Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość Agulka76
Wtedy niby tak jeszcze cięli to był 1995 rok A jak już raz jest takie cięcie to kolejne w tych samych miejscach się robi Nie chciałam sama cesarki ... lekarz od razu mówił że cc będzie Nie wiem dlaczego pózniej mi tak powiedział Ja leżałam w ostatniej ciązy 3 razy w szpitalu i to po 3 i 2 tygodnie Ordynatorka nawet mówiła że cc będzie Z tego co wiem to po 2 cesarka marne sa szanse na poród naturalny... dużo też zależy od blizny pooperacyjnej Rodziłam po 2 cesarkach ale to był 24 tydzień waga dziecka 710 , 36 cm długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze obiadu nie zjadłąm ale za to teraz kisiel sobie jem :) A teraz napiszę wam odnośnie wagi co przeczytałam w książce. W pierwszym trymestrze przybiera się zazwyczaj 1-2 a następnie 200-400 gram na tydzień do końca 8 miesiąca. Sa to tylko wielkości przybliżone. A jesli chodzi o talie to mimo iż czasem waga stoi w miejscu spodnie robią się za ciasne a to za sprawą narządów wewnętrznych , które zaczynają się przemieszczać robiąc miejsce dla powiększającej się macicy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Ostatnie ciecie tez miałam w znieczuleniu ... nigdy nie zapomę ryku aparatury kiedy miałam zaburzenia rytmu i popłochu lekarzy Wydawało mi się że umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka76 ..to niezle przeszlas!..a odnosnie cc, to mi lekarka powiedziala, ze jeszcze zobaczymy ile bedzie dziecko pod koniec ciazy wazylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh starsza Jasmin a mlodsza Sarah..a wiesz juz ze bedziesz miala dziewczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie ja mam nadzieję, że moja kruszynka nie urośnie na wielką kluseczkę bo wtedy to cięzko rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania takie wielkie dzieci sie po witaminach zazwyczaj rodza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Teraz lekarz mówił że cc będzie planowane I nie ukrywa że to trudna operacja Narkozy nie będzie bo to bardzo obciąża serce tylko znieczulenie (chyba że nie zdążą) ale najpierw muszą mnie przygotować do tego ... uspokoić itd i że mam na razie o tym nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zawsze myslec pozytywnie i ciagle sobie przypominac, ze innaczej bez tego ciecia nie bedziesz widziala swojego dziecka...polozna w szkole rodzenia zawsze mowila nam, ze podczas skurczu, mamy nie koncetrowac sie na bolu, tylko na tym, ze z kazdym takim skurczem jestesmy blizej porodu i zobaczenia naszego dziecka...heheh ale latwo jej mowic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania juz mowilam to kilka razy ale moja mama pracuje na noworodkach i ja czesto cytuje to co mowia lekarze hehe wiec chyba cos w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Vivvii Podpytaj się jak to z tymi cc jest Czy 4 naprawdę aż tak zagraża życiu Kiedyś po 3 cesarkach podwiązywali jajniki ale już to jest zabronione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi dlatego ja póki co mam kwas foliowy a jak badania będą ok to nie będe brać wit tylko te naturalne owoce, warzywa. Któraś pisała o gazowanych napojach ja czasem troszkę się napiję i chyba w takich ilościach nie zaszkodzi oczywiście jeśli niema się potem zgagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka76 pociesze ci, ja w szpitalu spotkalam kobiete po 6 cc...i wcale nie wygladala na obolala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja czesto pije nawet codziennie nie potrafie sie powstrzymac ;) Agula ogolnie mowia ze 2 sa "bezpieczne" kazda nastepna jest bardzo ryzykowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
6 cc ? ale pewnie metoda inna nie ciecie klasyczne tak jak w moim przypadku .. Mnie nie chodzi o to czy będę obolała ,chodzi mi żeby macica nie pękła nie doszło do krwotoku itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mam do was 2 pytania: czy mozna biegac w tak wczesniej ciazy? i czy u was juz wszyscy wiedza , ze jestescie w ciazy, lacznie z pracodawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was paliła przed ciąża?jesli tak,jak poradziłyscie sobie z odstawieniem papierosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nieczech chyba takich klasycznych juz dawno nie robia...wiec chyba miala takie pod brzuchem, na lini bikini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu bieganie ogolnie nie jest wskazane.... A o ciazy powiedzialam wszystkim jak tylko zrobilam test ;)Powysylalam zdjecia testu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłam przed ciążą..i to bardzo dużo. Zawsze myślałam że będę miała problem z odstawieniem papierosów kiedy zajdę w ciążę ale jkoś samą mnie odrzuciło, przestałam palić jak tylko dowiedziałam się o ciąży:-) A o ciąży wszyscy już u mnie wiedzą, pracodawca także, powiedziałam mu jak byłam w 6tc, zaraz po wizycie u lekarza i potwierdzeniu ciąży. Bałam się strasznie ponieważ jestem jedyną kadrową w zakładzie i nie ma za mnie zastępstwa, i nie wygląda na to żeby miało jakiekolwiek być:-( dogadałam się z nim że będę pracować popołudniami i zabierać pracę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
czesc dziewczyny, normalnie tak sie rozgadalyscie ze nie nadarzam czytam co piszecie ale nawet nie próbuje sie wcinac w wasze rozmowy i wam przeszkadzac :D wizyte mam poswietach ale chyba wybiore sie dzisiaj bo konczy mi sie duphaston nie wiem czy mam jeszcze kupowac, podalam lekarzowi zła grupe krwi ostatnio ze mam plus a mam minus no i jest konflikt i nie wiem czy moge z tym czekac a pozatym ostatnimi dniami dosc mocno pobolewa mnie w dole brzucha i strasznie sie boje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz z mamy stanie sie babcia...to nie dla wszystkich takie latwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Pela Moja córka jest tylko 3 lata młodsza od ciebie teraz to sobie uzmysłowiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×