Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Ja sobie dziś przed wstaniem z łóżka z ciekawości zmierzyłam i miałam 37,22 :) A co do mierzenia w trakcie cyklu to nie wiem czy dobrze mówię ale przed owulacją jest skok temp., potem utrzymuje się na tym samym poziomie a tuż przed mies spada (no chyba ze jest dzidziuś;)) Ale jak ustalisz kiedy mniej więcej miałaś owulację to dolicz sobie ok 14 dni bo tyle trwa faza lutealna i wtedy powinnaś miec nastepna miesiaczke, przynajmniej mi sie tak wydaje ale moze sie myle. Jakby co to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak dziewczyny piszą:)w czasie @ sie nie mierzy:)podobno można zaczać od 6 dnia cyklu:)ja zaczynam po @ zaraz:)bo musi być minimum 6 niższych temp:)żeby wyznaczyć z nich najwyższą za którą nie moze spaść .jakpadnie będzie @ :(a temp moze wzrosńąć 2 dni przed owu jak i 4 dni po niej...takze monika jakbyś mierzyłą to odd skoku za mniej wiecej 14 14 temperatur wysokich powinna być @ :)no chyba ze bedzie ciażą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika jak się zdecydujesz na mierzenie i będziesz korzystać z tych wykresów co ja na enpr.pl to ja Ci zawsze chętnie pomogę i wytłumacze jakbyś czegos nie wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dzisiaj mam 3 dzień.To za 3 dni mogę już mierzyc nawet jak będzie plamienie?U mnie okres jest 7,8 dni nawet było raz 14.Jak miałam 14 dni okresu to myślałam czy to czasem nie było poronienie testu nierobiłam.A tak to mam 7,8 góra 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Narazie spróbuję mierzyc temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:)ja zazwyczaj zaczynam od piątego dnia:)i też mam plamienie...wystarczy potem termometr umyć:)ja uzywam octeniseptu:)to srodek do dezynfekcji ran i sprzetu medycznego:)wtedy mam pewność że nie ma zadnych bakterii:)a z tymi plamieniami to zawsze tak masz??bo moja mama tak miała i miałe torbiele na jajnikach....byłas u gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przeważnie mam krwawienie 4,5 dni a potem plamienie.Plamienie też świeża krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to długo...mi gin mówił ze okres to max 5 dni...i ja tak mam:)bo wiem ze plamienie przed to jesczce do starego cyklu sie liczy:)a teraz jak mierze temp to mi łatwiej określić 1 dc :)bo wtedy temp spada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
To co za 3 dni mierzyc temp bym miała 6 dzień.6 dzień będę miała plamienie.Jak długo mierzyc temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Zapomniałam się jeszcze zapytac jakim termometrem mierzyc czy zywkłym czy elektronicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno tręciowy jest lepszy:)a są takie specjalne owulacyjne termometry z dokładniejszą skalą:)ale taki zwykly tez bedzie:)aha i pamietaj ze nie można zmieniać termometru:)musi być stale tym samym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tylko że tego cyklu już nie rozpoczniesz w enpr.pl:(bo się nie da cofnąc...w dacie:(trzeba zaczac nowy cykl w 1dc...a ty masz już 3...więc lipa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam że tylko taki z dwoma miejscami po przecinki się nadaja, bo czasem zmiany temp są tak nieznaczne że zwykły termometr ci nie pokaże. Ja mam Microlife, kupiłam na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nie chodzi mi o enpr.pl tylko o mierzenie narazie temp chcę zobaczyc jaką temp będę miała.Jak narazie cały czas dół brzucha boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a enpr własnie słuzy do mierzenia temp i bardzo ułatwia to bo duzo rzeczy liczy sam:)wystarczy tylko zaznaczyć granice wyższych temperatur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooooo! To ja!!! Dla zainteresowanych moj bandziorek jest juz w domku po zabiegu.... Taki slodziudki.... malutki moj.... otumaniony teraz spi. Ma nosic kolnierz heheh smisznie wyglada.10 dni antyb. skarpetka na pytke podczas spaceru i bedzie dobrze... :) Temp. mierzyc slyszalam ze juz mozna od 3 dnia cyklu. Ja dzis mialam 36,3 :) Juz okres pomalu sie konczy i niedlugo staranka. :) Wspomagacze staranek; - poducha pod tylek- po - nogi w gore- na sciane lub zrobic swiece.... :) :) :) - a te co maja tylozgiecie to NIBY maja spac na brzuchu :) -ok30 min przed panowie pija...COLE- kofeina wspomaga zolnierzyki :) a wy cos znacie? Ja ze swoim jestesmy 5,5 roku z czego zareczeni od 2 lat. Slyszelismy nie raz o dzieciach typu " Psa kupiliscie?-byscie sobie dziecko zrobili!" Na dziecko zdecydowalismy sie 1,5 roku temu i jak widac nie latwo jest je ZROBIC---- pffff.... No ale sie napisalam...... Pare minut wczesniej mialam juz napisane i .... mi sie skasowalo :( A co u was drogie panie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Osa :) To fajnie, że Twój maluszek już w domku niech szybko wraca do zdrowia. :) Ja ze swojego doświadczenia moge doradzic częsty seks w dniach płodnych, my dopiero kiedy kochaliśmy się 2 razy dziennie w trakcie owu to się udało hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo ranyyyy mi by sie chyba nie chcialo :( no coz ale trzeba bedzie sie postarac..... czasami mi sie tak strasznie nie chce.... spadek libido-slyszalam ze to normalne przy niedoczynnosci. Tylko ze teraz mam okres ale po..... to go wezme w obroty!!! hehehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia patrzyłam na enpr na ten wykres i mi się wydaje skomplikowany.Szczególnie będę miała problem ocenic swoj śluz jaki jest.To za 3 dni jak będzie 6 dzień to będzie plamienie będziee można mierzyc temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO KropelkaRosy27....... 26......... 2........ok 28.02 ....... Pysiuleczka8...........24.........1...........?? ??...... monika942......25......36............ nieregularne.....Wielkopolska Osa1985...............27......16............24-26.01.. . ...Szwecja staraczka monisia.....23......9............01.03........pokarpacie **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......??????? hej:)u mnie małpa na całego:(aha Osa podaj date następnej @ bo masz nie zmienioną:)aha Monika śluzu i tych innych rzeczy nie musisz obserwować:)wustarczy że tylko temp będziesz mierzyć bo to tylko Ciebie interesuje:)ale mnie brzuch boli:(a nie mam nic przeciwbólowego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeśććć! Jestem i ja! Wczoraj mialam okropnie zabiegany dzień i nie zdążyłam do Was zaglądnąć:( Jak wróciłam padłam jak mucha;) A było tak zimnoooo, walczymy z mrozami:D Osa - super, że psinka już w domu:) Wiesz, nam też "życzliwi" często dogadują, że od kiedy to moda panuje, że zmaiast robić dzieci kupuje się psa i kota. Albo mówią, że mamy "fajne dzieci" , oczywiscie z takim przekąsem! Zawsze coś komuś odgryzam. Wkurza mnie na maxa takie puste myślenie!;/ Ludzie myślą, że po pierwsze z dzieckiem to takie hop siup, pstryk i już, a po drugie, że mieć psa w domu i to w pierwszej kolejnosci przed dzieckiem to wogole jakiś dramat. Ja uwielbiam zwierzęta,mozemy sobei też na nie pozwolić, mamy swój domek, mamy ogród, więc dlaczego nie...? A ludzie potrafia być wredni, niestety! Uf, ale się rozpisalam:D Njawazniejsze że z Twoim pieskiem już ok, biedaczek poboli go troszkę ale przejdzie! Born - faktycznie moze idz do innego ginka, porob badania itp, a do tego drugiego, ktory ma dobre opinie, zawsze mozesz się zapisac:) Nie martw się na zapas bolem brzucha, nieraz towarzyszy dziewczynom do 3,4, miesiaca, a nic powaznego z tego nie wynika:) Nic sie niemartw, dbaj o siebie! Monisia - wstrętna małpa, prawie wszytskie nas dopadła;/ Mnie już dziś mniej zalewa, ale wczoraj poklocilam się trochę z moim M i nastroj sredni na tulaski, noo ale zobaczymy:) Monika - niestety na temperaturach się nei znam;/ więc nie pomogę w tej kwestii;) Pysiuleczka! Głowka do góry kochana! Dziwi mnie cala akcja z tymi testami, ja tez mam z allegro, ale u mnie nie bylo watpliwosci, jedna krecha jak nic, bez cienia zadnego... Moze faktycznei powtorz test, ale jakiś inny, i moze betka? Jak dziś u Ciebie? Sabrina:) - dokłądnie, zawsze mozna jakos stworzyc atmosferę;) Ja tak czesto staram się robić, jakieś winko itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSA, jesli chodzi o wspomagacze, to ja slyszalam:: :D - pozycja "na pieska" - lampka wina przed - wiesiołek na śluz ( to tutaj od dziewczyn:) ) - jakiś wyjazd:D - orgazm kobiety koniecznie po wytrysku faceta ( pomaga dotsac się plemnikom w odpowiednie miejsce);) - nie kąpać się po sexie:D tylko przed;) i potem rano dopiero - i wrzucenie na luz jak coś jeszcze sobie przypomnę napiszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO KropelkaRosy27....... 26......... 2........ok 28.02 ....... Pysiuleczka8...........24.........1...........?? ??...... monika942......25......36............ nieregularne.....Wielkopolska Osa1985...............27......16............24-26.01.. . ...Szwecja staraczka monisia.....23......9............01.03........pokarpacie Sabrina79127...........25......1 ..............07.02.......śląsk **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sabrina79127...........25......1 ..............07.02.......śląsk KropelkaRosy27....... 26......... 2........ok 28.02 ....... Pysiuleczka8...........24.........1...........?? ??...... monika942......25......36............ nieregularne.....Wielkopolska Osa1985...............27......16............24-26.01.. . ...Szwecja staraczka monisia.....23......9............01.03........pokarpacie **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......??????? sabrina zmieniłam Cię w tabelce:)jesteś pierwsza:)bo tabela idzie datami:)żeby było widać ładnie która z nas z kolei bedzie testować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropelkoRosy na pewno wszystkie wspomagacze wypróbuje w następnym cyklu. Podobno b. dobry jest wiesiołek - wspomaga organizm i jest więcej śluzu. A u mnie brzuch boli na przemian z kłuciem w jajniku, piersi podobno jakieś inne ( twierdzi mój M). Podświadomie czujem że @ będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że mam dość czekania- sama dziś myślałam czy nie iść ba bete, ale stwierdziłam, że bez sensu bo ja mam przed okresem plamienia, więc powinny się już dziś lub jutro pokazać, aż mnie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×