Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Vivii poniedziałek już zaraz :) muszę wymyślić jakiś niecodzienny obiadek na poniedziałek, w końcu papierowa rocznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja nie mam specjalnych do karmienia - takich co sie odpina, ale mam bezszwowy z triumpha co mi służy juz od poprzedniej ciąży i jest niezniszczalny :) a co za tym idzie bezproblemowy do karmienia, a drugi sobie kupiłam jakis czas temu, taki bawełniany z koronki co bez drutów i gąbek jest i też bez problemu będzie do karmienia - bo pani powiedziała że sprowadza te biustonosze specjalnie dla kobiet w ciąży i do karmienia, chociaż jest mniej wygodny niż ten pierwszy... może sobie kupie jeszcze jeden taki bezszwowy... ja też jeszcze pare rzeczy musze kupić do wyprawki ale jak co miesiąc czekam na wypłate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście Natalie, 100% bawełny to nie jest, ale trudno:) Są mięciutkie i wygodne. Jakoś przeżyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka a ja właśnie w nocy muszę mieć samą bawełnę, i z tej serii piżamę widziałam i właśnie było chyba tylko 60%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja nie wiem co ze stanikiem,ale może bezszwowy to nie głupia sprawa, pomyślę, a jak nie to trudno, będę w tych co się mieszczę :P hihihi a córka, tak ona taka jest, już nie wyjeżdża nigdzie więc co jej tam, nie ważne,że na leki wydaję - co tam.... A mi dziś siostra cioteczna zrobiła niespodziankę, wpadła o 9 rano i mówi,że przyjechała posprzątać. No i myślałam,że żartuje a teraz właśnie kończy myć okna u Julki w pokoju, drzwi pomyła itd. Ale mi trochę głupio ale z drugiej strony - fajnie,że ktoś o mnie pamięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie własnie ta co kupilam w tesco z F&F to ma na metce 100% bawełna i wcale nie byla taka droga bo przeceniona:) mi sie zdaje ze teraz robia przeceny tych letnich bo potem juz jesienno zimowa kolekcja bedzie, a i tak na zime musze sobie jeszcze jedna kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga ale piżama nie koszula? I to do karmienia piżama? pisz jaka cena, to bym jutro pojechała i kupiła jak jeszcze są oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, fajnie Mamusia, że masz taką pomoc! :) widzisz, jak o Ciebie dbają :) naprawdę miłe :) A powiedzcie mi Kochane, nowy rożek też mam prać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piżama, bo koszule mam dwie co w nich nie spie:) to akurat na ścieme do szpitala beda:) a piżama jest taka co są krótkie spodenki, a bluzka ma dekolt w serek i 3 rozpinane guziki:) a nawet jakby nie było guzików to co za problem dzwignac do góry :) na dupie i tak spodenki są :P poczatkowa cena była 50zł, a ja kupiłam za 34zł... ja bardzo lubie rzeczy z tesco bo są miłe w dotyku i z dobrych materiałów... mojemu młodemu też ostatnio kupiłam piżamę i jest tak nią zachwycony że nie chce spać w innej i jest problem z wypraniem jej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka - tak kochana "musisz" wyprać :D bo inaczej graga odwiedzi cię w nocnym koszmarze :D:D:D mamuśka uwierz że jak byś mieszkała bliżej to ja bym ci też posprzatała:) zawsze lubiłam bardziej u kogoś sprzątać niż u siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki graga, w takim razie zajadę jutro do tesco, bo dzisiaj taki upał, że zapewne ne dam rady. Już od rana kręci mi się w głowie. Dyśka no trzeba wyprać. U mnie w sumei też tych prań wyjdzie więcej niż liczyłam, ale na pewno nie 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, nocny koszmar z gragą... To by było Hihi ;) Zatem już wrzucam do pralki :) Dziekuje Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana pierz wszystko co nowe - bo serio koszmary nocne będziesz mieć :P hehehe sprawdziłam na sobie :D A z tą pomocą, to wiecie, czekałam na swego żeby przyjechał i w dwa dni wszystko zrobił - bo ja nie mogę nic robić, jedynie sprzątam kurze a mała odkurza i myje podłogi.Obiecał sam,że posprząta a ja żebym nie dotykała się do niczego. A tu mi siorka przestawia cały dom- a po remoncie jest co robić, fakt wszystkiego w kuchni nie mam jeszcze ale co tam - ważne,że już swoja i mogę prawie wszystko zrobić sama w niej. Siedzieć nie ma na czym, stołu nie ma i jeszcze części wózka stoją hehehe bajzel ... Ja też wolę koszulkę i spodenki ale po cesarce ciężko mi będzie, lepiej koszulę jakąś nocną. Mam ale nie rozpinane. No nic, potem się tym zajmę :P A ja żeby głupio przed siorką nie było,że tylko leżę, to znów zabrałam się za sprzątanie komody - ciąg dalszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej malo sie odzywam bo malo sie u mnie dzieje,wczoraj kilka godz spedzilam na czytaniu opinii o wozkach...musimy koniecznie do jakiegos sklepu podjechac i porozgladac sie,mniej wiecej wiem co bym chciala by ttaki wozek mial... Kolezanka mi wlasnie pisala ze jest w szpitalu,ma rozwarcie na 4palce i ...cholernie boli....trzymam kciuki by szybko urodzila malego Mateuszka Zle dzis spalam,non stop sie budzilam,myslalam ze oszlaeje... Od jakiegos czasu mam wzmoznona ilosc uplawow,wiem ze tak powinno byc ale naprawde dyskonfortowo sie czuje,jakbym sie posikala...latam co chwile i wkladki zmieniam Dan-mos sie dawno nie odzywala,zagladasz tu ?odezwj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ostatnio to tu mało się dziewczyn odzywa, nie sposób wymieniać, ale wiesz są wakacje - i tego trzymajmy się :P Oby nic poważniejszego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchaa ja te upławy cały czas mam, ale gin mówił że to w porządku i że ochrania to maleństwo. A ogólnie nasilają się bardzo w 3 trymestrze. Ja nosiłam wkładki, ale znowu to czytałam, że jak ma się grzybki, to lepiej nie.. więc zmieniam czasem bieliznę parę razy dziennie. Mamusia tylko się nie przemęczaj. Ja uciekam do szkoły rodzenia, dziś zwiedzamy porodówkę.. aż się boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja jestem podczytuje...ale ciągle nie mam już siły.....na nic wybaczcie odezwę się jak będę w lepszym nastroju....bo chyba będę jeszcze kiedyś....oj nieciekawie ta ciąża wpływa na mnie:(czuje się uwięziona we własnym ciele i już patrzeć nie mogę na siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ale goracoooooo.... Ja dzisiaj zmieniem pozycje co chwile laze jak glupia leze siedze i sie krece a wszystko to dlatego ze chce zeby moj synus sie troche przekrecil bo tak mi naciska na jedna sciane brzucha ze musze przyznac ze mnie to boli... Na dzisiaj planow nie mam pewnie do wieczora przed telewizorem a wieczorem tradycyjnie spacer chociaz wczoraj pierwszy raz sie po 6 km zmachalam troche hehe chyba kondycje trace no coz tak bywa;d wkoncu za 3 dni 30 tydzien zaczynam ale to zlecialo;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś miałam ochotę pospać ale dzidziuś nie pozwali, bardzo się wierci.Czuję go z boku z prawej strony najbardziej a nie na dole więc może kombinuje jak się przekręcić. Wybuch mi zakwas :D a że leżał na szafce górnej w kuchni no to się zabrałam od razu do wycierania kurzy tam. I zrobiłam jak w perfekcyjnej pani domu. Położyłam na górę białe kartki z drukarki - żeby nie wycierać co chwilę wymienia się tylko te kartki a pod spodem czysto :) Dziś mnie męczy krew w nosie. Cały czas smarkam bo mi nos zatyka. Chyba muszę wrócić do tej maści. Mąż mi wczoraj kupił fotel bujany do usypiania i karmienia Tadeusza :) Super wygodny! Troszkę się go naszukał bo prawie wszystkie na necie są takie same i ciężko coś znaleźć ładnego. A ten nawet kolorystycznie i stylem pasuje do mebli. Bałam się, że będzie skrzypiał albo będzie się zaczepiać o te łączenia ale jest cały zabezpieczony lakierem więc jest git :) http://allegro.pl/fotel-bujany-ratanowy-rattanowy-tylko-399-zl-i2485361619.html Co chwilę w chodzę do dziecka pokoju i nie mogę się napatrzeć na to. Aż mąż mi wczoraj powiedział, żebym po urodzeniu pamiętała, że też mam męża i nie przesiadywała cały czas u dziecka ;) Nie mogę się doczekać złożonego łóżeczka, pomalowanego, zawieszonych zasłon. Mąż obiecał zrobić to w weekend. Natalie ja też bardzo nie lubię jak ktoś cały czas tak mówi do dziecka... Zobaczymy czy nas to nie dopadnie ;) No ale ja też tak mam, że nie przepadam za ubrankami w misie, zwierzątka itp. Szczególnie za takimi "starej daty". Nie wiem jak to wytłumaczyć... Np takie coś mi się nie podoba: http://allegro.pl/ed-naklejki-safari-dzungla-rybki-zoo-promocja-i2503633317.html A takie już bardzo: http://allegro.pl/naklejki-kolorowe-zestaw-drzewko-ptaszki-zyrafy-xl-i2529295620.html No ale każdy robi i się zachowuje według swojego gustu. Większość żeby Tadeusza jest albo gładka, albo w paski, kropki, czasami w jakiś traktor czy odciski stóp zwierząt. Aaaa i na ścianie miały być paski - mąż się nie zgodził :( Powiedział, że nie będzie go co chwilę przemalowywał bo może mi się zaraz znudzić wzór... Pozwolił na naklejki. No i zastanawiam się nad: sowami bądź ptaszkami na drzewie - http://allegro.pl/naklejki-ksiezniczka-sowy-wrozki-elfy-konie-sowa-i2513615585.html tutaj też ptaszkami albo żyrafami http://allegro.pl/naklejki-kolorowe-zestaw-drzewko-ptaszki-zyrafy-xl-i2529295620.html domkiem dla ptaków lub ciuchcią http://allegro.pl/naklejki-kolorowe-zestawy-drzewko-ptaszki-kwiatki-i2513615103.html albo małpki http://allegro.pl/naklejki-zestaw-drzewko-180cm-malpki-ptaszki-xxxl-i2504675528.html albo zwykłe kropki http://allegro.pl/naklejki-kolorowe-kropki-koleczka-i2504675708.html Ale was zarzuciłam linkami ;) Podałam bo może kogoś też coś natchnie :) W ogóle podoba mi się większość naklejek tego sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam się położyć, jużnie dam rady na kolanach klęczeć tyle czasu :( ale troszkę zrobiłam,nie to ,że nie :D Ale nadal jest roboty.... naklejki fajne, zdurniałam jak zobaczyłam je wszystkie :P jedynie kropki mi nie bardzo :d Marla weź się za siebie i już mi z dobrym humorem masz być !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrzucam link z onetu - jakoś tak mi się przeczytało :( http://dzieci.pl/cid,1024121,paid,14810863,title,Alkohol-w-ciazy,wciazy_artykul.html?smgputicaid=6eea5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ile tych skutków ubocznych... :/ Nawet nie wiedziałam... Ja się nie dotykam alkoholu w ciąży. Nawet jak zapadłą decyzja, że robimy dzidziusia to przestałam pić alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś zazdroszcze tego fotela:) też bym taki chciała tyle tylko że taki to musiałabym sobie już pod sufitem zawiesić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga na upartego to i pod sufitem możesz. :P Widziałam takie siedziska podwieszane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze jak ja na tym fotelu bym usiadła to by mi ten sufit na głowe spadł :) a ja razem z sufitem do mojej mamuśki bym przeleciała piętro niżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale żeście tego naprodukowały zaraz zabieram sie za czytanie .... U mnie ciagle goście drzwi sie nie zamykaja normalnie Wszyscy zainteresowanie co u mnie itd .... Pogoda ..nie da sie wysiedzieć na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Wrocilam dzis do pracy chodze jak zobmie..!! Jakas dziwna atmosfera tak jakby hyli na mnie zki ze na chorobowym bylam niech sie wala nie udawalam w koncu .. Jeszcze mnie kaszel neczy..!! Co do rozstepowo moj koszmar ..!! Jak brzusio smarowalam i masowalam to skora ladna i nawilzona a ze zemnie dupa jest w uda i posladki juz tak nie wsmarowywalam i sie wczoraj patrze na moje cztery litery a tam takie okropne rozstepy i na udach tez ze sie za glowe zlapalam..!! Teraz to juz nic nie poradze smarowac bede ale juz nie odratuje tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa gdzies na forum czytałam ze dziewczyny bepanthenem smaruja rozstepy i jednej bardzo sie stan skóry poprawił ,,,nie wiem sama bo nie probowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bepanthen to nie na brodawki? Naklejki fajna sprawa,nasz maluch bedzie mial swoj kacik u nas w sypialni,pozniej mu pokoj zrobimy bo i tak bedzie spal w tym pokoju co my,naklejki chyba u nas odpadaja bo mamy gladzie wszedzie i troszke mi szkoda klepic tych naklejek.... Ogladacie olimpiade?1medal od tygodnia,wiem ze tam sa sami najlepsi ale zeby nie bylo ze z tym jednym zostaniemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×