Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Tragiczny pierwszy raz

Polecane posty

Żenada na chooja. Parę stówek w plecy, ale trzeba w siebie inwestować, tym bardziej że jest się byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wilczyca a ty sie tak nie interesuj bo mozesz dostac jakies kociej mordy " O napisałeś bez żadnej literówki. Z wywieszonym ozorkiem pewnie starałeś się trafić w odpowiednie klawisze. A kotki są śliczne :P Parę stówek? To coś Ty zamówił? Wysadzana macicą perłową?:P A faktycznie, może jesteś kryptogejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać. No to teraz trzeba będzie zrobić badania, skoczyć do seksuologa, zrobić odwyk i finalnie pojechać jeszcze raz. Jak misja zostanie zakończona sukcesem i będę mógł sobie wystawić ocenę zaliczającą egzamin z ruchania to będę ruchał co się rusza i nie ucieka na drzewo. Tak to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano parę stówek. Im droższa tym większe prawdopodobieństwo że zdrowa. Tak mi się wydawało. Zobaczymy w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie jestem żadnym kryptogejem. Dobranoc wszystkim, wspierajcie mnie duchowo żebym czasem nie walił bo moje walenie żelaznym uściskiem jest katastrofalne w skutkach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele ble ble
ŻENADA - dotyczyło kultury. Reszta jest rzeczą naturalną, gdyż na złodzieju czapka gore. Sam siebie okradasz z tego co najlepsze. Jak spojrzysz kobiecie swego życia - kwestia czasu wież mi. jeśli nie zmienisz stosunku do siebie i innych. to współczuję i jej i tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na koniec tylko dodam że dla mnie te wypady na panienki za szmal są jak wyrabianie prawa jazdy. Dzisiaj był poprostu pierwszy kurs z bzykania. Egzaminem będzie porządne wyruchanie panienki tym razem już za darmo. Póki co moim zadaniem jest gromadzenie szmalu i doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak w siebie uwierzę, trochę siłki i dobra praca to może za parę lata będę sexmaszin :D Żartowałem, to nie nastąpi, ale trzeba się nauczyć bzykać na poziomie przynajmniej przeciętnym. A ciachem nigdy nie bylem, nie jestem i nie będę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczyca nic a nic sie nie stralem ,nie mam dla kogo :P a koty sa falszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam, że autor
się przesadnie przejmuje. po prostu nie jesteś przyzwyczajony do NORMALNEGO seksu, więc się nie martw:) owszem, masturbacja potrafi przyzwyczaić, ale to nic złego. jedynie teraz trzeba kochać się z prawdziwą cipką, a nie z rączką i tyle:) dobrze będzie, a tych tutaj doświadczonych weteranów kafeteryjnych nie słuchaj, bo mają kiepskie życie, a Ty możesz mieć lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wilczyca nic a nic sie nie stralem ,nie mam dla kogo a koty sa falszywe " Nie wypieraj się:P Zagęszczenie błędów jest o wieeele mniejsze teraz ;) Koty po prostu mają swoje zdanie. I za to je lubię. Co nie zmienia faktu, że niedługo o jednego pchlarza może być mniej, jeśli znowu naszcza 20cm od kuwety. "Ty możesz mieć lepsze" Z dziwkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczyca masz kota falszywca i tyle daltego szcza gdzie popadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam niejedna zielonooka ,i powala ale nie sikaniem 20 cm od kibla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym powalają?:P I jak ścisły związek to ma z zielonymi oczętami? Czy nie mam co liczyć na to, że chociaż w 50% będę powalać tak samo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja slodka tajemnica a co do zielonych oczu sama zuwaz, ze do tego pilas:P ja tylko sie dostosowalem do tematu o oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytam czy w ogóle, ale czy ściśle to się wiąże:P "ja tylko sie dostosowalem do tematu o oczach" Jak posłusznie się dostosowuje...wybitnie Ci się nudzić musi skoro masz ochotę o korelacji między kolorem oczu a odległością sikania pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalas ze tez sa zielonookie faszywe ,odp,co odp. napisalem ze powlaja ,bo sa takie oczy co potrafia to zrobic ale co ty o tym mozesz wiedziec :P a nudzic mi sie nie zdarza wiec blad w mysleniu widze, ze nastepna wie wiecej niz ja sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale co ty o tym mozesz wiedziec " Więcej niż myślisz ;) "a nudzic mi sie nie zdarza" Hołdujesz powiedzonku, że inteligentny człowiek się nie nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te cytaty do kazdej wypowiedzi sa bezcene ale tak durne i zasmiecajace wypowiedz,ze sie tego czytac nie da :P a co do hlodujac,nie nawet mi to przez mysl nie przyszlo po prostu stram sie nie nudzic .Masz z tym trudnosc,ze tak piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"te cytaty do kazdej wypowiedzi sa bezcene ale tak durne i zasmiecajace wypowiedz,ze sie tego czytac nie da" Spoko, nie uważam by Twoje wypowiedzi, nawet pełne literówek i bez znaków diakrytycznych, zaśmiecały moje ;) Natomiast co do ich durnoty...to wiesz nie mam na to wpływu:P Chyba, ze chodziło Ci o durnotę ich wstawiania :P Z przyzwyczajenia to robię. "a co do hlodujac,nie nawet mi to przez mysl nie przyszlo po prostu stram sie nie nudzic .Masz z tym trudnosc,ze tak piszesz?" Z nudą? Poniekąd tak. Nudzę się gdy nie mam siły na robienie tego co muszę, a wyrzuty sumienia nie dają mi spokojnie robić w tym czasie tego co lubię. Jakkolwiek idiotycznie to brzmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialem na mysli cytowanie li tylko. Mozna sie doskonale wyslowic do danego postu nie cytujac go,ale ok moze ja jestem inny :O a co do nudy to ja nie oceniam,rob co chcesz nudz sie jesli mimo wszystko wiesz,ze cos masz zrobic ,ja bym niestety tak nie umial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak napisałam z przyzwyczajenia to robię. Czyli można się domyślić, że istnieją sytuacje (np. gdy jest kilka wątków z różnymi osobami, a to dzieje się przynajmniej w moim przypadku często) gdy cytowanie jest bardzo pomocne. "ja bym niestety tak nie umial " Raczej na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz teraz tu kogos innego czy kilkoro?a mimo to nadal cytujesz:P na szczescie to ja ide spac by juz ci nic nie tlumaczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×