Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Przeczytałam ponad 50 stron tego g. Teoretycznie wiem czym właściwie jest ACTA.

Polecane posty

Gość pamczk
ok, dzieki...ale kurde żeby sprawdzali komórki to już bezprawie! :O no co innego kradziona...rany gościa co za świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACTA jako umowa handlowa opiera się głównie na PODEJRZENIACH i DOMNIEMANIACH.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamczk
czy jesli popełnia coś niesłusznie to też im coś grozi czy to umowa jednostronna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamczk czy jesli popełnia coś niesłusznie to też im coś grozi czy to umowa jednostronna? Ma masę zabezpieczeń w różnych punktach, ale jednocześnie przewiduje kaucje i różne odszkodowania w przypadku zniechęcenia się posiadacza praw autorskich do toczącej się sprawy albo pomyłki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja maj 22222
z rzeczy które robisz w tej chwili na necie i sa nielegalne , co bedzie nielegalne ? pytaniedo ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja maj 22222 z rzeczy które robisz w tej chwili na necie i sa nielegalne , co bedzie nielegalne ? pytaniedo ciebie Kopiowanie, zamieszczanie na stronach i użytkowanie w celach komercyjnych muzyki, książek, filmów, gier, wszelkiego rodzaju dzieł bez opłaty i zgody posiadacza praw autorskich - wszystko to było i będzie jeszcze bardziej nielegalne. Teraz nawet pobieranie tych rzeczy stanie się nielegalne. Nielegalne stanie się także wymienianie informacjami odnośnie tych rzeczy, a także korzystanie z takich stron jak megavideo, chomik, torrenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdcvqwufv
JUZ SIE MOWI O REWOLUCJI W POLSCE, CZYTALISCIE TWITTERA ANONYMOUS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę na ich twittcie, że zamierzają znowu atakować gov.pl czyli polskie strony rządowe. :) Nie dacie mi odejść od sprzętu. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę tylko się przyznać, że mam problem z jednym zagadnieniem, a mianowicie tym ''ograniczeniem dostępności leków ratujących życie''. Cały czas nie mogę rozszyfrować, czy to chodzi o handel internetowy lekami, przewóz przez granicę, czy o zamienniki, czyli tańsze leki, z podmienionym logo? Nie daje mi to spokoju, bo i nie potrafię w umowie tego wyśledzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
nikt nie przeżre takich ilości informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×