Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Tragiczny pierwszy raz

Polecane posty

Łącznie pewnie z 40 minut ruchania non stop i zero jakichkolwiek doznań. Brak orgazmu. Prawiczkom z kafe polecam życie w błogiej niewiedzy. Wszystko co mogliście w swoich głowach ubzdurać to mżonki. Ja byłem odważniejszy, ale teraz muszę zasięgnąć pewnych porad, przestać hardkorowo walić konia i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytaj go, czy sobie chuja w tobie nie poocierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko... To masz przesrane.. Trzeba było do skutku, może z niewłaściwą partnerką to robiłeś, nie podniecała CIe moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaill
od onanizowania sie ciasną łapką nie możesz sie spuścić w kobiecie? ale porażka! brahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaill
jesteś pedałem to było jasne od razu brahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeleczek: Chyba nie moze byc tak kobieta rozepchana , zeby zadnych doznań nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaill
zadna kobitka nie jest tak ciasna, jak uścisk własnej ręki onanisty, o takim goownianym pierwszym razie pierwszy raz słyszę, buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie prowo. Chociaż sam pewnie bym tak wolał. Nic nie czułem. Cały czas sobie powtarzam że nic nie czułem, bo nic kurrwa nie czułem. Lomu, łysy geju, wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaill
jesteś pedał, przyjmij wsad w dupkę od razu coś poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////////????????????????
kobieta pociagała cie fizycznie? troche długo jak na pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie wolałbym po dwóch sekundach dojść niż wcale. Przez pierwsze 5 minut wydawało mi się że jestem zajebisty bo pierrdolę szybko bez przerwy. Jak dotarło do mnie że nic z tego nie będzie to próbowałem się różnymi rzeczami podkręcić, minetą, zabawą cyckami, szyją, wszystkim. I chooj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, partnerka to była prawie modelka, bez dwóch zdań super laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz ze sporo
faceci to powinni w akim razie nie miec dloni to one sa przyczyna ich 'miemocy' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaill
fajny widok, jak pedał sie tak miota, nie chcąc dopuścić do siebie faktu, że jarają go faceci, a kobitki nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście się nie poddam i nie zakończę sprawy w takim punkcie. Muszę dużo bzykać teraz. Kurrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciężka sprawa, dziewczynie musiało byc chyba strasznie glupio, że nie doszedłeś.. Przestań sie anonizować, to pewnie jest głowna pryczyna, przyzwyczaiłeś się do ręki. Chociaż mój chłoopak mówił mi, ze sam nie dojdzie reką chociażby jak się starał, ze musi uprawiać seks, ew. robiene loda, ale musze się nieźle umęczyć. We mnie dochodzi czasami nawet po 5 min, jak słabo mnie rozgrzeje i jestem ciasna.. a jak jest luźniej, bo mamy długą grę wstępną minete palcowka ssanie sutkow to i do godziny.. Zalezy też od dnia, i od tego co go w danej chcwili i jak bardzo mocno podnieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej zapłaciłem niż za miesiąc łażenia po kinach, barach, pubach itd. Nie chce mi się robić jakiegoś związku, chciałem poruchać więc dostałem to co chciałem. Tyle że to nie było takie jak sobie wyobrażałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne prowo dzieciaku
na mature juz nauczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziewczynie musiało byc chyba strasznie glupio, że nie doszedłeś" jasne. wzięła kasę i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i należy wspomnieć o fakcie że się rzuciłem od razu na głęboką wodę bo panienka była super ponad przeciętna. Sam się dziwię że tak bez problemu się odważyłem na takie coś. Niech mi teraz wyjdzie że jakiegoś syfa złapałem to wreszcie będę miał spokój z problemami :D Za chooja bym takiej nie poderwał, nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kurrwa nie wiem czy się śmiać, być wkurrwionym, być obojętnym czy co. Na bank w żadne łażenia za rączkę się nie będę bawił. Potrzebuję praktyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz zabki umyj i idz
spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze faktycznie byla strasznie rozepchana, skoro seks to jej profesja.. może nie podobało Ci się, nie podniecało, że jest taka pruderyjna i odważna i , że to ona dominuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz ze sporo
bylo sie umowic z ktoras kafeterianka przynajmiej bysmy mieli dwie wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×