Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Moniś u mnei podobna lista rzeczy dla mamy. DLa maluszka tak jak pisałam nie trzeba tylko na wyjście. No i koszule dają do porodu, więc nie trzeba swojej. Ale was wzięło na pranie :) ja chyba jutro zrobie pranie ciuszków, ale aż tyle ich nei mam, z 2 prania max wyjdą :) a w ilu stopniach pierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja prałam w 60 stopniach bo jakoś wyżej nie miałam odwagi A proszek mam Lovelę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się nad 60 ale na wszystkich ubrankach miałam 40 i w takiej uprałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to też będę w 60 stopniach:) tak już pierzecie wszystkie, to też się zabiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poprałam ciemniejsze w 50stopniach a jasne w 70 stopniach , a co tam :D Gotowałam jedynie pieluchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia moja pralka albo w 40 albo w 60 wypierze :) a tetrowe mogę wyprać spokojnie w 90 stopniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jasne piore w 60, ale kolorowe w 40, ale na programie babycare - więc jest dłuższe nagrzewanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uprałam wszystkie ciuszki w 40 stopniach, jakoś nie miałam śmialosci na 60 :/ Pieluchy tetrowe i flanelowe prałam w 90. Mam wyniki kwasów żółciowych - na szczęście w normie i to mnie cieszy:) Monis, fajnie ze umiescilas listę, zaraz sprawdzę, co mam :) Ja kupowalam tanie koszule do karmienia na Allegro. Bardzo fajne, juz upralam, ale nie polecam Ci Moniś, bo sa z Misiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale szalejecie z tymi przygotowaniami. Ja jeszcze nie piorę.. nie mam czego :) na razie... czekam na kasę i robię zakupy wtedy...już wszystko wybrane, wyliczone.. Od bratowej dostałam dziś sporo rzeczy i tak mam: - laktator medela swing (prawie nie używany) - nowy komplet zapasowej poscieli (poszewki, ochraniacz i prześcieradło) - nową karuzelę z pozytywką do łóżeczka - 8 paczek podkładów poporodowych bella mama - paczkę wkładek laktacyjnych - nową fridę (już powiedziałam mężowi, że to jego fucha) - nowe pieluszki flanelowe (bajeczne wzory) - koło do pływania (dla mnie do siadania po porodzie :) ) - i masę drobiazgów (etui na smoczek, nożyczki, szczoteczkę, termoopakowanie na butelkę itp.) - kilkanaście body, z których jej córa (miesięczna) już wyrosła :) - śliczny zestaw haftowany, do wybrania Liwii ze szpitala :) W weekend "mężu" wymalował pokoik, skręcił meble i dziś dojechało łóżeczko... kupiliśmy też nową sofę, żebym mogła kimać przy małej.. (w końcu "mężu" też będzie się chciał wyspać - najchętniej w zamkniętej i wyciszonej sypialni.. my z Liwią w jej pokoiku) Teraz jeszcze trzeba kupić upatrzony materac i zestaw pościeli i na koniec pranie i prasowanie.. Moniś - ja mam jutro spotkanie z położną środowiskową..no i mam podobną listę do szpitala, jak Ty.. może kilka elementów więcej, ale większość się zgadza :) Graga :) gratuluję udanej wizyty :) zazdroszczę nietycia... Mamusiu - głowa do góry..wszystko będzie dobrze..nie czytaj tych rzeczy w necie!!! zabraniam :P Pogłaszcz brzuszek od cioci Dianki :) Vivii - zwolnij troszkę Kochana :) a jak samopoczucie? Pela - ślicznie wyglądasz :) nawet nie marudź :P Moja Liwia szaleje w brzuchu na maxa.. wypycha mi brzuch w komiczny sposób..aż pobolewa chwilami naciągnięta skóra. Głowa mi dziś pęka - padało w nocy i dziś koło 15... teraz znów coś ciśnienie szaleje, bo czuję się okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ;) kurcze jutro koncze 31 tydzien i zaczyna sie 32 fajnie ze juz coraz blizej ;) Monis to super ze wyniki dobre az Ci pewnie lzej na serduszku ;) mamusia moja Magda miala w 27 tygodniu 900 gram wiec Filipek fajniutki duzy ;) co do wod sie nie wypowiem bo nie wiem ale powiem wam ze ja np bardzo duzo potrafie wypic i dziennie z 4 litry wypijam lekko 4-5 to u mnie norma przez sama noc potrafie wypic 1,5 litra :) Dianka to Ty juz tez calkiem duzo masz rzeczy nie mow ;) jak boli glowa to zjedz kawalek cytryny albo napij sie soku z cytryny badz grejfrut obniza cisnienie ;) gragra no to gratulacje ze trzymasz forme heh Pela a Ty nie gadaj glupot ladnie wygladasz;) a ja nie wiem jakim cudem schudlam 1kg hehe ;) to pewnie przez to ze w koncu mi zaparcia ustaly i juz jest o niebo lepiej ;) a i sikam co chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do torby do szpitala to ja juz tez mam spakowana i mam tak ... koszule dres recznik kapcie plus klapki pod prysznic biustonosz do karmienia podklady na lozko podpaski sani poporodowe majtki siateczkowe wkladki laktacyjne biore jeszcze szampon i prostownice ;) dla Madzi ubranka na wyjscie pieluszke tetrowa pampersy chusteczki nawilzone linomag octenisept no i to tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii prostownice? hehehe :) Niezbędnik młodej mamy ;) Ja się nie dziwię, że co chwilę sikasz jak tyle pijesz. Ja to szklanka (350ml) albo pół w nocy, żeby dotrzymać do rana i zmierzyć ketony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis bo ja mam krecone wlosy ktorych nie cirpie a jak sie troche upoce przy porodzie to zaraz bede miala busz na glowiie hehe prostownica mi towarzyszy wszedzir ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje też się kręcą ale odkąd prostownica mi spadła i rozpadła się na części to już nie prostuje. Ewentualnie suszę na szczotce. Idę dokarmić zakwas bo jak zapomnę to oberwie mi się od męża jak wróci z delegacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, a ja mam jeden stanik do karmienia ciążowy który noszę i jedne klapki japonki. więc nie będę tego pakować :) Vivii a co to jest ten linomag, octenisept?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linomag to masc do pupci ja ja bardzo lubie i przy pierwszym mi sie sprawdzila a octenisept do pepka takie do psikania nie uzywa sie do tego ani gazikow ani nic tylko psika i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka ja tez mam jeden stanik tyle ze jeszcze w nim nie chodze a wiecej kupowac nie bede ;) klapki tez mam jedne i to jeszcze mojej mamy hhehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) czyli linomag zamiast sudo kremu? do pępka w takim razie już zapisuje sobie do mojej listy zakupów. Kurde kiedy ona zacznie się zmniejszać a nie zwiększać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka niektorzy wola sudokerm zalezy ja osobiscie wole linomag lepiej sie rozprowadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam że to ja do przodu jestem, a tu i ja w lesie jak poczytałam. No kurczę, chyba jutro zabiorę się za robienie listy, bo jako takiej nie mam, z pamięci dokupowałam ale chyba bez listy nie obejdzie się :P Dziś wraca moja córcia :D wkońcu będzie do kogo się odezwać, ale już mi się śniło,że na nią nakrzyczałam hehehehe :D ale ja mam ostatnio głupie sny :/ Dziś 8 dzień antybiotyku a w nocy zaczęło boleć mi gardło, no jeszcze tego brakowało :P hehehe Uciekam sprzątać Julki pokój, tyle ile dam radę, no i pościel muszę jej nałożyć, bo już dawno czeka na założenie. No i koniec lenistwa z gotowaniem, dziś muszę już coś kombinować :) I sorki,że ja tak tylko o sobie ale czytam Was, a może nie zawsze napiszę, ale takie durne dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ;) Mamusia i dobrze ze osobie w koncu przeciez chcemy wiedziec co u Ciebie!!! Natalka Ty dzisiaj wizyte masz nie?? trzymam kciuki a Kubus to juz pewnie ponad 2 kg wazy ;) Ktos jeszcze??? Ja jeszcze 6 dni .... a mi te moje cholerne jelita nie daja spac chyba je wytne normalnie ;/ juz kolacji na noc nie jem tzn wogole nie jem a dalej to samo zwariowac mozna normalnie ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii a co lekarz na twoje jelita??? A może to nie jelita??? I ja trzymam kciuki za wizyty - dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia jaszcze nic nie wie bo jest na urlopie ide do iego w poniedzialek dopiero to mu wyleje moje wszytkie zale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam na jakimś forum,że dobrze jeść jabłka ale wiesz, każdemu co innego pomaga :) No nic innego, tylko czekaj do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Ja dziś przesadziłam ze snem. Śniło mi się, że moja mama jest długopisem i że czymś bardzo mnie zdenerwowała i ją złamałam :D A potem ją poszłam poskładać i okazało się, że jest w 2 miesiącu ciąży. Śniło mi się też dziecko, które robiło kupę w kibelku atrapie, papuga też była we śnie i jadła sałatę i winogrona. Śnił mi się mój stary dom, że pękały ściany, schody, balkony a ta moja mama długopis tam mieszkała i nie chciała się wynieść :) Chyba powinnam brać jakieś leki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Widzę, że już nie śpicie :) u mnei też kiepsko ze snem, biodra mnie bolą.. szczerze mówiąc najlepiej mi się śpi jak mój mąż wstanie a ja rozkładam się w poprzek łóżka z rogalem i 2 kołdrami między nogami :) Mamusia dziwne sny? Mi się śniło właśnie, że nadmuchałam 2 balony i uniosłam się nad ziemie :) Vivii Ty mnie nie strasz, że 2 kg, bo będzie grubasek :) wg tabel ma mieć około 1,8kg :) Ale dopiero na 17.15 wizyta. Przedtem szkoła rodzenia i masa innych rzeczy. A ty masz wizytę w poniedziałek? Jejku tyle czasu od ostatniej wizyty. Będziesz pewnie długo siedziała u swojego gina :))) Tak w ogóle to w poniedziałek mamy pierwszą rocznicę ślubu i nie mam pojęcia jak ją spędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze usg mi się śniło, że mój mąż mieszkał w moim starym domu i bardzo długo się zbierał, żeby pojechać tam ze mną. Ja w tym czasie nocowałam u ciotki. Tak długo to trwało, że ginekolog po mnie przyjechał (wizyta miała być 30 km od miejsca, w którym byłam). Powiedział mi, że skoro ojciec dziecka jest taki nieodpowiedzialny to on się mną i dzieckiem zaopiekuje :P Był młody i bardzo przystojny, tylko że miał długie blond włosy związane w kucyk (a ja nie przepadam za długimi włosami u facetów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wczoraj prałam to zaczęłam się zastanawiać co zrobię jak dzidziuś będzie duży. Bo przy cukrzycy to częste. Jak ma dzidzia ok 4 kg to jaki nosi rozmiar? Wczoraj naliczyłam się 20 pajacyków i trochę więcej body ;) Mamusia Ty pisałaś coś o 5 pralkach ubrań (dobrze pamiętam?) to ja nie wiem ile Ty tych rzeczy masz :) U mnie wyjdzie ze 4 ale już ze śpiworkiem, prześcieradłami (2) i kocykami (3). Zastanawiam się czy prać zasłony przed powieszeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×