Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej Kobietki :) Żyję :) wróciliśmy w poniedziałek, ale u mnie neta nie ma i dopiero dziś korzystam u rodziców. U nas dobrze. Rośniemy sobie ładnie - na szczęście córa szybciej niż mama. Byłam u diabetologa - mam glukometr, dietę i robię pomiary 4x dziennie - jem różnie..raz się trzymam diety a raz nie a wyniki i tak wszystkie poniżej 100 (bez znaczenia czy wszamałam hamburgera i lody w mc donalds czy tylko czarny chleb i warzywa z wody). Za tydzień kontrola i mam pokazać wyniki - może mi dadzą spokój :) Nie mam teraz czasu by odczytać wszystko wstecz, ale mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze :) Upały o mało mnie nie zabiły :( Całuski - odezwę się jak mi neta oddadzą (zmiana operatora na osiedlu i czarna niewiadoma..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Agusia cco za lista... a jestes pewna ze potrzebujesz tego tyle?? Uwazam ze Ania K ma bardzo duzo racji bo np jak Twoj maluszek bedzie uczuloy na pampersy to szkoda kasy odrazu na 4 paczki ... Moj pierwszy syn tak mial po Hugginsach mial je na sobie 20 minut a pupa az zaogniona byla takie mial uczulenie ... i naprawde 1/3 tych rzeczy nie wyorzystasz pewnie ;) pomysl czy nie szkoda kasy ;) a termometrem do wody najlepszym jest Twoj lokiec to tak z doswiadczenia Ci powiem hehe ;) ja od poniedzialku zaczynam szkolenie tylko troche glupie godziny bo prawie do konca sierpnia od 12 do 19 troche glupio a pozniej juz we wrzesniu od 7 do 15 to lepeij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista extra, ale też bym troszkę usunęła. Moja córka miała uczulenie na wszystkie pampersy jak była malutka - tylko była tetra :P A i termometrów też za dużo, jak masz w wanience to po co jeszcze jeden :) Ale Agusia decyzja do ciebie należy :) powzoruję się na twojej liście, sprawdzę czego mi brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agussia ale tego pozamawiałaś Ja bym ją uszczupliła ale każdy kupuje co sobie obmyśli Termometrów zdecydowanie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mój zgodził się na czerwonego xlandera :D hurrraaaaaaa chyba ma dość gadania mojego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka jeszcze nie zamówiłam:) Mamusia gratuluje:)a już kupiłaś??? Skorzystam z waszych rad i troszkę uszczuple te listę:) Jest to moje pierwsze dziecko bardzo długo wyczekiwane i chcialabym wszystko dla niego mieć:) A wiadomo jak kobieta się rozpędzi to niewiadomo gdzie się zatrzyma:):) Także będę wdzięczna za wszystkie rady:) A co sądzicie o podgrzewaczu??? Czy jeżeli mam mikrofale to czy on może okazać się zbędny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agussia to uszczuplij Choc rozumiem ze chcesz jak najlepiej dla dziecka ,zeby mu niczego nie brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuję Was dziewczyny
i zauwazylam temat o skurczach i napinaniu brzucha...mam wizyte za tydzien a mnie dopadly takie jakby smieszne skurcze.bolące nawet.tak jakby ciągnęło mnie do dołu:/ dziwne uczucie i strasznie sie martwie.tez mam termin na pazdziernik.nie wiem co myslec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwają dyskusje co do wózka, zastanawiamy się nad dwoma, w opcji kup teraz - koszt 950zł.... trochę dużo ale wygląda ładnie. Choć muszę zerknąć ile nowe na allegro, bo w sklepie wiem co i jak. :) Grunt,że kolor czerwony zaakceptowany, bo te są najładniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam twardy brzuszek i to też mnie niepokoi :( zaraz zerknę co i jak na necie piszą. Agusia pozwolę sobie uszczuplić twoją listę i ja bym tak kupiła z tej twojej :P : 1.PIELUCHY białe TETROWE 70x80 2,49 *5= 12,45 2.pieluchy kolorow tertrowe 70x80 3,59*3=10,77 3.pieluszki kolorowe FLANELOWE 70x80 4,49*3=13,47 4.PIELUCHY PAMPERS newborn 2-5 kg 43 szt 24,99*1=24,99 (1 opakowanie bym kupiła) 5.NIVEA chusteczki Soft&Cream63szt+pudełko 15,99 (na początku bez pudełka bym brała- moze ktoś przyniesie :P) 8.SMOCZEK silikonowy anatomiczny r.A Canpol 4,99 11.TERMOOPAKOWANIE 8,99 12.Tippee BUTELKA 150 ml ANTYKOLKOWA 19,29 13.Tommee Tippee BUTELKA 260 ml +SMOCZEK 0m+ 8,99 16.MATERACYK DO KĄPIELI do wanny + GĄBKA 9,90 17.wanienka Z ODPŁYWEM z termometrem DISNEY 41,99 21.Geratherm flex TERMOMETR ELEKTRONICZNY 21,99 22.SZCZOTKI do BUTELKI i SMOCZKA Canpol 5,50 23.NOŻYCZKI CĄŻKI PILNICZEK BABYONO 9,49 25.SZCZOTKA do włosów Z GRZEBYKIEM Canpol 6,99 27.Zestaw filtrów do aspiratora FRIDA 10sztuk 2,99 28.SPRAY do noska FRIDA *280 dawek sól morska 12,99 29.FRIDA Aspirator do noska plus 4 FILTRY 22,80 32.LOVELA KOLOR 2,8KG proszek hipoaler. 36,99 33.PŁYN DO PŁUKANIA 2 l LOVELA 24,99 35.PODGRZEWACZ ELEKTRYCZNY BabyOno 59,99 36.Elektroniczna NIANIA 450m zasięg BabyOno 97,49 37.PÓŁŚPIOCHY BAWEŁNIANE r.62 10,99 38.BODY długi rękaw BAWEŁNA r.62 12,99 39.PÓŁŚPIOCHY BAWEŁNA 62 7,99 41.CZAPKA BAWEŁNIANA smerfetka 4,49 42.SKARPETKI niemowlęce BAWEŁNIANE 3 PARY 0-3mies 9,99 43.BODY+PÓŁŚPIOCHY+PAJAC+CZAPKA komplet 49,90 44.GAZIKI DO PĘPUSZKA jałowe 3 szt 1,00*3=3,00 45.PATYCZKI higieniczne Cleanic 60sz 2,99 46.PŁATKI kosmetyczne DZIDZIUŚ 60 szt 4,79 47.ŻEL do mycia ciała i włosów NIVEA Baby 250ml 15,49 49.MLECZKO nawilżające NIVEA Baby 500ml. 20,99 50.OLIWKA Johnson's Baby 200 ml 10,99 51.MYDŁO Johnson's baby NA DOBRANOC 100g 2,99 52.NIVEA Baby puder zapobiegający odparzeniom 100g 10,49 53.SUDOCREM krem na odparzenia 400 g 37,99 55.LANO MAŚĆ do pielęgnacji brodawek ZIAJKA 7,49 56.PODKŁADY ginekologiczne BELLA 10 szt. 4,49 57.PODKŁADY POPORODOWE Babyono 10 sztuk 6,59 58.Jednorazowe MAJTKI poporodowe 7szt 8,99 59.Lactacyd chusteczki do higieny intymnej 20 SZT 8,99 60.toaletowe nakładki higieniczne 5szt 2,59*3=7,77 62.JOHNSON'S BABY Wkładki LAKTACYJNE 2x50szt 23,49 63.POŚCIEL 3-elementowa 90x120 52,99 64. POŚCIEL do wózka BAWEŁNA 23,90 65.PRZEŚCIERADŁO 120x60 FROTTE z gumką 13,99 67.OKRYCIE kąpielowe DUŻE 100X100 30,99 68.Ciepły kocyk microfibra 24,99 Ja bym tak to ucięła :P hihihihi ale to tak z nudów napisałam :) Wiadomo każda inaczej to wszystko kupi, i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamm
BRIGHT STARTS huśtawka ślimaczek do 11kg , ubranka dla dzidziusia , karuzela Tiny Love wyspa marzeń! Sprawdź komentarze od osób, które już u mnie kupiły. Zapraszam ;) http://tablica.pl/oferta/bright-starts-hustawka-slimaczek-do-11kg-ID1gEXX.html http://tablica.pl/oferta/tiny-love-karuzela-wyspa-marzen-ID1j4cN.html http://allegro.pl/dla-dziewczynki-lub-chlopca-roz-56-68-next-i-inne-i2466243406.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki miałam smak i zjadłam kołoczyk taki z budyniem :-( i cukier po 1,5 godz 134 Mam za swoje A w sobote mamy isć na roczek nie wiem co zrobie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Zaraz przejrzę sobie tą listę, bo duuużo z niej nie mam. U mnie dzisiaj jakiś ciężki dzień, chyba ciśnienie wariuje i przez to średnio się czuje. Mamusia a 950 zł to już razem z nosidełkiem? Jeżeli nie, to dość dużo. A Planuję wybrać się w przyszłym tygodniu po zakupy kosmetyczne/pielęgnacyjne dla małego do apteki. Pamiętam, że Graga podawała listę, ale nie mogę jej znaleźć. Liczę na wasze wsparcie i doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. Co do pielegnaccj noworodka i akcesoriow to ja mam cos takiego : -sterylizator do butelek do mikrofali aventa razem z zestawem butelek - sudocrem i bepanthem do pupy - pieluchy tetrowe - 15 sztuk - oilatum do kapieli - spirytus do przemywania pempka -jalowe gaziki - sol fizjologiczna w ampulkach do przemywania buzi i oczek -nozyczki z zaokraglobymi koncowkami -szczoteczka do wlosow z miekkim wlosiem - patyczki do uszu z ogranicznikami -aspirator do nosa nos frida -herbatka na kolki - tantum rosa do pielegnacji poporodowej dla mamy - laktator - termometr do ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nadesłanej listy uważam, że jest ona spora jak na wyprawkę. Cały czas zastanawiam się nad kupnem wózka. Interesował mnie jak dotąd x-lander (3 funkcyjny z uwagi na spory wydatek w grę wchodził wyłącznie używany). Postanowiłam polatać po sklepach z nowymi wózkami i bardzo spodobał mi się wózek ROAN Teo http://roan.pl/teo.html. W chwili obecnej mam mętlik czy dołożyć 300 zł i kupić nowy funkcjonalnie podobny? (z uwagi na nowy model niestety nie mogę znaleźć na forach opinii na temat tego wózka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diankara zapisałam już sobie troche z Twojej listy na listę zakupów do apteki :) Aleksandra wyślij jeszcze raz linka, bo nie działa ten co podałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie link też nie odpalił :( A wózek 3 w 1 i pełno dodatków, ale teraz nie wiem czy nie lepiej dołożyć te 400zł i nie kupić nowego... 2w1 . No głupieję, ale liczę na tego mego :) bo to on dowiaduje się i wsio z tymi wózkami , bo dla mnie za dużo stresu po ostatnim facecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra82 jak ci sie podoba to ja bym brala. Jak kupisz inny to moze bedziesz myslec jaki bylby ten nowszy. Nowszy model powinien byc lepsza wersja. Ja mam dylemat z piluchami. Czy wybrac wielokrotnego uzytku - takie nowej ery i taniej wychodzi niz jednorazowe. Czy standardowe pampersy. Pampersy napewno w podrozy, na wyjscia i w gosci a te wielokrotnego uzytku moze w domu. Sama juz zglupialam od tego. Natalie lista prosta tez od kolezanek co mamami zostaly niedawno. Jedna polecila oilatum od pierwszej kapieli ze nawet oliwki potem nie trzeba a druga ze po bepanthenie do pupy nie uzywala nawet zasypki i mala nigdy nawet wysypki nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. a ten za 950 to jest w fotelikiem maxi cosi? Co ma jeszcze w zestawie? Bo pamiętaj, że jak kupisz najtańszą wersję x-landera to nie masz ani torby, parasolki i tam kupy dodatków które są drogie. Chyba że mówisz o innym nowym wózku nie x lander :) Aguusia2008 - ten proszek lovela co podałaś z lidlu jest za 24zł.. dokładnie 2,8kg bo jeszcze dziś patrzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie fajny :) A powiem wam, że te kółka w x landerze XA są superanckie :) prowadzi się super, aż już nie mogę się doczekać kiedy wyjdę z maluchem :) Diankara a z kosmetycznych rzeczy coś jeszcze potrzebne? co do pieluch to sama też mam dylemat.. :/ narazie mam 15 tetrowych, jeszcze do kupna flanelowe i kupiłabym z 5 wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia wygląda ok, jak pisałam tylko nie ma tej torby dużej która chyba około 150zł kosztuje i parasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torbę mam inną , ale co tam, a parasolkę dokupi się :) Dinakarina - fajny, taki inny :) ale mi się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przemyśl z tym zakupem nowego :) ja cały czas szukam maxi cosi fajnego i jeszcze adaptery trzeba dokupić będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja na razie z tego co sie dowiedzialam to z kosmetycznych rzeczy na razie tyle. Mam nadzieje ze dziewczyny pomoga. Mam jeszcze czopki glicerynowe i tez kupie pieluchy flanelowe dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia moj i wozek i fotelik uzywany :) jak nowe a na nowy mnie nie stac. Wychodze z zalozenia ze jak trafia sie okazja to trzeba brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jutro glukoza czeka i "zaszczyk" na antyciala znowu z rancza bedzie tezeba wstac :/ Dianakarina wiesz dokladnie ile tego lucozate sie pije..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×