Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Tragiczny pierwszy raz

Polecane posty

jak bzykałeś bez gumy to może być kiepsko :o te panny się niby często badają, no ale nie na tyle często żeby na bieżąco się sprawdzać, bo przecież mają kilku klientów dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najśmieszniejszy fakt polega na tym że jak bzykałem to telefony się urywały. Strasznie mnie to wkurrwiało i próbują zrzucić połączenie okazało się że jednak odebrałem. O czym się kapnąłem dopiero po minucie może dwóch. Mama dzwoniła. Chora pizzda co nie ma z czasem robić tylko dzwonić do mnie co 5 minut pewnie wie gdzie byłem, ale to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchhhhhh
Beliar z prostytutką się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gumie rzecz jasna. Ale mogłem coś złapać przy minetce. A nie mogłem sobie tego odmówić bo dla mnie to był gwóźdź programu. To akurat będę bardzo lubiał robić jeśli kiedykolwiek będę kogoś miał. Mam wyyebane na to czy ona była zdrowa czy nie. Żyję z dnia na dzień jak goowno, stąd śmierć na wenera jakoś mnie nie hańbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prowo. Zbieg super choojowych okoliczności. Komedia. Niestety prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beliar brat blizniak zelka
was chyba sieja bo nie wierze zeby tacy kretyni zyli w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mi się nie chce wierzyć, że dziwka wypuszcza niezadowolonego klienta. loda mogła zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka przez około 2 minuty mogła słyszeć między innymi super grę aktorską panienki, którą ruchałem w beznadziejny sposób w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaill
ale żeby taką żenadę rozgłaszać na forum, to trzeba być z tego nowego goownianego pokolenia, faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze to ze stresu! Raz - pierwszy raz dwa -fajna laska trzy- nie wie jeszcze do konca co go kreci- cztery - MAMA!!!!!!! WTF??? Telefon mogles wylaczyc :/ abstra h ujac juz od tego jak mowisz o swojej mamie :/ yyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko było. Niech mnie ktoś kurrwa zastrzeli :D Zdziwiona była trochę, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, Beliar. może jednak pochodź z jakąś po bułki. seks z miłości to jednak zajebista rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chooj, napisanie tego szajsu na forum nic nie kosztuje a przecież żadnemu znajomemu o tym nie powiem. Chooj, przynajmniej widzę że nie mam oporów w macaniu panienki, nie trzęsę się jak goowno na wietrze itp. No umiem trzymać fason, chociaż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli sa jakies plusy, moze drugi raz bedzie lepszy, mam nadzieje, że nie z dziwka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, nie chcę po bułki chodzić. Takiej laski jaką mogę kupić nie poderwę tak poprostu. Miałem okazję i ofertę łażenia z bazylem, parę spotkań i spierrdalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaill
tylko nie umiesz sie spuścić no nic biedaku, odstaw łapę definitywnie i za miesiąc uzbieraj kasę do innej dziffki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymi poyebanie anormalnymi masturbacjami zrobiłem z siebie kalekę. Trzeba to naprawić, bo jakieś predyspozycje (chociażby opanowanie i myślenie nad tym co się robi) mam, tylko organizm coś chujowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Takiej laski jaką mogę kupić nie poderwę tak poprostu" nie piernicz, są ładne i łatwe dajki :P za drina będzie twoja. popytaj kolegów, które łatwo rozkładają nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ciekawe nie byłem rozpalony. Byłem zimny jak trup. Słabo czułem dotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko. Wiecie ludzie, jesteście obcy to bez pruderii mogę wam zapodać takiego mindfucka jak chora relacja z niemniej chorej sytuacji z mojego również chorego życia. Ale przynajmniej nie jestem już prawolem i nie boję się odezwać ani dotknąć panienki (nawet super ładnej). Od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ktoś ma 25 lat i czeka do ślubu to już mu współczuję :D:D:D 🖐️ Ten to będzie miał dopiero choojową sytuację. Ja przynajmniej wykorzystałem kogoś, kto o mnie już pewnie zapomniał i kto jest mi obojętny (słabo pamiętam jej twarz, mimo że to było niedawno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaill
spoko, my uprawiamy seks z finałem, jak uda Ci sie skończyć to przestaniesz być prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie zastanawim czy wam"prawikom" z to nie placa w sensie kafeterja bo to niemozliwe zeby byc takim zyciowym niedojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×