Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ogladalam te wozki roan i musze powiedziec ze mi sie podobaja....chyba po urlopie pojedziemy na zywo obejrzec... Moj maluch tez jakos specjalnie nie lobuzuje,odezwie sie kilka razy ,ma ruchliwsze i leniwsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie jestem zalatwiona :) Polozna mierzyla brzuch sluchalam serducho wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Jezeli chodzi o proszek to ja kupilam Lovele polecaja mi ja kolezanki ktore maja juz dzieci wiec wierze w jego dobre dzialanie :) A co do ruchow maluszkow dzis chyba taki leniwy dzien bo moj tez za bardzo nie daje znac i ciagle spi :) Juz raz tak mialam przejmowalam sie ze go nie czuje a w nocy tak szalal ze spac nie moglam.. Wczoraj na zakupach tak uderzył swoja mamusie w nerke ze az mi sie nogi ugiely maz nie wiedzial co sie dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbe musiałabym się spytać o ten filtr. My byliśmy w Egipcie na początku września i mieliśmy filtr 20. I okazało się za mało. Mąż sobie spalił mocno czoło, że jak obecnie się opali, to ma czerwone całe..a twarz brązowa i nie wiem czy to już czasem nie zostanie na zawsze.. musisz mieć na pewno też 50. I brzucha nie opalaj, bo chyba w ciąży nie można. Ogólnie przygotuj się na prawie 50 stopni :) Jak będzie wiatr, to da radę przeżyć :) Ale w ciąży to na pewno będzie Ci ciężko i to bardzo. Wy dzisiaj mówicie leniwe maluchy a mój od rana szaleje. I też się martwię, już mówię, żeby poszedł spać, głaszczę brzuszek, śpiewam a Kuba i tak fika i fika i kopie. I tak co chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a ja znowu zamulam, od kilku dni robię popołudniową drzemkę bo inaczej nie funkcjonuje.Mamusia :) ja też czasami martwię się o brak ruchów dzidzi i wtedy kładę się na plecach i głaskam brzuszek. Maryjka wózek Roan Teo 3 częściowy jest w granicach 1500 zł do tego musiałabym dokupić śpiworek oraz parasolkę, ale czy w październiku będzie ona potrzebna? :-). Czy też wieczorami macie bóle w pachwinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wieczorem to juz chodzic nie moge :-( Tak mnie na dole wszystko boli Proszki to dopiero obejrze cenowo Kiedys stosowałam Jelp a czy wy bedziecie płukac ciuszki w płynach zmiekczajacych dla dzieci? Jak na razie to chciałabym x-landera x-a zobaczymy co z tego wyjdzie Maryjka ja juz głupieje z powodu tej cukrzycy dosłownie :-( Dzis nie chciało mi sie gotowac obiadu i wpadłam na bardzo fantastyczny pomysł ...dzieci kupiły pizze ... no i 152 A jutro idziemy na roczek :-( Co do pieluch to ja kupie tak ok 30 tetrowych oraz 5 flanelowych Z doswiadczenia wiem ze dziecko często ulewa Ja bardzo duzo korzystałam z tetry pomimo iz stosowałam pampersy Zastanawiam sie tez nad zakupem tych wielokrotnego użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś chodzę zmulona, woziłam córcię do kina z jej koleżanką, to i mały się odezwał. Ale taki nieruchliwy, normalnie już sama nie wiem co czasami robić. A brzuch owszem ruszałam, budziłam i nic. Teraz znów śpi albo nie czuję jak się rusza. Ogólnie dzień śpiący i taki dziwny, leń na wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, moja córunia też dziś jakaś spokojna i też mnie to martwiło.. ale widzę, że nie jestem jedyna.. Na pewno wszystko ok, moja Niunia rusza się teraz, ale przez pół dni była głucha cisza.. Co do wózków, to sama mam dylemat.. bo dostałam wózek od siostry męża (używany), ale okazało się, że to jest większa spacerówka z taką wkładką w kształcie gondoli, ale to raczej ma spełniać funkcję nosidełka (wózek ma już 8 lat i chyba wtedy nosidełek w takiej wersji jak mamy teraz, to raczej nie było). No i jestem zawiedziona... bo to mi się chyba nie sprawdzi jako wózek dla niemowlaka na zimę - mam rację? Jej dzieci rodziły się w czerwcu.... Niech mi ktoś podpowie, proszę... bo już sama nie wiem co mam z tym zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam prać w płynie lovela więc raczej nie będzie dodatkowo potrzebny płyn do płukania. Diana26 ja rodziłam 7 lat temu i dokładnie posiadałam taki wózek o którym wspominałaś.Gondolka była wkładana do spacerówki na leżąco i dodatkowo wózek zapinałam materiałem który był przeznaczony na nóżki we wózku. Rodziłam w lutym i korzystałam z tego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie pokarało.. zjadłam parę chipsów, bo taka chęć i żołądek mnie boli, że szkoda gadać.. jakby wszystko mi stanęło.. mój maluch za to poszedł spać wreszcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Aleksandra :) no to mnie uspokoiłaś.. jakoś zimę przebidujemy :) w sumie spacerów będzie mniej niż na wiosnę.. a na wiosnę planowaliśmy zakup takiej lepszej zwrotnej i praktycznej spacerówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana ja mialam natki wozek z malym 7 lat temu taki Tako natalia a moj syn urodzil sie w listopadzie i spokojnie jezdzil w nim duzo bo jest typowo zimnolubnym dzieckiem i dobrze mu bylo wiec jesli wozek spelnia oczekiwania Twoje to jak najbardziej na zime jest ok .. Natalka napij sie odgazowanej coli to Ci przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii :D Czy spełnia moje wymagania?? Hmm no nie powiedziałabym.. ale troszkę nie mam teraz kasy na zakup nowego, a najpóźniej w lutym będę się już rozglądać za nową spacerówką... xlander kolor asia mi się podoba :) Jak się masz? bo ja nie daję rady odgrzebać Waszych wpisów sprzed 2 tygodni..tyle tego, że głowa boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana to tylko zima to przeżycia i tak większość czasu spędzi maluszek w spacerówce :) Przeszłam się chwile, napiłam coli ale żołądek jak bolał tak boli :/ Jeszcze mi mój szkrab jakby czas buszuje, a teraz naciska mocno na pęcherz.. może za dużo siedzę dzisiaj, sama nie wiem, ale chcę skończyć pisać moją pracę magisterską w przyszłym tygodniu to trochę siedzę przed kompem a tak niedużo już zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka a dobrze wszystko ;) Ja od ponioedzialku zaczynam szkolenie ciekawe czy dam rade ... od 12 do 19 do prawie konca sierpnia a pozniej od 7 do 15 do 21 wrzesnia ;) wiec 1,5 tygodnia przed planowanym porodem sie skonczy ... o ile wczesniej nie urodze a mam niestety takie przeczucie ;/ natalka a masz problemy zoladkowe ?? czy to tak jednorazowo ?? bo ja mam wrzody np i zanim wezme tabletke to staram sie domowymi sposobami czyli wlasnie cola odgazowana, herbata z cukrem, lub siemie lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na badaniu z ciekawosci zapytalam jak maly jest ulozony polozna powiedziala ze zazwyczaj tego nie robia no ake pomacala przez brzuch( tutaj juz sie nie robi usg na tym etapie) i maly byl ulozony nozkami do gory .. Ale powiedziala ze ma czas sie jeszcze przekrecic i tak naprawde to 34 tydzien to czas kiedy dzicinka juz sie uklada na swoim miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam dylemat i prosze o porade.. Mam okazje kupic od dalszej znajomej x landera xa w dobrym stanie gondola=spacerowka i fotelik x car z parasolka,uchwytem na butelke i torba z xlandera za 1400..tylko nie umie sie zdecydowac czy to warto pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii na początku ciąży miałam potworne problemy żołądkowe, a później przeszło. Może teraz na nowo nawrót.. oby nie.. -ania-m- ja bym nie brała, bo: - cena dość wygórowana - posiada fotelik x-car w którym maluch się ponoć nieźle poci i ogólnie w porównaniu do maxi cosi jest o wiele gorszy. Ma jedynie uchwyt na butelkę, którego nie mam. Nowy ja mamusia ostatnio pokazywała na allegro za niecałe 1300zł. Co prawda bez fotelika, ale nowy :) Na allegro za taki zestaw zapłacisz 900zł. Oczywiście może być zadbany i w ogóle full wypas, więc i tak decyzja zależy od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :D wróciłam od rodzinki i już nawet zdążyłam Was przeczytać :) Mój mąż dostał od znajomej z pracy 2 torby z ubrankami dla malucha - wiele takich, które nam brakowały. Więc lista zakupów znacznie się pomniejszyła. Tadeuszek cały czas kopie mnie po pęcherzu - czasami aż ciężko mi się ruszyć bo tak mocno to robi... Boli - czasem nawet bardzo :( Mam nadzieję, że szybko się obróci. Już niedługo zabieramy się za przygotowanie pokoju - przeniesienie mebli i ułożenie wszystkich rzeczy maluszka. Pewnie pranie będzie dopiero jak skończymy pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś fajnie, że już do nas wróciłaś :) Zazdroszczę ubranek, ja nadal cierpię na ich brak :/ mój nie kopie w pęcherz ale potwornie naciska dzisiaj. U nas jutro mąż skończy malować pokoik, naklejamy border a później będziemy malować trawę na ścianie. Mam nadzieję, że wyjdzie :) I ogólnie pomyślałam, żeby porobić takie 3d - tzn. wyciąć ze styropianu chmurki, pomalować i przykleić. Ale nie wiem jak to będzie wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow nie moze byc heh dzisiaj ja otwieram forum hehe ;) Monis fajnie ze wypad udany przynajmniej sobie odpoczelas ;) Natalka to krolestwoe Kubusia bedzie super jak ma taka kreatywna mame ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadlam sie zameldowac . Ja nadal spie ile popadnie saanie wiem czemu wlasnie niedawno obudzilam sie z bolem glowy. Franio niemilosiernie sie rozpycha przez wieksza czesc dnia ale najlepiej mu to idzie w nocy. Widac góry i doliny na moim brzuchu. Po za tym ciesze sie ze jest troche chlodniej niz bylo mam czym oddychac:) Milego weekendu dziewczyny;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza :) chyba dziewczyny na weekend wyłączyły komputery :) Vivii zobaczymy czy nam w ogóle to wyjdą te chmurki :) Pela u nas też pogoda taka senna, ale jakoś trzeba wstać było i sprzątać i zaraz listwy będziemy cieli. Więc jak dzisiaj mam dużo ruchu to synek śpi w brzuszku :) wczoraj się wyszalał cały dzień to niech odpoczywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja cisza weekendowa :D miłego weekendu, mój maluch dalej jakiś strasznie leniwy :( nie lubię takich dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam nowe ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ależ mi brzuch przez kilka dni do przodu poszedł , teraz zrobiłam zdjęcie na pamiątkę, porównałam z poprzednich tygodni i szok !!!! wielki jak nie wiem co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też miesiąc temu wyskoczył do przodu :) tak, że po dwóch tygodniach aż nie do poznania był brzuchol - bynajmniej tak usłyszałam od rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie taki wielki , jak nie mój dosłownie :p śpiąca pogoda, idę chyba jakąś kawkę sobie zrobię, może mrożoną ????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka a Ty juz 30 tydzien zaczynasz :) ostatnia 10 ale to leci ;) Mi narazie jakos nie rosnie za bardzo brzuch ;) caly czas taki sam az moj maz mowi ze myslal ze ja bede z tygodnia na tydzien grubasz a narazie stoi ;) ja tam sie ciesze a waga i tak juz 7 kg do przodu ale na szczescie tlko w brzuch i biust to poszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×