Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

hej dziewczyny ;) widze wyprawka dalej walkowana ;) Ja osobiscie nie uzywalam sudokremu tylko linomagu a teraz mam jeszcze alantan kupiony ;) polecam a do do pielegnacji pepka to octenisept polecam bo juz sie spirytusem nie przemywa :) co do kapieli to tez z malym uzywalam oilatum lub emolium i teraz tez zamierzam ;) a zeby pupa maluszka byla w dobrym stanie to najlepiej przy przewijaniu zamiast husteczkami umyc pod woda ;) wlasnie sie zastanawiam nad proszkiem i ja sie chyba zdecyduje na bialy jelen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski ja ostatnio sie nie udzielalam , bo nawet nie wchodzilam , bo duzo innej pracy na glowie i pakowane powoli wszystkiego co moze sie przydac na wakacje, pewnie juz nie wejde wiec zegnam sie na ponad dwa tygodnie jak wroce to sie odezwe na pewno. U nas wszystko ok coraz czesciej czuje dzidzie i widzialam nawet raz kolo pepka jak sie podniosla skora:) No to trzymajcie sie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi, już listę sobie tworzę :) no właśnie a który proszek dobry? Bo cena jelpu trochę zwala mnie z nóg. Lovela? Biały jeleń? Berbe miłego wypoczynku, tylko uważaj na słońce, koleżanka wróciła z egiptu poparzona od słonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie wlasnie ten bialy jelen podoba, i po nim ubranka sa naprawde czyste i snieznobiale wiec jakos najbardzien do mnie przemaiwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii a tego jelenia to w hipermarkecie normalnie dostaniesz? bo nie kojarzę w ogóle opakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka tak to jest bardzo stary proszek :) mydlo szare takie bylo bialy jelen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za linka , ale się rozpisałyście :-). Ja miałam wenę i posprzątałam w szufladzie z papierami no i skończyłam w końcu.DIANAKARINA1983 fajny wózeczek brakuje w nim jak dla mnie fotelika, chociaż można go dokupić.Rzodkiewa trzymam kciuki za jutrzejsze badania.Nata_lie co do proszku jelp uczulał mojego synka i kupowałam lovelę a na odparzenia sudocrem :-). Życzę dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gkukoza wypita czekamy na badania chyba nie powinnam sie przejmowac ze to piatek 13 go..?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa to już 3 w tym roku piątek 13-tego :) A jak wrażenia po wypiciu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :) i mi coraz bliżej do glukozy, fujj Mój maluszek coś od wczoraj spokojny, zaczynam się oczywiście denerwować... standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Angli daja wybor wypicia napoju z glukoza lukozate zamiast samej glukozy.. Wiec szklanka napoju wypita zaraz sie ubieram i znykam do szpitala... Beda mnie kuc dwa razy bo jeszcze antyciala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa będzie dobrze :) Normalnie podczas tego badania nakłuwają 3 razy :) Mamusia to zjedz coś słodkiego. A mojego szkraba działa też gorąca herbatka, ale nie zawsze.. Jak śpi to śpi a ja pełna strachu wtedy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Rzodkiewa trzymam kcuki za dobre wyniki :) Mamusia moja tez jakas spokojna ale nie chce jej tak szturchac za bardzo ;) kurcze odliczam juz dni do porodu kolejna nocka nie przespana przez te cholerne jelita juz nie wiem co jesc zeby bylo ok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nto mnie pocieszylas natalie :p Mamusia ja jak czekoladki sobie zjem to rzecziscie maluch sie cieszy..:) ale sa dni rzeczywiscie ze maly jest leniwy albo moze ja duzo chodze jestem zapracowana i go nie czuje tyle jak wtedy kiedy mam wolne i odpoczywam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii a rozmawiałaś z ginem na ten temat? Kurcze do porodu jeszcze trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wlasnie, myslalam ze dam rade do wizyty .. zmienie diete od dzisiaj na jakas jeszcze bardziej lekkostrawna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowane to jem juz od tygodnia :( zrezygnuje jeszcze z pieczywa bo juz reszte jem tak jak w dietach lekkostrawnych ... zobaczymy co to bedzie .. a co do tego jelenia to w hipermarketach sa bynajmniej u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma w ogóle poprawy? Dzisiaj jadę na zakupy to zobaczę tego jelenia :) A cenowo kojarzysz jak to wygląda? w ogóle do kiedy pierze się w proszku dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest na opakowaniu jelen i napisane bialy jelen ;;) cenowo podobnie do loveli ... ja pralam pierwsze pranie przed urodzeniem i pozniej tylko przez ok 3-4 miesiace pozniej juz w normalnym pralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam słodycza i nic, normalnie jak zwykle mnie straszy !!! No nic, przeczekam i tyle. Vivii a może zadzwoń do lekarza, podpytaj co możesz zrobić,żeby mniej bolało ??? Ja prałam w Jelp u córki, a teraz zakupiona Lovela. No więc tak zostaje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pralam w proszku Fairy i plyn jest do tego tez dostalam duzo probek ale zakupilam tez caly karton proszku ale znajome mi mowily ze uzywaja proszkow non bio i ze tez spoko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia poczekaj, maluch ma widocznie mocny sen. Ja dzisiaj patrzeć nie mogę na słodycze, wczoraj zjadłam u rodziców kawałek tortu, pierogi z jagodami i potwornie mnie zmuliło. Oczywiście Kuba skakał i kopał radośnie. Ale za dużo tego było. Ja czytałam, że niektórzy od początku używają proszków sensitive. Ale jakoś wolę kupić te specjalne dla dzieci. Zobaczymy tego białego jelenia albo lovele, bo nie wiem czy u nas jest jeszcze większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogóle nie prałam w proszkach dla dzieci, bo Wikotrek nie miał żadnych problemów ze skórą. Poza tym - nie wiem jak biały jeleń - ale Lovela i Jelp moim zdaniem wogóle nie piorą... Próbując ich, jakie pranie brudne do pralki wsadziałam, takie tez wyjełam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wrócę do cukrów tak sobie wbijam dziś w głowę temat z kafe o smierci dziecka w 38tc że laska miała jakieś problemy z cukrami tj chyba za niskimi. I juz się nakręcam. u nas wszystko po staremu,rośniemy,wakacjujemy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia jak mi dziecko spało za dlugo to w szpitalu położna "chamsko" mi trzęsła brzuchem, zeby się obudzil. Może też spróbuj :) to było przy mężu i był w szoku hihi :D Aleksandra, ja mam roana maritę, jestem bardzo zadowolona, gondola służyła jako kołyska nawet jak przesiedlismy się na spacerówkę. Kupno tego wóżka to był strzał w dziesiątkę. Ten teo wygląda bardzo nowocześnie a najfajniejsze jest, ze można zamontować na nim nisidełko maxi cosi - chyba najtańszy fotelik z atestami, crash testami i wysoką oceną. Ja bym na twoim miejscu brała ten wózek, ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macro czytałam tą wypowiedź, z tego co zrozumiałam, to cukry były za wysokie (bo przestała się przejmować dietą), ja bym się nią nie przejmowała za bardzo, taka wypowiedź nastawiona na straszenie innych, zero konkretów... :o Jeśli ciąża i cukrzyca jest monitorowana, to nic nie powinno się stać (o ile łożysko się nie odklei lub nie zestarzeje). Ale starzenie sie łożyska kontroluje lekarz podczas usg, a przy odklejeniu się łożyska z tego co wiem to jest krwotok... nie dajmy się zastraszyć... chociaż ja wczoraj wieczorem czułam się tak źle, że myślałam, że trzeba będzie jechać do szpitala, bo zaczynam rodzić :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie a nie wiesz jakiego kremu ochronnego uzywala twoja kolezanka , ze ja i tak spieklo? a ja to sie opalac nie mam zamiaru , raczej bede stronic od slonca :) a pewnie i tak cos i w cieniu zalapie, ale najwazniejsze zeby sie nie przegrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×