Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

a ja od piątku zakatarzona siedzę:( męczący ten katar.... miłej niedzieli życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga dużo zdrówka! Mamusiu pólmetek :) teraz to juz z górki Mnie ostatnio męczyły sny ze bładziłam w lesie i żmija jakaś była i wogóle takie bez sensu---a może raczj z sensem bo gryzła mnie sprawa psiapsiółki.Ale wczoraj w końcu rodzice zdecydowali się i chyba jej powiedzieli ,ja siostrze też mówiłam ze powinni jej powiedzieć... Wczoraj miałam totalnie dołujący dzień normalnie nie dawałam sobie rady...dziś już jest lepiej z kondycją psychiczną. Adza 1987 życze szybkiego powrotu do domku i żeby wszystko było ok.Szczerze to ja jak cały dzień pochodze i popracuję to wieczorem brzuch mam taki twardy i napięty,a lekarz sie mnie pytał o skurcze czy sie pojawiają...wiec wtedy kładę się chwilę ,nogi w górę i mija. Moniś 1983 wydaje mi sie ze okazja na ksiażkę jest .20zł nie duzo a od 0-3 lat tosie opłaca. Miłej niedzieli dziewczyny i dzieciaczki :) Narazie Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Adza wracaj szybko do domku Graga a ty sie kuruj U mnie wczoraj 21 tydzień sie zaczął ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie mowcie mi o brzuchach moj juz taki duzy ze wyglada jak bym byla w conajmniej 7 miesiacu chcialabym juz tak zostac no niedlugo to sie bede musiala toczyc.. !! Odpoczywam 4 dni konczymy remont mam nadzieje ze juz skonczymy to.. Maly kopie i coraz czesciej czuc reka to na brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Adza - trzymaj się Kochana! Graga, Ty nam tu nie choruj :P zdrowa musisz być Mamuśko :D Mamusiu - korzystaj z wolnego czasu i odpoczywaj ile wlezie :) A ja zaczęła 23 tydzień i tym samym 6 miesiąc :) brzuszek mi rośnie coraz szybciej i coraz częściej i mocniej czuję moją córeczkę :D Jutro wizyta :) Trzymajcie kciuki! Miłej niedzieli - ja mam bardzo senną - pogoda do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogoda dziwna, senna. Ja spałam do 11, po tym jak wcześniej wyprawiłam córcię na zawody. Już wróciła - 7 miejsce na 24 osoby więc super :) nagroda: wędka 5m, kołowrotek, jakieś spławiki i inne duperelki. Ogólnie zadowolona ale i zmęczona, zamknęła się w pokoju pospać :D jedyny minus to taki ,że coś dziś maluszka nie czuję i już słodyczka zjadłam i nic, może prześpię się to i on wstanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę,sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. U mnie tez 23 tydzien sie zaczal czyli 6 miesiac. Jeszcze 4 ale przy lozysku przodujacym jesli sie nie podnesie cesarka wiec bedzie wczesniej. Kupilismy taki wozek. Niebieski.Uzywany ale jak nowy. Leciutki i wygodny. http://www.aliexpress.com/product-fm/553032329-Baby-travelling-tool-Stokke-Xplory-stroller-with-bassinette-many-colors-for-mom-s-choice-free-shipping-wholesalers.html A jutro malujemy pokoj na niebiesko. I nadal nasz chlopczyk nie ma imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zakochana w tym wozku ale cena mnie przerasta:( ile dalas jesli mozna wiedziec? co do imienia to ja od poczatku mowie ze bedzie mikołaj ale maz jeszcze nie do konca przekonany. jak sie pytam jak bedziemy mowic do dziecka on ze EJ TY! albo OSOBO :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo nam sie jakims cudem kupic za 1450zl. Nie wiem jak bo wczesniej licytowalam i sprzedawali za 2000 minimum. To na ebayu w uk. tu jest polski opis http://mamaija.pl/stokke-xplory-wozek-gleboko-spacerowy,d3781.html Ja potrzebuje lekki wozek zeby podrozowac z nim latwo bo do polski do rodzicow nie zawsze latam z moim wiec samej z dzieckiem i ciezkim wozkiem masakra. Tak sie ciesze z tego wozka. Nawet kolor jaki chcialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że już konkretne zakupy robicie - WÓZKI. a ja nic nie kupuje - w domu mam juz dwójkę dzieciaczków córke i syna. wiec nic nie kupuje - troche szkoda - bo to sama przyjemność. ale co najważniejsze - moje kochane dziecko w brzuchu zaczęło się ruszać, dziś z rana pozwoliłam sobie na leniuchowanie i doznałam tego szczęścia , a tym samym bardzo sie uspokoiłam , bo to już 21 tc pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianakarina fajny wózek, a ty też masz łożysko przodujące?? emachines może taki dzień byle jaki, zrób se fajną kąpiel, jakąś maseczkę i może lepiej się poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia tak niestety lozysko przodujace. Ja od dawna siedze w necie i dobre oferty wylapuje i kupuje rzeczy dla dzidzi. Nasze pierwsze wiec nie mielismy nic. Znajomi albo maja duze dzieci albo wcale wiec nie ma co liczyc na prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam łożysko przodujące. Nastraszyli mnie jak nie wiem co, tobie może nie tak :( ehhh a lezysz czy funkcjonujesz normalnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. U nas też brzydko, pada zimno. Nawet do sklepu 400m pojechaliśmy autem, po cytrynę dla mnie na jutro.. jak ja jutro tam usiedzę te 2 godziny :/ Co do książki o której wczoraj pisałam, to zamówiłam. Jak przyjdzie to dam znać czy fajna :) dziś 24 tydzień się zaczął :) mój maluch też dziś leniwy.. pewnie przez pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie tez bardzo brzydka pogoda, caly dzien tylko siedze i filmy ogladam albo cos do jedzenia szykuje hehe u mnie jutro zaczyna sie 20 tydzien:) Wiecie sama nie wierze , ze to juz polowka za mna prawie, juz nie moge sie doczekac kolejnej wizyty a to dopiero 19 czerwca :( graga007 szybkiego powrotu do zdrowia , bo chorobsko to meczaca sprawa w naszym stanie , bo ani zadnych lekow prawie nie mozna itd adza1987 a Tobie szybkiego powrotu do domku zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ruchow to chyba wczoraj cos czulam , ale jak dalam reke na brzuch to nic nie czulam, szkoda :( jeszcze musze troche poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny .. Ja mialam weekend na uczelni wrocilam wynudzona ale co milam zdac to zdalam jeszcze 2 egz i koniec ;) Adza i gragra zycze zdrowka duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Witam w poniedziałek ,u nas leje jak z cebra ale akurat to sie moze przyda troche bo na wsi mieszkam i wszyscy narzekali na suszę,teraz podlało konkretnie,Ja juz zjadłam kanapkę pije herbatę z cytrynka,potem kawa i do pracy.Mój juz o 5.30 pojechał.Czekam na babcię zaraz wpadnie do Ninki i zaczynamy nowy tydzień:) Przyjaciółce powiedzieli w końcu w sobote wieczorem o babci i już wczoraj wylądowała w PL.Ciesze sie że jest z babcią,jeszcze sie nie słyszałysmy ale to taki czas że spokojnie poczekam .Ja wczoraj miałam dzień prasowania,ale w końcu od dziś będe na bieząco z tym wszystkim a było tego multum naprawdę...zrobiłam tez ja obiad i niedziela wyszła może bardziej pracowita niz powinna być no ale cóż,dzis poleniuchuję moze. Wczoraj jak jadłam kanapkę ukruszył mi sie kawałek zęba i muszę do dentysty jechac zrobić bo niemiłe uczucie mam. Pozdrawiam i zyczę miłego dnia,słońca i radosci :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) U mnie też padało, teraz już nie. Ale powietrze tak fajne,że stalam 40minut na balkonie :D teraz wietrzę cały dom. Robotnicy cos tam sobie robią i dzień jak co dzień. Już tez po śniadanku, leżę bo i co tu robić. Może coś w TV obejrzę, choć ja nie przepadam za tv i nie oglądam - rzadko. Maluszek wczoraj mnie trochę zdenerwował, bo nie ruszał się, tzn. ja nie czułam. Fakt,że pół dnia przespałam. A dziś czekam... Trzymam kciuki za wizyty i czekam na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dosyć długo się nie odzywałam,bo też potwornego doła miałam.Ta samotność mnie wykończa-do tego ta pogoda:( w sobotę troszkę wyluzowałam bo mieliśmy na osiedlu III Dzień Sąsiada.Fajna rodzinna impreza-każdy przynosi co ma i robimy mega grilaa z wieczornymi tańcami.W tym roku darowałam sobie tańce i wypiłam dwie szklanki coca-coli:) a co? Pojadłam mięska grillowanego i juz 20.30 byłam w domku.A sąsiedzi bawili się całą noc do 4 rano-że policja nie przyjechała ;) Bo co PRAWDA NASZE OSIEDLE JEST OGRODZONE ALE ZAWSZE ZNAJDA SIE TACY CO IM NIE PASUJE. Dzieci na dzień dziecka dostały nowe zabawki:domek,hustawke i trampolinę więc w miarę zajęły się sobą;)Fajnie t na osiedlu-fajni ludzie-choć brakowało mi Michała:( W niedziele byłam z synkiem w kościele apotem poszliśmy na piknik z okazji Dnia Dziecka-wszystkie artakcje za darmo!!! ale kolejki-masakra.Więc dobrze że byliśmy na początku i na samym końcu-to dzieciaki poszalały sobie. Dzis wizyta-boję sie strasznie-chce powiedziec mojemu gin że chce wracać do pracy:( a on jest przeciwny-hmmm wszystko zależy od wyników badania.Trzymajcie kciuki.Wizyta dopiero o 15.30 . Ale dzis pogoda znowu przybija......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, ja tez doła łapię, cieszę się,że córcia w domu ze mną jest - bo jakbym miała siedzieć zupełnie sama to bym dopiero porządnego doła łapnęła... A dlaczego chcesz wracać do pracy i czemu lekarz nie zgadza się ? Rozważałaś za i przeciw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas też weeknd minął miło - byliśmy wczoraj na zawodach końskich. W końcu się wyspałam, tzn. ie musisałam wstawać o 6, bo weekendy mam wolne. Marla - ja znów zastanawiam się czy nie iść już na L4, bo coraz mnie chce mi się rano wstawać :/ Poza tym dzisiaj mam badania prenatalne o 17:30, więc nerwowo czekam na popołudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj miałam potworny dzień - rano wymioty, cały dzień okropny ból głowy, ból pleców, ból nóg i beznadziejne uczucie niemocy. Także byłam wczoraj okropną marudą. A dziś krew z nosa - no ale to moja wina bo od kilku dni nie chciało mi się go smarować. Dziś już wstawiłam pranie i właśnie wcinam parówki na śniadanie. U mnie deszczowa pogoda - pada od wczoraj. Przynajmniej nie muszę kwiatków podlewać ;) W środę rano jedziemy do Kielc do rodzinki. Już się nie mogę doczekać bo w domu mi się nudzi. I mam nadzieję spotkać się z koleżankami. W piątek mam wieczór panieński kuzynki więc idę "szaleć". Mam tylko nadzieję, że moje samopoczucie na to pozwoli. Emachines ale masz fajny brzusio :) Ja to mam taki aż pod same piersi aż czasami ciężko mi siedzieć. A ty taki niżej - okrąglutki :) :D Jak piszecie o uczelni i egzaminach to aż mam dreszcze - jak dobrze, że ja mam to wszystko za sobą ;) Co do wózka - to niezły pojazd :) Ale nie za bardzo rozumiem tych informacji o wadze. Bo tam są 2 wagi podane - ta druga mnie przeraża bo jest 27 kg. Ja po targach wybieram między maxi - cosi albo x-lander. Ale raczej używany. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia to że ja wracam to za dużo powiedziane:) chciałabym już bo pierdolca dostaje w domu.Na 5 godzin mogłabym chodzić sobie.ale wiem że mój gin wszystkim daje zwolnienia nawet jak jest dobrze to mi nie pozwoli wrocić-ale zapytam. Przyszła koszula I SZLAFROK -troszkę się denerwowałam czy ten materiał nie będzie śliski-beznadziejny ale rewelacja jak za tą cenę-POLECAM!!! http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-rozm-m-i2372539589.html http://allegro.pl/szlafrok-ciaza-100-bawelna-rozm-l-xl-producent-i2369523180.html JA WZIĘŁAM CZERWONY-SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, ja wiem coś o dostawaniu pierdolca w domu... uwierz mi ,że momentami nie jest ze mną dobrze i z moją głową... hihihi ale już dotarło do mnie ,że nie wrócę, trudno. A co do zakupów twoich to powiedz jaki skład jest tych rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×