Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Monika, owulacji się nie wyliczy. Musiałabyś się obserwowac, to mogłabys zauwazyc. Aczkolwiek ja nie prowadziłam wykresów, a owulacje określiłam na podstawie testów owu. Jeśli wyjdzie pozytywny oznacza to, że w ciągu 24-72 h pozniej nastąpi owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A ginekolog może sprawdzic czy była owulacja lub jest chodzi monitoring?I czy lekarz sam powinien zrobic monitoring czy sama mam powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na monitoringu to oczywiście, że ginekolog zobaczy. :) Wiecie co... pani dr zadzwoniła dzisiaj do mnie, że z powodów osobistych odwołuje wszystkie wizyty i zawiesza działalność do odwołania. Załamałam się, bo jej ufałam. A teraz muszę szukać innego gina... ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A wiesz może dlaczego odwołuje wszystkie wizyty? O monitoring mam się spytac czy sam powinien wiedziec ginekolog czy zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika sama musisz mu powiedzieć że chcesz monitoring bo masz nieregularne @....ja też zamierzam iść żeby sprawdzić czy dobrze sobie wyliczam:)chociaż z obserwacji na 90 % mam pewność kiedy ona jest:)ale lepiej się upewnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Monitoring jest płatny czy na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa - no wstęciucha jedna @!!! Ja dziś nie do życia jestem, nudności na maxa mam, brzuch boli, krzyże i wogóle, eh... A @ rano się pojawiłą, teraz cisza, rozkręci się jutro i już wiem, że będzie potrzebnych kilka tabletek przeciwbólowych + nospa. A tyle pracy mam jutro, masakra.. Jeśli chodzi o owulkę, to mnie tak ok 9, 10 dc zaczyna kłuć jajnik, w okolicach 14 - 16dc ból jest największy + śluz płodny. W tym cyklu tylko miałam dziwnie, wogóle on cały jakiś dziwny;) Tak, ze ból jajnika był jak zawsze , potem 2 dni spokój i 18 dc znów pojawił się ból jajnika i śluz płodny... A w rezultacie wszytsko się przesunęło, próbuję znaleźć przyczynę, ale trudno będzie Born - o kurcze, a co to się stało z ta Twoja gin? Może ma jakies problemy? Ja też właśnie na etapie poszukiwań dobrego ginekologa, chodzę wprawdzie do jednej Pani, ale bardzo mnie denerwuje to, zę jest to prywatny gabinet, a nie ustala wizyt na godz;/ Przyjmuje od 15.00 i kto jak przyjdzie w takiej kolejności jest przyjmowany, czyli po 15.00 już jest duża kolejka, niektórzy wysyłaja męża, mamę, siostrę, kogokolwiek żeby zajął. A jak ja konczę pracę 16,17 to nie dość ze cięzko się wbić, to siedzenie 3,4 godz gwarantowane! No nic, zasięgnę opinii koleżanek i zapiszę się do innego, tym razem chyba do męźczyzny, jakoś wolę kobietę, no ale co zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kropelkarosy niemartw się ja chodzę tyle lat do ginekologa mężczyzny na początku się krępowałam ale teraz jest już dobrze.Chodziłam do kobiety ale źle leczyła.Jak powyżej 40 dni nie miałam okresu to u kobiety normalnie a u mężczyzny już nie że trzeba leczyc.Jak narazie niejest ciężko się dostac wręcz szybko.Na usg piersi się czeka 1,5 miesiąca nawet więcej.Teraz czuję jakbym miała dostac krwotoku.Co jakiś czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie wiem, jakie dokładnie powody. Dziś zadzwoniła mnie poinformowac, więc muszę szukac innego gina.A najgorsze, że nie orientuję się za bardzo... Od dawna chodziłam do niej i jej ufałam, taka fajna była chociaz juz starsza babeczka i ponoc ciąże też dobrze prowadziła i dbała o pacjentki. No i klops. Muszę się rozejrzec za kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoride- Ja tez jestem w trakcie poszukiwania lekarza a wlasciwie moja siostta szuka. Ja mialam babke ale juz pozniej to co o niej uslyszalam to mi sie odechcialo do niej chodzic.Moze teraz pojde do jakiegos pana? ;) KropelkaRosy27- no u mnoe sie rozkrecila na maksilra ;( chyba zaraz musze sobie jakies tabsy zapodac tak mnie jajuchy bola ;( Kurcze dziewczyny ale wy skrupulatnie to spisujecie... kazdy dzien itd.Jq kiedys bawilam sie w mierzenie temp ale zawsze wychodzily mi cuda na kiju ;) - zucilam w cholere ;) Swoja droga zawsze mialam niska ponizej 36- teraz juz sie domyslqm ze to pewnie bylo przez niedoczynnosc. Po jutrze zaczyna sie nowy mc i nowe staranka- tym razem sie uda!- MUSI!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa, ja w tym cyklu właśnie kupiłam termometr i nawet kilka dni mierzyłam temp. :D Ale potem dałam sobie spokój, stwierdziłam że nie chce tracic nadzieji jeśli temp. przed @ będzie spadac. Tak że termometr leży odłogiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytsnie do was dziewczynki! Bo tak sie zastanawiam-jak czytam rozne fora... mp: kobietka jest w ciazy wie ze to jest 4-5 tydz. biega do lekarza itd. Cos sie dzieje zapisuja jej dupka itd. Powiedzmy ze niestety traci dziecko i wysylaja ja na tzw.czyszczenie. A teraz inna babka jest w ciazy 4-5 tydz. (nie wie ze jest w ciazy) dostaje okres itraci dzoecko i co wtedy? Organizm sam sie oczyszcza czy jak? Czy ktoras z was slyszala o takim czyms? Czasami mnoe nachodza takie mysli... cialo ludzkie to tajemnica normalnie! Wiem ze moje wypociny glupio brzmia- mam nadzieje ze nikt nie pomysli sobie o mnoe ze jestem jakas szurnieta czy cos. Ot tak filozofuje spboe troszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mam nadęty brzuch jakbym była 5 miesiącu ciąży.Nowy syfik wyszedł na twarzy na brodzie bolesny.Jak narazie tylko śluz leci a jest tego dużo. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie z samego ranca ;) U mnie @ sie rozkrecil na maksa wrecz mnie wystraszyl. Na noc zakladam tampona bo wtedy czuje sie "bezpieczniej" wczesniej mi taki 1 starczal i jak budzilam sie nad ranem na siusiu to go zmienialam a dzis? Normalnie mi przeciekl :( Wystraszylam sie troche bo wygladalo na jakis krwotok? Przed tym jak wykryli u mnie niedoczynn. to mialam inne obiawy ale okres byl regularnie a jak zaczelam uzywac euthurox to prosze: -opuznienie o prawie 5 dni - zwiekszona obfitosc. Ktos tak mial? Co ja mam zrobic? Jak ten euthyrox mi nie pomoze w zajsciu? Narazie bede obserwowac a wizyte mam dopiero w marcu :( a tu 2 cykle przede mna. zycze milego dzionka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam również z rana:)osa z tymi poronieniami jest różnie...jest tzw poronienie samoistne i wtedy organizm sam się oczyszcza...i np jak kobieta nie wie ze była w ciąży to moze to pomylić ze spóźnionym okresem...ale takie poronienie jest zazwyczaj bardziej obfite i bolesne niż okres:(no i podobno trwa dłuzej. ja miałam to drugie poronienie:(kiedy organizm nie oczyścił sie cały do końca:(i miałam zabieg wyłyżeczkowania dna macicy:(ból niesamowity:(w niektórych szpitalach podobno dają znieczulenie ogólne...ja miałam miejscowe...:(szczerze nie życzę nikomu..nawet najgorszemu wrogowi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starazka Monisia- bardzo ci wspolczuje. straszne takie cos.... Monia942- a masz jakies objawy niedoczynnosci? Moze sama sobie zrob te hormony? Nie wiem dokladnie ile kosztuja ale jest to : TSH, ft3 i ft4 . Mi pokazalo norme ale ogolny stwierdzil ze jak na wiek i w czasie rozrdzym to to wyglada na ukryta noedoczynnosc. Pisz co ci lekarz powiedzial. Kropelka Rosy- i jak? Mam nadzieje ze @ poszedl w zapomnienie? ;) Moze to bylo plamienie? Ja teraz mysle ze moze lepiej ze teraz mi sie nie udalo... z tego co czytam to kobietki zachodza w 2,3 mc od brania lekow. Leki dzialaj dopiero po 2 tyg wiec moze by ich zabraklo dla dzidzi? Lekarz endo. kazal nie przerywac staran wiec zobaczymy.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dzis wzszystko drażni...normalnie jestem tak nabuzowana....PMS na całego...dziś to lepiej do mnie nie podchodzić bp moe gryźć....:-P no ale byle do piątku:)przyjdzie ta małpa i zaczne nowy cykl...z góry b=nieudany jak każdy;;;;😭....ja już naprawde straciłam nadzieje czy mi się kiedykolwiek uda:(moze nawet skończe starania bo to nie ma najmniejszego sensu...tylko cierpie przez to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! 👄 OSA - u mnie niestety w nocy @ rozkręcił się na maxa! Od rana jestem na przeciwbólowych z zapasem tamponów, byle do 17! Ale za 10-11 dni zaczynamy od nowa:D Ta przyjemniejszą część cyklu;) Hmm, ja też mam obawy co do tego mierzenia temp, raczej nei dam rady, rano ledwo co się wyrabiam;) a w weekendy duużo dłużej śpię!:D i nie ma szans na pobudke po 6 jak do pracy;) Osa - moja kolezanka miala samoistne poronienie, tzn przed @ mialal II krechy na tescie, w dniu @ też, a potem jej się spóżnil kilka dni ale krwawienie bylo silne. Po @ poszla do lekarza i pow jej ze nic nie widac i najprawdopodobniej byla ciąza, ale b slala i poronienie samoistne nastąpilo;/ Wczoraj mialam zahaczyć o aptekę w drodze powrotnej do domu, ale takie jakies mialam kiepskie samopoczucie, ze dopiero dziś namierzę tego wiesiołka:) Co u Was? Jak Wam mija poranek? Ja właśnei piję kawę z mlekiem, aaa wlasciwie to mleko z kawą:D macie ochotę?;) Born kochana - jak się czujesz? Prosimy o relację na bieżąco!:) Monika - zmykaj na betkę albo po test! @ już długo Ci się spóźnia, śluz i inne objawy, o moze być ciąża:) Nie trzymaj nas w niepewności;) Zmykaj po test! StaraczkaMonisia - kurcze:( Smutne to co piszesz:( Ale najważniejsze że się nie poddajesz! Jak tam u Ciebie staranka teraz?;) trzymamm kciuki! A gdzie nasza Pysiuleczka?! 🌻 dziewczynki, jak tam z naszą tabelką? Wszystkie wpisane?;) Kogo mianujemy na strażnika (strażniczkę;p) tabelki?:):):) Kto się zglasza na ochotnika?:) Zadania strażniczki: aktualiizacje, pilnowanie tabelki i prace z tym związane:D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kropelka:)u mnie lipa:(czekam na @...i już nie mam sił:(ale za akilka dni jak już oswoję się z myśla że znowu nic to pewnie wszystko wróci do normy:)aha ja się zgłaszam na strażniczkę naszej tabelki:)wkońcu to ja ją wymyśliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - jeszcze nic nie wiadomo, póki @ nie ma, nadzieja jest:) Główka do góry! Jeśłi chodzi o mój @, to wpisz prosze ok. 28.02. Teraz pobiłam wszelke rekordy, spóźnił mi się na maksa;/ I w sumie wczoraj mialam lekkie plamienia a dziś już się rozkręciła.. i nie wiem, który dzień liczyć jako 1dc, wczoraj czy dziś. No nic wpiszmy 28.02, zobaczymy, mam nadzieję, że następny cykl będzie już regularny, bez jakis niespodzianek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko ja tez z tym mialam problem..ale gin mi wyjaśnił ze plamienia wlicza się jeszcze w stary cykl:)a jak dopiero krwawienie sie pojawi to jest 1 dzień nowego cyklu:)ok to zaraz cie wpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO staraczka monisia.....23......8............03.02........pokarpacie KropelkaRosy27....... 26......... 2...............ok 28.02 ........ Pysiuleczka8...........24.........1....................????...... monika942......25......36..... nieregularne.......Wielkopolska Osa1985..................27......16............24-26.01.. . ...Szwecja **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO staraczka monisia.....23......8............03.02........pokarpacie KropelkaRosy27....... 26......... 2........ok 28.02 ........ Pysiuleczka8...........24.........1...........?? ??...... monika942......25......36............ nieregularne.....Wielkopolska Osa1985...............27......16............24-26.01.. . ...Szwecja **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO staraczka monisia.....23......8............03.02........pokarpacie KropelkaRosy27....... 26......... 2........ok 28.02 ....... Pysiuleczka8...........24.........1...........?? ??...... monika942......25......36............ nieregularne.....Wielkopolska Osa1985...............27......16............24-26.01.. . ...Szwecja **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride... 23.......po 4tym cyklu...............??????..... ......??????? kurde co z ta tabelka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny :) U mnie chyba kolejne objawy się pojawiają... nic mi nie smakuje, nie mam apetytu, z trudem wmusiłam śniadane. Dzisiaj będę musiała zapisac się do innego gina, w piątek chciałabym iśc.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Osa1985 niewiem jakie są dokładnie objawy wiem że się tyje a ostatnio 2 miesięcy może i więcej przytyłam może to niejest tarczyca może byc że zrobię dietę i będzie wszystko w porządku.Miałam dzisiaj iśc do lekarza rodzinnego po badanie tsh ale dół za bardzo boli.Wczoraj 23:20 zauważyłam na papierze kolor różowy podłożyłam tampona rano się budzę ból jeszcze do wytrzymania chwilę zabolało mocno.Wyciągnełam tampona a tam tylko troszę koloru brązowego i dalej śluz.Po 9 zaczął znów mocniej bolec brzuch miałam cichą nadzieję że nie przyjdzie.Po 10 zauważyłam świeżą krew i teraz niewiem czy liczyc okres to od wczoraj czy dzisiaj.Chyba że to poronienie samoistne ale tego niewiem.Wracając do niedoczynności to tsh,ft3,ft4 prywatnie kosztuje jedno badanie 19 zł. Prawie wszystkie mamy @.Dostaliśmy wczoraj,dzisiaj. Jak teraz wyliczyc następną @ jak mam nieregularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe Monika942-wlasnie sama sie zastanawiam co teraz wpisac do tej tabelki? ;) Wczesniej mialam regularnie co 28-30 dni a teraz? Jak to obliczyc? Zanim dostalam wczoraj okres to 2 dni wczesniej mialam takii rozowy sluz tylko na papierze.... niby to zalicza sie do starego cyklu? Tylko pod co to podpiac? Ot tak plamilam czy moze cos jest nie tak? Dzis rano tak mnie zalalo ze o malo z lozka nie wyplynelam a tera po poludniu ok? Nic noe rozumiem? Czesc objawow mija typu zmeczenie no i teraz bardziej interesuje sie swoim zycie a wczesniej byla tala olewka- tylko znowu rozregulowal mi sie okres? Juz nic nie rozumiem. Borntoride- opisuj nam jak sie czujez moze i na nas wplyniesz i uda nam sie w przyszlym cyklu??? Otwieram swoj lapacz fluidkow.... Borntoride - seeduj ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×