Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ adza1987.............24.........Słubice..........25.09.1 2........ orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Miiiśka...............36.........Rzeszów......... 1.10.12........ czarnulka90..........21 ........Anglia............4.10.12........ Katasha84............28........Rzeszów..........4.10.12. ....... Borntoride............23 .......Wlkp..............5.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ maryjka..............35........Kraków............6.10.12 ........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23...............23........mazowieckie......6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........ Jordan.pl.............25 .......Poznań............7.10.12......... Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............8.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... saradella..............33.......Anglia.............8.10.1 2......... szczęśliwa Gosia.....24.......Łódź...............9.10.12......... Ja-Marta..............27.......Wyszków.........11.10.12. ....... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Julietta24 ............25...... Wellingb......... 12.10.12........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Szczęściara ...........31.......Wlkp.............16.10.12........ eljotka.................26 ......Krosno...........17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Tusia21................23.......Pomorskie........20.11.12... .... Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... jagusia1308...........21 ......Wlkp...............24.10.12......... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz.......27.10.12..... .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń..............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków............28.10. 12 ......... jstynka.................24........wroclaw......... 30.10.12........ emilia23...............23........Katowice.........30.10.1 2........ Nha.....................24........Toruń.............10.1 1.1 2.... Ania3107...............25........Ch*jnów...........16.10 .2012...... Pela1992................20........Opolskie...............14.10.2012.... To też się przyłączę do listy. A co do kawy to piłam zawsze bardzo dużo bo z 5 kubków dziennie, od początku ciąży nie mogę się nawet do niej zbliżyć ale chociaż wylecze się z tego uzależnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie :) Aniu może porozmawiaj z lekarką czy badanie usg jest konieczne w 12-13 tc ja wiem tyle, że jest to dobry czas na dokładne badanie czy dziecko jest zdrowe we wcześniejszych wypowiedziach dziewczyny pisały o tym dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Wątróbka nie jest dobra dla kobiet w ciąży niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ adza1987.............24.........Słubice..........25.09.1 2........ orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Miiiśka...............36.........Rzeszów......... 1.10.12........ czarnulka90..........21 ........Anglia............4.10.12........ Katasha84............28........Rzeszów..........4.10.12. ....... Borntoride............23 .......Wlkp..............5.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ maryjka..............35........Kraków............6.10.12 ........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23...............23........mazowieckie......6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........ Jordan.pl.............25 .......Poznań............7.10.12......... Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............8.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... saradella..............33.......Anglia.............8.10.1 2......... szczęśliwa Gosia.....24.......Łódź...............9.10.12......... Ja-Marta..............27.......Wyszków.........11.10.12. ....... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Julietta24 ............25...... Wellingb......... 12.10.12........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Szczęściara ...........31.......Wlkp.............16.10.12........ eljotka.................26 ......Krosno...........17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76................36.....Śląskie.............20.10.12....... Tusia21................23.......Pomorskie........20.11.12... .... Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... jagusia1308...........21 ......Wlkp...............24.10.12......... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz.......27.10.12..... .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń..............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków............28.10. 12 ......... jstynka.................24........wroclaw......... 30.10.12........ emilia23...............23........Katowice.........30.10.1 2........ Nha.....................24........Toruń.............10.1 1.1 2.... Ania3107...............25........Ch*jnów...........16.10 .2012...... Pela1992................20........Opolskie............... 14.10.2012.... Też się dopisałam w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
No jak ładnie:)lista coraz wieksza:D ja własnie z dworzu wruciłam z maluchami:)jej a teraz przydało by sie jakies małe kimanko chociaz na 20min:))ostatnio taki spioch ze mnie ze szok...:P ale to chyba w ciąży normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3107
Tusia wiem coś o tym:-)też ciągle bym spała, najgorzej jest w pracy jak dopadnie śpiączka:-) Aniu chyba tak zobie, po prostu zadzwonie i zapytam, będzie najprościej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja śpie w nocy po 13 godzin hehe a do tego w dzień z 2 godziny tak więc większość czasu spędzam na spaniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaz1982
Dziewczyny boli mnie brzusio :( tak nisko dziwnie kłuje i mam wrazenie ze promieniuje w okolicach pepka i nizej to normalne ??? nie jest to bardzo silny bol ale taki dyskomfort i oczywiscie tysiac zlych mysli mi sie przewija przez glowe a dzis polowa 9 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja też jestem w tym samym tygodniu co ty, i mam co jakiś czas takie "boleści". Też mnie pobolewa i kłuje ale sporadycznie. Obserwuj siebie a jak będzie cię non stop boleć to może zadzwoń do lekarza, poradź się. Ja biorę no-spę jeśli ból jest większy i ciągły, przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w piątek u lekarza bo też przestraszyły mnie takie bóle kłujące w dole brzucha. Uspokoił mnie mówiąc że to tylko macica się rozciąga zrobił usg i pokazał że z dzidziusiem wszystko ok. Dostałam od niego luteine i nospe w razie mocniejszych bóli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Ja mam podobny problem:)czesto pobolewa mnie w dole brzucha...tak to macica sie rozciaga,biore nospe,działa rozkurczająco i mi pomaga.....kurcze jak mi sie nic ostatnio nie chce,jestem taka zgnita,ospała...caly czas bym jadla i lezała:/mam nadzieje ze to minie...ech:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No minie chyba, ja wcześniej to cały czas mogłabym spać. Teraz jest lepiej, nie śpię już całymi dniami i nocami. Funkcjonuję już normalnie, jeśli chodzi o spanie :) A z jedzeniem to się coś chce popołudniami ale nie wiem co :) Napaliłam się na ciasto metrowiec ,ale miałam gości i nie dawno poszli. Zaraz upiekę biszkopty a jutro przełożę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaś jem z rana ewentualnie coś na obiad a wieczorami robi mi się nie dobrze i boli mnie żołądek chyba zamiast porannych mdłości mam wieczorne :) Zresztą nigdy nie doczekałabym do kolacji bo zazwyczaj koło 19 już śpię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3107
Dziewczyny wyśpijmy się póki jeszcze możemy bo za 6 miesięcy już nie będzie spania całymi dniami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem tego zdania hehe więc jak chce mi się spać to się kłade:) Teściowa mówi, że mój dzidziuś przeze mnie będzie śpiochem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzidziuś w sumie mógłby być śpiochem, ja lubię spać, mój partner też - tylko córeczka coś nie bardzo , ona wstaje zazwyczaj po 5 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3107
Ja staram się trochę ograniczać popołudniowe drzemki, bo jak za długo spie to pozniej w nocy mam problem. Np przedwczoraj polozylam sie o 18.30 "na poł godzinki", wstałam o 23.00, wykapalam sie ale nie moglam usnac i tak az do 3.00:-( a o 5.00 wstaje do pracy, masakra byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mój narzeczony najchętniej by nie wstawał z łożka ale ja nie będąc w ciąży byłam rannym ptaszkiem więc zobaczymy na kogo się poda ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia obiecała,że jak wstawac będzie nadal o 5 a dzidzia obudzi się tak wcześnie to da nam pospać i zajmie się :D ciekawe kiedy zmieni zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak to będzie u mnie ale ja to raczej taka zosia samosia i wole wszystko sama więc postaram się nie budzić przyszłej babci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to do pomocy i teraz i po porodzie to mnóstwo osóbnie, ciekawe jak już będzie później, ilu chętnych i wytrwałych zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to będzie pierwszy wnuk bądz wnuczka moich rodziców:) a niech rozpieszczaja i pomagaja:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja :) u nas z dwóch stron to już nie pierwsze będzie ale zapewne kochane i rozpieszczane jak i inne wnuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja chodze na basen ale do mojego syna on ma zajecia z przedszkola izawsze ide pomagam mu sie przebrac zeby bylo szybciej a pozniej ubrac i patrze jak sobie radzi ;) Od tygodnia bym cos zjadla ale jakos nie wiem co .... (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii a już myslałam,że chodzisz sama. Ja bym chciała bo lubie pływać, a pływanie to ponoć jeden z niewielu dozwolony sport dla kobiet w ciąży. Tak słyszałam. I fajnie byłoby pójść, ale żeby nie załapć nic. Choć jak wspomniałam,córeczka chodzi 4 lata i nic jej nie dolega :) Może któraś z was, wie coś na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy nie wiem choc wydaje mi sie ze woda jest filtrowana chlorowana i raczej te bakterie nie sa grozne ale moge sie mylic :) tez mam ochote poplywac ale ja po baenie bym musiala z prostownica wojowac hehe bo mam okropne wlosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to po tych plamieniach to na pewno nie pójdę, ale może na nabliższej wizycie zapytam się. Basen mam blisko, nie muszę non stop pływać, tylko choc trochę, no i zrelaksować się :D wyjść na trochę z domu. No ale to już chyba z lekarzem pogadać muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do ciuszków mam pytanie, bynajmniej do tych bardziej doświadczonych :) Na jaki rozmiar kupujecie głównie pierwsze ciuszki, body itp? Ile taki maluszek najlepiej, żeby miał bodziaków? bo wiadomo, że szybko nasze pociechy będą rosły, a nie mam nawet kogo z rodziny popytać :/ Właśnie też bym poszła na basen, ale obawiam się bakterii jak słyszy się, że ludzie sikają do basenu, itd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natali ja kupowalam na 68 cm w wiekszosci mniejszych sie nie oplaca chyba dwa komplety mialam na 62 ale to bylo na chwile tym bardziej jak dziecko urodi sie ok 4kg to 68 jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Witam nowe mamusie:D Co do pływania to ja dostanę karnet na basen od mojego taty z pracy bo często dostają a on nie korzysta więc ja sobie popływam:) Czytałam, że odciąża kręgosłup. Woda raczej nie szkodzi skoro dzidzie są pod dobrą ochroną naszych brzuchów:) Na święta robię sernik na zimno, taka nasza tradycja rodzinna, a do tego tort na biszkopcie i bitej śmietanie z galaretką. Nic więcej nie będę robić bo się zmarnuje niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×