Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Tragiczny pierwszy raz

Polecane posty

Gość ismaill
spróbuj z chłopcem na drugi raz, porównasz doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja to sie zastanawim czy wam"prawikom" z to nie placa w sensie kafeterja bo to niemozliwe zeby byc takim zyciowym niedojda" Sądzisz, że to taki chwyt marketingowy stosowany przez władze kafe? By przyciągali swa obecnością innych i był większy dochód z reklam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lKJSNM A
beliar jestes the best, twoja historia jest najlepszym tematem dzisiaj na kafe porzadny ziom z ciebie nic sie nie martw dasz rade nastepnym razem, 1szy raz zawsze inny niz sobie wyobrazamy 'smierc od werera mnie nie hanbi' zajebiste :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslisz ze o co biega jelsi nie o to sama zobacz jaki tu wysypm prwikow i jakie tematy maja branie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salut, jakim niedojdą kretynie. W moim wieku zrealizowanie takiego planu to nie takie znowu proste coś. Nie stchórzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahaha kurrwa. Jaki ja jestem yebnięty. Najlepsze jest w tym wszystkim to że ten wypad to był jeden wielki spontan. Ni w pizzde ni w oko poprostu zadzwonilem, zgadałem sie tu i tu i jazda. Zbyt dużo nad tym nie myślałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny topik, a pierwszy post autora mnie rozbawił niesamowicie hardkorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abdul, bo taka prawda. Jak człowiek klepał i po 7 razy dziennie, gdzie ostatnie razy były na półwzwód i ból a orgazm jak pierd komara to faktycznie... mogłem sobie spierdzielić sprzęt. Moja wina. Ale pomyśl sobie jak skończonego fiuta może mieć taki bsa czy tomek z sopotu, oni starsi są ode mnie w chooj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belair kretyna to ty zobaczysz w lustrze,wiec znastuj chlopczyku bo ci sie szelka z wrazenia odpiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salut, idź nasraj wujkowi Klemensowi do ryja. Ja tu o poważnych rzeczach piszę :D:D:D 🖐️ Przecież miało kurrwa być tak że nowy i nieopierzony prawik wytryśnie po dwóch sekundach. Tak miało być. A tu co kurrwa, nic, tak jak bym ruchał powietrze. Godziny brakło. Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam inną na oku, pod 40. Z takim milfem spróbuję. Zobaczymy jak to będzie. Tyle że jestem nie konsekwentny. Miałem minety nie nakurrwiać, ale cóż. Ryzyk fizyk. Następnym razem robię to samo, z paroma dodatkami, tyle że (mam nadzieję) lepiej. Jak nie będę męczył fiuta przez miesiąc to powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurrwa u mnie to moralność chyba leży i kwiczy. Aj tam, to dopiero początek :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz mam inną na oku, pod 40" racja. na starej piczy młody chooy się ćwiczy :P "Kurrwa u mnie to moralność chyba leży i kwiczy." zostaniesz pokarany złą żoną, zobaczysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifjruvnurnvrnruvn
jakie byly reakcje dziwki? jak sie zachowywała? nie byla zdziwiona ze tak dlugo ? stał ci caly czas czy juz oklepl po takim czasie? ona wiedziala ze to twoj pierwszy raz? PS. mam 25lat i jestem prawiczkiem. serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straciłem za dużo lat. Jestem starym 18 letnim choojem. Muszę nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele ble ble
coś się mi wydaje że wyszczupliłeś w portki zanim wszedłeś do pokoju panienki , przez godzinę to ona cię pocieszała. ŻENADA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 letni prawiku Po reakcjach tej kobietki mogę wysnuć że była lekko zdziwiona. Mogła się zapewne zastanawiać dlaczego mimo wszystkich zabiegów z obciąganiem włącznie mnie to nie ruszyło. Jak się sam nie podkręciłem własną ręką robiąc jednocześnie minetkę to nic by nie było. Po ręcznym rozruchu chwilę postał, w tym czasie posuwałem równo, potem powoli schodziło powietrze i schemat się powtarzał. I tak przez godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczyca a ty sie tak nie interesuj bo mozesz dostac jakies kociej mordy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaill
są tylko dwie możliwości: albo za dużo ciasnego uścisku własnej łapy albo pedał. a teraz idź spać, moze przyśni ci sie wytrysk, zapamiętaj czy był w cipce czy w odbycie i będziesz miał jasność w temacie, chłopczyku. czołem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×