tam niby lepiej. choc leze tu i polozna naprawde sa mile dbaja o mnie wiec nie wiem dlczego taka opinia. sama rozwazalam tamten szpital ale teraz chyba jednk zostane tu. nie bede sluchac opini innych. dobrze ze mam neta z komputerem bo bym umarla z nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza współczuję leżenia, ja też w 12 tygodniu pojechałam na pogotowie z plamieniami w sobotę i zatrzymali mnie. Ale w niedzielę sama na żądanie się wypisałam, bo wyniki były dobre, to co.. więc mogą i Ciebie nie wypuścić. Bynajmniej w Zielonej byś na bank leżała minimum do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Byłam dziś na targach. Tłumy ludzi. Na usg się nie dostałam bo chwile po rozpoczęciu targów skończyły się zapisy. Ale dostałam smoczek, butelkę i kosmetyki dla dzidzi także z pustymi rękami nie wyszłam. Byłam tam prawie 3 godziny i wróciłam wykończona. Są też jutro ale już mi się nie chce iść. Adza to masz weekend. No ale się Tobą zajmą. Dobrze, że nic poważnego się nie dzieje. Co do biegunki... Dostaliśmy na targach mleko dla dziecka no i mój mąż je wypił, potem zjadł rybę, popił colą i siedział biedak później dłuższy czas w kibelku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski a ja dziś objadam się świeżymy truskawkami z własnego ogródka - jak miło patrzeć jak rosną i je kosztować. na wiosnę miałam dużo pracy ale za to teraz sama słodycz. apropo ruchów maleństwa - to wciąż są bardzo skąpe, denerwuje sie. to już 21 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ale sie usmialam:) niezal rewolucje musial miec:) Mamusiu juz podjadlam slodyczy i polozylam sie na lewym i prawym boku nie raz,moj maluch jest okrutny dla mnie i nic... no ale staram sie nie schizowac bo oszaleje... Adza ...nie nawidze szpitali,a ostatnio troche w nich bylam ale cieszmy sie ze z dzidzia ok,troszke cie tam podrasuja i szybko do domku puszcza... Od jakiegos czasu przychodzi wieczor godz 20-21 a mi oczy tak leca ze szok ,rano tez spie jak susel,w nocy jest roznie bo wc kilka razy obowiazkowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś dziwne, żeby po takiej mieszance go nie popędziło do wc :) Ja właśnie objadam się czereśniami świeżo zerwanymi. Może będę mieć rewolucję z rana, ale akurat mi się przyda :) miluchaaa a kiedy ostatnio czułaś ruchy? Może maluszek w nocy szaleje? Mój obowiązkowo o 23. Z tym wstawaniem w nocy do wc, to ja mam coś spokój, odkąd macica się podniosła w nocy max 1-2 razy. Kurde w poniedziałek idę na to badanie glukozy, mam stresa.. W ogóle to boję się trochę podróży, wczoraj ledwo w kinie wysiedziałam bo kręgosłup mnie boli, a co dopiero 4 godziny jazdy. Pisałyście wczoraj o zakwasach przy miednicy, ja mam takie ale na żebrach.. aha na city team jest książka http://www.citeam.pl/oferty/cala-polska/ksiazka-,,twoje-dziecko - myślicie, że opłaca się kupić? Nie mogę znaleźć tylko informacji o przesyłce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mała mi
nata_lie jest napisane, że przesyłka gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz, znowu nie pod tym nickiem :) To ja jestem tą małą małą mi :) Udzielam się czasem na innych forach i tam jestem małą małą mi. Ale nie myślcie sobie, ja nic nie psocę :) Jestem dobrą małą mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do książki to ja lubię takie poradniki - gdyby tylko mogła to pewnie kupowałabym je w każdej ilości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja lubię książkę zobaczyć na żywo. Musze wiedzieć czy łatwo bym przyswajała tę wiedzę. Musze mieć wszystko usystematyzowane - najlepiej w tabelkach, wykresach, itp :D taka już jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja się chyba zdecyduje. Szczególnie, że to nasze pierwsze dziecko, w rodzinie nie ma kogoś, kogo można by było podpytać i myślę, że się przyda :) A 20zł to koszt niewielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie smyral mnie w srode wieczorem i cisza do tej pory,moze jest nocnym markiem i lobuzuje jak mama spi,oby:) Dobranocki:) Ta ksiazka trudno stwierdzic czy ok ale 20zl to nie duza kasa wiec mysle ze warto kupic...tez sie zaopatrze w jakas..moja bratowa ma fajna ksiazke,jak mi nie pozyczy to bede musiala sobie kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha to ja dzis otworze dzien :) temperatury mierzeie i leki izawsze to musi byc o 5 rano?? eh no coz, moze zasne jeszcze, dzis jeszcze raz morfologia i moczi mozze mnie wypuszcza... jak tylko wyjde ide na rewelacyjna salatke chodzi za mna dzien w dzien. hehe milej niedzielki laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza, to dobrze,że ty otwierasz :) Już wysłałam swoją córkę z dziadkiem na zawody wędkarskie. Ale jest tak zimno... jej, mam nadzieję,że mimo iż ubrała się to nie rozchoruje się. Bo pogoda fatalna, chwilę byłam na dworze i tak zimno...a wieje. A teraz w cieplutkim łóżku idę chyba dalej spać. :) Wczoraj siostra przywiozła mi mnóstwo rzeczy - bujaczek/leżaczek, butelki, ręczniczki kąpielowe i pieluchy. Mówi,że robi porządki i mi wszystko pozwozi, żebym sobie w lipcu porobiła porządki :) Zawsze to mniej do kupienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×