Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mamusia ja już na ostatnim usg a byliśmy u innego lekarza to jak zapytał czy znamy płec to mi się gorąco zrobilo a to dlatego ze chyba już się przyzwyczailam ze synus będzie no i od razu mu mówię ze chłopczyk no i potwierdził ze nie inaczej :-) no ale różnie bywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, racja. Kurczę miałyśmy jechać skoro świt a zapomniałam,że dziś rolety facet ma mierzyć. No i znów wyjdzie 12 do wyjazdu, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasha84 - nie mam pojęcia czy któraś z dziewczyn jest z krakowa, ale na pewno jakaś się znajdzie :) Moniś wypoczywaj na wyjeździe! :) Co do chleba to racja, najpierw spróbuj sama w piekarniku,bo takie urządzenie niemało kosztuje. Nika89 witamy! :) A tam zżyte, każda przecież nowa dziewczyna na forum jest mile widziana! :) a mój maluch wczoraj główką chyba kręcił, bo co chwila mi podbrzusze się podnosiło, tam gdzie ma główkę, widocznie do snu nie mógł się ułożyć :) Ja też lecę na miasto, więc do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii moj wzrok sie pogarsza co jakis czas ,pisalam strone wczesniej o kolezance ktorej wzrok po porodzie strasznie sie pogorszyl,wiec nie bede ryzykowac...by u mnie sie nie pochrzanilo bardziej ...wiec bede sie starala uniknac porodu naturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika witaj:) ja wczoraj pierwszy raz zobaczylam jak moj brzuch sie rusza od kopniakow malucha bo do tej pory tylko czulam ze baraszkuje a wczoraj spojrzalam na brzuch i wygladalo jakbym miala rewolucje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny serdecznie! Pewnie zadna z Was juz mnie nie pamieta dosyc dlugo mnie tu nie bylo. Ale bylam na urlopie a potem remont pokoiku dla malucha :) Podczytywalam Was tu caly czas ale jakos nie mialam wiecej czasu by pisac. Jak sie czujecie? Czy ktos zle znosi ten zaduch tak jak ja? Moj mały tez daje coraz czesciej o sobie znac i bolesniej ale najwazniejsze ze zdrowo rosnie w sumie juz niedlugo nasze maluszki beda z nami. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie ponownie pozytywnie do swojego grona. Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj -ania-m - faktycznie długo Cie nie było. Ale najważniejsze, że masz się dobrze i maluszek zdrowo rośnie :) Ciężko jest w te upały, ale pocieszające jest to, że już jest ciut lepiej :) Już pokoik dla maluszka gotowy? Ale zazdroszczę, u mnie pomalowany będzie w przyszłym tygodniu. A jeszcze mój mąż wymyślił sobie, że na dole zrobimy taką wystającą trawę namalowaną. I trzeba zrobić szablon, pomalować na na biało a później na zielono. Więc troche roboty jest, ale myślę, że będzie fajnie :) Przyszedł mój x-lander z allegro, wow jestem pod wrażeniem jak nowy wygląda. Chciałabym tylko poprać sobie niektóre części, typu materacyk, część gondoli - żeby wszystko ładnie pachniało :) ale zastanawiam się czy to trzeba chemicznie, czy w pralce? Macie pomysły dziewczyny? Mamusia a Tobie gość odpisał z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie mamuśki :) Fajnie,że odzywacie się :) Ja już po zakupach, tak w sumie szybko, bo nie musiałam swoim autem jechać tylko zabrałam się ze swoim tatą, więc o tyle dobrze, że w upał kierować nie musiałam. Szybkie zakupy, na szczęście wcześniej miałam kartkę spisaną to wiedziałam co chcę :P U mnie nadal gorąco, no ale już nie tak jak ostatnio. Da się normalnie funkcjonować i zadyszka zniknęła :D Córcia u mojej siostry a ja robię pranie jej kurtek, dresów, plecaków i butów adidasów, póki pogoda ok, to popiorę przed koloniami. Koleś nic nie napisał, ale widzę,że loguje się na allegro. Cóż trudno. Zaraz pooglądam, może coś ciekawego się znajdzie. A jak nie to jeszcze czas :) Cieszę się,że wózek masz fajny i zadowolona jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia a Ty chcesz x-landera xa czy inny zupełnie wózek? Szukasz już razem z nosidełkiem czy osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam pozostalo powiesic karnisz w pokoiku dla malucha. Zrobilismy to teraz bo pozniej to juz ciezej byloby mi doprowadzic wszystko do porzadku a jestem z osob ktore maja podejscie "sama sobie poradze " i nie lubie prosic o pomoc :P ooo x lander a jaki? ja wczoraj bylam w sklepach ogladac wozki i poprostu zakochalam sie od pierwszego spojrzenia hehe ale niestety nieszczesliwie bo x lander xa ktory mi sie spodobal kosztuje 1900zl za sama gondole i spacerowke a troszke szkoda mi tyle kasy jak tu jeszcze inne wydatki beda:( Mam pytanie czy Wy tez macie czasami taki jakby ucisk w klatce piersiowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę xlandera, ale jakbym coś innego wypatrzyła to też spoko. :) Niby fotelik mam, ale jakby był razem w dobrej cenie to tamten byłby do drugiego auta albo sprzedam :P Tylko czerwony nie może być, mi się podoba, ale mojemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania m ja szukam używanego, bo też mi troszkę szkoda kasy na taki wózek, u nas 3 w 1 kosztuje 2139zł bo dziś zerknęłam. Także troszkę jak dla mnie za dużo :P a ucisku nie miałam, za to zadyszkę dwa dni tak :P jak staruszka dosłownie,hihihi albo i gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ania-m- ja nie mam ucisków w klatce, ale widzisz każda z nas ma inne objawy. Mi spuchły nogi i palce u rąk. Chociaż dzisiaj jest o niebo lepiej niż wczoraj, więc sama nie wiem :) X landery są drogie, dlatego kupilśmy używany za 800zł, ale na prawdę zadbany. Chciałam znaleźć tańszy, ale zawsze coś mi się niepodobało :) Mamusia na pewno znajdziesz, jak bym coś widziała to podeśle Ci linka. Obecnie szukam też maxi cosi, ale w dobrej cenie rozchodzą się jak grzyby po deszczu i zanim się zdecyduję, to już go nie ma, albo ktoś wylicytuję magiczną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ania-m- myślisz że można w pralce? Napisałam do babki u której kupiłam, zobaczymy co mi doradzi. A teraz i tak muszę go zawieźć do rodziców bo u nas remont i miejsca nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 800zl to naprawde trafila Ci sie okazja:) A co do uciskow lekarka mowi ze to macica uciska na przepone, pluca i to czasami daje wrazenie jak ja to mowie "ze ktos mi na klatce siedzi" hehe . Palce u rak i nogi w te upaly non stop mi puchna.. obraczka juz dawno nie miesci mi sie na palcu :( a jak chcialam miec jakikolwiek pierscionek i zalozylam zareczynowy to lekarka jak tylko zobaczyla doradzila zeby sciagnac bo moga szybko palce spuchnac a potem to juz tylko pogotowie i przecinanie pierscionka..wiec teraz nie nosze juz nic :P Jesli chodzi o zadyszke tez mam. Mieszkam na 3 pietrze i sie smieje ze kiedys mnie ta wysokosc dobije bo ide po tych schodach jak staruszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) widze że u Was dużo sie dziej :)ja wróciłam znad Bałtyku,było super. A tu takie upały ufff. Czytam Was regularnie,Każdą pozdrawiam i ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata_ile super wózek bardzo mi się podoba :-) ja bym chciała 3w1 ale nie mam pomysłu w ogóle... Podoba mi się tez X-lander XQ ale cena za wysoka i Tako laret ale szczerze nie wiem sama jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze tak ale dla pewnosci poczekaj co odpisze Ci ta babka jak ona to prala:) Moim zdaniem x landery sa z dobrych jakosciowo materialow i nie powinno sie im nic stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) już wyczytałam gdzieś na necie, że od gondoli można wyprać części. Nika89 a x lander xq to on czasem nie ma takich małych kółek z przodu? Mi właśnie z xa podobało się, że są wszystkie duże kółka. Macro a jak pogoda nad bałtykiem? Ania-m ja właśnie dzisiaj bez niczego założyłam obrączkę i mogę bez problemu zdjąć. A ostatnio mowy o tym nie było. Może to wpływ pogody, że się ochłodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypierz w mniejszej temperaturze. Czytałam w opisach w aukcji,że właśnie piorą w pralkach. No ale poczekaj co kobietka odpisze. Macro, komu dobrze :P nad Bałtykiem hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobię. Ewentualnie pralnie ręczne :) a teraz idę robić obiad, mój mały lokator sprawia, że co chwila głodna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie x-lander XQ ma mniejsze kulka z przodu no a ten XA też fajny na prawdę super Ci się udał ten wozio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co za nudny dzien wstalam po 10 dzisiaj i tak leze z ksiazka ale czuje ze niedlugo odlezyn dostane wpadlam na chwile na kawe. Dzisiaj dzwonila moja przyjaciolka i przyznala mi sie ze jest w 5 miesiacu ciazy hehe nie ma co szybko mi powiedziala ale ciesze sie razem z nia:) zanudze sie w domu na weekend mamy ambitny plan pojechac gdzies ... moze w gory?? no sama jeszcze nie wiem ale cos tu knuje powoli bo z nudy juz nie moge wyrwalabym sie gdzies potanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:-) Nie nadrobiłam tego co naszkrobałyście od wczoraj bo od rana walczę ze sprzątaniem, segreguje stare ciuchy zeby nie brac wszystkiego na nowe mieszkanko. w połowie ciuchów i tak nie chodzę Odebrałam wyniki glukozy: Na czczo jest 69,1 A po 120 minutach 63,2 wiec chyba dobry wynik?? Właśnie szykuję się na wizytę a więc do później:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia pierz w pralce - nic wózkowi nie będzie :) Ja właśnie wróciłam od lekarza - wszystko ok. Agatka waży 800 gram. Dalej nie ma siusiora hehehe Poza tym ułożenie miednicowe - lekarz powiedział, że póki co ułożona jest koszmarnie, tzn. koszmarnie dla mnie, bo siedzi mi na pęcherzu, a ja ja siedzę, to włazi mi pod żebra :/ Chciał mi dać L4, ale powiedziałam, że miesiąc jeszcze popracuję - następna wizyta 14 sierpnia i po niej do pracy się już nie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia pierz w pralce - nic wózkowi nie będzie :) Ja właśnie wróciłam od lekarza - wszystko ok. Agatka waży 800 gram. Dalej nie ma siusiora hehehe Poza tym ułożenie miednicowe - lekarz powiedział, że póki co ułożona jest koszmarnie, tzn. koszmarnie dla mnie, bo siedzi mi na pęcherzu, a ja ja siedzę, to włazi mi pod żebra :/ Chciał mi dać L4, ale powiedziałam, że miesiąc jeszcze popracuję - następna wizyta 14 sierpnia i po niej do pracy się już nie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×